Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

FORD - Blacharka Ford transit mk2

maxxonline2001 - 2011-05-09, 23:45
Temat postu: Blacharka Ford transit mk2
:lol: Proszę o info gdzie można kupić blachy do tego auta .Ja jestem zainteresowany elementem w którym siedzi przednia szyba!!!!!! :gwm
ARCADARKA - 2011-05-10, 00:02

:bigok
ARCADARKA - 2011-05-10, 00:04
Temat postu: Re: Blacharka Ford transit mk2
maxxonline2001 napisał/a:
:lol: Proszę o info gdzie można kupić blachy do tego auta .Ja jestem zainteresowany elementem w którym siedzi przednia szyba!!!!!! :gwm
chyba ,że gdzieś w Polsce jest miejscowość Londyn UK :haha: :haha: :haha: :haha:
donald - 2011-05-10, 07:21

W Warszawie to można w BHMD kupić reperaturki różniaste...
http://www.bhmd.pl/n/index.php
Ale w Londynie to ja nie znaju :shock: :spoko

maxxonline2001 - 2011-05-10, 09:37
Temat postu: Re: Blacharka Ford transit mk2
ARCADARKA napisał/a:
maxxonline2001 napisał/a:
:lol: Proszę o info gdzie można kupić blachy do tego auta .Ja jestem zainteresowany elementem w którym siedzi przednia szyba!!!!!! :gwm
chyba ,że gdzieś w Polsce jest miejscowość Londyn UK :haha: :haha: :haha: :haha:


Nie ma takiego miasta Londyn - jest Lądek , Lądek Zdrój ;) )

Odległość nie stanowi problemu- Ryanair i w dwie godziny jestem w Polsce . Niestety ta firma z Warszawy ma to samo co inne firmy.

ARCADARKA - 2011-05-10, 10:46
Temat postu: Re: Blacharka Ford transit mk2
maxxonline2001 napisał/a:
ARCADARKA napisał/a:
maxxonline2001 napisał/a:
:lol: Proszę o info gdzie można kupić blachy do tego auta .Ja jestem zainteresowany elementem w którym siedzi przednia szyba!!!!!! :gwm
chyba ,że gdzieś w Polsce jest miejscowość Londyn UK :haha: :haha: :haha: :haha:


Nie ma takiego miasta Londyn - jest Lądek , Lądek Zdrój ;) )

Odległość nie stanowi problemu- Ryanair i w dwie godziny jestem w Polsce . Niestety ta firma z Warszawy ma to samo co inne firmy.


super widzę na monitorze ,że jesteś wyluzowany ludek :bigok
podaje ci adres, napisz do kolegi ,on jest specjalistą od fordów MK na pewno ci pomorze ma koleś pojęcie i wie gdzie załatwiać :spoko

chuder@capri.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group