Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Polski Caravaning - Mister Camping 2009

yannoo - 2009-10-22, 17:19
Temat postu: Mister Camping 2009
Miło poinformować Kolegów, iż camping za miedzą (w Niedzicy) został uhonorowany tytułem "Mister Camping 2009" w kategorii campingów do 150 miejsc noclegowych.
Pozdrowienia.

Endi - 2009-10-22, 17:56

Gratulacje dla Niedzicy !
A w grupie IV - powyżej 450 miejsc , kołobrzeski Baltic zajął II miejsce !! :)

eler1 - 2009-10-22, 18:34

Endi napisał/a:
A w grupie IV - powyżej 450 miejsc , kołobrzeski Baltic zajął II miejsce !! :)

yanno napisał/a:
Miło poinformować Kolegów, iż camping za miedzą (w Niedzicy) został uhonorowany tytułem "Mister Camping 2009" w kategorii campingów do 150 miejsc noclegowych.
Pozdrowienia.
czyli nic tem tytuł nie znaczy :szeroki_usmiech
OMEGA - 2009-10-22, 18:51

eler1 napisał/a:
czyli nic tem tytuł nie znaczy



eler1 nic z twojego skrótu myślowego nie rozumię ,
bądz tak miły i rozjaśnij mój umysł.

Pozdrawiam

eler1 - 2009-10-22, 19:00

Jak camping w K... otrzymał II miejsce a uważam go za moloch niezbyt ciekawy nawet 10tego nie powinien dostać, więc to 1 miejsce nie jest wyrocznią jakości .
Po prostu to są układy :(

Endi - 2009-10-22, 19:22

eler1 napisał/a:
to są układy

Szkoda elerku , że Ci się nie podoba ale całe szczęście, że tylko Tobie.
A na układy... nie ma rady - II-gie miejsce jest nasze i basta :szeroki_usmiech

eler1 - 2009-10-22, 19:28

Endi napisał/a:
Szkoda Elerku , że Ci się nie podoba ale całe szczęście, że tylko Tobie.
bo są ładniejsze i znacznie w lepszych miejscach i o wyższym standardzie przy niższej cenie.
ps. pamiętam xx lat temu jak winniczki wędrowały po całym campie, teraz jak niemcy opanowali camp to ich nie widać , myślałem że francuzi lubią takie przysmaki, ale widać że się myliłem :-P

Endi - 2009-10-22, 19:42

eler1 napisał/a:
bo są ładniejsze i znacznie w lepszych miejscach i o wyższym standardzie przy niższej cenie

może i są ....ale nie mają układu :haha: a tych żabojadów już sam nie rozumiem, wpierw nam winniczki zabrali a teraz pewnie wszystkie żaby i dlatego przyjeżdżają, chociaż u nas nie stoją po parkingach, to chyba nie jest drogo.

kazbar - 2009-10-22, 19:53
Temat postu: Re: Mister Camping 2009
yannoo napisał/a:
Miło poinformować Kolegów, iż camping za miedzą (w Niedzicy) został uhonorowany tytułem "Mister Camping 2009" w kategorii campingów do 150 miejsc noclegowych.
Pozdrowienia.


Super kemping. Polecam.
Ciekawostką trcochęnatemat jest to, że fotograficzne tło działu "Targi, pokazy, zloty" w Polskim Caravaningu to właśnie kemping "Polna Sosny" w Niedzicy. Nie chwaląc się...

eeik - 2009-10-22, 19:57

Byłam i potwierdzam, bardzo nam sie podoba Polana Sosny w Niedzicy :) ))
zasługuje na tytuł.

ML - 2009-10-22, 21:22
Temat postu: Re: Mister Camping 2009
yannoo napisał/a:
Miło poinformować Kolegów, iż camping za miedzą (w Niedzicy) został uhonorowany tytułem "Mister Camping 2009" w kategorii campingów do 150 miejsc noclegowych.
Pozdrowienia.

A przepraszam, kto ten tytuł nadaje i na jakich zasadach ?
Ciekawe czy w opinii członków CT wyróżnienie byłoby takie samo ?
W sumie... czemu nie robimy jakiegoś rankingu kempingów ?

Pozdrowienia.

Ahmed - 2009-10-22, 21:38

ML napisał/a:
W sumie... czemu nie robimy jakiegoś rankingu kempingów ?


Bo w PFCC siedzą same dziadki co za wyżerkę robią takie zestawienia - a my to przecież same nastolatki :bigok

Ahmed - 2009-10-23, 20:58

Co tak temat ucichł ? Boicie się dyskutować o PFCC czy nienawidzicie tej organizacji ?
Skorpion - 2009-10-23, 21:06

oskp napisał/a:
Co tak temat ucichł ? Boicie się dyskutować o PFCC czy nienawidzicie tej organizacji ?

ucichli bo wiekszosc jest na zlocie :diabelski_usmiech

Bim - 2009-10-23, 21:08

Skorpion napisał/a:
ucichli bo wiekszosc jest na zlocie


dobre :wyszczerzony:

Skorpion - 2009-10-23, 21:30

oskp napisał/a:
Boicie się dyskutować o PFCC czy nienawidzicie tej organizacji ?

to same pierdzi stolki i nic nie widza po za czubkiem swojego nosa

Track222 - 2009-10-23, 22:15

oskp napisał/a:
Co tak temat ucichł ? Boicie się dyskutować o PFCC czy nienawidzicie tej organizacji ?


Nie boimy się dyskutować tylko szkoda dyskutować to jest jak z PZPN, w PFCC siedzą stare pierdziochy które nie maja pojęcia o kempingach i karawaningu.

Co roku te same kempingi otrzymują tytuł Mister Camping
.

PFCC jest nikomu nie potrzebna, biorą wielką kasę, a za to nic nie oferują. Imprezy organizowane w przez nich to porażka, lepiej jest jechać na kamping na którym jest impreza PFCC z wolnej reki bo taniej.

Ahmed - 2009-10-23, 22:33

Track222 napisał/a:
Imprezy organizowane w przez nich to porażka, lepiej jest jechać na kamping na którym jest impreza PFCC z wolnej reki bo taniej.


Bardzo proszę o jakiś przykład , byłeś kiedyś na takim zlocie organizowanym przez PFCC ? Zapłaciłeś więcej niż normalnie ?

Bardzo , bardzo proszę o takie przykłady

ML - 2009-10-23, 23:15

oskp napisał/a:
Co tak temat ucichł ? Boicie się dyskutować o PFCC czy nienawidzicie tej organizacji ?


Możesz powiedzieć dlaczego sądzisz, że boimy się dyskutować o PFCC ?
Czego mamy się bać ?

Pozdrowienia.

Ahmed - 2009-10-23, 23:20

Nie sądzę tylko pytam , Track 222 już wyraził swoją opinię , za co bardzo dziękuję i czekam na więcej :ok
ML - 2009-10-24, 01:04

No to i ja pozwolę sobie wtrącić swoje tzw. "trzy grosze". Myślę, że bardzo łatwo kogoś urazić, zwyzywać i przylepić mu łatkę złego odmieńca. Często się zdarza, że Bogu ducha winnych ludzi oskarżamy o jakieś świństwa tylko dlatego, że np. mają inny kolor skóry bądź też należą do innej organizacji. Moim zdaniem to kompletnie bez sensu, bo co nas upoważnia do oczerniania innych ? Po co mamy komuś wytykać, że jest pierdzi-stołkiem, drewniakiem itp. ? Owszem zdarza się czasami, że ktoś komuś zajdzie za skórę. Każdemu się to może przytrafić i my również święci nie jesteśmy, ale jest tzw. cud niepamięci i takie przykre historie powinny pójść jak najszybciej w zapomnienie. Dlatego uważam, że jak ktoś ma ochotę, to niech zostaje członkiem PFCC, PTTCC, PZMot itp. Jak ma czas i chęci, to dlaczego nie ? Nie wydaje mi się jednak, żeby był to powód do jakiś podziałów lub szydzenia. Świat jest mały i prędzej czy później spotkamy się gdzieś na kempingu lub innym miejscu odpoczynku. Dużo milej i przyjemniej będzie wtedy porozmawiać o podróżowania i wymienić się doświadczeniem niż wilczym spojrzeniem oceniać czy to nasz czy obcy ? A jaką ma naklejkę, emblemat itp. ? A już kompletną głupotą są docinki i zadzieranie nosa. Pamiętajmy, że mamy wspólną pasję pt. turystyka camperowa i carawaningowa i to ona niech nas łączy.

Pozdrowienia.

andreas p - 2009-10-24, 09:49

Koledzy nie wiem jak mozna kogos w ten sposob opisywac. Oceny campingow sa robione na calym swiecie co roku. Obojetnie jaka instytucja to robi jest to dla naszego dobra. My mama tylko latwiej bo sprawdzamy jakie noty ma dany camping. Jestem dlugie lata na kolach,i bardzo sie ciesze jak spotykam na mojej drodze campingi testowane przez rozne organizacje turystyczne, im wiecej tym lepiej. Podnosi to ich standart a nam komfort wypoczynku. Wiec cieszmy sie ze w Polsce tez juz sprawdzaja bo nie jest najlepiej. :lol:
Track222 - 2009-10-24, 10:47
Temat postu: Moje przemyslenia!!!
oskp napisał/a:
Track222 napisał/a:
Imprezy organizowane w przez nich to porażka, lepiej jest jechać na kamping na którym jest impreza PFCC z wolnej reki bo taniej.


Bardzo proszę o jakiś przykład , byłeś kiedyś na takim zlocie organizowanym przez PFCC ? Zapłaciłeś więcej niż normalnie ?

Bardzo , bardzo proszę o takie przykłady



Szanowny Kolego sprawdziłem to w tym roku. Miałem wielki zamiar jechać na zloty organizowane przez PFCC, oczywiście wszedłem na stronę internetową i czytam kiedy są zloty, jaki jest program i jakie są opłaty. Po zapoznaniu się z oferta zlotową PFCC na rok 2009 stwierdziłem, że te zloty są troszeczkę za drogie. Myślę sobie ciekawe jakie są koszty gdybym pojechał indywidualnie w terminie co zloty. Pierwsze wszedłem na strony internetowe kampingów i zapoznałem się z cennikami, następnie przedzwoniłem na kampingi i zapytałem czy cenniki są aktualne. Stwierdziłem, że jechać indywidualnie jest znacznie taniej. Oczywiście rozumiem, że na zlotach jest program który kosztuje.

Proszę nie przyjąć to co napisałem jako krytykę, to są tylko moje przemyślenia.

Pozdrawiam serdecznie

Ahmed - 2009-10-24, 14:29

Track 222 ale czy możesz podać przykład ??? Jakiego zlotu to dotyczyło ?

Nadmorskiego , rodzinnego , mazurskiego , w Zakopanym , świdnickiego ???

Track222 - 2009-10-25, 04:13

oskp napisał/a:
Track 222 ale czy możesz podać przykład ??? Jakiego zlotu to dotyczyło ?

Nadmorskiego , rodzinnego , mazurskiego , w Zakopanym , świdnickiego ???


Juz mineło sporo czasu i dokładnie nie pamietam ale sprawdzałem zloty nadmorski, rodzinny i mazurski. Pozdrawiam

janusz - 2009-10-25, 20:30
Temat postu: Re: Mister Camping 2009
yannoo napisał/a:
Miło poinformować Kolegów, iż camping za miedzą (w Niedzicy) został uhonorowany tytułem "Mister Camping 2009" w kategorii campingów do 150 miejsc noclegowych.
Pozdrowienia.


Kazek Kluska napisał/a:
kemping "Polna Sosny" w Niedzicy.


Czy to ten sam kemping?

wbobowski - 2009-10-25, 21:13

oskp napisał/a:
Co tak temat ucichł ? Boicie się dyskutować o PFCC czy nienawidzicie tej organizacji ?

Ani nie boimy się dyskutować, ani nie nienawidzimy tej organizacji.
Natomiast bardzo chętnie dowiedziałbym się, co ta organizacji zrobiła dla rozwoju kamperingu w Polsce. Bo mnie się wydaje, że nie zauważyła jeszcze, że kampering rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Czy np. wyróżnione kempingi są prawidłwo przygotowane do obsługi kamperów? Tego typu pytań można zadawać dużo więcej, tylko po co... odpowiedzi znamy z autopsji.

kazbar - 2009-10-25, 21:14

Niedzica
http://www.niedzica.pl/
Kemping "Polana Sosny"
http://www.niedzica.pl/content/view/71/128/

No chyba, że coś pokręciłem. Ale z tego co wiem, w Niedzicy nie ma innego kempingu poza "Polaną Sosny". :gwm

yannoo- pomocy! Janusz zadaje trudne pytania :box

yannoo - 2009-10-26, 09:21

Ten sam... Tak właśnie się nazywa.
Zapraszam

JaWa - 2009-10-28, 11:49

Kazek ! W avatarze to Twój amerykaniec ? ? :shock:
kazbar - 2009-10-28, 12:19

JaWa napisał/a:
Kazek ! W avatarze to Twój amerykaniec ? ? :shock:


Na razie w planach. Ale taki będzie. List do Św.Mikołaja już napisałem. Teraz muszę być bardzo grzeczny i cierpliwie czekać.
Ładny, prawda?

JaWa - 2009-10-28, 14:17

Kazek Kluska napisał/a:
Ładny, prawda?

Oj prawda, prawda :lol: Z górkami nie będzie miał problemów. :spoko

Andrzej 73 - 2009-10-30, 12:16

eler1 napisał/a:
Jak camping w K... otrzymał II miejsce a uważam go za moloch niezbyt ciekawy nawet 10tego nie powinien dostać, więc to 1 miejsce nie jest wyrocznią jakości .
Po prostu to są układy :(


Witam,

Masz świętą rację

Pozdrowienia

Andrzej 73 - 2009-10-30, 12:35

Powiem Wam jak rozmawiałem a właścicielem kempingu w Łebie (nie będę pisał którego bo kemping w sumie jest ok.) ale kiedyś zapytałem Go o "Kamper Service" gdzie się mieści , a On odparł że takiego nie posiadają . Mogę to zrozumieć że nie ma , tylko że to jest kemping z kilkoma pierwszymi nagrodami "Mister Kemping" , a tego już nie rozumie .
Moje zdanie jest takie że , należy podnosić poziom i jakość kempingów i więc kryteria te powinny być co roku zmieniane (podnoszone).

Pozdrawiam

Skorpion - 2009-10-30, 12:38

Andrzej 73 napisał/a:
należy podnosić poziom i jakość kempingów i więc kryteria te powinny być co roku zmieniane (podnoszone).

w tym temacie zgodze sie z Toba w 100%


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group