Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Imprezy w Polsce - World Travel Show Nadarzyn 14-16.10. - darmowe zaproszenia

kaimar - 2016-10-11, 12:28
Temat postu: World Travel Show Nadarzyn 14-16.10. - darmowe zaproszenia
Rozdaję darmowe zaproszenia na Targi World Travel Show. Wszyscy którzy wejdą na naszą stronę fejsbukową MTM Campery znajdą tam posta z zaproszeniami.
Zaproszenia są dla dwóch osób. Zaproszenie należy zarejestrować na stronie organizatora targów zgodnie z instrukcją na zaproszeniu.
Dla tych którym na targi nie chce się jechać samochodem są jest bezpłatna linia autobusowa (autobusy co godzinę) z centrum Warszawy do terenów targowych. WIęcej informacji na stronie organizatora www.worldtraveshow.pl

Do zobaczeniu na targach na stoisku mojej firmy.

kubryk1 - 2016-10-11, 12:52

Pytanie z innej beczki - kto z Poznania będzie na zlocie? Pytam, bo miałbym ew. małą przesyłkę do Poznania po koleżeńsku.
Andrzej

Istvan - 2016-10-11, 13:08

kubryk1 napisał/a:
Pytanie z innej beczki - kto z Poznania będzie na zlocie? Pytam, bo miałbym ew. małą przesyłkę do Poznania po koleżeńsku.
Andrzej


Będą złombolowe ludki to pewnie da radę :spoko

bwie - 2016-10-11, 19:58

kaimar napisał/a:
Rozdaję darmowe zaproszenia na Targi World Travel Show. Wszyscy którzy wejdą na naszą stronę fejsbukową MTM Campery znajdą tam posta z zaproszeniami.

Pozwoliłem sobie napisać do Was maila z prośbą o zaproszenie.

Pozdr. W

kaimar - 2016-10-12, 13:04

Gdyby ktoś w ciągu paru godzin od wysłania maila nie dostał odpowiedzi z zaproszeniem to proszę powtórzyć maila - ostatnio miałem problemy z pocztą.
Karas - 2016-10-13, 18:38

Witam, czy na tych wejściówkach można wejść 2+1 (4,5 roku)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group