Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Miejsca Przyjazne Kamperowiczom - Krosno kemping przy Mosir

DC - 2023-08-15, 21:44
Temat postu: Krosno kemping przy Mosir
Witam wszystkich serdecznie. Jesteśmy przejazdem w Krośnie i zatrzymaliśmy się pierwszy raz na kempingu przy Mosir . Miejsce rewelacja. Kemping umiejscowiony przy basenach z całym zapleczem . Wszystko na europejskim poziomie .
Jeśli ktoś będzie w drodze w Bieszczady to na pewno warto zrobić sobie postój w takim miejscu jak Krosno . :spoko

rjas - 2023-09-03, 21:36

Z tego co pamiętam to faktycznie miejsce jako takie przygotowane super pod kampery. My mieliśmy podejście w zimie, ale w związku z tym, że po zmroku było w całej okolicy ciemno jak w d... odpuściliśmy.
Track222 - 2023-09-03, 22:24

rjas napisał/a:
Z tego co pamiętam to faktycznie miejsce jako takie przygotowane super pod kampery. My mieliśmy podejście w zimie, ale w związku z tym, że po zmroku było w całej okolicy ciemno jak w d... odpuściliśmy.


Miejsce jest profesjonalnie przygotowane pod kampery, a nie jako takie. To jest moje miasto w którym mieszkam od urodzenia i wiem co piszę.

rjas - 2023-09-05, 11:18

Chyba źle zinterpretowałeś to co napisałem. Ja nie napisałem, że jest "jakie takie" czyli jakby trochę nijakie, tylko, że "miejsce jako takie przygotowane super pod kampery". A to zasadnicza różnica. Notabene Krosno bardzo nam się podobało.
Pozdrowionka :)

Track222 - 2023-09-05, 14:07

rjas napisał/a:
Chyba źle zinterpretowałeś to co napisałem. Ja nie napisałem, że jest "jakie takie" czyli jakby trochę nijakie, tylko, że "miejsce jako takie przygotowane super pod kampery". A to zasadnicza różnica. Notabene Krosno bardzo nam się podobało.
Pozdrowionka :)


Ok pozdrawiam!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group