Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Zloty inne - Caravans Salon Poland - MTP Poznań 20-22 wrzesień

SZMUN - 2019-07-12, 09:48
Temat postu: Caravans Salon Poland - MTP Poznań 20-22 wrzesień
Przepraszam jeśli było, ale interesuje mnie temat Caravans Salon Poland 20-22 września w Poznaniu.
CamperTeam jest patronem medialnym.
Czy w związku z tym organizowane jest jakieś spotkanie? zlot?
Nigdy nie brałem udIału w czymś takim, a chciałbym się wybrać.
Jest jakaś lista? Zgłoszenia na wjazd na teren MTP?
Pozdrawiam
z góry dziękując za wszelkie informacje :-)

Tadeusz - 2019-07-12, 15:10

Popatrz na wątek ubiegłorocznego Caravans Salon w Poznaniu. Zobaczysz jak było.

https://www.camperteam.pl...p=734110#734110

W tym roku również ogłoszę tę imprezę na stronach o tematyce karawaningowej, zarówno na naszym forum jak i na FB, jest to bowiem zlot dla całego środowiska.

Określone będą dokładnie warunki i sposób zapisania się na imprezę.

Proszę o cierpliwość. :szeroki_usmiech

Już teraz możesz nastroić się na fajną i wesołą imprezę zakończoną eleganckim przyjęciem dla uczestników.

:spoko

JacekL - 2019-08-06, 06:45

Pytanie do Tadeusza.

Czy coś wiadomo na temat programu tegorocznego zlotu na targach? Będzie organizowana wycieczka po Poznaniu?

Tadeusz - 2019-08-26, 11:25

UWAGA!
Caravans Salon 2019 zaprasza we wrześniu do Poznania
Już 20 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczyna się kolejna edycja Caravans Salon Poland (2019). Impreza znana od wielu lat, jako część Poznań Motor Show, od zeszłego roku zyskała drugi, samodzielny termin we wrześniu. Organizatorzy podkreślają, że to dobry moment na podsumowanie kończącego się sezonu oraz rozglądanie się, za nowościami sprzętowymi na kolejny rok. Tegoroczną edycję swoim patronatem honorowym objął Polski Związek Motorowy oraz grupa CamperTeam.
Najważniejsi producenci, czołowe media caravaningowe, setki pasjonatów, podróżnicy i niezapomniana atmosfera – to czynniki tworzące Caravans Salon Poland.

TARGI BRANŻOWE.

Swoją obecność na imprezie zapowiedziało już kilkunastu najważniejszych w Polsce producentów i dystrybutorów, kamperów, przyczep i akcesoriów caravaningowych. Marki takie jak Benimar, CarGo, Elcamp, Wavecamper, Burnster, Ocean Cross czy Wandex, zaprezentują swoje najnowsze modele i rozwiązania, a ich przedstawiciele będą do dyspozycji zwiedzających, przez cały czas trwania targów Caravans Salon.
Szczegóły na temat wystawców i oferty Caravans Salon można śledzić na stronie internetowej wydarzenia: https://www.caravanssalon.pl/pl/

X OGÓLNOPOLSKI ZLOT CARAVANINGOWY

Ważnym elementem Caravans Salon jest X Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który organizatorzy zapraszają ekipy z całej Polski. Ekipy zlotowiczów, będą miały do dyspozycji dwa rodzaje parceli parkingowych (27m2 i 42m2) oraz zapewniony dostęp do, wody, prądu, zrzutu odpadów i sanitariatów w pobliskiej Hali MTP. Dla uczestników Zlotu przygotowane będzie również wieczorne przyjęcie (grill lub bankiet w zależności od pogody) oraz inne atrakcje.
Każdy z uczestników Zlotu będzie mógł również wziąć udział w II Mistrzostwach Polski Kierowców Kamperów.

Zakup parceli postojowych, odbywa się poprzez stronę wydarzenia: https://www.caravanssalon..._caravaningowy/

Bronek - 2019-08-26, 12:44

Poszło. Zastanawiałem się czy nie wykupić wszystkich i nie odsprzedać z zyskiem :bukiet:
Nie chcieli tym razem nr rej?
Bilet mailem, tradycyjnie do wydrukowania lub "robaczki" na smartfona. Fajnie.
Ciekawe czy będzie lepiej niż w ub roku? Jeśli tak, to jest szansa na rozwój. Jeśli podobna lipa, to pewnie będzie to drugie i ostatnie spotkanie. Zostaną wiosenne Poznańskie Targi i Nadarzyn

JacekL - 2019-08-26, 13:44

Co jest nie tak z tymi miejscami???
Kotek - 2019-08-26, 13:50

Bronek już zajął! :haha: :haha: :haha:
Bronek - 2019-08-26, 14:01

Kotek napisał/a:
Bronek już zajął! :haha: :haha: :haha:

Dwa agresywne psy i jestem odrażający. I nie życzę sobie aby na moje niebo wlatał mi czyjś cień. Zresztą my w innym celu, bo same Targi raczej będą skromne i nie mam pomysłu co by tu? Itd.... . Towarzyski nie jestem, a miejscówka atrakcyjna i taniej niż pobliski Sheraton. Kobitki na shopping jadą :spoko
Psami poszczuję, szarą podtopię. SOGa bez chemi użyję. :diabelski_usmiech

moskit - 2019-08-26, 17:11

Dodaj
W razie intruza jeszcze morowe powietrze z kół wypuszczę

Bajaga - 2019-08-26, 18:10

Tadeusz napisał/a:
UWAGA!
Caravans Salon 2019 zaprasza we wrześniu do Poznania
Już 20 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczyna się kolejna edycja Caravans Salon Poland (2019). Impreza znana od wielu lat, jako część Poznań Motor Show, od zeszłego roku zyskała drugi, samodzielny termin


Ma to plusy, bo sami kamperowcy lub marzyciele o tym, ale ma i minusy lekkie.
Jakby Wszyscy polscy fani karawaningu się tam stawili to i tak będą puchy.... Mi się podobał Motor Show z częścią kamperową. W końcu ile jest tych wystawianych kamperów i przyczep? Z 50 ? A można było i normalne autka było obejrzeć czy jakieś "eventy".

Bronek - 2019-08-26, 18:20

Wezmę prawan. :spoko
Ostatnio staję się jeszcze bardziej nudziarzem. Z karawaningu dopuki nie będzie czegoś naprawdę nowego nic mnie już nie interesuje.
Może agregacik? Ale te Targi to pewnie znów resztki posezonowe? W tamtym roku było cieniutko.

Tylko lubiący Złoty mają fajnie, zawsze to coś. Ja jeszcze jako tako, bym sobievpozlotował, bo gaduła jestem ale kobitki to pełna alienacja. Psy, koty i ogródek, lub gry w sieci, bo kontaktów międzyludzkich mają aż nadto w robocie.
Ale mnie nie biją :oops: to się cieszę. :spoko

Yans - 2019-08-26, 19:00

Bronek napisał/a:
Ostatnio staję się jeszcze bardziej nudziarzem.

Idź do Palmiarni.
Tam znajdziesz spokój. I może dasz nam odetchnąć... :diabelski_usmiech To jest kilka kroków ,a ile możemy zyskać... :bigok

Bronek - 2019-08-26, 19:20

Już miałem i#ć dawno temun, to mnie nawròcono ...(c)hgw. Masz chyba rację. Idę jednak do Palmiarni, po odbicie palmy
1/3 miejsc została m/w

ogrodnik - 2019-09-07, 09:16

witam
Trudno Panowie i Panie kupiłem miejsce, i chyba się wybiorę mimo zniechęcającego tonu na tym forum. A nóż spotkam jakieś miłe towarzystwo :)
pozdo

Bronek - 2019-09-07, 09:34

ogrodnik napisał/a:
witam
Trudno Panowie i Panie kupiłem miejsce, i chyba się wybiorę mimo zniechęcającego tonu na tym forum. A nóż spotkam jakieś miłe towarzystwo :)
pozdo

Omijaj integry.

Tadeusz - 2019-09-07, 09:43

Panowie i Panie, spotkamy się w Poznaniu już wkrótce. Nie mogę się doczekać.
Ciekawi mnie kto zwycięży w mistrzostwach kierowców kamperów. Czy obecny mistrz da się zdetronizować??? :szeroki_usmiech

moskit - 2019-09-07, 10:41

Mam nadzieje że przed startem będzie badanie na zawartość "środków dopingujących" oby nie było sytuacji z zeszłego roku że prawie cała trasa była pokonana na dwóch kołach i doprowadziło to sponsora do stanu zawału z przemieszczeniem na ubezpieczyciela
ogrodnik - 2019-09-07, 16:22

witam
W ubiegłym roku nie byłem. Na czym polegają te mistrzostwa?
Jakiś tor trzeba pokonać swoim camperem?
pozdro

moskit - 2019-09-07, 17:27

ósemka przodem , parkowanie , powrót tyłem parkowanie
Tadeusz - 2019-09-07, 19:05

ogrodnik napisał/a:
W ubiegłym roku nie byłem. Na czym polegają te mistrzostwa?
Jakiś tor trzeba pokonać swoim camperem?


moskit napisał/a:
ósemka przodem , parkowanie , powrót tyłem parkowanie


Oraz jazdy zręcznościowe na precyzję. :szeroki_usmiech

gino - 2019-09-12, 16:10

Wiem, że wszystkie miejscówki na zlot już SPRZEDANE !!
Ale ja, jako jedyna grupa czy forum, wywalczyłem dla Was JEDNO MIEJSCE ZLOTOWE + biesiada+prad, dla
2 osób ....ZA DARMOSZKĘ , należy jedynie wziąć udział w konkursie przeze mnie organizowanym
Będą też nagrody pocieszenia, czyli 4 podwójne wejściówki na cały weekend z Caravans Salon 2019

jesli ktoś chętny zapraszam do konkursu :spoko https://www.facebook.com/...44076095873178/

JacekL - 2019-09-12, 16:13

Ten link nie działa
gino - 2019-09-12, 16:46

u mnie działa ... :)
ale wrzucę jeszcze raz
https://www.facebook.com/...44076095873178/

JacekL - 2019-09-12, 16:48

Jest OK.
Otwierałem na telefonie, może coś poszło nie tak...

Bronek - 2019-09-12, 17:53

Chyba moje dwa miejsca będą z dużym prawdopodobieństwem do wzięcia, kupione iternetowo czyli powinni wpuścić na "robaczki" i wydruki. Nie wyrobimy z powrotem z Włoch.... Chyba?

Za kilka dni dam znać.

widzę że poprzestawiali parcele "Moje" to te duże 9 i 10.

Socale - 2019-09-12, 22:24

Tadeusz napisał/a:
Panowie i Panie
...

Gentelmen napisałby: Panie i Panowie :mrgreen:

Gentleman nie zwraca uwagi nie gentlemanowi publicznie. :szeroki_usmiech

Tadeusz - 2019-09-12, 22:32

Wjazd i parking dla uczestników X Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego

Wjazd dla uczestników X Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego:
- Brama numer 7, ulica Bukowska, naprzeciwko hotelu Sheraton


Brama numer 7 (na ulicy Bukowskiej, na przeciwko hotelu Sheraton) czynna jest 20.09.2019 w godzinach 10.00-18.00

W pozostałe dni (21-22.09) czynna będzie brama numer 9 (od ulicy Głogowskiej) w godzinach: 9:00-17:00

Po godzinie 18:00 wjazd na Zlot od Głogowskiej Bramą nr. 9

UWAGA - Dojazd do parceli o numerach od 105-117: wjazd bramą nr 7 tak jak wszyscy, następnie wzdłuż Pawilonu 4 i 10, mijamy budynek z Iglicą po prawej i w prawo za Pawilon 10 na parking P4

Kontakt dla uczestników zlotu:
Michał Dublaga - 538 190 024

Tadeusz - 2019-09-13, 11:37

Koledzy, ubiegając Wasze pytania informuję: nie ma możliwości przyjazdu w czwartek.
Nie pozwalają na to warunki (inne imprezy). :)

Bronek - 2019-09-19, 11:25

Nie jedziemy chyba? Na 90%a jeśli to i tak staniemy u znajomych i dojedziemy na Targi osobowym.

Zanim jako "konik" po stadionem, sprzedam z zyskiem jakiemuś "obcemu" (może okazać się psychopatą, dewiantem, lub oszustem matrymonialnym).

Spytam Tu czy ktoś reflektuje na miejsce Duże nr 9. Wg ostatniej mapki pod samym Pawilonem 4.

Bilet kupiony internetowo i taki też w PDF jest do odsprzedania.

Vanraj - 2019-09-20, 10:15

PARCELA mniejsza na MTP 20-22.09.2019 zagospodarowana.
SZMUN - 2019-09-20, 13:07

Gdyby ktoś poszukiwał to ja też odsprzedam parcelę nr 24. Niestety auto niesprawne mam :-/
JacekL - 2019-09-20, 22:52

Koledzy stoje pod bramą nr 9 ale zamknieta na głucho.
Ktos wie jak sie dostać do środka?

JacekL - 2019-09-21, 00:07

Wjazd od ul. Śniadeckich :gwm
rosomak - 2019-09-23, 20:02

....byliśmy, oglądaliśmy, piwo też piliśmy. Poznaliśmy nowych kamperowców. Było OK.
Pozdrawiamy, Halina i Roman.

fotki pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1B0RRp9vbieXlIHgbTGZ5vk0VOU9dEhKL?usp=sharing

Karol Rosół - 2019-09-24, 11:25

Świetna impreza. Dzięki.
Zdjęcia Romka są super - szczególnie to na schodach do pawilonu 10.
Pozdrawiam Dorota i Karol

Tadeusz - 2019-09-24, 12:46

DZIĘKUJĘ !!!

Wszystkim Koleżankom i Kolegom z którymi przyszło mi spędzać miłe chwile na poznańskich zlotach, wszystkim którzy pomagali mi jak mogli w trudnościach organizacyjnych ( była ich spora gromadka), dyrekcji i pracownikom MTP z którymi zaprzyjaźniłem się bo trudno nie zaprzyjaźnić się z ludźmi tak fajnymi i przyjaznymi nam...

DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.

Dziękuję za te 10 zlotów, które będę wspominać jako piękną przygodę w Waszym towarzystwie i za to pożegnanie wzruszające i za te chóralne 100 lat i te kilka uronionych łez ze wzruszenia.

Dziękuję za upominki pożegnalne, które mnie rozczuliły i za ciepłe słowa.

Ktoś młodszy przejmie ode mnie pałeczkę, a ja zadbam o zdrowie jako, że zgodnie z obietnicą złożoną Wam ze sceny, nadal z Wami będę chociaż już nie ja będę komandorem.



:spoko :spoko :spoko

Poniżej ukazuję bliskie mi pamiątki od WAS i MTP, które zachowam by czasem pocieszyć się nimi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group