Klub mi³o¶ników turystyki kamperowej - CamperTeam

W³ochy - Sycylia- pomoc w temacie gdzie stan±æ z dzieckiem.

qcza - 2013-06-28, 00:57
Temat postu: Sycylia- pomoc w temacie gdzie stan±æ z dzieckiem.
Witam
Wybieram siê na Sycylie z dzieckiem i niebardzo wiem gdzie warto siê zatrzymaæ i co zobaczyæ. Raczej jeste¶my nastawieni na pla¿owanie, ale i zobaczyæ jaki¶ zabytki by siê zda³o.Wiem ¿e na naszym fofum s± do¶wiadczeni kamperowcy od których mogê siê wiele dowiedzieæ i uzyskaæ cenne porady. Ruszamy, prawdopodobnie w niedziele. Postaram siê przekazaæ zdiêcia i opisy z namiarami na nasze miejsca postojowe. :spoko

pozdrawiam

krzysioz - 2013-06-28, 16:19

qcza napisa³/a:
Raczej jeste¶my nastawieni na pla¿owanie


Moze ja troche nie na temat ale to jest dobre 4 dni w jedna strone (kamperem z dzieckiem) . Czy nie majac konkretnego celu warto ?
Poplazowac spokojnie dacie rade na polnocy Wloch i to bedzie dokladnie polowa drogi.
:spoko

qcza - 2013-06-30, 01:35

Podziêkowanie za "pomoc"
' :(

krzysioz - 2013-06-30, 06:03

Zamiast sie obrazac i walnac focha , ze nie wszyscy pisza na zawolanie - zwlaszcza w srodku sezonu proponuje zadac sobie tropche trudu i poszperac. Marterialu jest mnostwo i jest z czego wybrac np tu :
http://www.camperteam.pl/...der=asc&start=0
:spoko

qcza - 2013-07-10, 01:43

No foch? nie, ale jest oki szuka³em ³atwiejszej i szybszej pomocy. Niestety siê nie dowiedzia³em, wiêc sam sobie zaplanowa³em. Mam WiFi i jestem na Sycyli. Odwiedzi³em kilka pla¿owych miejsc, teraz pla¿e Sycyli.
Postaram siê przekazaæ swoje miejsca pla¿owe dla tych co tylko s³oñca i piaszczystych pla¿ szukaj± na urlop z dzieæmi, a zwiedzanie pozostawi± na inny czas. (sprawdzone po raz trzeci)

Pozdrawiam wszystkich CAMPERTEAM

gryz3k - 2013-07-10, 02:22

Polecam Il Gardino di Epicuro w Pozzallo :spoko
http://www.campercontact....detail/id/15685

Andrzej1 - 2013-07-10, 18:10

Nalepsze miejsce mz. blisko Pozzallo, parking, dwa kroki do piêknej pla¿y, woda, prysznice, wszystko gratis.
N 36* 43'35,7 E 014*54'24,7

Nastêpny parking, w uroczym miasteczku, Marina di Ragusa oko³o 200m do pla¿y, jest serwis gratis, ale trzeba dojechaæ, dwa km od parkingu.
N 36*46'57,5 E 014*33'45,3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group