Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Po Polsce - Kilka chwil wytchnienia

Komplecik - 2022-05-07, 19:00
Temat postu: Kilka chwil wytchnienia
:szeroki_usmiech Też coś skrobnę bo na forum robi się cicho a nowe pisanie to i nowe czytanie :szeroki_usmiech

Główny cel podróży to Jasna Góra, jak co roku tak mamy sezon dobrze jest rozpocząć od Maryji, spotykamy znajomych jest miło

Mariusz Nickt weryfikuje swoje plany namawiamy by ruszył z nami z Częstochowy w stronę Mierzei Wiślanej na Gofra i Rybkę

Komplecik - 2022-05-07, 19:11

Spotkanie na Jasnej Górze miało ponad 200 załóg były uśmiechy była modlitwa, no fajnie jak zawsze jest tam.
Komplecik - 2022-05-07, 19:24

Trasą przez Toruń, Chełmno , Świecie, Sanktuarium w Piasecznie dojechaliśmy do Stegny na leśny parking przy plaży :szeroki_usmiech
Bim - 2022-05-07, 19:29

Komplecik napisał/a:
Spotkanie na Jasnej Górze miało ponad 200 załóg były uśmiechy była modlitwa, no fajnie jak zawsze jest tam.


to górę to se mogłeś darwować

Macie specjalne miejsce na wspominki :oops:

Komplecik - 2022-05-07, 19:50

Bim napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Spotkanie na Jasnej Górze miało ponad 200 załóg były uśmiechy była modlitwa, no fajnie jak zawsze jest tam.


to górę to se mogłeś darwować

Macie specjalne miejsce na wspominki :oops:


Nie denerwuj się, jak bym sobie Maryję darował trzeba by wszystko darować, jeśli bardzo przeszkadza mogę całą relacje darować, może faktycznie lepiej 1 Bima nie drażnić i pal 6 ze 100 uśmiechniętymi
Jeśli będzie Wam przeszkadzało że tak lubię i stanowczo nie macie ochoty nie ma problemu wykasuję relacje, uprzedzam że prócz gofrów będą też Kościoły

Swoją drogą Bimku podświadomie lubię Ciebie ale tak serio. :bukiet:

:spoko

mischka - 2022-05-07, 20:04

pisz pisz, ja wprawdzie niewierzący ale mi to "nevadi" :spoko
Bim - 2022-05-07, 20:04

Komplecik napisał/a:
Swoją drogą Bimku podświadomie lubię Ciebie ale tak serio


Komplecik tez Cie lubię :wyszczerzony:

Ale na serio macie wydzielone na forum gdzie możecie sobie organizować spotkanika i je wspominać

Ja akurat nie jestem adoratorem tej "korporacji" i mam nadzieję , że nie będziesz podnosił tego tematu w tym dziale :spoko

Jakbyś to zapodał w temacie "religia na wesoło" to możemy się pośmiać 8-)

Komplecik - 2022-05-07, 20:10

Bim napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Swoją drogą Bimku podświadomie lubię Ciebie ale tak serio


Komplecik tez Cie lubię :wyszczerzony:

Ale na serio macie wydzielone na forum gdzie możecie sobie organizować spotkanika i je wspominać

Ja akurat nie jestem adoratorem tej "korporacji" i mam nadzieję , że nie będziesz podnosił tego tematu w tym dziale :spoko

Jakbyś to zapodał w temacie "religia na wesoło" to możemy się pośmiać 8-)


Ja chciałem tak z serca bo i miło i chronologicznie i żeby nie drażnić tylko w kilku słowach o pielgrzymce a całe 90% relacji z całkiem innych miejsc, czyli jak proponujesz kasować? i dać se spokuj z pisaniem :-/

Andrzej 73 - 2022-05-08, 07:14

Robert , pisz a nie tłumacz się.
Poczytam gdzieś tam bywał. :spoko

LukF - 2022-05-08, 08:06

Komplecik,

Robert, pisz dalej i nic nie kasuj. Coś napisał toś napisał :pifko

Pieredyszka - 2022-05-08, 08:09

Bim napisał/a:
Ale na serio macie wydzielone na forum gdzie możecie sobie organizować spotkanika i je wspominać


a dawni "towarzysze" ich następcy oraz nowi wyznawcy, mają gdzieś wydzielone rykowisko? by móc się z nich pośmiać? Czy pozostaje wyszukiwanie "perełek"? Co prawda też nie jestem wyznawca tej "konspiracji", ale nie skłaniał bym się do skoszarowania ich w jakimś getcie.

Pisz, jasne że pisz. :ok kto nie chce, nich nie czyta.

Socale - 2022-05-08, 10:18

Komplet, pisz po swojemu, to Twoje największe tutaj prawo pisać relacje tak, jak zakłada Twój scenariusz w głowie..
.
Bywamy u Maryjki regularnie i śmiem twierdzić, że jest to specyficzny dodający lekkości klimat dla duszy.
Pisz i pij.

voice - 2022-05-08, 15:35

Pisz pisz a jak koledze Bim przeszkadza to niech nie czyta. Kropka AMEN.
Czekam na dalszy ciąg relacji z wyjazdu bo już nie mam co czytać, a dzisiaj niedziela wolne od pracy, książek nie lubię czytać to chociaż wspomnienia kolegów poczytam.

Komplecik - 2022-05-08, 17:22

Spoko coś się wklei, Proszę,, Bim ka,, naszego nie strofować fajny ludek z niego, wystraszył się pewnie że agitacje będę uprawiał, ja chronologicznie wyjazd opisywać zacząłem gdzie mi fajnie błogo było, np. w Grecji też jest fajnie i ludzie piszą i się cieszą. :ok
Bim - 2022-05-08, 18:02

Cytat:
wystraszył się pewnie że agitacje będę uprawiał,


Efekt zamierzony osiągnięty :wyszczerzony:

"biznesmena " nie musiałem oglądać, post redagowany 7 razy.

Nie jestem strachliwy i nie boję się wypowiadać.

Tematy polityczne są upowszechniane w odpowiednich działach ,to samo się tyczy spraw wyznaniowych.

Spoko wklejaj bo na forum brak ostatnio zdjęć z wyjazdów

JaWa - 2022-05-08, 18:21

Bim napisał/a:
Tematy polityczne są upowszechniane w odpowiednich działach

Właśnie, to może skończysz z tą polityką. Idź do odpowiedniego działu, a tu nie śmieć.

Komplecik - 2022-05-08, 18:47

Bim napisał/a:
Cytat:
wystraszył się pewnie że agitacje będę uprawiał,


Efekt zamierzony osiągnięty :wyszczerzony:

"biznesmena " nie musiałem oglądać, post redagowany 7 razy.

Nie jestem strachliwy i nie boję się wypowiadać.

Tematy polityczne są upowszechniane w odpowiednich działach ,to samo się tyczy spraw wyznaniowych.

Spoko wklejaj bo na forum brak ostatnio zdjęć z wyjazdów


7 razy Toruń doklejałem a w zasadzie zdjecia to wynik edycji, szczerze ale tak serio nie chciałem wywołać jakiejkolwiek burzy, A O Derektor faktycznie poszedł z rozmachem i grzecznie powiem nie mam zdania znaczy mam ale, ;) dzieło jak by co zostanie dla potomnych wrażenie robi. Jest na co patrzeć, nocą tez, to może tyle o Toruniu ;)

yamah - 2022-05-08, 21:20
Temat postu: Re: Kilka chwil wytchnienia
Komplecik napisał/a:
jak co roku tak mamy sezon dobrze jest rozpocząć od Maryji, spotykamy znajomych jest miło

Komplecik, my tydzień przed tobą w tym samym miejscu rozpoczęliśmy sezon :wyszczerzony: Duchowa radość płynie z takiego miejsca jeśli spotykasz tam szczęśliwych ludzi wokół siebie z pogodą ducha (podobnie jak na prawdziwych zlotach kamperowych) :bigok

Komplecik - 2022-05-08, 22:19
Temat postu: Re: Kilka chwil wytchnienia
yamah napisał/a:
Komplecik napisał/a:
jak co roku tak mamy sezon dobrze jest rozpocząć od Maryji, spotykamy znajomych jest miło

Komplecik, my tydzień przed tobą w tym samym miejscu rozpoczęliśmy sezon :wyszczerzony: Duchowa radość płynie z takiego miejsca jeśli spotykasz tam szczęśliwych ludzi wokół siebie z pogodą ducha (podobnie jak na prawdziwych zlotach kamperowych) :bigok


No i fajnie, :spoko

Komplecik - 2022-05-08, 22:28

Wracając do chwili wytchnienia z tego Torunia :szeroki_usmiech uciekliśmy w stronę morza, ktoś podpowiedział by zobaczyć sympatyczne miasteczko Chełmno z sympatycznym parkiem i ławeczkami dla zakochanych, był też rynek z jednostką miar ale w czym to było mierzone to nie pamiętam sąrznie, łokcie, stopy, kopy,
może Wy wiecie :ok

Ostatnie zdjęcie w poście ta tyczka poziomo na Ratuszu to jednostka miary

Brat - 2022-05-09, 10:26

Cytat:
był też rynek z jednostką miar ale w czym to było mierzone to nie pamiętam sąrznie, łokcie, stopy, kopy,

Nie jestem na pewno pewien ;) ale rzekłbym (i napisałbym), że
sążnie...
Cytat:
Sążeń – niemetryczna, antropometryczna jednostka długości. Miara miała długość rozpostartych ramion dorosłego mężczyzny.


Ale - dzięki, że Ci się chce relacjonować. Chętnie obejrzę ciąg dalszy.

Socale - 2022-05-09, 11:11

Komplecik napisał/a:
...
zobaczyć sympatyczne miasteczko Chełmno z sympatycznym parkiem
...

Ha! Byłem tam prawie 2 latana przełomie lat80/90, szkołę wojenną kończyłem tam.
To było w czasie gdy uwolniono ceny rynkowe w PL, pamiętam że wsklepach nie było nic a mi udało się wówczas kupić rowerek dla 2 letniej córci oraz zderzaki plastikowe do mojego malucha :mrgreen:
Ehhhh... obudziłeś mi zakurzone wspomnienia.
Pij to.

papamila - 2022-05-09, 14:19

też tam wojskowość odbywałem w 87,

jednostka obok rynku
ale miło wspominam zmagania z zegarem na wieży ratusza,
szwankowal a mnie się udało go uzdrowić
za co otrzymałem, pamiętam dłuuuugoterminowa przepustke :lol: :lol: :lol:

Komplecik - 2022-05-09, 18:34

Kurde Chłopaki to Wy w woju byliście, nosz kurteczka ja też w Malborku jak raz po szkółce w Chorzowie prawie 2 lata nie chwaląc się :mrgreen:
Komplecik - 2022-05-09, 18:38

Brat napisał/a:
Cytat:
był też rynek z jednostką miar ale w czym to było mierzone to nie pamiętam sąrznie, łokcie, stopy, kopy,

Nie jestem na pewno pewien ;) ale rzekłbym (i napisałbym), że
sążnie...
Cytat:
Sążeń – niemetryczna, antropometryczna jednostka długości. Miara miała długość rozpostartych ramion dorosłego mężczyzny.




Coś mi kołacze, skoro dwóm kołacze to pewnie tak jest :szeroki_usmiech :spoko

Komplecik - 2022-05-09, 19:38

No to jadziem, na kawę i obiadek z Chełmna pojechaliśmy do Świecia, jakieś takie te miasteczka że nawet w rynku kawę ciężko wypić ale piękne oczywiście, już się napalilismy bo w Chmielnie pachniało z piekarnio/cukierni, postanowiłem postawić po kawce a tu ząg ciasteczko a i owszem ale b zzz kawki. Świecie ryneczek ma pochyły niczym ten z Ojca Mateusza, kawę wypiliśmy :szeroki_usmiech

Droga do Mierzeji wiodła przez Piaseczno też, a w nim Królowa Pomorza, u Królowej można dobrej wody ze studni nabrać. :)

Komplecik - 2022-05-09, 20:30

W tym mieście służyłem Ojczyźnie
Komplecik - 2022-05-17, 19:43

Kurde na czym to ja skończyłem acha :szeroki_usmiech
w planach 2 wycieczka a ja z opisem w lesie

Tak jak chcieliśmy wylądowaliśmy w Stegnie na Leśnym parkingu tuż przy plaży, przed majówką pusto fajnie ale chłodno,
Plan na dzień następny 1wsza rowerowa traska :szeroki_usmiech
Stegna/Krynica Morska
Była też Rybka w.,,Barze Rybnym u Pani Basi,, w Kątach Rybackich.

:szeroki_usmiech acha o przekopie bym zapomniał, kopią

LukF - 2022-05-17, 20:58

Komplecik,

Robert,
Twój temat to "Kilka dni wytchnienia". Faktycznie, zrobiłeś sobie wytchnienie od tej relacji... :bajer

Pisz, pisz bo przed wakacjami nie dojdziesz do naszego spotkania :haha:

Komplecik - 2022-05-17, 21:20

LukF napisał/a:
Komplecik,

Robert,
Twój temat to "Kilka dni wytchnienia". Faktycznie, zrobiłeś sobie wytchnienie od tej relacji... :bajer

Pisz, pisz bo przed wakacjami nie dojdziesz do naszego spotkania :haha:

Spokojnie, dawkuje emocje :haha:

A właśnie podesłał byś jakąś fotkę zzz, bo mnie aparat nie pisał :szeroki_usmiech

LukF - 2022-05-17, 21:44

Komplecik,
Robert, przecież Cię nie fotografowałem :bajer

Komplecik - 2022-05-18, 04:57

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert, przecież Cię nie fotografowałem :bajer

O cholera a mi błyskało przed oczami :szeroki_usmiech

W takim razie opiszę dokładnie ze szczegółami nasze spotkanie
by zobrazować bez foci :spoko

Komplecik - 2022-05-18, 19:05

W następnych słowach mówię Wam, nic się nie działo plątaliśmy się po Mierzeji, jedliśmy rybkę u Pani Basi, LukF namówił nas na przedłużenie odpoczynku i o dziwo trafił idealne wprost na biesiadę ;) karawaningową :szeroki_usmiech , o bursztynu było sporo kubeczek uzbieraliśmy, korzeń piękny do akwarium znalazłem na oko ma ze 100 lat :ok
:mikolaj

LukF - 2022-05-18, 21:12

Komplecik,

Robert, widzę, że mamy zdjęcie w tym samym miejscu :bigok
Trasa rowerowa R10

Komplecik - 2022-05-18, 21:19

LukF napisał/a:
Komplecik,

Robert, widzę, że mamy zdjęcie w tym samym miejscu :bigok
Trasa rowerowa R10


Łukaszku kopiujesz mnie :haha: nie mogłeś teg odcinka plażą plażą, akurat wybrałeś ten sam Las, nawet nie wiesz jaki jestem zły :haha:
:spoko

LukF - 2022-05-19, 08:24

Komplecik,

Robert, nie bądź zły. To Ty mnie nakręciłeś na mierzeję Wiślaną :mikolaj Dzięki Ci za to, za piwo również :spoko

Banan - 2022-05-19, 10:26

Komplecik, nadrabiam zaległości, dotarłem i do Twojej relacji :pifko
Komplecik - 2022-05-19, 13:59

Pół godzinki dla słoninki :ok
Tężnie zalew N-Huta :spoko

Komplecik - 2022-05-19, 14:04

LukF napisał/a:
Komplecik,

Robert, nie bądź zły. To Ty mnie nakręciłeś na mierzeję Wiślaną :mikolaj Dzięki Ci za to, za piwo również :spoko


Nawet nie wiesz jaki jestem zły, ufffff :haha:

Komplecik - 2022-05-19, 14:05

Banan napisał/a:
Komplecik, nadrabiam zaległości, dotarłem i do Twojej relacji :pifko


Nie no, trzeba zmienić moderatora nic nie śledzą forum nic ;) :haha:
:spoko

Komplecik - 2022-05-19, 14:13

Zastanawiam się czy rzucić karawaning, tułam się po świecie szukam kwadratowych a pod nosem 1500m od roboty mam PRAWIE wszystko :szeroki_usmiech kajaki, rowery, teżnie, plażę, nawet fontanny, kiełbaskę pyszną, lody, jak by się uparł to kamper ma jak w niebie, o kąpielisku z basenami zapomniałem i rzeka rzeka Dłubnia :mikolaj
:szeroki_usmiech

Banan - 2022-05-19, 15:50

Komplecik napisał/a:
Nie no, trzeba zmienić moderatora nic nie śledzą forum nic

:oops: sorry... chyba dam sobie krawat :haha:

Komplecik napisał/a:
pod nosem 1500m od roboty mam PRAWIE wszystko

Pod namiotem możesz ogarnąć :diabelski_usmiech
Swoją drogą, ostatni raz po Krakowie szwendałem się na szkolnej wycieczce w III klasie "elektryka" :oops:
Trzeba mi to będzie nadrobić :szeroki_usmiech

gryz3k - 2022-05-19, 17:23

Banan napisał/a:
Swoją drogą, ostatni raz po Krakowie szwendałem się na szkolnej wycieczce w III klasie "elektryka"
Trzeba mi to będzie nadrobić


No co Ty? Zabytki te same. Zamek jak stał tak stoi, smok ogniem zieje, planty zielone. Nuda Panie. W innych rejonach Polski to w parkach krajobrazowych zamki pobudowali, jeziora pogrodzili, mirzeję przekopali. Jest co oglądać. :haha: :haha: :haha:

Komplecik - 2022-05-19, 18:00

gryz3k napisał/a:
, smok ogniem zieje, :


Aaaa widzisz nie jesteś na bieżąco, Smok stracił kondycję i zabrali do remontu, znaczy w jamie siedzi, kurde jest jakiś termin wyjścia zabij nie wiem kiedy. :szeroki_usmiech

Mierzeję podobno kopią ale nic nie wiem nie widziałem :mrgreen:

gryz3k - 2022-05-19, 18:23

Komplecik napisał/a:
Smok stracił kondycję i zabrali do remontu


Czyli tym bardziej lipa. Kraków bez smoka to jak Watykan bez papieża... :haha: :haha: :haha:

Komplecik - 2022-05-19, 18:28

gryz3k napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Smok stracił kondycję i zabrali do remontu


Czyli tym bardziej lipa. Kraków bez smoka to jak Watykan bez papieża... :haha: :haha: :haha:


Ja o tym wiem :mrgreen: lipa

Ale jak go odp...... Ą to łuuuuuu..... :haha:

Banan - 2022-05-19, 22:23

Komplecik napisał/a:
w jamie siedzi, kurde jest jakiś termin wyjścia zabij nie wiem kiedy. :szeroki_usmiech

Podobno, jak się uda jakąś dziewicę na pożarcie dla niego znaleźć :diabelski_usmiech
Czyli szybko nie wypełznie... :haha: :haha: :haha:

Komplecik - 2022-05-21, 13:04

Myje wszystko co mi w ręce wpadnie :ok

:( Kurdę belans 11lat Grandusią jeździłem 500 wymówek żeby ją umyć i wystawić co Wam powiem to Wam powiem zżył się człowiek, ja wiem tysiąc wad i milion zalet, ale obwiozła nas po tym świecie i zawszę jak coś drobnego się zepsuło to cieszyłem się że to tylko tyle, śrubkę zawias klamkę się naprawi nie ma problemu, po wyjeździe głaszcze ją i dziękuję, możecie się śmiać ale tak właśnie jest, fajnie by było jakby ktoś się nią cieszył jak ja.
:-/

LukF - 2022-05-21, 15:23

Komplecik napisał/a:
Myje wszystko co mi w ręce wpadnie :ok

:( Kurdę belans 11lat Grandusią jeździłem 500 wymówek żeby ją umyć i wystawić co Wam powiem to Wam powiem zżył się człowiek, ja wiem tysiąc wad i milion zalet, ale obwiozła nas po tym świecie i zawszę jak coś drobnego się zepsuło to cieszyłem się że to tylko tyle, śrubkę zawias klamkę się naprawi nie ma problemu, po wyjeździe głaszcze ją i dziękuję, możecie się śmiać ale tak właśnie jest, fajnie by było jakby ktoś się nią cieszył jak ja.
:-/


Robert, to będziesz wreszcie wystawiał do sprzedaży czy nie?
Pytam, bo znam na forum jednego usera co już dwa lata szuka kampera :haha:
Może Cię odwiedzić tylko w niedzielę... :haha: Czyli jak się pospieszysz to może być nawet jutro :bajer
Ale na zaliczkę nie licz :haha:


Sorry, nie umiałem się powstrzymać :bigok

Komplecik - 2022-05-21, 15:38

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Myje wszystko co mi w ręce wpadnie :ok

:( Kurdę belans 11lat Grandusią jeździłem 500 wymówek żeby ją umyć i wystawić co Wam powiem to Wam powiem zżył się człowiek, ja wiem tysiąc wad i milion zalet, ale obwiozła nas po tym świecie i zawszę jak coś drobnego się zepsuło to cieszyłem się że to tylko tyle, śrubkę zawias klamkę się naprawi nie ma problemu, po wyjeździe głaszcze ją i dziękuję, możecie się śmiać ale tak właśnie jest, fajnie by było jakby ktoś się nią cieszył jak ja.
:-/


Robert, to będziesz wreszcie wystawiał do sprzedaży czy nie?
Pytam, bo znam na forum jednego usera co już dwa lata szuka kampera :haha:
Może Cię odwiedzić tylko w niedzielę... :haha: Czyli jak się pospieszysz to może być nawet jutro :bajer
Ale na zaliczkę nie licz :haha:


Sorry, nie umiałem się powstrzymać :bigok


:szeroki_usmiech spoko spoko jutro wystawiam, dziś wielkie sprzątanie

Ale się nażarłem uffff :-P

LukF - 2022-05-21, 16:20

Komplecik napisał/a:


Ale się nażarłem uffff :-P


A bęben rośnie :haha:

Komplecik - 2022-05-21, 17:55

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:


Ale się nażarłem uffff :-P


A bęben rośnie :haha:


Eeeee nie :haha:

voice - 2022-05-22, 19:52

Komplecik napisał/a:

Ale się nażarłem uffff :-P


Robert aleś mi apetytu narobił tymi żeberkami. A ja dzisiaj obiadek polski schabowy ziemniaczki surówka.

LukF napisał/a:

Robert, to będziesz wreszcie wystawiał do sprzedaży czy nie?
Pytam, bo znam na forum jednego usera co już dwa lata szuka kampera :haha:
Może Cię odwiedzić tylko w niedzielę... :haha: Czyli jak się pospieszysz to może być nawet jutro :bajer
Ale na zaliczkę nie licz :haha:


Łukasz Ty się nie śmiej bo kolega może faktycznie szuka tego jedynego.
To jak Wiśniewski szuka żony tej jedynej, z tym, że on chociaż próbuje.

Komplecik - 2022-05-22, 22:18

voice napisał/a:


Łukasz Ty się nie śmiej bo kolega może faktycznie szuka tego jedynego.
To jak Wiśniewski szuka żony tej jedynej, z tym, że on chociaż próbuje.


Już pewnie nigdy nie będzie takiego jak Grandusia, i tu nie chodzi o rodzaj kampera a stan ducha przeżyte chwile, złoty imprezy :szeroki_usmiech

Ale nie śmiejcie się tak bardzo bo chodzą nam z Efcią głupie myśli i spoglądamy na cuś takiego, na razie pandemia wojna zawierucha niepokój, ale jak by coś się pojawiło to kto wie, jeździć mamy czym :szeroki_usmiech

Kurde Wiśniewski to którą przerabia? :)

Komplecik - 2022-05-26, 22:09

Mały garaż jest dobry :ok
LukF - 2022-05-27, 07:53

Komplecik napisał/a:
Mały garaż jest dobry :ok


Gdzie się z tym sprzętem wybierasz? Na ryby czy gołębie obserwować? :bajer

Komplecik - 2022-05-27, 11:12

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Mały garaż jest dobry :ok


Gdzie się z tym sprzętem wybierasz? Na ryby czy gołębie obserwować? :bajer


Łukaszku :szeroki_usmiech Kolega zaprosił nas nad jezioro Garda, nudzi się tam bardzo, na gwałt potrzebuje towarzystwa, nie byłem w stanie odmówić :szeroki_usmiech
Podobno jest tam fajnie, nie byłem nie wiem zobaczymy :)

Będzie kilka chwil wytchnienia mam nadzieję.
Relacja online :spoko

Z ciekawości wjadę na wagę

Komplecik - 2022-05-27, 11:21

Nie kombinować
Sobota niedziela nie ważą

LukF - 2022-05-27, 11:51

Komplecik napisał/a:
nad jezioro Garda,

.
na gwałt


Czyli miałem rację: na ryby. I do tego jeszcze gwałt będzie :roll:

:haha:

Komplecik - 2022-05-27, 13:06

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
nad jezioro Garda,

.
na gwałt


Czyli miałem rację: na ryby. I do tego jeszcze gwałt będzie :roll:

:haha:

Nie biorę wendek, jadę z żoną :haha:

Podobno ma być tak :haha:
https://youtu.be/zdOT2HZUCVI

gardamm - 2022-05-27, 13:47

:( Kurdę belans 11lat Grandusią jeździłem 500 wymówek żeby ją umyć i wystawić co Wam powiem to Wam powiem zżył się człowiek, ja wiem tysiąc wad i milion zalet, ale obwiozła nas po tym świecie i zawszę jak coś drobnego się zepsuło to cieszyłem się że to tylko tyle, śrubkę zawias klamkę się naprawi nie ma problemu, po wyjeździe głaszcze ją i dziękuję, możecie się śmiać ale tak właśnie jest, fajnie by było jakby ktoś się nią cieszył jak ja.

i nie widziałeś że to ON :?: :roll:

Komplecik - 2022-05-27, 14:39

gardamm napisał/a:
:( Kurdę belans 11lat Grandusią jeździłem 500 wymówek żeby ją umyć i wystawić co Wam powiem to Wam powiem zżył się człowiek, ja wiem tysiąc wad i milion zalet, ale obwiozła nas po tym świecie i zawszę jak coś drobnego się zepsuło to cieszyłem się że to tylko tyle, śrubkę zawias klamkę się naprawi nie ma problemu, po wyjeździe głaszcze ją i dziękuję, możecie się śmiać ale tak właśnie jest, fajnie by było jakby ktoś się nią cieszył jak ja.

i nie widziałeś że to ON :?: :roll:



ON A jest to :haha: Grandusia :haha: nie róbmy gender ów :haha:

mischka - 2022-05-28, 08:06

Komplecik napisał/a:


Podobno ma być tak :haha:
https://youtu.be/zdOT2HZUCVI


:ok zapowiada się ciekawa relacja :spoko

Komplecik - 2022-05-29, 01:11

Gdzie oni tam ważą koło Innsbruck a? Jest mijanka
LukF - 2022-05-29, 09:39

Komplecik napisał/a:
Gdzie oni tam ważą koło Innsbruck a? Jest mijanka


A12 - kier. na południe przed Insbrukiem
waga 47.473632,11.969921 Ausserdorf
węzeł przed: 47.483983,12.024304
Nr 20 Wörgl-West

A12 - kier. na północ za Insbrukiem w kier. DE
waga 47.456542,11.917365 Radfeld
węzeł przed: 47.440668,11.883437
Nr 32 Kramsach

A1 - kier. na północ za Salzburgiem a przed Linz
waga 48.039121,13.989135 Eberstallzell
węzeł przed: 48.009880,13.923646
Nr 207 Vorchdorf

Wszystko opisałem tu:
https://www.camperteam.pl...24526&start=570

Komplecik - 2022-05-30, 00:46

zdziwiłem się, :bigok nie wiem czy widzieliście korek na 100 km
Komplecik - 2022-05-31, 01:14

K.... A jest dobrze nic się nie dzieje Ferrata Garda zesrałem się :wyszczerzony:
LukF - 2022-05-31, 07:57

Komplecik,

Ja tu widzę piwo, Ewę i kampera a nie ferraty :bajer



Ps.
A ferraty wokół Gardy są uważane za dość trudne. Masz jakieś zdjęcia?

Komplecik - 2022-05-31, 22:55

LukF napisał/a:
Komplecik,

Ja tu widzę piwo, Ewę i kampera a nie ferraty :bajer



Ps.
A ferraty wokół Gardy są uważane za dość trudne. Masz jakieś zdjęcia?


Były chwilkę :-/ zbyt osobiste

TOMMAR - 2022-06-01, 09:59

Cytat:
A ferraty wokół Gardy są uważane za dość trudne.


Wokół Gardy znajdzie się ferraty o każdym stopniu trudności.
Od wycieczkowych jak Cima Rocca ( https://www.bergsteigen.c...ca-ferratarunde ) poprzez Sentiero del Colodri ( https://www.bergsteigen.c...ri-klettersteig ), wymagające jak Ottorino Maragoni ( https://www.bergsteigen.c...no-klettersteig ) po trudne i bardzo wymagające jak Giulio Segata ( https://www.bergsteigen.c...a-giulio-segata ) oraz Rino Pisetta ( https://www.bergsteigen.c...ta-rino-pisetta )

LukF - 2022-06-01, 13:17

TOMMAR,
Pięknie dziękuję za informacje i linki. Widzę, że mamy podobne zainteresowania :spoko

TOMMAR - 2022-06-01, 13:23

To jest całkiem fajne źródło informacji. Napisane przez praktyków.
https://liber.pl/najpiekniejsze_ferraty_jezioro_garda_w_2_pola_kryza.html?gclid=Cj0KCQjwnNyUBhCZARIsAI9AYlG2Twt_GvWV0Tu9NM1ErlDoFkSO92snfiUCbtcZtpxb12enfhj2pDAaAm0gEALw_wcB

Komplecik - 2022-06-01, 23:16

Kuźwa pięknie Chłopaki dygłem Was i super


Moje przemyślenia, ogólnie przez przypadek stało sie na siłę bezwiednie , no byliśmy, Tomcio widzeli, okrzyczeli słusznie zresztą, byłem posrany, dla mnie 0 frajdy, za mocne, ze bojne, ale szanuję latających po ferratach mają z tego frajdę moc adrenaliny , no cóż mamy kilka fotek z ferraty będziemy pokazywać znajomym :wyszczerzony: :spoko

Banan - 2022-06-02, 13:39

Komplecik napisał/a:
Mały garaż jest dobry :ok


Mały :!: :?: :roll:
A chcesz w ciup :?: Chciałeś upokorzyć tych co go w ogóle nie mają? :diabelski_usmiech
:haha: :haha: :haha:

Komplecik - 2022-06-02, 23:39

Banan napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Mały garaż jest dobry :ok


Mały :!: :?: :roll:
A chcesz w ciup :?: Chciałeś upokorzyć tych co go w ogóle nie mają? :diabelski_usmiech
:haha: :haha: :haha:

Nie no ja no coś Ty, trzeba ludziom tłumaczyć pewne sprawy w zaawoluowany sposób, :) co by nie żyli w nieświadomość

Komplecik - 2022-06-03, 17:22

Pado na Gardzie, tak se stoimy i nic się nie dzieje :szeroki_usmiech
Komplecik - 2022-06-04, 21:52

Lago di Teno, piknie
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-06-04, 22:15

O ho,ho,to piwko
Komplecik - 2022-06-04, 22:32

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
O ho,ho,to piwko

Dzieki Basiu :wyszczerzony:

Tu masz filmik jak szaleją w około Gardy :haha:

https://youtu.be/7RqcRJynZ3A

mischka - 2022-06-05, 08:37

Komplecik napisał/a:
Tu masz filmik jak szaleją w około Gardy :haha:

jak na mnie to trochę za dużo, ale na mniej wymagającym szlaku chętnie bym popróbował :spoko

LukF - 2022-06-05, 09:17

Ferraty są super, szczególnie w takich okolicznościach przyrody. Czekam na kolejną okazję by tam pojechać :spoko
Komplecik - 2022-06-05, 17:51

LukF napisał/a:
Ferraty są super, szczególnie w takich okolicznościach przyrody. Czekam na kolejną okazję by tam pojechać :spoko
łaziłeś bez strachu po tych wygibasach? :szeroki_usmiech
Komplecik - 2022-06-05, 18:11

mischka napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Tu masz filmik jak szaleją w około Gardy :haha:

jak na mnie to trochę za dużo, ale na mniej wymagającym szlaku chętnie bym popróbował :spoko

Ja taż ja też, najlepiej dolinki :ok

LukF - 2022-06-05, 18:39

Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:
Ferraty są super, szczególnie w takich okolicznościach przyrody. Czekam na kolejną okazję by tam pojechać :spoko
łaziłeś bez strachu po tych wygibasach? :szeroki_usmiech


Tak. I teraz syna wciągam.
Kilka zdjęć z sierpnia 2021 z Słowackich ferrat (relacji na CT z wyjazdu na Słowację nie zrobiłem :roll: ).

Komplecik - 2022-06-05, 22:11

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:
Ferraty są super, szczególnie w takich okolicznościach przyrody. Czekam na kolejną okazję by tam pojechać :spoko
łaziłeś bez strachu po tych wygibasach? :szeroki_usmiech


Tak. I teraz syna wciągam.
Kilka zdjęć z sierpnia 2021 z Słowackich ferrat (relacji na CT z wyjazdu na Słowację nie zrobiłem :roll: ).


Jesteś WIELKI super dla tych co lubią, może da się to jakoś poznać ja nie mam w ferratach i tym podobnych, lek wysokości, podziwiam i zazdraszczam :spoko

Komplecik - 2022-06-05, 22:14

Dzisiaj mielibyśmy pecha/szczęście markiza ,,papen dekiel,, ustawiona pod wiatr w 3 sekundy nawalnica z gradem wywinęła się na dach, podporą wybiła okno :(

Jak myślicie lepiej ogarnąć na miejscu we Włoszech czy w domu szyba oklejona markiza rozkręcona z ramion zwinięta ok.

LukF - 2022-06-05, 22:31

Komplecik,
Robert, współczuję. Ale skoro masz już poklejone to resztę dokończysz w domu. Taniej będzie :bigok

Komplecik - 2022-06-05, 22:48

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert, współczuję. Ale skoro masz już poklejone to resztę dokończysz w domu. Taniej będzie :bigok

Skoro tak mówisz ok.
Myślałem że italianski sprzęt u nich bezproblemowo ogarnę serwis roller team jest 30 min, pani w recepcji ma mi jutro zadzwonić i zapytać czy mają części od ręki :szeroki_usmiech

Socale - 2022-06-05, 23:15

Ja p....
Człowiek fajny, uczciwy, grzeczny, spokojny, to za jakie grzechy ta kara???
No dobra jest że tylko tyle, inni mają gorsze przygody ale to nie usprawiedliwia pechowych wydarzeń.
I jeszcze jakby za mało porwania markizy, to rozbite okno po drugiej stronie chaty. To już złośliwośc, zemsta jakaś :evil:
I dla ukojenia bzdurne "mogło być gorzej"
Komplet nie panikuj, wracaj z defektem do domu, tu ogarniesz najlepiej i ekonomicznie.

Komplecik - 2022-06-05, 23:59

Socale napisał/a:
Ja p....
Człowiek fajny, uczciwy, grzeczny, spokojny, to za jakie grzechy ta kara???
No dobra jest że tylko tyle, inni mają gorsze przygody ale to nie usprawiedliwia pechowych wydarzeń.
I jeszcze jakby za mało porwania markizy, to rozbite okno po drugiej stronie chaty. To już złośliwośc, zemsta jakaś :evil:
I dla ukojenia bzdurne "mogło być gorzej"
Komplet nie panikuj, wracaj z defektem do domu, tu ogarniesz najlepiej i ekonomicznie.


A miałem se zwinąć bo zawsze zwijam, bez paniki jest ok, zawsze po takich drobiazgach dziękuję Bogu że wszystko jest ok i to tylko tyle. A z ciekawości tyrknie Pani z recepcji nóż widelec mają,.
To za grzechy, brak pokory i lenistwo taka prawda.

Komplecik - 2022-06-06, 00:01

Okienko 96/59 marka nieznana, jak by ktoś wiedział
Socale - 2022-06-06, 09:57

Na każdym oknie w narożniku są cechy identyfikacyjne, zrób foto dowolnego okna pod światło i zapodaj, poszperamy.
Komplecik - 2022-06-06, 19:29

Gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kuż, NIEPOKONANI

https://youtu.be/HZ8qBioPlHE

joko - 2022-06-06, 22:29

Socale napisał/a:

Człowiek fajny, uczciwy, grzeczny, spokojny, to za jakie grzechy ta kara???

Ale dlaczego kara i w dodatku za grzechy ?
To tak nie działa ..... bo gdyby tak było, to tak wielu ludzi, tak wiele mających na sumieniu nie żyło by sobie tak dobrze i beztrosko :spoko

Komplecik pięknie to rozumie :ok
Komplecik napisał/a:

zawsze po takich drobiazgach dziękuję Bogu że wszystko jest ok


Kompleciku jestem pewien , że to przykre zdarzenie to nie kara, a ja bym powiedział , że raczej coś odwrotnego. Może Dobry Bóg , albo Twoje Anioły urwały Ci markizę, aby skierować Cię gdzie indziej , chroniąc tym samym przed czymś gorszym.
Może np. chodziło o to abyś oszołomiony pięknem otoczenia ,nie zapuszczał się dalej na te ferraty :bigok


Pokażę jutro te Twoje zdjęcia "po szkodzie" mojej żonie, bo często słyszę od Niej , że przesadzam, kiedy mocuję pas sztormowy i rafter do markizy, albo zwijam ją kiedy zaczyna mocniej wiać . Słyszę wtedy : " nikt nie robi takich ceregieli ja ty, zobacz inni mają zwyczajnie otwarte , nawet bez kawałka paska"
Ja Jej na to , że do pierwszego razu .
Będzie miała jeden obraz , zamiast tysiąca słów :bajer

Socale - 2022-06-07, 09:15

joko napisał/a:
Socale napisał/a:

Człowiek fajny, uczciwy, grzeczny, spokojny, to za jakie grzechy ta kara???

Ale dlaczego kara i w dodatku za grzechy ?
To tak nie działa ..... bo gdyby tak było, to tak wielu ludzi, tak wiele mających na sumieniu nie żyło by sobie tak dobrze i beztrosko :spoko

Komplecik pięknie to rozumie :ok
Komplecik napisał/a:

zawsze po takich drobiazgach dziękuję Bogu że wszystko jest ok


Kompleciku jestem pewien , że to przykre zdarzenie to nie kara, a ja bym powiedział , że raczej coś odwrotnego. Może Dobry Bóg , albo Twoje Anioły urwały Ci markizę, aby skierować Cię gdzie indziej , chroniąc tym samym przed czymś gorszym.
...

Joko, za wspaniały optymizm:

Komplecik - 2022-06-07, 09:28

joko napisał/a:



Pokażę jutro te Twoje zdjęcia "po szkodzie" mojej żonie, bo często słyszę od Niej , że przesadzam, kiedy mocuję pas sztormowy i rafter do markizy, albo zwijam ją kiedy zaczyna mocniej wiać . Słyszę wtedy : " nikt nie robi takich ceregieli ja ty, zobacz inni mają zwyczajnie otwarte , nawet bez kawałka paska"
Ja Jej na to , że do pierwszego razu .
Będzie miała jeden obraz , zamiast tysiąca słów :bajer


joko nie uwierzysz moja zepsuta głowa tak ma za każdym razem powtarzałem tą czynność i co i gdzie jest Omistorek, akcja była tak szybka nie wiadomo za co się łapać, Gargano i kemping w Arco stoi przy ścianie ferraty burza nadeiszła z za ściany i zepsuło się :)

Co mam powiedzieć, teraz przemyślam całą sytuację może za wcześnie może za późno pod wiatr z wiatrem przodem tyłem bokiem więcej śledź no nie bo odfruniemy.

a tak se myślę tak miało być i już ;)

Markizę nową i tak będę zwijał, częściej już się nie da bo zwijam każdorazowo prawie ;)

Czy Tobie i twojej Żonie mój obraz w czymś pomoże nie wiem oby :spoko

Mnie zgubił ten jeden raz z Nienacka :-/

Komplecik - 2022-06-07, 09:35

Socale napisał/a:
joko napisał/a:
Socale napisał/a:

Człowiek fajny, uczciwy, grzeczny, spokojny, to za jakie grzechy ta kara???

Ale dlaczego kara i w dodatku za grzechy ?
To tak nie działa ..... bo gdyby tak było, to tak wielu ludzi, tak wiele mających na sumieniu nie żyło by sobie tak dobrze i beztrosko :spoko

Komplecik pięknie to rozumie :ok
Komplecik napisał/a:

zawsze po takich drobiazgach dziękuję Bogu że wszystko jest ok


Kompleciku jestem pewien , że to przykre zdarzenie to nie kara, a ja bym powiedział , że raczej coś odwrotnego. Może Dobry Bóg , albo Twoje Anioły urwały Ci markizę, aby skierować Cię gdzie indziej , chroniąc tym samym przed czymś gorszym.
...

Joko, za wspaniały optymizm:


Chłopaki należy Wam sie, a jakże tak pięknie działacie,, terapeuci :spoko

Komplecik - 2022-06-07, 18:26

Dzisiaj jowejkiem ciąg dalszy zwiedzania :szeroki_usmiech
mischka - 2022-06-07, 18:50

Aperol Spritz :spoko
Komplecik - 2022-06-07, 19:08

mischka napisał/a:
Aperol Spritz :spoko

Ano :spoko
Ale powiem Ci że na mieście innaczej smakuje jutro dopracuje przepis chyba o tą rurkę chodzi :haha:
Bianco też jest ok :szeroki_usmiech
:spoko

Komplecik - 2022-06-07, 19:17

Ide na kolację, Kurdę pewnie wiecie bo światowi jesteście, prócz spagetti, pizzy, pasty, ribki, co by tu u nich ich niejszego zjeść jakieś pomysły? Wiem frutti di mare :szeroki_usmiech ?

Swoją drogą rozwalili mi system tymi sjestami dymę na s kutrze 30km siadam za stół mam w głowie stek z dnia poprzedniego u sąsiada a pani mówi zamknięte przyjedz pan po 18 nastej mimo dobrych opini całuj się babo, :haha: no chyba że jutro ale to jeszcze zobaczę no nie wiem nie wiem :haha:
Gelato rozwaliły mi system nie te ogólnie dostępne, ale prywatna lodziarnia MAMI w Termy no niech se przypomnę, odlot odlot, że ja se zdjęcia nie zrobiłem jutro chyba pojadę uf mniam mniam :)

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-06-07, 21:25

Ale checa :?: :?: Gdyby nie piekne zdjecie Ewy wodospadu na fejsie to byłam pewna po tytule że gdziues jesteście w Polsce.
Co do pielgrzymki na Jasnej Górze,to kiedyś byliśmy fanami,nawet wnuki były z nami i chusty sa w szafie.
Niestety
plotyktóre usłyszeliśmy w Hiszpani ,a temat M....spowodowały ze myśle wszyscy plotkuja o wszystkich i to nie fajne i nieprawdziwe.Kontakt z M.mamy na fejsie,dzięki mojemu wnukowi,oraz innymi którzy nie krytykuja fejsa,tylko mówia jak moja córka:mam czas to zaglądam.Kolegów z CT.jest dużo na f.....
Pozdrawiam serdecznie i dzieki Ewa za foty,u nas też ja jestem bardziej czynna jak Z.... :pifko

Komplecik - 2022-06-07, 21:35

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Ale checa :?: :?: Gdyby nie piekne zdjecie Ewy wodospadu na fejsie to byłam pewna


Basiu kochana italija Włochy prego bondziorno saluti , nic się nie martw rozkminiam twoja zieloną kartę, my :( już ich tych starych nie mamy popytam po powrocie nóż widelec może ktoś trzyma jeszcze i uda się dla Ciebie wykombinować, saluti ciao z itali :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-06-07, 21:46

Dziekin za tak szybki odpis,ale wszystko sie zmienia dawniej zawsze na wiosne bywaliśmu gdzieś w rejonie Wenecji,do Hiszpani tez jechalismy przez Monte Carlo,a teraz tylko kierunek wschodni.No cóz zobaczymy jak będziecie brykać mając 76 lat.Plaża Egremi 2km,piechota i 2 razy 370 schodów jakoś pokonałam :haha: :haha:
Komplecik - 2022-06-07, 21:56

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Dziekin za tak szybki odpis,ale wszystko sie zmienia dawniej zawsze na wiosne bywaliśmu gdzieś w rejonie Wenecji,do Hiszpani tez jechalismy przez Monte Carlo,a teraz tylko kierunek wschodni.No cóz zobaczymy jak będziecie brykać mając 76 lat.Plaża Egremi 2km,piechota i 2 razy 370 schodów jakoś pokonałam :haha: :haha:

Basiu takich jak Wy przez duże W to na palcach jednej ręki policzyć, przecież wiesz że na forum jesteś w ścisłej czołówce i nie bardzo kto ci podskoczy Twoja wiedza radość podróży udziela się nam wszystkim jesteś Wielka :spoko

mischka - 2022-06-08, 19:32

Komplecik napisał/a:
Kurdę pewnie wiecie bo światowi jesteście, prócz spagetti, pizzy, pasty, ribki, co by tu u nich ich niejszego zjeść jakieś pomysły?

Wołowinka u nich zawsze mi smakuje, Lasagne tak oczywiste że wstyd proponować. Do Spritza dodaj prosecco, wody mineralnej i pomarańczy i nie zapomnij aperolu ;)
a jak chcesz fajne bianco prosto z kranu to mogę zdradzić kilka sekretów :mrgreen:

Komplecik - 2022-06-08, 20:31

[quote="mischka"]
Komplecik napisał/a:
Kurdę pewnie wiecie bo światowi jesteście, prócz spagetti, pizzy, pasty, ribki, co by tu Do Spritza dodaj prosecco, wody mineralnej i pomarańczy i nie zapomnij aperolu ;)

Wczoraj tą jagnięcinę wciaglem orada chyba była lepsza, zwijam się z zamówieniem jak wąż Pani pyta po Polsku co chcemy zjeść :szeroki_usmiech ze Szczecina a to wiele wyjaśnia tu jest Arco 80% Niemców :szeroki_usmiech , śmy se pogadali osmiali się, kolacja fajnaaa acz nie szał większość pizza jedli i makarony kluski jakieś tyż nie tak bardzo drogo :szeroki_usmiech 65 Jurków za dwa dania 1/2 bianko i piwko acha sałatka ichniejsza no 4z+ :mrgreen:

Wczoraj popełniłem byka zacienczylem tylko z mineralną by bardzo nie rozcieńczać aaa dzisiaj jestem przygotowany jest i prosecco :haha: :haha: :haha: :spoko

mischka - 2022-06-08, 20:35

Komplecik, trzeba ze szlaku zejść to jedzenie lepsze, tańsze i włoskie ;)
Arco jest fajne ale komercyjne :spoko

Komplecik - 2022-06-08, 20:37

mischka napisał/a:
Komplecik, trzeba ze szlaku zejść to jedzenie lepsze, tańsze i włoskie ;)
Arco jest fajne ale komercyjne :spoko


Nie nie, ścisłego centrum to raczej unikam lubię z lokalesami ale widać jeszcze za blisko :spoko

mischka - 2022-06-08, 20:41

Arco i centrum :roll:
wszystko co 200m dalej od fontanny to obrzeża :bajer

Komplecik - 2022-06-08, 20:51

mischka napisał/a:
Do Spritza dodaj prosecco, wody mineralnej i pomarańczy i nie zapomnij aperolu ;)


Zgodnie ze wskazówkami Waści :)
Ale ale uuu no lepsze jak na mieście :szeroki_usmiech

Komplecik - 2022-06-08, 20:57

Wracając do aperolu i bianko pitego z widokiem na Monte Stivo nie wytrzymaliśmy podjęliśmy to ryzyko i wdrapując się skuterem na 1200m zdobyłem swój pierwszy 2000 cznik :ok
mischka - 2022-06-08, 21:21

Komplecik napisał/a:
zdobyłem swój pierwszy 2000 cznik :ok

:pifko
Za to lubię te okolice. Aktywność, lenistwo, natura, kuchnia, woda, góry... o czymś zapomniałem :?:

Komplecik - 2022-06-08, 21:29

mischka napisał/a:
Komplecik napisał/a:
zdobyłem swój pierwszy 2000 cznik :ok

:pifko
Za to lubię te okolice. Aktywność, lenistwo, natura, kuchnia, woda, góry... o czymś zapomniałem :?:

Ale z umiarem umiarem, znajomi nasi zaawansowani w chodzeniu po wszelakich Górkach tak nas przeciągi jak na nasze możliwości oczywiście że nie pamiętałem następnego dnia, na ferraty te najłatwiejcze oni chodzą bez jakichkolwiek zabezpieczeń i rekord podobno to 20 kilka minut, dla nas na obecna chwilę szczyt możliwość, dzisiaj Monte Stivo podjazd skuterem na przełęcz, tępo nasze było ok nawet fajne, tak że siły na zamiary :szeroki_usmiech

Komplecik - 2022-06-09, 19:40

Fajnie było dzisiaj lekko sporo podjazdów zjazdów pyszna pizza w lokalnym Barze nawet grzybki kupiliśmy :wyszczerzony: bo rosły przy drodze i sosik będzie mniam mniam :) dzień grzybowy
Kolacja przednia ofukalem się
1.grzybki 0e
2.śmietanka 1e
3.ziemniaczki 0,5e
4.cebulka czosneczek 0,3e
5.masełko 0.5e
6.ogóreczki mizerią 0,5e
7.butelka wina 3,8e
No jak by nie liczył jak by nie liczył 6,6e i to wszystko z rozkoszą, widok na Monte Stivo
:ok

LukF - 2022-06-09, 20:25

Komplecik napisał/a:

1.grzybki 0e
2.śmietanka 1e
3.ziemniaczki 0,5e
4.cebulka czosneczek 0,3e
5.masełko 0.5e
6.ogóreczki mizerią 0,5e
7.butelka wina 3,8e
No jak by nie liczył jak by nie liczył 6,6e i to wszystko z rozkoszą
:ok


Robert, bardzo słuszny kierunek finansowy. Paragonom grozy mówimy NIE :bajer

Dodatkowo w Faktach mówili, że idą ciężkie czasy, oszczędzać kasę mamy zamiast wydawać. Więc się dostosuj :bajer
Bo w tych ostatnich knajpach coś Cię łupili :bajer

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-06-09, 21:02

No Komplecik rozpisałes sie ale myślę że Ewa troche Ci pomaga. :?: Pozdrawiam :pifko
Komplecik - 2022-06-09, 21:15

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
No Komplecik rozpisałes sie ale myślę że Ewa troche Ci pomaga. :?: Pozdrawiam :pifko


Bez Efki ani rusz. :ok , Ty też dostałaś weny, no tak nie możesz już doczekać Grecji i zagajasz, załóż temat i rozkminiaj nóż coś nowego wpadnie w oko :szeroki_usmiech

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-06-09, 21:38

Grecja ale tylko wybiórczo plaża Egremi no i to tak by dojechać do TURCJI.Muszę to zobaczyć jak sie zmieniło po 35 latach,Istambuł znałam jak Warszawe,a teraz pod zabytkami trzeba stac po 2 godziny na wejecie.Trąbili na nas byliśmy samym autem,z przyczepą tez,policja pozwoliła spać pod Gold Bazarem.Samolotem tez byliśmy juz z wnukami.Ja uwielbiam jazde na wielbładzie :haha:Koniec pisania ,jak chcesz to prywata na mesengerze :zastrzelic
Komplecik - 2022-06-09, 22:06

Jutro koniec :( tak sobie stoi Eliocik :ok
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-06-09, 22:21

Dobranoc,koniec wspomnień :spoko
Komplecik - 2022-07-20, 17:29

Ogarnięte, :ok ozdobne silikon y się leją i będzie jak oryginał prawie
Komplecik - 2022-08-14, 20:49

Kilka chwil wytchnienia, ;)
LukF - 2022-08-14, 21:33

Komplecik,
Robert, nie denerwuj mnie i szybko pisz gdzie tak ładnie? :mrgreen:

Komplecik - 2022-08-14, 21:57

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert, nie denerwuj mnie i szybko pisz gdzie tak ładnie? :mrgreen:

:wyszczerzony: Jezioro Paczkowskie i Kotlina Kłodzka
Mówisz Łukaszku i masz

Szukaliśmy i udało się znaleźć kilka mocno bezludnych miejsc
Zalew Paczkowski to 10 kilometrów dzikich miejscówek lekko zaludnionych kamperkami przyczepami super miejsce na ciche oderwanie się od rzeczywistości, góry na końcu świata tj. w Bielicach są mało ludne i można rowerkiem podjechać te kilkanaście kilometrów na Czeską stronę wypić Holbę w kuflu z kaucją! , jaja ale takie tam zwyczaje.
Stoimy sobie na Przełęczy sąsiad ognisko pali jest ok nic się nie dzieje.
:ok

Sorki za brak chronologii

Komplecik - 2022-08-15, 07:15

Dzień dobry :spoko
Andrzej 73 - 2022-08-15, 12:52

Dopiero teraz znalazłem ten temat i historię z markizą.
Robert sprawdziłeś konstrukcję ściany i miejsca montażu markizy? Najczęściej przy takim przeżucie markizy lubią się te miejsca osłabić.
NIestety w tym czasie nad Gardą tak bywa. Wiatry się wzmagają w mgnieniu oka.
W lipcu jak pływaliśmy po Gardzie to potrafiło powiać z nienacka i zrobić się z niczego duża fala.
Współczuję tego niemiłego doświadczenia. :spoko
PS. następnym razem nie patrz na nikogo i nie słuchaj podpowiedzi tylko zwijaj markizę i już.
:spoko

Komplecik - 2022-08-15, 13:06

Andrzej 73 napisał/a:
Dopiero teraz znalazłem ten temat i historię z markizą.
Robert sprawdziłeś konstrukcję ściany i miejsca montażu markizy? Najczęściej przy takim przeżucie markizy lubią się te miejsca osłabić.
NIestety w tym czasie nad Gardą tak bywa. Wiatry się wzmagają w mgnieniu oka.
W lipcu jak pływaliśmy po Gardzie to potrafiło powiać z nienacka i zrobić się z niczego duża fala.
Współczuję tego niemiłego doświadczenia. :spoko
PS. następnym razem nie patrz na nikogo i nie słuchaj podpowiedzi tylko zwijaj markizę i już.
:spoko

Prawie zawsze zwijam, byłem na miejscu mogę mieć pretensje sam do siebie, na szczęście ta 5002 markiza omistorka to raczej towar z papierku poskładała się pięknie niczym nie wiem co, ramionka ma tak delikatne że strach jej rozkładać, potwierdził Pan z serwisu one najczęściej ścian nie wyrywają, w całej jej delikatność to jej największa zaleta
Ona zresztą jest prawie dobra dokupię ramionka i będzie jak nówka nie śmigana 2020

Komplecik - 2022-08-15, 13:09

Powiem wam że te papen dekle mają też zalety części do nich są na miejscu i to w rozsądnych cenach
Synowi tirowiec urwał plastik bo wymijał go w korku na granicy, dał mu 350e a plastik w serwisie 700zł brutto

LukF - 2022-08-15, 14:51

Komplecik,
Robert, a możesz dokładnie nazwać ten szczyt z budynkiem i wieżą kamienną oraz kolejką krzesełkową? Albo koordynaty?

Komplecik - 2022-08-15, 16:00

Trasa z Stronie Śląskie do Staré Město pod Sněžníkem (Staré Město)
Trasa 11,1 km • 4:07 godz.
https://mapy.cz/s/repepatupu

Tak jechaliśmy :ok proszę

Komplecik - 2022-09-06, 16:36

Maslenica i okolica
Komplecik - 2022-09-06, 19:19

Online
LukF - 2022-09-06, 19:39

Komplecik,
Nie za zimno? :mrgreen:

Komplecik - 2022-09-06, 19:55

Szału ni ma :szeroki_usmiech
Komplecik - 2022-09-06, 20:33

:ok co to?
LukF - 2022-09-06, 20:36

Komplecik napisał/a:
:ok co to?


Czarna dziura :haha:

Komplecik - 2022-09-06, 20:58

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
:ok co to?


Czarna dziura :haha:


Nie no wszystkie zagadki rozwiążesz :mrgreen: :haha:

Banan - 2022-09-06, 22:50

LukF napisał/a:
Czarna dziura

Spóźniłem się... :gwm
:haha: :haha: :haha:

Komplecik - 2022-09-07, 07:35

Banan napisał/a:
LukF napisał/a:
Czarna dziura

Spóźniłem się... :gwm
:haha: :haha: :haha:


Nie dostrzegacie piękna :haha:

To pięknie gwiaździste niebo kosztowało dzisiaj rano przed 7.00 bo po to już parking po 75e od łeba :placze

:spoko

Komplecik - 2022-09-07, 07:45

Zbyt oczywiste miejsce na stanie dziko, od godziny 21 do 7 rano można zarobić mandat po 75e od osoby
LukF - 2022-09-07, 08:10

Komplecik napisał/a:
Zbyt oczywiste miejsce na stanie dziko, od godziny 21 do 7 rano można zarobić mandat po 75e od osoby


Robert, chcesz powiedzieć, że zapłaciłeś 150E mandatu za nocleg tam??? :shock:

Komplecik - 2022-09-07, 08:18

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Zbyt oczywiste miejsce na stanie dziko, od godziny 21 do 7 rano można zarobić mandat po 75e od osoby


Robert, chcesz powiedzieć, że zapłaciłeś 150E mandatu za nocleg tam??? :shock:


Podróżujemy w 4 osoby :mrgreen: mogło być jeszcze gorzej, poradziłem sobie po Krakowsku ;) Pan był miły, u Czecha prawie bujką się skończyło, wychodzę z założenia jak zapindolilem pokuta musi być, grzecznie wszystko da się załatwić :ok

Socale - 2022-09-07, 15:38

Komplecik napisał/a:
Maslenica i okolica

Byłeś tam na górze a nie byłeś na dole.
Byłem na dole a nie byłem na górze i pacz jak sie ózópełniamy :bigok
Za zbieżność:

LukF - 2022-09-07, 16:18

Socale napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Maslenica i okolica

Byłeś tam na górze a nie byłeś na dole.
Byłem na dole a nie byłem na górze i pacz jak sie ózópełniamy :bigok
Za zbieżność:


Wojtek,
Ale Ty stawiasz piwa lecz nie naciskasz przycisku "piwo" :roll:

Komplecik - 2022-09-07, 22:55

Socale napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Maslenica i okolica

Byłeś tam na górze a nie byłeś na dole.
Byłem na dole a nie byłem na górze i pacz jak sie ózópełniamy :bigok
Za zbieżność:


Jak nie byłem jak byłem :ok

Socale - 2022-09-08, 20:27

LukF napisał/a:
...

Wojtek,
Ale Ty stawiasz piwa lecz nie naciskasz przycisku "piwo" :roll:

Hehe, naciskam naciskam :mrgreen: najczęściej w cytowanym poście :bigok
.
Jesienią utworzę kolejny post w Chorwacji Przygodowej mojego autorstwa, dlatego nie zamieszczam tu w Twoim temacie swoich zdjęć, ale muszę przyznać, że frajda w kanionie robi łał czy to prędkością spacerową czy wodolotną.
Jest 2:1 dla Ciebie, bo ja na górze nie byłem :mrgreen:

Komplecik - 2022-09-09, 22:33

Socale napisał/a:
, ale muszę przyznać, że frajda w kanionie robi łał czy to prędkością spacerową czy wodolotną.
Jest 2:1 dla Ciebie, bo ja na górze nie byłem :mrgreen:


K......! Wojtku to Ty na górze nie byles no weś nie P........!
Tam lepsze łał jak z UĆI, nadrób to jak najszybciej Efci najukochańszej Twojej małżonce pokaż toż to z głównej 25 8 metrów trza zjechać i widok zapierający masz :mrgreen:
:spoko

Tu.

Pinezka
https://maps.app.goo.gl/cWaTont5bLwJn9J77

Komplecik - 2022-09-09, 22:39

Spacer Makarska Riwiera
LukF - 2022-09-09, 22:59

Komplecik napisał/a:
Spacer Makarska Riwiera


Dawaj więcej bo czekamy jak na Izaure :haha:

Komplecik - 2022-09-10, 07:01

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Spacer Makarska Riwiera


Dawaj więcej bo czekamy jak na Izaure :haha:


Tu się kompletnie nic nie dzieje

Plaża, woda, koń, krowa, kura, droga na Ostrołękę, cisza nic się nie dzieje :haha:

;)

Socale - 2022-09-11, 21:23

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Spacer Makarska Riwiera


Dawaj więcej bo czekamy jak na Izaure :haha:

Jeszcze krok i połączymy tematy w jeden bo czytam podobne/jednakowe treści :mrgreen:
Fotka z Makarskiejskiejgo spaceru jest piękna i zasługuje na nagrodę bez znanego obrazka ale leci z pianką.

Komplecik - 2022-09-11, 22:44

Plątasz się moimi scieżkani ;) :szeroki_usmiech

Powinniśmy zrobić kemping Polaków

Komplecik - 2022-09-12, 13:44

Jest fajnie błogo ciepło :ok








:chacha2

Zdjęcie 2 czy oni nie przesadzają, już miałem szyć i kto wie czy tego nie zrobię

Komplecik - 2022-09-12, 16:16

Bombel gotowy kółko napompowane :ok
LukF - 2022-09-12, 18:49

Komplecik,

Robert, pierwsze zdjęcie z dziś, tam gdzie masz piwo na stole: u góry wiszą Twoje czerwone gacie? Znaczy po kempingu latasz z gołym tyłkiem??? :bajer I alkohol pijesz... :haha:

Komplecik - 2022-09-12, 19:03

LukF napisał/a:
Komplecik,

Robert, pierwsze zdjęcie z dziś, tam gdzie masz piwo na stole: u góry wiszą Twoje czerwone gacie? Znaczy po kempingu latasz z gołym tyłkiem??? :bajer I alkohol pijesz... :haha:


Ja nie no coś Ty, kurde faktycznie :haha:

Socale - 2022-09-12, 21:50

Komplecik napisał/a:
Jest fajnie błogo ciepło
...
Zdjęcie 2 czy oni nie przesadzają, już miałem szyć i kto wie czy tego nie zrobię

Taaaa jak u mnie w kamperze teraz, bo poza kamperem jest nie fajnie, nie błogo, nie ciepło :-/
.
Przesadzają!!! Zawsze, przykryj ich cieniem naszej ogromnej dwukolorowej.
Niech zwątpią w swoją „wielką wątpliwą doskonałość” :bigok

Komplecik - 2022-09-13, 17:34

Jedzonko to fajna sprawa :szeroki_usmiech
Komplecik - 2022-09-13, 19:03

;) :szeroki_usmiech
voice - 2022-09-13, 20:06

Komplecik napisał/a:
Jedzonko to fajna sprawa :szeroki_usmiech


wygląda mi to na cevapcici ?? Mniam

Komplecik - 2022-09-13, 20:23

voice napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Jedzonko to fajna sprawa :szeroki_usmiech


wygląda mi to na cevapcici ?? Mniam


Tak tak ciewapy z Miesnicy prywatnej, robione na bieżąco. ;)

rjas - 2022-09-15, 22:21

Byliśmy w sierpniu w Drage, miejsce bardzo urokliwe i jako takie podobało nam się bardzo. Jedyny problem to wiała Bora i woda w morzu była..., no cóż Bałtyk jest cieplejszy. Uciekliśmy po dwóch dniach niestety, bo dzieciaki nie chciały wchodzić do wody. Na pocieszenie dokonałem zakupów u właściciela campu Paradiso i po wyjściu z wody miałem się czym rozgrzać :diabelski_usmiech
Komplecik - 2022-09-15, 23:10

rjas napisał/a:
Byliśmy w sierpniu w Drage, miejsce bardzo urokliwe i jako takie podobało


Plaży praktycznie nie ma w tej zatoczce i bez pływadła po kilku dniach nie ma co robić.

Komplecik - 2022-09-16, 08:28

To już jest koniec nie ma już nic trzeba wracać do rzeczywistości :spoko
LukF - 2022-09-16, 09:28

Komplecik,
Robert, wracajcie bezpiecznie :spoko

Komplecik - 2022-09-25, 13:53

:ok
Komplecik - 2022-10-09, 09:01

Słowacja ma fajne połoniny, widoki z nich są piękne ;)
LukF - 2022-10-09, 09:09

" Na horyzoncie wielka korona gór,
na karoserii różowieje kurz,
otwierasz dach, w rękę łapiesz wiatr..."

wiesz co było dalej? :bajer

Komplecik - 2022-10-09, 09:16

LukF napisał/a:
"

wiesz co było dalej? :bajer


Łukaszku, nie znam tego ale domyślam się że starość :(

:spoko

LukF - 2022-10-09, 09:37

Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:
"

wiesz co było dalej? :bajer


Łukaszku, nie znam tego ale domyślam się że starość :(

:spoko


Robert lepiej:

"...powiedz prawdę
ile lat mnie kochasz?"

Budka Suflera

Robert, fajne miejsca. Ale jak nie opisujesz zdjęć to nikt nic nie wie :roll:

aviator - 2022-10-09, 20:03

Fajne miejsca, pizzeria w Chlebnicach a reszta?? :gwm
Komplecik - 2022-10-09, 21:38

aviator napisał/a:
Fajne miejsca, pizzeria w Chlebnicach a reszta?? :gwm

Pizza te 4.9 ma nie z przypadku
Termale Kalameny za free i ścieżki rowerowe w około :spoko

Komplecik - 2022-10-29, 11:47

Mala Fatra :ok
Komplecik - 2022-10-29, 14:55

O 15srej :wyszczerzony:
Pieredyszka - 2022-10-29, 15:21

Piknie.
Komplecik - 2022-10-29, 15:58

Pieredyszka napisał/a:
Piknie.

Piknie no Piknie

To chyba Klasyk rowerowy Małej Fatry 13km delikatnego podjazdu do Chaty pod Chlebem

Trasa z Trusalová do Šútovo
Trasa 13,4 km • 2:00 godz.
https://mapy.cz/s/jejuzufoju

LukF - 2022-10-29, 19:51

Komplecik,
Robert,
Mała Fatra to chyba najładniejsze góry w Słowacji. Pozdrawiam :spoko

Komplecik - 2022-10-30, 00:27

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert,
Mała Fatra to chyba najładniejsze góry w Słowacji. Pozdrawiam :spoko

Łukaszku co jeszcze tam objechać?

LukF - 2022-10-30, 06:58

Komplecik,
Robert,
W Vratnej całą dolinę przez wąwóz Cieśniavy asfaltem. Zaczynasz w Terchovej koło pomnika Janosika i jedziesz doliną pod kolejkę na Wielki Krywań. A potem gdzie rower poniesie. Ja tam głównie z buta chodziłem. Jest pięknie :spoko

Komplecik - 2022-10-30, 08:05

LukF napisał/a:
A potem gdzie rower poniesie.
.
Dzięki, tak będzie ;)

Komplecik - 2023-03-16, 20:02

A se chyba klasyka zrobię VELO Czorsztyn, pogoda się jakaś zapowiada
LukF - 2023-03-16, 20:19

Komplecik napisał/a:
A se chyba klasyka zrobię VELO Czorsztyn, pogoda się jakaś zapowiada


Rób, rób bo to fajne jest :spoko

Komplecik - 2023-03-16, 21:04

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
A se chyba klasyka zrobię VELO Czorsztyn, pogoda się jakaś zapowiada


Rób, rób bo to fajne jest :spoko

Się tak napatrzę jak sobie szusujesz i chęci nachodzą :spoko

LukF - 2023-03-17, 08:12

Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
A se chyba klasyka zrobię VELO Czorsztyn, pogoda się jakaś zapowiada


Rób, rób bo to fajne jest :spoko

Się tak napatrzę jak sobie szusujesz i chęci nachodzą :spoko


He he he, w sobotę i niedzielę ma być fajnie to rower musi ruszyć gdzieś :)

MILUŚ - 2023-03-17, 18:07

LukF napisał/a:
.............

He he he, w sobotę i niedzielę ma być fajnie to rower musi ruszyć gdzieś :)


A my prawdopodobnie na rowerowy rozruch wzdłuż Opavy po czeskiej stronie :mrgreen: :spoko

LukF - 2023-03-17, 18:28

Velo woda już dziś była :bajer
Komplecik - 2023-03-17, 20:14

LukF napisał/a:
Velo woda już dziś była :bajer

Stoimy w Maniowach 0 stopni C, :szeroki_usmiech

Komplecik - 2023-03-18, 07:37

Zimno ;)
LukF - 2023-03-18, 08:24

Widać gdzieś lodołamacze? :haha:
Komplecik - 2023-03-18, 15:20

LukF napisał/a:
Widać gdzieś lodołamacze? :haha:

Gotowe do kruszenia :haha:

prusiak - 2023-03-20, 09:24

W miniony weekend również miałem kilka chwil wytchnienia. Pogoda baaardzo dopisała :bajer . A przy okazji pogoniliśmy zimę :diabelski_usmiech
Komplecik - 2023-03-20, 19:37

prusiak napisał/a:
W miniony weekend również miałem kilka chwil wytchnienia. Pogoda baaardzo dopisała :bajer . A przy okazji pogoniliśmy zimę :diabelski_usmiech

Pięknie :pifko



Widać ruch kamperowy, udało się objechać czorsztynskie praktycznie samotnie, na 3korony drogą z parkingu spływu dunajcem przeszliśmy sami do krzyżówki kroscienko/sromowce (przełęcz Szopka) przed szczytem, w Niedzicy tylko 1budka z frytkami i jedna pani z oscypkami czynne
Zastanawiam się ile atrakcje jest w promieniu 15km
1.Velo Czorsztyn
2.3korony
3.spływ dunajcem
4.rowerem sromowce/Szczawnica
5.pieszo ale i rowerem Szczawnica wzdłuż Grajcarka
6.wawóz Homole
7.Wysoka
8. Sokolica
A ile jeszcze o ho ho a może i więcej :szeroki_usmiech
Piękne 2 tygodnie jest co robić

LukF - 2023-03-21, 08:51

Komplecik,

Robert, faktycznie w Pieninach jest bardzo atrakcyjnie. Jeśli do tego możemy wędrować po górach oraz mamy rower to możliwości są ogromne. Pozdrawiam :spoko

rjas - 2023-03-21, 10:46

Roberto,
Powiedz czy na szlaku na Trzy Korony było sucho czy raczej jeszcze błotko i gdzie staliście - na dzikusa czy jakiś kemping ? Tak się zastanawiam czy się gdzieś nie wybiorę w ten weekend :spoko

Komplecik - 2023-03-21, 17:03

LukF napisał/a:
Komplecik,

Robert, faktycznie w Pieninach jest bardzo atrakcyjnie. Jeśli do tego możemy wędrować po górach oraz mamy rower to możliwości są ogromne. Pozdrawiam :spoko

Często tam jeździmy i nigdy się nad tym nie zastanawiałem, jakaś refleksja przyszła czy cuś, uświadomiłem sobie ile w tym nie zbyt wielkim rejonie jest atrakcji.
Nawet mnie nachodziły myśli spot rowerowo/pieszo/spływowy zorganizować, ale nie mam czasu sam się wyrwać na kilka chwil.
Również pozdrawiam Ciebie Łukaszku :spoko

Komplecik - 2023-03-21, 17:11

rjas napisał/a:
Roberto,
Powiedz czy na szlaku na Trzy Korony było sucho czy raczej jeszcze błotko i gdzie staliście - na dzikusa czy jakiś kemping ? Tak się zastanawiam czy się gdzieś nie wybiorę w ten weekend :spoko

Spoko droga warunki na szlaku dobre fajnie jak byś miał te gumowe mini rączki bo było ciut lodu ale bokiem ok, szliśmy z przystani flisackiej 80% szlaku sami, bardzo łagodny jest szlak od Czorsztyna 5.5km ale najszybszy, na szlaku ze Sromowce i Kroscienka więcej ludzi kumulowało się na Przełęczy Szopka, na szczycie nie było tłoku.
:spoko

Komplecik - 2023-05-01, 18:33

Ciepło cicho słodko :ok
Skwarek - 2023-05-01, 20:39

Wyciągnąłem kamperka na słoneczko, pootwierałem drzwi i tak został a ja dla wytchnienia wsiadłem na rower i pojechałem w koło komina w poszukiwaniu miejsc nieznanych. Dzisiejsze odkrycie to zapomniana wieża widokowa na wzgórzu Damianek. Całkowicie zarośnięta, nie ma nawet ścieżki by tam dotrzeć a w koło biegają sarny. Szkoda, że popada w zapomnienie i jest nieużyteczna podobnie jak dwie wcześniej "znalezione" na Bazaltowej Górze i Wieża Radogost.

:spoko

LukF - 2023-05-02, 08:40

Skwarek,

Ładne te wieże, naprawdę ładne.



Komplecik,

Robert, nie jedz za dużo słodkiego bo tyłek na rower się nie zmieści :bajer

Komplecik - 2023-05-02, 08:52

LukF napisał/a:



Komplecik,

Robert, nie jedz za dużo słodkiego bo tyłek na rower się nie zmieści :bajer

To dla gości ja takich rzeczy nie jadam ;) :szeroki_usmiech urósł by mi tyłek i na siodle się nie mieścił :haha:
:spoko

Komplecik - 2023-05-18, 19:54

Włochy, chcemy do Toscani, jest ciepło nie pada, stoimy po podróży tu ;)
Pineta miejscówka z park4

rjas - 2023-05-19, 00:02

A ja się zastanawiam nad regionem Marche na wakacje. Podobno tak samo piękny jak Toskania, a rejon niedoceniony czyli mam nadzieję, że mniej turystów i ludziów niż w Toskanii
Komplecik - 2023-05-19, 07:48

rjas napisał/a:
A ja się zastanawiam nad regionem Marche na wakacje. Podobno tak samo piękny jak Toskania, a rejon niedoceniony czyli mam nadzieję, że mniej turystów i ludziów niż w Toskanii

Zobaczymy co w tej Toscani piszczy, nie chcemy zbyt wielkiego planu narzucać, zjeżdżamy od Tarvisio, obecny postój to odpoczynek po drodze dojazdowej,
zobaczymy jak się miejscówka rozkręci, chcemy penetrować okolice rowerkami lub skuterkiem, rzeka Tagliamento to dobre miejsce do delikatnego raftingu i tradycyjnie jak pewnie w całych Włoszech sporo ścieżek rowerowych i górskich szlaków,
ze dwa tyźnie beło by tu co robić :szeroki_usmiech
Zobaczymy :spoko



https://youtu.be/MYMmg9xhYSI

Komplecik - 2023-05-19, 16:22

Na rozgrzewkę fajna trasa :ok
Trasa z Osoppo do Osoppo
Trasa 34,5 km • 2:57 godz.
https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=13.104236798&y=46.3128301508&z=12&rc=93MNdxF60eeLlxFcP2dwMKPhyOjmAgh.cSe93SWhigxhdbeeD93M1SxF66L&rs=&ri=&rs=&ri=&rs=osm&ri=109002577&rs=&ri=&rs=&ri=&rs=osm&ri=1007896162&rs=osm&ri=1080461337&rs=&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&mrp=%7B%22c%22%3A121%7D&rt=&rt=&rt=&rt=&rt=&rt=&rt=&rt=

YAN - 2023-05-19, 17:11

Tak się zastanawiam kiedy zauważycie że nie w tym dziale piszecie.
Komplecik - 2023-05-19, 17:26

YAN napisał/a:
Tak się zastanawiam kiedy zauważycie że nie w tym dziale piszecie.

No tak, jest sęs to dzielić, tu takie bzdety piszę online :spoko

LukF - 2023-05-20, 07:52

Komplecik,
Robert, :pifko za serwis koła w kole :mrgreen: (ciekawe kto zrozumie o co chodzi?)

Za piękne zdjęcia dziękuję :bukiet:

Komplecik - 2023-05-20, 19:43

Dzięki Chłopaki że patrzycie ;) :spoko



Dzisiaj jednak się nie przemieściliśmy tylko troszkę by na wycieczkę było ciut bliżej bo wczoraj już jechaliśmy tą trasą,
Zauważyłem w tej okolicy jest szczyt do zdobycia rowerkiem a nawet 2 i nie odpuściliśmy lifepo4 po wczorajszej wycieczce uzupełnił baterie więc wczesnym rankiem tuż o świcie 11,00
Ruszyliśmy na Monte San Simone super już prawie witaliśmy się z gąską a tu zong remont trasy i alternatywne znaki przekierowoja na Monte Festa z widokiem na Lago di Cavazzo niby Cz pokazuje 4.5km to jednak szlakiem serpentynami z 10km albo lepiej warto było :ok


https://youtu.be/UylHGt-abRI


Trasa z Via Chiesa 3 do Cavazzo Carnico
Trasa 6,7 km • 1:16 godz.
https://mapy.cz/s/cezekedatu

Komplecik - 2023-05-21, 12:03

Dzisiaj takie coś, to real, nie mogłem się oprzeć, prawie online
LukF - 2023-05-21, 12:44

Komplecik napisał/a:
Dzisiaj takie coś, to real, nie mogłem się oprzeć, prawie online


No ale gdzie to jest?

mischka - 2023-05-21, 13:09

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Dzisiaj takie coś, to real, nie mogłem się oprzeć, prawie online


No ale gdzie to jest?


Na moje oko to Ponte del Diavolo ;)

Komplecik - 2023-05-21, 13:32

;) :spoko kilka słów wieczorkiem.
Komplecik - 2023-05-23, 08:37

Miejscówka z park4night
Tadeusz - 2023-05-23, 17:50

Dziękuję Robercie.

Lubię takie relacje. :spoko

:pifko

Komplecik - 2023-05-23, 17:56

Tadeusz napisał/a:
Dziękuję Robercie.

Lubię takie relacje. :spoko

:pifko
Dziękuję Tadeusz za :) , nie ukrywam że miło było by pogaworzyć, trzeba będzie patrzeć zlotu z Twoim udziałem, Tadziu piwko z wzajemnością :spoko
Komplecik - 2023-05-24, 17:57

Florencja, Florenze, Florcia, też w niej nie ma zbyt dużo ludzi turystów, słychać naszych :mrgreen:
Komplecik - 2023-05-24, 18:20

Ładnie, ładne, tłoczno, gwarno, nie wyobrażam sobie tego wszystkiego w porze topiących się asfaltów :haha: :spoko
LukF - 2023-05-24, 19:44

Komplecik,

Robert, ceny ubrań okazyjne. Mam nadzieję, że się okupiłeś? :wyszczerzony:

Po takich zakupach wypij zasłużone :pifko

Komplecik - 2023-05-24, 20:10

LukF napisał/a:
Komplecik,

Robert, ceny ubrań okazyjne. Mam nadzieję, że się okupiłeś? :wyszczerzony:

Po takich zakupach wypij zasłużone :pifko


Tia :szeroki_usmiech , unieść było ciężko, Łukasz Dziękuję za piwko po tych przeżyciach będzie smakowało :spoko

Komplecik - 2023-05-26, 15:19

Była Siena teraz Val De Orcia, nie wiemy czy mi się coś chce na razie :pifko
Komplecik - 2023-05-26, 17:33

Siena, ładnie, mniej gwarno niż we Florencji, można poświęcić chwilkę uwagi na tą misterną robotę tych zabytków i wychodzi dla czego niektóre budowano 100 i więcej lat :-/
LukF - 2023-05-26, 22:04

Komplecik,
Robert, ta kamienna z wielkim cycem to faktycznie misterna robota :bajer


Ps.
W Livorno w niedzielę wieczorem koło promu pasuje się spotkać?

Komplecik - 2023-05-27, 06:26

Dolina de Orcia, pięknie cicho, no aż się chce tego, wczoraj objazd motorkiem dzisiaj rowery ;) , wypadało by zobaczyć tą cyprysową drogę z ostatniego zdjęcia widok z Pięzy na nią łał :-P
Komplecik - 2023-05-27, 08:30

Pienza, kurde malutka wieczorkiem cicha ;)
WaldekR - 2023-05-27, 09:14

Piękne widoki.
Komplecik - 2023-05-27, 14:40

Piękna trasa Doliną de Orci od 10,00 do 14,30 :ok :ok :ok


Trasa z Montepulciano do Montepulciano
Trasa 29,5 km • 2:31 godz.
https://mapy.cz/s/letenohoho

JaWa - 2023-05-28, 10:53

Fajne miejsca mamy w Polsce. :diabelski_usmiech
Komplecik - 2023-05-28, 19:02

JaWa napisał/a:
Fajne miejsca mamy w Polsce. :diabelski_usmiech

To ja wiem, czasami się zastanawiam jak stoję w jakiejś czarnej D za ciężkie pieniądze po co mi to u nas jest przecież najfajniej.
No ale jak to mówią do odważnych świat należy, coś trzeba uwidzieć :szeroki_usmiech dla porównania.
:spoko

LukF - 2023-05-28, 19:35

Komplecik,
Robert, Ty nie dyskutuj bo ja w porcie na Ciebie czekam a czas ucieka :bigok

Komplecik - 2023-05-28, 20:18

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert, Ty nie dyskutuj bo ja w porcie na Ciebie czekam a czas ucieka :bigok

:szeroki_usmiech Możesz nie zwyciężyć z moją Żoną, w porcie :shock: przyjeżdżaj tu, jutro coś wymyślimy jak cię na Majorkę dostarczyć :szeroki_usmiech
Dawaj :ok

Andrzej_Gdynia - 2023-05-28, 22:20

napisz proszę - gdzie stanąłeś w Saturni? Jak to wygląda?
Komplecik - 2023-05-29, 07:02

Andrzej_Gdynia napisał/a:
napisz proszę - gdzie stanąłeś w Saturni? Jak to wygląda?

Wygląda to ciężko, z parkingu gdzie można stać kamperem jest spory kawał drogi na termy, punkt widokowy ma kilka miejsc, tam rotują samochody, (bardzo duże wyrwy w poboczu) ogólnie brak miejsca parkowania w pobliżu robi to miejsce nie zbyt atrakcyjne, jak dla mnie.
:spoko

JacekL - 2023-05-29, 08:00

Komplecik,
Skoro już tam jesteś to nie przegap Orvieto i Civita di Bagnoregio
Mam też telefon do fajnej przewodniczki po Umbrii - Justyna: +393479137877

Komplecik - 2023-05-29, 08:47

JacekL napisał/a:
Komplecik,
Skoro już tam jesteś to nie przegap Orvieto i Civita di Bagnoregio
Mam też telefon do fajnej przewodniczki po Umbrii - Justyna: +393479137877

Dzieki za podpowiedź :) , tym razem będzie ciężko skorzystać kierujemy się ku górze chcemy zalegnąć bezmyślnie nad morzem, kuknelismy tu i tam, już nie mamy zbyt wiele czasu bo w piątek powrót, coś na miejscu w ramach wieczornych wycieczek rowerkiem lub skuterem :szeroki_usmiech te 3 dni to plazing i smażing :szeroki_usmiech

Super dzięki weźmiemy to pod uwagę przy innej wycieczce do Italii
:spoko

Komplecik - 2023-05-29, 11:16

Nuda nic się nie dzieje, siedzimy leżymy Marek nas nie pozdrawia nuda aż miło :wyszczerzony:
Na plaży poniżej Grosseto lekki wiaterek od morza, temperatura 24c
Nieopodal jest jakiś punkt widokowy może wieczorkiem się luknie ;)

Co Wam powiem to Wam powiem piaszczyste plaże Bałtyku
ładniejsze a te jeszcze dzikie w Karwieńskich Błotach oceńcie sami :ok

Andrzej 73 - 2023-05-29, 16:51

Robert , jedź na drugą stronę Włoch w rejon Abruzzo lub Pineto , a przekonasz się czy Polskie plaże są ładniejsze. Te od zachodniej strony Italii są wulkaniczne więc nie robią wrażenia czystości.
Jednak ta strona Włoch też ma swój urok. :spoko

Komplecik - 2023-05-29, 18:16

Andrzej 73 napisał/a:
Robert , jedź na drugą stronę Włoch w rejon Abruzzo lub Pineto , a przekonasz się czy Polskie plaże są ładniejsze. Te od zachodniej strony Italii są wulkaniczne więc nie robią wrażenia czystości.
Jednak ta strona Włoch też ma swój urok. :spoko


Zgadza się jest fajnie każdy region ma swoje plusy i minusy plaże po tej stronie mnie D... nie urwały, jechałem kiedyś na Gargano tamtą stroną może ja szukać nie umiem trafiałem na bardzo komercyjne odcinki, zabytki ok jest tego do bólu, zresztą jeden lubi blond drugi rude ale swoje czarne najlepsze, :spoko

Komplecik - 2023-05-29, 22:49

.wieczorkiem
JaWa - 2023-05-30, 16:46

Komplecik napisał/a:
JaWa napisał/a:
Fajne miejsca mamy w Polsce. :diabelski_usmiech

To ja wiem, czasami się zastanawiam jak stoję w jakiejś czarnej D za ciężkie pieniądze po co mi to u nas jest przecież najfajniej.
No ale jak to mówią do odważnych świat należy, coś trzeba uwidzieć :szeroki_usmiech dla porównania.
:spoko


Ależ ja nic nie mam do Grecji. Chciałem jedynie zwrócić uwagę, że piszesz w wątku " Po Polsce".
Rzadko kto w takim wątku szuka informacji o Grecji. :spoko

Komplecik - 2023-05-30, 20:54

JaWa napisał/a:
Komplecik napisał/a:
JaWa napisał/a:
Fajne miejsca mamy w Polsce. :diabelski_usmiech

To ja wiem, czasami się zastanawiam jak stoję w jakiejś czarnej D za ciężkie pieniądze po co mi to u nas jest przecież najfajniej.
No ale jak to mówią do odważnych świat należy, coś trzeba uwidzieć :szeroki_usmiech dla porównania.
:spoko


Ależ ja nic nie mam do Grecji. Chciałem jedynie zwrócić uwagę, że piszesz w wątku " Po Polsce".
Rzadko kto w takim wątku szuka informacji o Grecji. :spoko



Ah dawno ten wątek powstał, nie opisuję w nim porad a swoje gdzieś tam wycieczki, raz Italia raz Polska w Grecji byłem w 2013 może w przyszłości też jest to dobry kierunek.

Karwieńskie Błota 2 podobno zamknęli dla kamperów piszą na Facebooku żona mi trąbi, zgodne to z prawem? osobówki mogą parkować a kampery nie be są, może kota zamiast do toj Toja to w Las i się wk.... Nadleśnictwo. szkoda fajnie tam jest.

Komplecik - 2023-05-30, 23:04

Delikatna wycieczka do rezerwatu przyrody flamingów miało być sporo pewnie pogoda je wystraszyła ;)
Komplecik - 2023-06-01, 12:47

Online :ok
Komplecik - 2023-06-01, 22:03

Castiglione Della Pescaia
Komplecik - 2023-06-18, 15:57

Wiśnicko Lipnicki park krajobrazowy :szeroki_usmiech Kamień Grzyb w Bukowcu, Kamień Brodzińskiego na granicach, wierza widokowa na Szpilówce w Iwkowej, Lipnica Mórowana rynek :ok


:ok trasa
Trasa z Połom Duży do Rynek
Trasa 27,7 km • 2:33 godz.
https://mapy.cz/s/jatolafolo

Komplecik - 2023-06-18, 16:30

Dla ciała też coś :pifko :ok
LukF - 2023-06-18, 19:16

Komplecik,

Robert, te stare grzyby mnie zaintrygowały... to tak jak ja i Ty ... :haha:


:hello

:pifko

Komplecik - 2023-06-18, 22:52

LukF napisał/a:
Komplecik,

Robert, te stare grzyby mnie zaintrygowały... to tak jak ja i Ty ... :haha:


:hello

:pifko


No tak tak

Ostatnie podrygi starej ostrygi :haha: :spoko ,

Komplecik - 2023-06-19, 07:56

Naszła mnie refleksja, ;) nabijamy tysiące kilometrów hiszpania, włochy ciort wie co jeszcze, no tirowcy
na spokojnie w okół kominka jest tyle pieknych miejsc, przychodzą myśli czy ta gonitwa ma sęs ;)
:spoko

LukF - 2023-06-19, 08:50

Komplecik napisał/a:
Naszła mnie refleksja, ;) nabijamy tysiące kilometrów hiszpania, włochy ciort wie co jeszcze, no tirowcy
na spokojnie w okół kominka jest tyle pieknych miejsc, przychodzą myśli czy ta gonitwa ma sęs ;)
:spoko


Nie żartuję: myślę o tym samym i dochodzę do wniosku, że daleko mało mi się chce. Na miejscu- kilkadziesiąt lub do 200km bardzo mi się chce :spoko

mischka - 2023-06-19, 18:26

Ja bardzo lubię poszwendać się po okolicy bo jest bardzo atrakcyjna, ale do morza trzeba jednak dojechać...
Komplecik napisał/a:
czy ta gonitwa ma sęs ;)

ma sęs :spoko

Komplecik - 2023-06-19, 18:42

Wszędzie trzeba dojechać, ostatni wyjazd był napięty jak barania torba, zmęczył mnie, dochodzę do wniosku że 3 do 5 dni w jednym miejscu to spokojne zgłębianie okolicy, przeloty co 2 dni 200 300km już teraz to chyba za dużo, no ale jak kto woli ;)
Komplecik - 2023-06-29, 21:04

Lało oj lało wczoraj, dziś od 11 pięknie
LukF - 2023-06-29, 21:14

Komplecik,
Robert, kija moczysz? Emocje jak na grzybach :haha:

Komplecik - 2023-06-29, 22:26

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert, kija moczysz? Emocje jak na grzybach :haha:

Daj kopyta wyciągnąć, przecież nie przyjechałem do roboty, Łukaszku :haha:

Dzisiaj tyle tylko

Trasa z Furmańska do Furmańska
Trasa 35,8 km • 3:45 godz.
https://mapy.cz/s/nokotemaha

Komplecik - 2023-07-02, 16:08

Ach :ok
LukF - 2023-07-02, 17:22

Komplecik napisał/a:
Ach :ok


Ach ta Malinowska Skała :mrgreen:

Robert, co to masz za model kasku bo mi się podoba chyba?

Andrzej 73 - 2023-07-02, 20:45

Widać , że żar leje sie z nieba , o jo jo , jak Wy tam wytrzymujecie?
Masz napij sie dla ochłody. :haha:

Komplecik - 2023-07-02, 21:18

LukF napisał/a:


Robert, co to masz za model kasku bo mi się podoba chyba?


Stary model Endury, wygodny nie uciska lekki.
:spoko

Komplecik - 2023-07-02, 21:30

Dzięki Chłopaki za browary, co Wam mogę powiedzieć ładnie w tych Beskidach
1 dzień 3 Kopce wislanskie z Ustronia przez Wisłę Malinkę pożarówką na noc cicha miejscówka przy jeziorze gdzie wpływa biała Wisła
2.dzień Cienków przez Przysłóp, Stecówkę, Zomecek prezydencki miejscówka na noc ta sama
3.dzień sisajding objazd kamperem Trójstyk, Golgota Beskidzka na Matysce pięknie, nocleg parking z wiatą na ognisko przy nadlesnidstwie dolina Zimnika
4.dzień Skrzyczne z doliny Zimnika przez Malinowską skalę lekki powrót na Kopę skrzyczańską zjazd do doliny Zimnika taka pętelka
Pierwszą noc spaliśmy na parkingu szutrowym Złotego Gronia ładny widok
:ok

Komplecik - 2023-07-02, 21:52

Andrzej 73 napisał/a:
Widać , że żar leje sie z nieba , o jo jo , jak Wy tam wytrzymujecie?
Masz napij sie dla ochłody. :haha:

Andrzej Andrzej Ty się nie śmiej :haha: w lampę nigdzie nie jadę, coś Ty, już! pot łał się po cynaderkach :haha:
:spoko

Komplecik - 2023-07-03, 21:22

Ciekawe czy ktoś był :ok

Trasa z Camino Nor Yungas do La Paz
Trasa 61,4 km • 10:58 godz.
https://mapy.cz/s/monehuluzo

LukF - 2023-07-04, 04:01

Komplecik napisał/a:
Ciekawe czy ktoś był :ok

Trasa z Camino Nor Yungas do La Paz
Trasa 61,4 km • 10:58 godz.
https://mapy.cz/s/monehuluzo


Może Ty będziesz :?:

Komplecik - 2023-07-14, 19:51

:ok
LukF - 2023-07-15, 09:31

Komplecik,
Robert, co to za głusza? Gdzie góry? Gdzie widoki? :bajer

Komplecik - 2023-07-15, 10:32

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert, co to za głusza? Gdzie góry? Gdzie widoki? :bajer

Mam dość! tej wspinaczki zaszyłem się w Borach :szeroki_usmiech

Komplecik - 2023-07-16, 19:55

Przygody muszą być :mikolaj
Komplecik - 2023-08-10, 00:06

Chyba się starzeje, głupoty mnie cieszą :szeroki_usmiech
nakleiłem se :ok

Darson - 2023-08-10, 11:38

Komplecik napisał/a:

Ciekawe czy ktoś był

To nie je dla mięciaków 😉
Cytat z Wiki "The Yungas Road is a cycle route about 60 km long that links the city of La Paz and the Yungas region of Bolivia. It draws about 25,000 tourists per year[1] and is a major La Paz tourist attraction.[2] Many tour operators cater to downhill mountain biking. At least 18 cyclists have died on the road since 1998.[1]
The tourist route is a 64 km-long road with 3500 metres of descent.[3

Komplecik - 2023-08-15, 17:19

Jaśliska i okolice 2 miejscówki 3 wycieczki rowerowe Piknie
:ok
Wycieczka 1.

Trasa z 49°25'38.603"N, 21°52'7.032"E do 49°25'38.649"N, 21°52'7.240"E
Trasa 44,6 km • 3:31 godz.
https://mapy.cz/s/govakejalo

Wycieczka 2.

Trasa z Wola Niżna do Wola Niżna
Trasa 46 km • 3:21 godz.
https://mapy.cz/s/parudeduse

Komplecik - 2023-09-20, 07:59

Siedzimy gadamy nic się nie dzieje, jest pięknie cicho :ok

Łazy, Mielno, Sarbinowo, Gąski

LukF - 2023-09-20, 08:10

Komplecik napisał/a:
Siedzimy gadamy nic się nie dzieje, jest pięknie cicho :ok


Woda po horyzont, nudy... nic się nie dzieje, jest cicho, nudy :bajer
Gór nie ma, rower MTB się nie popisze, nudy Panie Robercie :haha:

Komplecik - 2023-09-20, 08:17

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Siedzimy gadamy nic się nie dzieje, jest pięknie cicho :ok


Woda po horyzont, nudy... nic się nie dzieje, jest cicho, nudy :bajer
Gór nie ma, rower MTB się nie popisze, nudy Panie Robercie :haha:

Ha ha ha, to prawie prawda :haha: , nie byłeś u Bramsa na Karacie to nic nie wiesz, muszę spokojem i ciszą odreagować, był taki kocioł ale taki kociołek, do dla tego ciut wyciszenia jest potrzebne :szeroki_usmiech Łukaszku
:spoko

LukF - 2023-09-20, 11:21

Komplecik,
Robert,
Najpierw nudy wklejasz :bajer a potem dokładasz starą oponę MTB ... :haha:

Komplecik - 2023-09-20, 19:43

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert,
Najpierw nudy wklejasz :bajer a potem dokładasz starą oponę MTB ... :haha:

No tak! idąc za Twoim przykładem dojeżdżamy na 0 :haha:

Co Wom powiem to Wam powiem CIEPŁO :-P
:spoko

ZbigStan - 2023-09-21, 07:30

Komplecik, wreszcie puste plaże. :pifko . Pozdrawiam.
Komplecik - 2023-09-21, 08:19

ZbigStan napisał/a:
Komplecik, wreszcie puste plaże. :pifko . Pozdrawiam.

Udało się, nie ma tłoku i pogoda jest ;)
Dzieki za piwko
:spoko

Komplecik - 2023-09-21, 14:24

:ok 21.09.2023
Komplecik - 2023-10-08, 10:49

Kilka chwil wytchnienia w górach Bukowych na Węgrzech, oraz relaks na pobliskich termach :ok
LukF - 2023-10-08, 12:17

Komplecik napisał/a:
Kilka chwil wytchnienia w górach Bukowych na Węgrzech, oraz relaks na pobliskich termach :ok


Brawo Ty :mrgreen:

Komplecik - 2023-10-08, 13:27

Egerszalok :ok
Komplecik - 2023-10-08, 14:13

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Kilka chwil wytchnienia w górach Bukowych na Węgrzech, oraz relaks na pobliskich termach :ok


Brawo Ty :mrgreen:


Przyjechał byś, zrobilibyśmy exploracje terenu :szeroki_usmiech , o wina mają sporo :mikolaj

LukF - 2023-10-08, 15:39

Komplecik napisał/a:


Przyjechał byś, zrobilibyśmy exploracje terenu


Robert, jeżdżę sporo na rowerze po górach. Od początku września w każdym tygodniu jestem 2 lub 3 dni w Beskidach Polskich, Czeskich lub Słowackich, odkryłem dla siebie Jeseniki w CZ. Jest pięknie bo kamper niesamowicie pomaga w górskiej jeździe na dwóch kółkach. Nawet baterię zmieniłem na większą (1260Wh = 35Ah) żeby podczas wycieczek być bardziej niezależnym :bigok

Komplecik - 2023-10-08, 16:29

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:


Przyjechał byś, zrobilibyśmy exploracje terenu


Robert, jeżdżę sporo na rowerze po górach. Od początku września w każdym tygodniu jestem 2 lub 3 dni w Beskidach Polskich, Czeskich lub Słowackich, odkryłem dla siebie Jeseniki w CZ. Jest pięknie bo kamper niesamowicie pomaga w górskiej jeździe na dwóch kółkach. Nawet baterię zmieniłem na większą (1260Wh = 35Ah) żeby podczas wycieczek być bardziej niezależnym :bigok


Bardzo dobrze, domyślam się że śmigasz non/stop :haha: , jedno i drugie niczemu nie przeszkadza a li tylko zwiększa Twój ogląd na świat oraz :pifko uśmiech na twarzy :szeroki_usmiech



Kupiłem do degustacji ;)


:spoko

Komplecik - 2023-10-10, 07:03

LukF napisał/a:
baterię zmieniłem na większą (1260Wh = 35Ah)


Weszła w oryginalne mocowanie, Czy zmieniłeś uchwyt?

Komplecik - 2023-10-10, 07:20

LukF napisał/a:
baterię zmieniłem na większą (1260Wh = 35Ah)


Weszła w oryginalne mocowanie, Czy zmieniłałeś uchwyt?

LukF - 2023-10-10, 09:10

Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:
baterię zmieniłem na większą (1260Wh = 35Ah)


Weszła w oryginalne mocowanie, Czy zmieniłałeś uchwyt?


Zmieniłem. Uchwyt został usunięty, bateria jest wyprodukowana do rozmiaru ramy w firmie która się tym zajmuje w Bielsku-Białej.

Komplecik - 2023-10-10, 10:16

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:
baterię zmieniłem na większą (1260Wh = 35Ah)


Weszła w oryginalne mocowanie, Czy zmieniłałeś uchwyt?


Zmieniłem. Uchwyt został usunięty, bateria jest wyprodukowana do rozmiaru ramy w firmie która się tym zajmuje w Bielsku-Białej.

Wygląda zacnie, będziesz mógł więcej przejechać lub :szeroki_usmiech lżej, dobry róch, z ciekawość ile taka przyjemność?

LukF - 2023-10-10, 16:11

Komplecik,

4.9

Komplecik - 2023-10-10, 22:28

Węgrzy idą na całość 11300F = 136zł za 2osoby termy do 22 od 7 + kamper z ewentualnie prądem Bogacs, w Demienie 6500F + 2500F kamper do 2 w nocy termy, litr smacznego winka w Egerszalok 1000/1500F, kurde podoba mi się to fajnie tam. :szeroki_usmiech
Komplecik - 2023-10-22, 08:47

Piękna pogoda zachęciła mnie do przejechania kolejny raz klasyka :)

Trasa z Poręba Wielka do Poręba Wielka
Trasa 48,7 km • 4:24 godz.
https://mapy.cz/s/pajacocala

LukF - 2023-10-22, 09:41

Komplecik,
Robert, cudne miejsca.
Górce zostawiam sobie tak mniej więcej od maja 2024 z rowerem i kamperem :bigok
A teraz do zimy pobliskie Beskidy Śląskie :spoko

:pifko

Komplecik - 2023-10-22, 13:09

LukF napisał/a:
Komplecik,
Robert, cudne miejsca.
Górce zostawiam sobie tak mniej więcej od maja 2024 z rowerem i kamperem :bigok
A teraz do zimy pobliskie Beskidy Śląskie :spoko

:pifko

Łukaszku Dziękuję bardzo za piwa i docenienie mojego wczorajszego wysiłku , fakt odpuściłem +4km na Stare Wierchy, ilość ludzi na Turbaczu pchneła mnie do dalszej jazdy a tlące ognisko udało się wzniecić ponownie na Tobołowie, Stare Wierchy pachniały tą samą ilością turystów, :szeroki_usmiech

Mam kilka pomysłów na trasy w około Turbacza, teraz przebudowują żółty szlak z Turbacza na przełęcz Borek będzie autobana :szeroki_usmiech , lubię trasę z Turbacza na Stare Wierchy zjazdowa techniczna spora ilość kamieni Błota raczej nie do podjechania wypych

Górce są fajne najlepsze nie w weekend :ok
:spoko

LukF - 2023-10-22, 14:38

Komplecik napisał/a:


Górce są fajne najlepsze nie w weekend :ok
:spoko


Nie w taki weekend jak wczoraj :mrgreen:
Już nie jeżdżę nigdzie w weekendy. Tylko od poniedziałku do piątku :bigok

Komplecik - 2023-10-22, 15:24

LukF napisał/a:

Już nie jeżdżę nigdzie w weekendy. Tylko od poniedziałku do piątku :bigok


A robota? :szeroki_usmiech :haha:

LukF - 2023-10-22, 16:45

Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:

Już nie jeżdżę nigdzie w weekendy. Tylko od poniedziałku do piątku :bigok


A robota? :szeroki_usmiech :haha:


Robota to głupota,
Rower to jest życie,
A te płace to marnota,
Nędzne grosze za robota :mrgreen:

Bim - 2023-10-22, 19:13

Cytat:
Robota to głupota


Widzę ,że podążasz w jednym słusznym kierunku
Zacząłeś odcinać kupony z masy spadkowej :ok

Komplecik - 2023-10-22, 19:39

Jesteście moralnie nie poprawni :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech ;)
LukF - 2023-10-23, 08:39

Komplecik napisał/a:
Jesteście moralnie nie poprawni :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech ;)


Jestem :mrgreen:

Dzięki za piwo. Jadę w Beskidy na rower.

Komplecik - 2023-10-23, 12:04

LukF napisał/a:


Dzięki za piwo. Jadę w Beskidy na rower.

Opamietajta się :haha: poniedziałek 20 stopni i słońce, przecież jesteś w wieku produkcyjnym :haha:
:szeroki_usmiech :spoko

LukF - 2023-10-23, 20:16

Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:


Dzięki za piwo. Jadę w Beskidy na rower.

Opamietajta się :haha: poniedziałek 20 stopni i słońce, przecież jesteś w wieku produkcyjnym :haha:
:szeroki_usmiech :spoko


Sam sobie produkuj :bajer

Komplecik - 2023-12-30, 19:02

Miało być szeroko będzie węziej, jutro ma być słonecznie zobaczymy co robimy :spoko
Komplecik - 2023-12-31, 16:42

Kręcimy się, jest fajnie, będzie koncert, nic się nie dzieje :szeroki_usmiech
:spoko

LukF - 2023-12-31, 17:13

Komplecik napisał/a:
nic się nie dzieje


I tak jest dobrze :bajer

Komplecik - 2023-12-31, 20:55

Gubałówka do 2 w nocy :wyszczerzony: :pifko
Komplecik - 2023-12-31, 21:00

Będzie będzie zabawa będzie się działo i nocy będzie mało :hello :haha:

https://youtu.be/XOIQoobgB40?si=9P6ecYDySdbNLlZ5

:spoko

LukF - 2023-12-31, 21:55

Komplecik napisał/a:
Będzie będzie zabawa będzie się działo i nocy będzie mało :hello :haha:

https://youtu.be/XOIQoobgB40?si=9P6ecYDySdbNLlZ5

:spoko


Wsiądź do pociągu byle jakiego... :bajer

Komplecik - 2024-01-01, 00:35

:spoko
Komplecik - 2024-01-06, 11:54

:ok fajne
https://youtu.be/Iqwbe085zak?si=K_L3cPwk1diCHYFj

LukF - 2024-01-06, 22:02

Komplecik napisał/a:
:ok fajne
https://youtu.be/Iqwbe085zak?si=K_L3cPwk1diCHYFj


Robert, fajne, dzięki za linka, oglądałem z przyjemnością.

I teraz pytanie: kiedy jedziemy? Pytam całkiem poważnie :mrgreen:
I czy ktoś chce się dołączyć?

Komplecik - 2024-01-06, 22:31

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
:ok fajne
https://youtu.be/Iqwbe085zak?si=K_L3cPwk1diCHYFj


Robert, fajne, dzięki za linka, oglądałem z przyjemnością.

I teraz pytanie: kiedy jedziemy? Pytam całkiem poważnie :mrgreen:
I czy ktoś chce się dołączyć?

Całkiem poważnie o tym myślę, raczej męska wyprawa,?
Nie wiem czy dziewczyny by to objechały :-/
Wiem że za dużo nie mogę planować ale ogólny pomysł na 2024 do maja to koniec lutego Hiszpania później święta, pielgrzymka i może po mógłbym coś pomyśleć, nic na siłę nie planuje luźno myślę :-P

Fajnie pokazuje endurofina? Prawda oglądam lubię.
:spoko

LukF - 2024-01-06, 22:49

Komplecik napisał/a:
LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
:ok fajne
https://youtu.be/Iqwbe085zak?si=K_L3cPwk1diCHYFj


Robert, fajne, dzięki za linka, oglądałem z przyjemnością.

I teraz pytanie: kiedy jedziemy? Pytam całkiem poważnie :mrgreen:
I czy ktoś chce się dołączyć?

Całkiem poważnie o tym myślę, raczej męska wyprawa,?
Nie wiem czy dziewczyny by to objechały :-/
Wiem że za dużo nie mogę planować ale ogólny pomysł na 2024 do maja to koniec lutego Hiszpania później święta, pielgrzymka i może po mógłbym coś pomyśleć, nic na siłę nie planuje luźno myślę :-P

Fajnie pokazuje endurofina? Prawda oglądam lubię.
:spoko

Ogląda się fajnie, pierwszy film chyba od nich zobaczyłem a może drugi?

Wyprawa męska bo tak łatwiej. A pielgrzymkę to w Dolomity zrobimy :bigok

Komplecik - 2024-01-06, 22:55

Możemy i w Dolomity jechać, pierwsze do Matuchny

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group