Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Miejsca Przyjazne Kamperowiczom - polecam... RUSKA WIES k/MRAGOWA

gino - 2008-08-20, 13:01
Temat postu: polecam... RUSKA WIES k/MRAGOWA
TYM RAZEM POLECAM camping w RUSKIEJ WSI /9km od mragowa-kierunek KETRZYN..

camping o dobrym standardzie,teren caly delikatnie oswietlony/mozna wylaczyc kazda z lamp, jesli przeszkadza w nocy/ camperki ustawia sie na tzw ''tarasach'' jest ich kilka..i na kazdym miesci sie od kilku do kilkunastu camperkow..
hydranty z woda w kilkunastu punktach

ceny..
camperek+2osoby+prad=40pln..ale..w tym GRATIS -KAJAKI, LODKI,TOALETY,PRYSZNICE,KORTY /bez limitow czasowych/oraz w razie jakis problemow, pomoc ''technicznych'' ktorzy sa caly czas pod reka..;-))

dodam, ze camping genralnie nastawiony jest na turystwo z ''za miedzy'' ale..P.Marian chetnie wita tez polakow..
otwarty jest rowniez na propozycje po sezonowe-zlotowe...jest w stanie zapewnic miejsce na praktycznie kazda ilosc wozow..
kto wie..moze jakis zlocik tam sie zorganizuje..

zreszta, byl raz najazd camperow/ok 50szt z wyprawy ''PERESTROYKA-TOUR'' NA JEDEN WEEK..

a tu wiecej info..niestety w jez. niemieckim
http://www.campingpension.de/



.
.

louis_cypher - 2008-08-20, 13:31

gino napisał/a:

a tu wiecej info..niestety w jez. niemieckim
http://www.campingpension.de/


No właśnie i to mnie się nie podoba, może ten właściciel bardziej "guten tag" a nie polak :haha:

gino napisał/a:
odam, ze camping genralnie nastawiony jest na turystwo z ''za miedzy'' ale..P.Marian chetnie wita tez polakow..


Też mi łacha że przyjmie polskiego kampera, żeby się nie doczekał czasów że tylko z polskimi tablicami będzie na kolanach witał :spoko

TOMMAR - 2008-08-20, 13:34

Luis nie zacietrzewiaj sie tak. Po prostu jeszcze do niedawna mógł tylko na takich tur liczyć. Nadeszły jednak czasy, ze i my sie ruszyliśmy, więc jak mniemam kazdy gośc jest dla niego cenny.
Pozdrawiam z polsko-niemieckiej granicy

louis_cypher - 2008-08-20, 14:14

Cytat:
Luis nie zacietrzewiaj sie tak.


a gdzie tu zacietrzewienie ??? sama czysta rzeczywistość

TOMMAR napisał/a:
Nadeszły jednak czasy, ze i my sie ruszyliśmy,


kamperki po Polsce jeżdżą już od conajmniej kilku dobrych latek, więc gdzie tu logika, tak wogóle to my jako kamperowcy będziemy decydować o tym gdzie pojedziemy i czy komukolwiek polecimy jakikolwiek kamping, nie po to mamy domeczki na kółkach żeby jeszcze ktoś łaskawie mnie przyjął na kampingu bo to już paranoja :spoko :spoko :spoko

TOMMAR - 2008-08-20, 14:15

:szeroki_usmiech :wyszczerzony:
JaWa - 2008-08-20, 14:17

gino napisał/a:
a tu wiecej info..niestety w jez. niemieckim
http://www.campingpension.de/

Jeśli nie umie po polsku stworzyć strony, będę omijał szerokim łukiem.

PS
Ruska Wieś, cóż przyjaźń rusko niemiecka jest wielka. :zastrzelic :zastrzelic

louis_cypher - 2008-08-20, 14:28

JaWa napisał/a:
Jeśli nie umie po polsku stworzyć strony, będę omijał szerokim łukiem.


Jawa to przykład kolejnego gostka który sam sobie gola do własnej bramki strzela i nawet o tym nie wie,
może nasze złotówki na mazurach mniej warte niż euraski :haha: :haha: :haha:
ciekawe czy ma cennik dla polaczków a osobny dla niemiaszków :spoko :spoko

janusz - 2008-08-20, 14:31

Czemu bałaganicie na naszym pięknym forum. :haha: :haha:
Dział nazywa się miejsca polecane. Gdzie to polecanie? :haha:

louis_cypher - 2008-08-20, 14:46

janusz napisał/a:
Dział nazywa się miejsca polecane. Gdzie to polecanie? :haha:


No właśnie Ojcze Dyrektorze prostujemy to polecanie :haha: :haha: :haha:

JaWa - 2008-08-20, 15:33

Żeby wkrótce nie było tak:

Nur fur deutsche:
cyt....Nur für Deutsche
Mike i Amanda Barber zabrali czwórkę dzieci na wakacje marzeń. Resort Meltemi Village na Krecie skusił ich dużą ilością atrakcji dla najmłodszych. Na miejscu okazało się, że tylko niemieckie dzieci mogą korzystać z klimatyzowanego Klubu Dziecięcego, ogrodzonego nowoczesnego placu zabaw i toalet w pobliżu.

Jedna z córek państwa Barber usłyszała od obsługi, że "tylko niemieckie dzieci mogą huśtać się na huśtawkach". (..)

- W ośrodku zdominowanym przez Niemców byliśmy traktowani jak obywatele drugiej kategorii - powiedziała Amanda Daily Mail. - Dzieci nie mogły nawet korzystać z basenowych desek do pływania. Powiedziano nam, żebyśmy kupili własne. "

gino - 2008-08-20, 17:50

dziwia mnie wasze wypowiedzi..myslalem ze camperowcy to..przyjazni ludzie....
JA OCENIAM MIEJSCE..A NIE WLASCICIELA..ktory,NIE WTRACA SIE W TO CO ROBIE NA CAMPINGU..GRZECZNIE I MILO MNIE POWITAL..powiedzial co jest i za ile..i to wszytsko z jego strony..a to czy ma strone po niemiecku czy po Polsku..jakos nie przeszkadzalo mi dobrze sie bawic ..mimo..ze tylko my bylismy Polakami na ok 30autek stacjonujacyh dluzej niz tydz...

a moze nawet lepiej niz na wielu campingach z pseudo camperowcami z Polski..jak np. w stegnie..gdzie przyjechaly 3camperki..i goscie sie tak nawalili, ze 3szoferow zgarnela po walce policja..a dzieci z zonami 48h koczowaly pod komenda...

klimat Tworzymy sami..a nie wlasciciele campingow czy ich strony internetowe..
jak to zauwazycie kiedys..wszedzie bedziecie sie dobrze bawic.. :-D


wstyd Panowie.. :-D

PEACE

ps.
http://www.turysta.net.pl...lick/index.html

louis_cypher - 2008-08-20, 17:59

gino napisał/a:
pseudo camperowcami z Polski..


widzę Gino że Ty też już bardziej niemiecki

gino napisał/a:
jak np. w stegnie..gdzie przyjechaly 3camperki..i goscie sie tak nawalili,


a czym się różni nawalony szwab od polaka ??? jedynie niemiaszków zygzakiem wracających spotykaliśmy w Grecji :haha:

gino napisał/a:
klimat Tworzymy sami..


no właśnie i coś Ci nie wychodzi

gino napisał/a:
ak to zauwazycie kiedys..wszedzie bedziecie sie dobrze bawic.. :-D


My się zawsze dobrze bawimy, zapraszam częściej na zloty lub wypady ekipowe

gino napisał/a:
wstyd Panowie.. :-D


nie załapałeś tematu, nie krytykujemy Ciebie tylko postępowanie właściciela kampingu i nikomu nie przetłumaczysz że dobrze robi

Dembomen - 2008-08-20, 18:05

Hej!
Z tym imprezowaniem różnie bywa wśród naszych i innych nacji,ale o tym najlepiej przy browarku na zlocie pogawędzić.
Hej!

gino - 2008-08-20, 18:14

louis_cypher napisał/a:
gino napisał/a:
pseudo camperowcami z Polski..


widzę Gino że Ty też już bardziej niemiecki



nie odpowiadam :spoko na glupie zaczepki.. :spoko

i mysle ze to Ty czegos nie rozumiesz...
przeczytaj jeszcze raz moja opinie na temat campingu w ruskiej wsi..a moze zrozumiesz..jesli nie..trudno..


a moze troche Ci podpowiem..

camping jest dostepny dla wszytskich, i jak napisalem wszyscy sa tam milo witani...
wlacznie z mlodzieza ktora przyjezdza rowerem z namiotem na 1-2noce...

a to ze napisalem ze nastawiony jest na camperowcow z za miedzy, znaczy tylko tyle..ze stara sie jak najbadziej podniosc standart campingu..a nie kieruje sie rasizmem do Polakow..tak jak Ty do Niemcow...


co do gorzalkowania..pewnie ze wszyscy pija../no moze oprocz mnie,ja akurat nawet piwka nie pije..:wyszczerzony: :wyszczerzony: /

poza tym...

nie byles tam..wiec..DLACZEGO OCENIASZ ZAROWNO WLASCICIELA JAK I MIEJSCE..

nie podoba Ci sie ich strona, mijesce, wlasciciel..PO PROSTU NIE POJEDZIESZ TAM I TYLE..
ALE..NIE JEST TO PWOOD ZEBY OBRAZAC MNIE, I WLASCICIELA CAMPINGU..NIE MOWIAC JUZ O GOSCIACH Z ZAGRANICY..

moje zdanie jest takie..WYLUZUJ TROCHE..szkoda pikawy.. :spoko

louis_cypher - 2008-08-20, 18:21

Bez komentarza zamykam temat, nie wystraczy mieć kampera żeby być fajnym :haha: :haha: :haha:
może zamień na rower :haha: :haha: :haha:

gino - 2008-08-20, 18:25

louis_cypher napisał/a:
Bez komentarza zamykam temat, nie wystraczy mieć kampera żeby być fajnym :haha: :haha: :haha:
może zamień na rower :haha: :haha: :haha:

pewnie gdybysmy Ty i ja byli jedynymi CAMPERMANIAKAMI w Polsce..to gwarantuje Ci ze..zrobilbym to odrazu..
:haha:

JaWa - 2008-08-20, 18:43

Gino napisał: wstyd Panowie.. :-D

A czego ja mam się wstydzić ?

gino - 2008-08-20, 18:53

JaWa napisał/a:
Gino napisał: wstyd Panowie.. :-D

A czego ja mam się wstydzić ?


j.w ...

jak mozecie oceniac miejsce i byc z gory na nie..NIGDY NIE BEDAC TAM, ??
a tymbardziej objezdzac wlasciciela, dawac jakies denne przyklady /niemieckie dzieci w klimatyzowanej sali :haha: :haha: :haha: /
KTORE..ANI Z TYM MIEJSCEM ANI Z REALIAMI PANUJACYMI W RUSKIEJ WSI nie maja NIC WSPOLNEGO....

TO TAK JAK JA BYM NAPISAL ZE NIE LUBIE KOGOS BO....MA ''6'' NA TABLICY REJESTRACYJNEJ...
wasze wypowiedzi sa wlasnie na takim poziomie..malo tego..bronicie swojego zdania..,napisze to jeszcze raz, NIGDY NIE BEDAC TAM...


kazdy ma prawo miec swoje zdanie ale...
pojedz, sprawdz jak tam jest i wtedy OBJEZDZAJ BADZ ZACHWALAJ...


w/g mnie ..taka powinna byc kolejnosc...
a wy...robicie na odwrot...

paf - 2008-08-20, 20:18

w sumie to dziękuję za uwagę bo temat zmierza w złym kierunku :?
jak ktoś będzie chciał dopisać coś na temat tego miejsca proszę o PW :bigok

gino - 2008-09-10, 12:43

troche fotek z pierwszego pobytu w RUSKIEJ WSI...

http://picasaweb.google.pl/gino.garbersi/Wakacje#

StasioiJola - 2008-09-10, 14:11

Gino dzięki za zdjęcia! Widać że miejsce spokojne a i amatorów na cudzy sprzęt nie ma /patrz na fotki Zuka - ile czasu stoi/ :spoko :-D
Jerzyk - 2011-05-22, 23:05
Temat postu: ciąg dalszy
Gino - dzieki za natchnienie. Weekend w Ruskiej Wsi - miał być jeden nocleg, a było tak fajnie, że zostaliśmy na cały weekend. Właściciel naprawdę miły niezależnie od narodowości - POLECAM Jurek

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group