Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Inne imprezy - już za nami - Zlot w Chorwacji

janusz - 2009-01-14, 18:40
Temat postu: Zlot w Chorwacji
Na naszym dwuroczku w Uniejowie rozmawialiśmy o możliwości zorganizowania zlotu za granicą a konkretnie na Chorwacji. Mamy klubowego kolegę, który podjąłby się zorganizowania takiej imprezki. Zlot mógłby być zorganizowany w pierwszej połowie czerwca lub we wrześniu. Przed lub po sezonie (taniej). Lokalizacja południe Chorwacji.
Mogli byśmy podyskutować czy jest wola na takie spotkanie CT.

Tadeusz - 2009-01-14, 19:46

janusz napisał/a:
Mogli byśmy podyskutować


Moglibyśmy. :haha: :haha: :haha:

medard - 2009-01-14, 19:53

ja sie pisze na taki zlot
ZetKa - 2009-01-14, 19:54

Dla mnie brzmi zachęcająco. Jestem "za"
MirekM - 2009-01-14, 19:55

Ja wolałbym taki zlot w Szwecji. Nie wiem dlaczego. Może być nawet w sezonie.
ARCADARKA - 2009-01-14, 20:25
Temat postu: ARCADARKA
również uważam :ok , że moglibyśmy :bigok jestem za :haha: :haha:
Romek - 2009-01-14, 20:30

MirekM napisał/a:
Ja wolałbym taki zlot w Szwecji. Nie wiem dlaczego. Może być nawet w sezonie.

Ja też ..... bo mamy bliżej :-P

prezesuu - 2009-01-14, 20:41

My wymiękamy nie tym razem.
Chorwacja mi się podoba, ale jak na zlot to za daleko. Szwecja też za daleko.
Jeszcze nie zlotowaliśmy w tylu pięknych miejscach naszego pięknego kraju, a już gna Was w obce kraje. :gwm

SlawekEwa - 2009-01-14, 21:00

Jestem za :lol: bo i tak tam jadę w tym roku :-P
StasioiJola - 2009-01-14, 21:12

Jacku , nie przejm się, my w tym czasie zrobimy alternatywny zlot w Turcji - dokładnie 5 km ode mnie jest taka miejscowość. :haha: :haha:

I zawsze możemy powiedzieć, że byliśmy w Turcji na zlocie, a co????? :bigok :szeroki_usmiech

Tadeusz - 2009-01-14, 21:21

prezesuu napisał/a:
My wymiękamy nie tym razem.
Chorwacja mi się podoba, ale jak na zlot to za daleko. Szwecja też za daleko.
Jeszcze nie zlotowaliśmy w tylu pięknych miejscach naszego pięknego kraju, a już gna Was w obce kraje. :gwm


Dokładnie tak samo myślę.
Oczywiście nie mam nic przeciwko zlotowi za granicami naszego kraju, ale na taki zlot po prostu nie pojadę. Jeśli ma to być zlot CT, to nie widzę sensu robić tego za granicą, skoro mamy tysiące fantastycznych miejsc na naszej polskiej ziemi.
Naszą pasją są wyprawy kamperowe po świecie i je realizujemy, poznając zabytki, pejzaże i ludzi.
Najlepszą okazją do poznawania naszego kraju są nasze zloty, organizowane tak, że jest również element poznawczy i edukacyjny. Fajnie było razem zwiedzać Opole, albo spacerować po Szymbarku, czy też zawojować Kraków nocą.
Im dłużej piszę, tym bardziej mam pewność.

ZLOTY CAMPERTEAM TYLKO W OJCZYŹNIE.

Mówiąc bardzo poważnie, to chodzi również o koszty. Wśród nas jest wiele rodzin, które mają poważne trudności w finansowaniu swojej kamperowej pasji. O ile w wyniku wyrzeczeń, zlot w kraju jest jeszcze dostępny, to zagraniczny jest wykluczony. Jadąc nań wyczerpaliby roczny limit wypraw.
Prawda, że wielu z nas tak ma? Prawda.
My z Halszką też tak mamy i szczerze o tym mówimy tu i teraz.

Powiem więcej.
Jeśli zaczniemy realizować takie projekty, które zaczną nas segregować, to przepadniemy jako zgrana grupa. Do imentu.
Mój Tata mówił w takim przypadku: "Siurek, pupa i kamieni kupa".

NASZA OJCZYZNA JEST PIĘKNA, A NA ZLOTACH NAJPIĘKNIEJSZA!

prezesuu - 2009-01-14, 21:23

StasioiJola, do tej Turcji możemy jechać. :szeroki_usmiech
ARCADARKA - 2009-01-14, 21:27
Temat postu: ARCADARKA
prezesuu napisał/a:
StasioiJola, do tej Turcji możemy jechać. :szeroki_usmiech


no Turcja też ekstra jadę z wami chłopaki :roll: :roll: :roll:

BaWa - 2009-01-14, 21:30

ja też się piszę na Turcję :haha: :haha:
prezesuu - 2009-01-14, 21:30

Tadeusz, tak to pięknie ująłeś. Nie można było lepiej.
janusz - 2009-01-14, 21:41

Drodzy koledzy. Nie gańcie tak gwałtownie pomysłu. Nie ma przymusu, ani obowiązku jechać. Nasz kolega klubowy zaproponował pomoc w zorganizowaniu tam zlotu, wręcz powiedział że zorganizuje. Po prostu ma możliwości, zna teren i jest w stanie zaproponować ciekawą imprezkę. Proponuję poczekać aż sam opisze swój pomysł. Poznamy szczegóły będziemy dyskutować. Dobrze by było jednak wiedzieć czy jest zainteresowanie takim zlotem.

Ps z tego co mówił, z Uniejowa pojechał w delegację za granicę. Obiecałem, że propozycję przedstawię na forum. Z opiniami poczekajmy jak wróci i coś bliżej napisze.

Tadeusz - 2009-01-14, 21:54

janusz napisał/a:
Z opiniami poczekajmy jak wróci i coś bliżej napisze.


Januszku.
Zaproponowałeś: podyskutujmy. To właśnie dyskutujemy.
Zarówno Jacek, jak i ja, wyraziliśmy własne zdanie z uzasadnieniem. To właśnie przyczynek do dyskusji.
Uszanujemy odmienne podejście do tego problemu.
Swoje zdanie jednak musimy wyartykułować, bo lubimy.
Prawda, Jacku? PRAWDA. :haha:

prezesuu - 2009-01-14, 22:05

Cytat:
Prawda, Jacku? PRAWDA. :haha:
oj tak, oj tak i to bardzo. :helm
StasioiJola - 2009-01-14, 22:10

Myślę , że nasze zloty /spotkania / koleżeńskie organizowane w kraju 2,3 czy maksymalnie 4 dniowe są dla większości naszych kolegów do przyjęcia . Natomiast taki zlot poza granicami musi byc czasowo dluższy, no i koszty uczestnictwa też nieporównywalnie wyższe, co także w moim przypadku ma znaczenie. Jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne , chyba takie w 2,3 czy 4 kampery w celach poznawczych, będą miały większe powodzenie, jak zlot tygodniowy w jednym miejscu. Zaznaczam, że jest to tylko moje zdanie na ten temat . :lol: :spoko
ARCADARKA - 2009-01-14, 22:16
Temat postu: ARCADARKA
oj zostawcie już ten temat :evil:
jak wygram w totolotka wszystkim naszym kolegom i koleżanką :kwiatki: a jest nasz już 1124 zafunduję podróż do Chorwacji i z powrotem i nawet te Turcji :kwiatki:
:roza: :kwiatek2

tylko jeden warunek Panowie w stringach na plażę w barwach biało czerwonych nie wstydzimy się być Polakami :haha: :haha: :haha: :haha:

baja02 - 2009-01-14, 22:21

A dlaczego ZLOT? A nie np. narazie anonimowy kolegoa podaje wiadomość - "Mała Karawama" CT jedzie w dniach ............... w okolice Dubrownika. Kto dołącza?
Ela i Andrzej - 2009-01-14, 22:22

MirekM napisał/a:
Ja wolałbym taki zlot w Szwecji. Nie wiem dlaczego. Może być nawet w sezonie.


Mirku zlot w Szwecji ; dobry pomysł , trzeba namowić o zorganizowanie takiego zlotu .......... Zbyszka i Grażyne / no cóż że ze Szwecji / :kamp


pozdrawiam ; Ela

BaWa - 2009-01-14, 22:25
Temat postu: Re: ARCADARKA
ARCADARKA napisał/a:
warunek Panowie w stringach


a co z Paniami? :szeroki_usmiech

StasioiJola - 2009-01-14, 22:28

Najlepiej bez................... :oops: :oops:












PS Podobno ładnie w maju pachnie/ oczywiście bez/

MirekM - 2009-01-14, 22:30
Temat postu: Re: ARCADARKA
BaWa napisał/a:
ARCADARKA napisał/a:
warunek Panowie w stringach


a co z Paniami? :szeroki_usmiech

Jasne, że bez

BaWa - 2009-01-14, 22:32

Panowie bez Pań czy Panie bez Panów ;)
StasioiJola - 2009-01-14, 22:34

Jedni i drudzy bez Nitschego!!!!! :haha: :haha:
ARCADARKA - 2009-01-14, 22:36
Temat postu: Re: ARCADARKA
BaWa napisał/a:
ARCADARKA napisał/a:
warunek Panowie w stringach


a co z Paniami? :szeroki_usmiech


Panom nie pasują stringi , raczej toples :shock:

BaWa - 2009-01-14, 22:38
Temat postu: Re: ARCADARKA
ARCADARKA napisał/a:


Panom nie pasują stringi


No proszę i KTO to mówi...........

ARCADARKA - 2009-01-14, 22:41
Temat postu: ARCADARKA
oj szczebiotka jesteś oj mam rację :kwiatki:
BaWa - 2009-01-14, 22:43

Ty jeszcze nie podjełeś się negocjacji w sprawie wiadomej a znowu zaczynasz prowokacje :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
ARCADARKA - 2009-01-14, 22:44
Temat postu: ARCADARKA
nie kuś nie kuś :kwiatki:
a kysz duszyczko:bigok :bigok

BaWa - 2009-01-14, 22:47

:diabelski_usmiech :haha: :diabelski_usmiech :haha: :diabelski_usmiech :haha: :diabelski_usmiech :haha: :diabelski_usmiech :haha: :diabelski_usmiech :haha:
Dembomen - 2009-01-14, 22:50

Hej!
Tadeusz napisał/a:
prezesuu napisał/a:
My wymiękamy nie tym razem.
Chorwacja mi się podoba, ale jak na zlot to za daleko. Szwecja też za daleko.
Jeszcze nie zlotowaliśmy w tylu pięknych miejscach naszego pięknego kraju, a już gna Was w obce kraje. :gwm

Dokładnie tak samo myślę.
Oczywiście nie mam nic przeciwko zlotowi za granicami naszego kraju, ale na taki zlot po prostu nie pojadę. Jeśli ma to być zlot CT, to nie widzę sensu robić tego za granicą, skoro mamy tysiące fantastycznych miejsc na naszej polskiej ziemi.
Naszą pasją są wyprawy kamperowe po świecie i je realizujemy, poznając zabytki, pejzaże i ludzi.
Najlepszą okazją do poznawania naszego kraju są nasze zloty, organizowane tak, że jest również element poznawczy i edukacyjny. Fajnie było razem zwiedzać Opole, albo spacerować po Szymbarku, czy też zawojować Kraków nocą.
Im dłużej piszę, tym bardziej mam pewność.

ZLOTY CAMPERTEAM TYLKO W OJCZYŹNIE.

Mówiąc bardzo poważnie, to chodzi również o koszty. Wśród nas jest wiele rodzin, które mają poważne trudności w finansowaniu swojej kamperowej pasji. O ile w wyniku wyrzeczeń, zlot w kraju jest jeszcze dostępny, to zagraniczny jest wykluczony. Jadąc nań wyczerpaliby roczny limit wypraw.
Prawda, że wielu z nas tak ma? Prawda.
My z Halszką też tak mamy i szczerze o tym mówimy tu i teraz.

Powiem więcej.
Jeśli zaczniemy realizować takie projekty, które zaczną nas segregować, to przepadniemy jako zgrana grupa. Do imentu.
Mój Tata mówił w takim przypadku: "Siurek, pupa i kamieni kupa".

NASZA OJCZYZNA JEST PIĘKNA, A NA ZLOTACH NAJPIĘKNIEJSZA!


Podpisuję się pod tym, trafnie to ująłeś, Tadeusz masz u mnie nie tylko wirtualne piwko. :spoko
Hej!

medard - 2009-01-14, 23:36

powodzenia na zlotach zycze
KOCZORKA - 2009-01-15, 00:01

baja02 napisał/a:
A dlaczego ZLOT? A nie np. narazie anonimowy kolegoa podaje wiadomość - "Mała Karawama" CT jedzie w dniach ............... w okolice Dubrownika. Kto dołącza?

Podpisuję się całym serduchem i paluchem :bigok
ZLOTY CT tylko w Polsce, a "Mała Karawana" CT - może być wszędzie i nas godnie reprezentować :bukiet: :bukiet:

Pozdrówka :spoko :spoko

Ps. Medard, my z Koczorem też byśmy się pisali na taki wyjazd. :ok

prezesuu - 2009-01-15, 00:04

medard, to nie tak. Do Chorwacji nie dojedziesz w kilka godzin o powrocie nie wspomnę. Przejazd to też wyzwanie logistyczne, bo nie wyobrażam sobie by na zlot zjeżdżać się przez dwa dni. Po drodze należałoby również coś zobaczyć ciekawego. Jak napisał BaJa to karawana, a nie zlot. Taka forma może być. W sumie nazwa nie jest ważna, tylko spotkanie się w dobrym gronie. I tu nasuwa się pytanie: Czy żeby spotkać się w większym doborowym gronie trzeba gnać w obce kraje?
Nie każdy z nas ma dużo wolnego czasu (tego w kieszeni również), a piątkowo - niedzielne spotkanie nie wymaga dużych wyrzeczeń. Można tak sobie zorganizować czas by tydzień zakończył się w piątek o 10-tej przed południem.
Wyjazd do Chorwacji to minimum 7-10 dni, a to to już urlop i tu pojawia się problem.
Dlatego moim zdaniem takie spotkania nie będą dostępne dla szerszej gromadki no chyba, że będzie to wyjazd urlopowy.

A zdjęcia ze swoich cudownych wypraw wstawiaj, bo są bardzo ciekawe i zachęcają do odwedzenia tych stron gdzie Ty już byłeś.

TOMMAR - 2009-01-15, 07:14

Romek napisał/a:
MirekM napisał/a:
Ja wolałbym taki zlot w Szwecji. Nie wiem dlaczego. Może być nawet w sezonie.

Ja też ..... bo mamy bliżej :-P

Idąc tym tropem to ja proponuję w Niemczech (nie okolice Duesseldorfu) lub w Czechach.

MirekM - 2009-01-15, 08:16

TOMMAR napisał/a:
(nie okolice Duesseldorfu)

Ale dlaczego? Na kawę można byłoby skoczyć.

kimtop - 2009-01-15, 08:26

Chorwacja,Szwecja,Turcja,Niemcy.

A dlaczego nie A F R Y K A ???

Informuję, że 22 kilometry od Opoczna znajduje się miejscowośc o nazwie Afryka :wyszczerzony:

48a-ELANKO - 2009-01-15, 08:28

No i Ameryka... to z kolei w okolicach Olsztynka :lol:
StasioiJola - 2009-01-15, 08:59

Wobec tych propozycji stwierdzam,że mamy załatwione pół globu!!!!! :haha: :haha: nie wyjeżdżając z kraju. :spoko
janusz - 2009-01-15, 09:35

Powiem tak. Kolega nie anonimowy. Nawet pytałem o nick z forum, ale to było na uniejowskim zlocie... Odpowiedział ale zapomniałem. :haha:
Myślę, że wiele osób zna ponieważ był na zlocie w Pajęcznie. Mam nadzieję, że jak dopadnie komputera to się ujawni. Pewnie że była mowa o wyjeździe kilkudniowym, bardziej wakacyjnym. W programie miało by być zwiedzanie okolicy tak jak to na wakacjach bywa. Jakiś rejs statkiem.
Przecież dla chcących taka impreza w niczym nie przeszkadza uczestniczyć w przydomowych zlotach CT i MKCT.
Jeśli nie odpowiada nazwa "zlot" może nazywać się "Wakacje z CT", "Mała Karawana - Chorwacja" Wszystko jedno. Ważne że ktoś ma ochotę zorganizować imprezkę. Pojedzie ten kto w tym czasie będzie miał ochotę, pieniądze, czas.
Chodzi o to że dla grupy kolega jest w stanie wynegocjować przyzwoite ceny.

patryś - 2009-01-15, 11:35

jestem za Chorwacją i tak wybieramy sie z kolega dwoma kamperkami ale karawana bedzie rażniej :ok :lol:
JaWa - 2009-01-15, 12:46

Małych Karawan zagranicą było już wiele, w 2007 do Niemiec i Czech, w 2008 do Niemiec, nie mówiąc już o dość licznych na Węgry. Może być i do Chorwacji, pewnie będzie ich wiele w tym roku. Sam myślę o zorganizowaniu jednej do Petersburga w okresie "białych nocy". Wenecja przy Petesburgu to takie brzydkie, śmierdzące kaczątko... :haha: :haha:
Tadeusz - 2009-01-15, 12:53

JaWa napisał/a:
Sam myślę o zorganizowaniu jednej do Petersburga w okresie "białych nocy"


Rewelacyjny pomysł, Jacku.
Kiedyś byłem w Leningradzie, ale do Sankt Petersburga też chciałbym pojechać Małą Karawaną w okresie białych nocy. :)

koko - 2009-01-15, 13:18

Na przełomie czerwca i lipca jest organizowany europejski zlot ADRIA.
Organizowany jest on zawsze na przyzwoitym campingu w bardzo przyzwoitej cenie z
bardzo ciekawym programem.Zlot trwa około 10 dni ilosc załog około 400 my moglibyśmy zaistniec jako klub miec osobny sektor.
Nawiązując kontakty międzynarodowe pokazali byśmy się w Europie i zaistnieli w niej.
Myślę że będziemy po rejestracji.
Ja ze swej strony mogę zająć się organizacją byłem już na dwóch takich zlotach i byłem bardzo zadowolony,wiem że i Leszek z Pajęczna pojechał prosto na zlot
Pozdrowienia Konrad

fest2 - 2009-01-15, 14:19

:spoko ADRIA RALLY 2009 JEST ORGANIZOWANA W TERMINIE 21-30.06.2009 , w miejscowości Nowalija camp. Straśko opłata 70E osoba dorosła .dziei do 12 lat bez opłaty,dzieci 12-18 lat 35E , Opłata za 10 dni pobytu.W 2008r byłem na adriarelly, było to na campie j.w. warunki fantastyczne,Organizatorem wyjazdu na zlot w Polsce jest PZM-ot,u nich składa się rezerwację na wyjazd.(oraz PFCiC)W tym roku Mała Karawana CT jedzie na zlot w składzie Ja -FEST2, Lepciak, Regina ZW,GabiStaszek,Stefciu z Bolesławca.Kto ma ochotę może do nas dołączyć ,jedziemy przez Niemcy, Miejsca na Kępingu są rezerwowane przez PZM-ot,dla całej ekipy Polskiej nie dla pojedynczych klubów.Jak ktoś chce wiedzieć więcej służę informacją tel do mnie 604609855
Krystian - 2009-01-15, 14:34

Kolega, który na spotkaniu w Uniejowie mówił o Chorwacji ma na imię Jacek zaś jego nick na forum to „godolo”, był obecny na zlotach w Kazimierzu oraz w Pajęczynie.
Na zdjęciach z Uniejowa wykonanych przez Rafała z KoCZORKÓW widać Jacka przy komputerze.

OMEGA - 2009-01-15, 14:53

Krystian napisał/a:
Kolega, który na spotkaniu w Uniejowie mówił o Chorwacji ma na imię Jacek zaś jego nick na forum to „godolo”, był obecny na zlotach w Kazimierzu oraz w Pajęczynie.
Na zdjęciach z Uniejowa wykonanych przez Rafała z KACZORKÓW widać Jacka przy komputerze.



-oj oj Krystian zajmujesz się "szpiegostwen " jak widzę nic nie da się ukryć , ale to dobrze wszystko się powoli wyjaśnia a kolega jak wróci to się napewno odezwie i pojędziemy MK do Chorwacji.

Krystian - 2009-01-15, 15:11

OMEGA napisał/a:



Krystian napisał/a:
Kolega, który na spotkaniu w Uniejowie mówił o Chorwacji ma na imię Jacek zaś jego nick na forum to „godolo”, był obecny na zlotach w Kazimierzu oraz w Pajęczynie.
Na zdjęciach z Uniejowa wykonanych przez Rafała z KoCZORKÓW widać Jacka przy komputerze.



-oj oj Krystian zajmujesz się "szpiegostwen " jak widzę nic nie da się ukryć , ale to dobrze wszystko się powoli wyjaśnia a kolega jak wróci to się napewno odezwie i pojędziemy MK do Chorwacji.
_________________
Marian


Widzisz słynnym szpiegiem był anglik, który mówił o sobie jestem Jems --Bond
zaś ja jako szpieg mogę o sobie powiedzieć jestem Wiel -- Błąd........ :haha:

Dziabong - 2009-01-15, 15:16

Ale jesteś wstrząśnięty czy zmieszany?
Krystian - 2009-01-15, 15:26

Dziabong napisał/a:
Ale jesteś wstrząśnięty czy zmieszany?
_________________
Pozdrawiamy
Beata i Krzysztof


No i doigrałem się, ale co mi tam, kontynuuję…..
Jestem przeciwko zamieszaniu (boli głowa po czymś takim).

Dziabong - 2009-01-15, 15:33

Krystian napisał/a:
Dziabong napisał/a:
Ale jesteś wstrząśnięty czy zmieszany?
_________________
Pozdrawiamy
Beata i Krzysztof


No i doigrałem się, ale co mi tam, kontynuuję…..
Jestem przeciwko zamieszaniu (boli głowa po czymś takim).


Wszystko pod kontrolą , dobrze wyglądasz!

medard - 2009-01-15, 16:06

fest2 napisał/a:
Opłata za 10 dni pobytu
i za
fest2 napisał/a:
opłata 70E osoba dorosła
czy napewno to tak ma byc?
moje watpliwosci sa mysle ze uzasadnione, bo w kraju biora za zlot tez tyle /nie licze grudziadza/ wiec moze pomylka a jesli nie to przepraszam za pytanie
:)

DAKOTA - 2009-01-15, 17:02

medard napisał/a:
fest2 napisał/a:
Opłata za 10 dni pobytu
i za
fest2 napisał/a:
opłata 70E osoba dorosła
czy napewno to tak ma byc?
moje watpliwosci sa mysle ze uzasadnione, bo w kraju biora za zlot tez tyle /nie licze grudziadza/ wiec moze pomylka a jesli nie to przepraszam za pytanie
:)


tak jest , i do tego napitki darmowe 23.06 i jakies prezenta tez sa juz w cenie

medard - 2009-01-15, 17:07

DAKOTA napisał/a:
tak jest , i do tego napitki darmowe 23.06 i jakies prezenta tez sa juz w cenie

dzieki za odpowiedz mysle ze znowu solidnie se nagrabilem tym glupim pytaniem :(
i obym byl w domu w tym czasie to z pewnoscia pojade

KOCZOR - 2009-01-15, 20:40

medard napisał/a:
moje watpliwosci sa mysle ze uzasadnione, bo w kraju biora za zlot tez tyle /nie licze grudziadza/ wiec moze pomylka a jesli nie to przepraszam za pytanie

Medard, to znaczy drogo, czy tanio? bo nie zrozumiałem :oops: :oops: :oops:

Pozdrawiam :smokedevil

medard - 2009-01-15, 21:14

Rafa pozwole sobie nie rozwijac tego tematu bo moge sie narazic niektorym organizatorom tu w polsce :haha: :haha: :haha:
prezesuu - 2009-01-15, 21:22

medard, nie krępuj się i pisz. Nie jesteś przecież taki grzeczne na jakiego wyglądasz. :helm
medard - 2009-01-15, 21:25

:hide: moze nieciekawie ale bezpiecznie
prezesuu - 2009-01-15, 21:32

medard napisał/a:
ale bezpiecznie
od kiedy Ty lubisz tak bezpiecznie?
KOCZOR - 2009-01-16, 00:33

medard napisał/a:
Rafa pozwole sobie nie rozwijac tego tematu bo moge sie narazic niektorym organizatorom tu w polsce :haha: :haha: :haha:

Rozwijaj, rozwijaj, a nawet nawijaj.....
Jestem po prostu ciekaw dlaczego oburzasz się na rodzime firmy biorące 25 zł za kemping w naszym pięknym kraju, a bez problemu chcesz płacić promocyjnie ponad 28 zł (pod warunkiem hurtowego wykupu 10 dni, co daje 280 zł) pastuchom za kawałek wybrzerza z kamiorami zamiast plaży.... nawijaj.... :ok :ok :ok

Pozdrawiam :smokedevil

PS
Nie zapominaj również, że ta cena dotyczy zlotu ponad 400 kamperów i przyczep,
myślę, że w takiej sytuacji powinni chcieć góra 5 zł, złodzieje :haha: :haha:
PS2
Czy Ty zdajesz sobie sprawę, ile oni zarobią 70*400=28000Euro za 10 dni,
to już nie złodzieje, to bandyci......

StasioiJola - 2009-01-16, 01:01

Med - jak umiesz liczyć to wychodzi 7 Euro dziennie od osoby czyli 28 PLN. Juz przy 2 osobach to jest 56PLN.. A spotkanie w Koszelówce jest po 25 PLN od załogi, obojętnie ile będzie liczyła osób, myślę że to jest mała różnica. Ja nie twierdzę,że te 7 eurosów za zlot Adrii to jest drogo jak na warunki chorwackie, ale to nie jest ta sama cena jak za zlot wiosenny który chcemy zorganizować!! A tak właśnie Ty to sugerujesz , że ceny naszych spotkań są za wysokie w stosunku do pobytu na campingach zagranicznych. Najważniejsze jest to,że każdy może wybrać to co mu najlepiej pasuje w zależności od swoich kalkulacji i upodobań. Jedno jest pewne, woda w Koszelówce nie będzie tak ciepła jak w Chorwacjii, to nie ulega żadnej wątpliwości!! :haha: Pozdrawiam tych co się wybiorą na Chorwację, jak i tych którzy zdecydują się na zlot w Koszelówce, a pewnie będą tacy którzy odwiedzą obydwa te miejsca!!! :spoko :bigok
medard - 2009-01-16, 01:24

a poco ta dyskusja? pisalem ze podejme sluszna decyzje i tyle ,z cala pewnoscia nie musze tego robic /podejmowac te sluszna decycje/ co do grudziadza a co do l;iczenia pieniedzy to wybaczcie panowie bizesmeni ale to za madre dla mnie :(
Rafal ,Stasiu zrozumcie ze z wiekiem jestem coraz glupszy i chyba za wiele chce

koko - 2009-01-16, 10:42

Niekoniecznie Trzeba korzystać z PZMOT czyPFCC można samemu zgłosić grupę chętnie się do was przyłącze dlaczego przez Niemcy
Co do ceny i pastuchów to średnia cena za camping w Europie 25EUR za dobę.Myśle że trzeba by choć raz być na takim zlocie by wypowiadać sie miarodajnie i nie obrażac
Narodu

medard - 2009-01-16, 11:06

koko napisał/a:
takim zlocie by wypowiadać sie miarodajnie i nie obrażac
Narodu
brawo koko dokladnie tak ,ale odnosze wrazenie ze koniecznie trzeba forsowac przez niektore osoby opinie ze wszedzie zle a nasze jest ok ,tym bardziej jesli sa organizowane inne zloty z mozliwowscia korzystania z parkingow za sporo nizsza sume od ostatnio podawanych przez innych organizatorow /skad i dlaczego tak jest ze sie nalatuje tylko dlatego ze swego czasu napisalem ze jeden z zlotow jest bardzo drogi juz na dzien dobry /nazwalbym oplata za placowe :) / a co do chorwacji to sie bardzo cieszylem jak placilem na peleszacu 15 euro i to jako kolega gdzie norma to wlasnie 25 euro , chyba ze niektorzy chca koniecznie dowiesc tego ze np 50 zl jest znacznie mniej 20, ale to rodzimy bizesmen, wiec nalezy przyklaskiwac ze jest tak wspanialomyslny ,ze jego cena jest odrobine mniejsza od uznanych walorow turystyczno-wypoczynkowych no i oczywista oczywistosc wie ze brac kamperowa stac na to ze raz moze wydac ciut wiecej niz na pozostalych zlotach
JaWa - 2009-01-16, 11:21

StasioiJola napisał/a:
Jedno jest pewne, woda w Koszelówce nie będzie tak ciepła jak w Chorwacjii, to nie ulega żadnej wątpliwości!!

No nie wiem, nie wiem ....

KOCZOR - 2009-01-16, 12:04

koko napisał/a:
Myśle że trzeba by choć raz być na takim zlocie by wypowiadać sie miarodajnie i nie obrażac
Narodu

Konrad - czyżbyś nie dostrzegł satyry.... :oops:

Wyjaśnię Ci w takim razie moje stanowisko (tym razem całkiem poważnie) w tej sprawie.
W zasadzie nigdy nie kwestionuję cen, ponieważ zawsze mam wybór: korzystam z oferty lub nie. Zdarzało mi się być na kempingach o bardzo różnych cenach i ani jednym słowem tego na forum nie uwidoczniłem.
Próbowałem jedynie uzyskać informację i zrozumieć (bo nie mogę tego pojąć, a nawet nie chcę się z tym zgodzić), dlaczego Polska i polscy przedsiębiorcy mają być traktowani jak trzecia liga. Dlaczego na całym południu Europy mogą być kempingi świetnie wyposażone i utrzymane, a u nas najczęściej...... sam chyba wiesz? Tylko mały drobiazg - europejskie ceny pewnie znasz, a jak to się ma do żądania utrzymania 2,50 euro za dobę? Czy chciałbyś (dałbyś radę) prowadzić, utrzymać na wysokim poziomie, a przede wszystkim wyposażyć kemping za tą cenę?
Padło porównanie do Grudziądza.... że tam się da. Fajne, nieprawdaż? Proste pytanie: dlaczego tam się da? Każdy, kto umie sumować przychody - wie....

Nie miałem zamiaru obrażać południowców, nawet więcej - bywałem tam wielokrotnie i będę jeszcze nie raz. Miło te pobyty i ich wspominam, ale nie zgadzam się na zaszeregowanie nas do kategorii "gorszych" :!:



Pozdrawiam :smokedevil

KOCZOR - 2009-01-16, 12:14

medard napisał/a:
sa organizowane inne zloty z mozliwowscia korzystania z parkingow za sporo nizsza sume od ostatnio podawanych przez innych organizatorow

Medard
Nie jestem pewien, czy Ty do końca rozumiesz różnicę pomiędzy parkingiem, a kempingiem :bigok
Padło porównanie do Grudziądza.... że tam się da. Fajne, nieprawdaż? Proste pytanie: dlaczego tam się da? Każdy, kto umie sumować przychody - wie....

Nawet więcej - w Uniejowie było za darmo :!: :!: :!:

Baja02 - Jacku błagam, tylko nie bierz tego do siebie, ja wiem, że Uniejów był golutki (parking) :kwiatki:

Pozdrawiam :smokedevil

48a-ELANKO - 2009-01-16, 12:15

A z tą ciepłą wodą może tak...
medard - 2009-01-16, 12:21

dzis jestw zlotym stoku chyba cena jak w grudziadzu
zakonczmy temat cen kazdy zrobi jak zechce i sam podejmie decyzje czy warto partycypowac w kosztach tego czy innego bizesmena
podsumowujac- obawaim sie ze jak tak dalej beda co niektorzy preferowac rodzimy biznes to z pewnoscia bedzie mozna tylko wspominac jakiez to byly piekne zloty /oby tak sie nie stalo/
rafal czego ty odemnie wymagasz? wiesz teraz czasy trudne to i puszek brak :placze2

KOCZOR - 2009-01-16, 12:28

medard napisał/a:
rafal czego ty odemnie wymagasz? wiesz teraz czasy trudne to i puszek brak

Tylko tego, żeby nie wykończyć rodzimego biznesu, bo przy takim podejściu, to oni też już chyba te puszki muszą zacząć zbierać... albo posprzedają kempingi obcym, bogatym nacjom, a wtedy będziemy płacić u nas za dobę od 25 euro wzwyż.

Pozdrawiam Cię serdecznie :smokedevil

janusz - 2009-01-16, 12:53

KOCZOR napisał/a:
Uniejów był golutki (parking)

I nie tylko parking :haha:

medard - 2009-01-16, 13:01

KOCZOR napisał/a:
żeby nie wykończyć rodzimego biznesu
no nie ,slow brak to znaczy ze tylko w najblizszym czasie w dwoch zlocikach / wylaczam bajoro/sa ludzie ktorzy nie dbaja o wlasny biznes ,sa nieprzwidywalnii i prowadza swoimi cenami niskimi cenami i znizkami dla kamperowcow do samozaglady i z pewnoscia dokladaja np wszystko co potrzebne kamperowcowi ot tak sobie z serca ku samozadowoleniu ,ze kres ich meczarni z prowadzeniem tego czy owego miejsca i to, ktore ma sporo do zaoferowania jest bliski ,a zostana miejsca ktore swoimi cenami -wysokimi przynajmiej dla kamperowcow /to moje zdanie i moja ocena/obronia sie przed pazernoscia obcych , kapitalistow krwiopijcow z zachodu /ktorzy z pewnoscia tego drogiego nie wykupia , bo i poco :-/ :-/ :-/
KOCZOR - 2009-01-16, 13:07

Dlaczego na całym południu Europy mogą być kempingi świetnie wyposażone i utrzymane, a u nas najczęściej...... sam chyba wiesz? Tylko mały drobiazg - europejskie ceny pewnie znasz, a jak to się ma do żądania utrzymania 2,50 euro za dobę?
:bylo :bigok

Pozdrawiam :smokedevil

Bystrzaki - 2009-01-16, 14:30

KOCZOR napisał/a:
medard napisał/a:
sa organizowane inne zloty z mozliwowscia korzystania z parkingow za sporo nizsza sume od ostatnio podawanych przez innych organizatorow

Medard
Nie jestem pewien, czy Ty do końca rozumiesz różnicę pomiędzy parkingiem, a kempingiem :bigok
Padło porównanie do Grudziądza.... że tam się da. Fajne, nieprawdaż? Proste pytanie: dlaczego tam się da? Każdy, kto umie sumować przychody - wie....

Nawet więcej - w Uniejowie było za darmo :!: :!: :!:

Baja02 - Jacku błagam, tylko nie bierz tego do siebie, ja wiem, że Uniejów był golutki (parking) :kwiatki:


Czytam, czytam i własnym oczom nie wierzę, że Medard sprowokował taką dyskusję.
Trochę Cempingów w Polsce odwiedziliśmy w czasie podróży po Polsce i tylko raz trafiliśmy na CEMPING za 10zł (oferował tylko miejsce postojowe).
W Grudziądzu (to informacja dla tych z CT , którzy chcieliby tam zajechać) Baja02 zadbał o to, aby Geotermia wyposażyła w dostęp do prądu , wody i miejsca zrzutu szarej wody parkingi. Koszt 10zł zapłaci każdy kto przyjedzie camperkiem i chce z tych udogodnień skorzystać. Ci , którzy przyjeżdżają osobówką za parking nie płacą tak jak w Uniejowie.
Obowiązuje taki cennik przez cały rok, dla każdego i nie zależnie czy to zlot , czy indywidualny pobyt. Geotermia zarabia na solankach, a cempingi na wynajmowaniu terenu rekreacyjnego z mediami .
Pozdrawiam Kasia :spoko

BaWa - 2009-01-16, 16:39

janusz napisał/a:
był golutki



ja tam byłam i widziałam :haha: :haha:

JaWa - 2009-01-16, 16:51

KOCZOR napisał/a:
Dlaczego na całym południu Europy mogą być kempingi świetnie wyposażone i utrzymane,

Proponuje przenieść Polskę na południe europy, to będziemy mieć kempingi świetnie wyposażone na europejskim poziomie :haha: :haha:

baja02 - 2009-01-16, 17:43

Bardzo dobrze, że przy okazji "Zlotu w Chorwacji" rozpoczęła się dyskusja o kempingach. Na wstępie trzeba wydzielić kategorie: Parking, pole biwakowe i kempingi/stanice wodne. Te ostatnie balansują na granicy kemping - pole biwakowe. Pojawia się jeszcze najnowsza kategoria, a mianowicie - gospodarstwa agroturystyczne. Zastanawiające bardzo często sa ceny na wymienionych obiektach turystycznych. Moim zdaniem o cenie powinno decydować wyposażenie kempingu i nie będę tu wymieniał urządzeń, które powinny tam się znajdowac i urządzeń towarzyszących jak np. place zabaw, bufert, restauracje, stadnina, kajaki i żaglówki - zlaży to od pomysłowości właściciela. Są równiez wymagania odnośnie podłoża, zadrzewienia. Na cenę bedzie miał wpływ również czy teren jest atrakcyjny turystycznie. Tymczasem u nas w Polsce nijak to się nie przekłada na cenę. Ceny w bardzo wielu przypadkach brane są z kapelusza, bez prowadzenia kalkulacji. Cena kempingu np, w Krakowie wynosi xxx PLN, to my sobie w Pipidówie Grn. też tyle zawołamy. KOniecznością jest porównywanie cen kempingów w Polsce i innych krajach EU, bo tu lezymy. To, że jeździmy na południe Europy nikogo nie dziwi, bo tam jest o wiele dluższy sezon turystyczny, ciełe morze i ceny porównywalne w podstawowych produktach. Turystę - kazdego trzeba przyciągnąć, a czym, no właśnie napisałem. Naturalnie dochodzi reklama. Geotermia wie i umie liczyć, że udzielenie ok. 60% rabatu dla zlotowiczów opłaci się w przyszlości, to co oferuje idzie w Polskę, przecież o kazdej imprezie rozmawia sie w gronie znajomych, są zdjęcia na Forum itd. Najważniejsze jest to, że trzeba chcieć i lubić brać turystyczną, wtedy turyści "rozsławiają" obiekt i właściciel ma zarobek i turysta zadowolony, :kamp bo przecież nikt na całym świecie nie dopłaca do interesu - to jest "przemysł turystyczny".
Pozdrawiam i do zobaczenia na dobrych obiektach turystycznych - Jacek

medard - 2009-01-16, 18:43

baja02 napisał/a:
Tymczasem u nas w Polsce nijak to się nie przekłada na cenę
i to jest to
niektorzy wlasciciele traktuja kamperowcow i nie tylko jak owce szkoda ze niewiedza /szczegolnie na pipidowce /ze owce sei strzyze a nie goli /tu sie okazuje ze to ciezkie zajecie i potrzeba do tego pomocnikow -naszych pomocnikow/ :(

OMEGA - 2009-01-16, 19:02

Przeglądając strony PZM natrafiłem na program zlotu w Chorwacji o którym wcześniej wspominali koledzy koko i fest2.
- może to kogoś zainteresuje , ja mam dużą ochotę tam pojechać.

http://www.pzmtravel.com....y,2009,393.html

medard - 2009-01-16, 19:26

http://www.eurocampings.p...trasko-105227/#
fest2 - 2009-01-16, 20:01

:spoko OMEGA - dołącz do nas jedziemy małą karawaną :bigok
OMEGA - 2009-01-16, 20:11

OMEGA - dołącz do nas jedziemy małą karawaną [/quote]

Cały czas to rozważam i myślę że pojadę , jest już blisko decyzji.

ZetKa - 2009-01-16, 20:47

Mnie też korci, musze tylko ustalić to z....lepszą resztą załogi.

Pozdrawiam

ARCADARKA - 2009-01-16, 21:40
Temat postu: ARCADARKA
OMEGA napisał/a:
Przeglądając strony PZM natrafiłem na program zlotu w Chorwacji o którym wcześniej wspominali koledzy koko i fest2.
- może to kogoś zainteresuje , ja mam dużą ochotę tam pojechać.

http://www.pzmtravel.com....y,2009,393.html


my również :bigok

Tadeusz - 2009-01-16, 22:54

maluch napisał/a:
Duża imprezka


Bardzo duża i długa. :diabelski_usmiech :satan :smokedevil

ARCADARKA - 2009-01-16, 22:54
Temat postu: ARCADARKA
maluch napisał/a:
Duża imprezka :diabelski_usmiech


nie duża :shock: tylko jedziemy maluch :bigok

ARCADARKA - 2009-01-16, 22:56
Temat postu: ARCADARKA
Tadeusz napisał/a:
maluch napisał/a:
Duża imprezka


Bardzo duża i długa. :diabelski_usmiech :satan :smokedevil


Tadziu pojedziesz ze mną :bukiet: wygrzejesz kosteczki z Halszką :bigok

Tadeusz - 2009-01-16, 23:00

ARCADARKA napisał/a:
Tadziu pojedziesz ze mną wygrzejesz kosteczki z Halszką


No popatrz. Nie wiedziałem. :haha: :bukiet:

ARCADARKA - 2009-01-17, 00:33
Temat postu: ARCADARKA
człek się całe życie uczy :bigok
fest2 - 2009-01-17, 12:54

Byłem na tym zlocie w zeszłym roku, warunki pobytowe Luxsus. parcela pod Kampera 100 - 120m2 woda,prąd ,kanaliza na brudną wodę, a nawet gniazdo TV, obiekty sanitarne super,
na złot przybywa około 500 załóg z całej Europy, W zeszłym roku największe ekipy to POLSKA 120 załóg) i Słwacja, byli niemcy francuzi,anglicy,węgrzy, włosi itp. Warto taki zlot zaliczyć,można fajnie wypocząć. :spoko

BiG Team - 2009-01-17, 13:12

Chorwacja była w planie na ten rok i wybieramy się na ten zlot. dajcie znać gdzie i co załatwić :spoko
Jedrek29 - 2009-01-17, 17:13

To może wkleje kilka zdjęć z Umag Parku.
BiG Team - 2009-01-17, 17:40

maluch napisał/a:
janeczka napisał/a:
Chorwacja była w planie na ten rok i wybieramy się na ten zlot. dajcie znać gdzie i co załatwić :spoko

wszystko jest tutaj :
http://www.pzmtravel.com.pl/

Arcadarka
Jasne że jedziemy :spoko

Dzięki :spoko

ZetKa - 2009-01-24, 16:59

Czy ktoś z was rezerwował już na stronie pzmtravel.com miejscena zlot Adrii w Chorwacji?

pozdrawiam

kulagaz - 2009-04-24, 18:24

witam ja się zpisałem 2dorosłe + 2 dzieci teraz szukam kogoś kto mogłby mie tam zapilotować moja predkość to max 90
BiG Team - 2009-04-24, 18:41

Wczoraj zarejestrowałem sie i zrobiłem oplaty, czekam na potwierdzenie z PZM
wyjazd w okolicach 18.06 - kulagaz , tak jak rozmawialiśmy telefonicznie będziemy w kontakcie :spoko

kulagaz - 2009-04-24, 19:47

ja tez czekam na potwierdzenie z PZM .jutro jade do świeradowa na 2 dni testować maszyne ,byliśmy ducatem na święta w ustroniu morskim ale nie spaliśmy w nim
koko - 2009-04-26, 19:38

Ja zapłaciłem i dostałem carnet CCI dokumenty zlotowe przyślą póżniej
Pozdrowienia Konrad

jurekf - 2017-03-22, 12:43

Czy ktos wybiera się na Zlot Europa Rally Chorwacja 01 do 05 06.2017 na wyspie Krk
Camping Njivice :kamp2

Pozdrawiamy

koko - 2017-03-22, 18:58

Jurek my jedziemy i na trochę dłużej
jurekf - 2017-03-23, 09:38

Witaj KoKo :spoko

My tagże mamy w planie dłuższy pobyt przed zlotem i po zlocie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group