Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Po Polsce - Ustka - gdzie na nocleg?

drwoy - 2017-09-08, 13:52
Temat postu: Ustka - gdzie na nocleg?
Proszę o sugestie, gdzie jest fajne miejsce do zatrzymania na noc. Wlasnie sie wybieram.
Pozdrawiam
Woytek

izola - 2017-09-08, 14:03

Mnie się podobało w Ustce na parkingu przed bunkrami Bluchera, blisko wszędzie.
yahoda - 2017-09-08, 15:17

izola napisał/a:
Mnie się podobało w Ustce na parkingu przed bunkrami Bluchera, blisko wszędzie.


Tak, zachodnia plaża, przy porcie, pod lasem. Spaliśmy tam w lipcu i też to miejsce polecam.

duende - 2017-09-08, 18:03

Też polecamy, staliśmy przy bunkrach w dzień https://goo.gl/FdgdCd, bo bliżej do mostu i do miasta, a w nocy dalej tą sama drogą Bohaterów Westerplatte przy barze Trzecie Molo https://goo.gl/5pJw4z, bo z wyjściem na plażę.
Minusy tego drugiego parkingu - lekko pochyły i betonowy, jazda ok 1 km po bruku, dududu... ale cichutko, po remoncie, z toikiem i obok ośrodka, czyli nie całkiem na odludziu.
Przy obu parkingach stał w czerwcu znak - P płatny, ale nikt nie podszedł :?:

Wojciechu - 2017-09-08, 19:22

Ja w te wakacje stałem na końcu ślepej ulicy Portowej - wjazd jak na dworzec autobusowy, do końca, tak trochę jakby na tyłach dworca PKP. Na jedną noc najlepiej jednak na miejscach parkingowych wokół Kościoła(Kościelna, Wyszyńskiego, Wojska Polskiego) - samo centrum, cicho, bezpiecznie (radiowóz co 20 min). ;)
drwoy - 2017-09-11, 21:06

Dziękuję za wskazania. Ostatecznie spaliśmy, jedną noc na ulicy Kopernika - parking blisko morza, nawet nieźle. Druga noc na końcu nowej ulicy Wczasowej, w otoczeniu lasu, niestety z głośnym zachowaniem załóg samochodów osobowych, którzy do późnej nocy prowadzili głośne dysputy. Nie polecam.
Comsio - 2021-06-22, 08:07

:kawka: Miejscowka pod bunkrami aktualna👍
Ul wczasowa odpada👎
Jest parking za 50 zeta w tym toalety ale jak dla nas ☝
Duży chalas i nic po za tym
Chyba ze w którymś kurorcie wykupić zabiegi 😎

MILUŚ - 2021-06-22, 11:26

Przed trzydziestu łaty spałem przez ponad cztery miesiące w Centrum Wyszkolenia Marynarki Wojennej :helm :haha:
StasioiJola - 2021-06-22, 12:04

Miluś- a Ty to jeszcze pamiętasz???? :ok Ustka fajna ale tłoczna . Zachęcam do odwiedzenia Rowów lub Poddąbia- sporo luzniej>
Banan - 2021-06-22, 12:18

MILUŚ napisał/a:
Przed trzydziestu łaty spałem przez ponad cztery miesiące w Centrum Wyszkolenia Marynarki Wojennej

I to na dziko... :haha: :haha: :haha:

MILUŚ - 2021-06-22, 13:46

Banan napisał/a:
MILUŚ napisał/a:
Przed trzydziestu łaty spałem przez ponad cztery miesiące w Centrum Wyszkolenia Marynarki Wojennej

I to na dziko... :haha: :haha: :haha:


na pryczy :diabelski_usmiech

Skorpion - 2021-06-22, 14:00

https://wagabundarowy.pl
Comsio - 2021-06-24, 08:31

Spędziliśmy dwa dni 👍
Ale nasuwa mi się pytanie☝
Fajny port 👍ale giełda rybna 👎
Dwie rybki na krzyż 🙃👎
Flądra i turbot brak wyboru 👎jest tak zawsze🤔

Ogarnęłem fajny towar w hurtowni👍
I to świeży 👍

zbychu - 2021-06-24, 18:36

W Porcie można stać, 50 zł

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group