Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

V zlot CT Kwiecień 2009 - Koszelówka - Alternatywa - V Zlot CT Koszelówka 17 - 19.04.2009

StasioiJola - 2008-12-14, 15:02
Temat postu: Alternatywa - V Zlot CT Koszelówka 17 - 19.04.2009
Kochani, w związku z brakiem odpowiedzi od właścicielki kempingu w Zdworzu, byliśmy dzisiaj w Ośrodku Wypoczynkowym Zacisze w Koszelówce, położonym nad tym samym jeziorem co Zdwórz - tylko po przeciwległej stronie. W rozmowie z właścicielami Ośrodka ustaliliśmy wstępne warunki zlotu.
1. Ilość uczestników (załóg): 100 nawet do 170;
2. Opłata dobowa od załogi: 25zł (dot. kampera i zestawu przyczepa+samochód); doba liczy się od 14.00 do 16.00 dnia następnego;
3. możliwość podłączenia do prądu - tylko w zakresie lodówka + oświetlenie, bo zabezpieczenia są zbyt słabe - tak to określił właściciel;
4. możliwość zrzutu nieczystości;
5. woda + sanitariaty;
Na terenie Ośrodka jest stołówka z możliwością zakupu obiadów w cenie ok.15zł w dniach 17,18 i 19.04 po wcześniejszym zgłoszeniu.
Mamy też możliwość zorganizowania kolacji z małą potańcówką w dniu 18.04, jeżeli będą chętni. Koszty do ustalenia z właścicielem - będą podane na forum.
Na terenie możemy również zorganizować ognisko z kiełbaskami i grillem. Przewidziane dodatkowe atrakcje (typu przejażdżka ciuchcią spalinową po okolicy w ciagu dnia lub wieczorem - koszt w zależności od ilości uczestników i długości trasy nie będzie wielki).
WAŻNE!! Dla osób nieposiadających aktualnie kampera lub przyczepy istnieje możliwość wynajęcia pokoi noclegowych z łazienkami na czas zlotu. Informację o cenach i warunkach Ośrodka znajdziecie tutaj: www.owzacisze.pl
Czekamy na Wasze opinie!!! Ostateczną odpowiedź musimy dać właścicielom do dnia 31.12.2008 - więc prosimy o szybkie i męskie decyzje!!! :haha: Mamy również inne pomysły co do charakteru zlotu, będą zamieszczone w oddzielnym temacie, jeśli tylko uzyskamy poparcie większości co do organizacji tego niebywale zwariowanego spotkania
Pozdrawiamy
Stasio, Jola i Ania :bukiet:

medard - 2008-12-14, 15:18

stasiu
StasioiJola napisał/a:
ata dobowa od załogi: 25zł
to powaznie? wiesz to ja wole ciut dalej pojechac na ,ciut dluzej i bez tych kosztow tego typu uwazam ze jak na polskie warunki sa nieodpowiednie i odnosze wrazenie ze ta oferta sei niczym nie rozni od popraedniej i mysle ze jest zmowa wlascicieli nad tym jeziorem
janusz - 2008-12-14, 15:34

My jedziemy to tylko cztery dni po Śmigusie może troszkę perfumek jakiś zostanie na zlocik. :haha:
StasioiJola - 2008-12-14, 15:51
Temat postu: na zlociki prosimy nie zabierać węży
Medard, decyzja oczywiście należy do Ciebie. Zmowy żadnej nie ma, myślę że znakomita większość naszych wesołych przyjaciół przybyłaby i za więcej złociszy!!! :) Mam rację?? Na pewno będziemy się świetnie bawić i powspominamy Twoje fantastyczne opowieści i zdjęcia, a może nawet i wypijemy Twoje zdrowie jakąś wodą, żeby taniej było... :-P a tego węża w kieszeni to mógłbyś naprawdę ubić :) fajnie żebyś z nami był... pozdrawiam
Ania :haha: :haha:

ps. polecę teraz wierszem prostym: by wesoło było wkoło i siedziało się wesoło, musi Medard się wyszczerzyć, stratę kasy lekko przeżyć i się z nami fajnie spotkać i szczęśliwym być na zlotkach... uśmiech nic Cię nie kosztuje, oszczędzanie humor psuje, a my chcemy i czekamy, aż zawitasz w Zlotu bramy :bukiet:

medard - 2008-12-14, 16:00

www.owzacisze.pl


to ta strona i mozna znalesc to : parking samochodu do 3 dni - 5zł (doba)
parking samochodu powyżej 3 dni - 2,5zł (doba)
parking przyczepy campingowej (m-c V, VI, IX) - 2,5zł (doba)
parking przyczepy campingowej (m-c VII, VIII) - 5zł (doba)
parking za motocykl - 2,5zł (doba)
i pole namiotowe : do 3 dni - 7zł os/doba
powyżej 3 dni - 6zł os/doba
stali goście (dowód wpaty z poprzedniego roku) - 5,5zł os/doba (powyżej 3 dni)
namiot do 3 dni - 4zł doba
namiot powyżej 3 dni - 2zł doba
przyczepa campingowa z przystawką do 3 dni - 8zł doba
przyczepa campingowa z przystawką powyżej 3 dni - 5zł doba
każda następna przystawka do 3 dni - 6zł doba
każda następna przystawka powyżej 3 dni - 4zł doba
kaucja za numer namiotu - 10zł*
z tego mozna wysnuc wniosek ze skoro nie ma kamperow to nalezy je potraktowac wyjatkowo/ pisalo sie juz gdzieniegdzie ze to grupa forciastych turystow/ i chyba dlatego wlasciciele traktuja turystow kamperowych przynajmiej razy 4
a moze tylko mnie sie wydaje ze bedziemy tam traktowani w wyjatkowy sposob i za wyjatkowa cene? :(
a tyle sie pisze o rownym traktowaniu kamperingu i karawaningu

janusz - 2008-12-14, 16:10

Nie żebym kwestionował cenę bo prund i ognicho ale medard ma trochę racji. Samochód za dobę 5 z dwie osoby x 7 = 14 z razem = 19 z :haha:
KOCZOR - 2008-12-14, 16:19

No to policzę siebie:
kamper = przyczepa = 8,-
4 osoby - 4*7,- = 28,-
energia 8,-
gdybyśmy wzięli pieski 2*3,- = 6,-
Opcja full = 50,-
Za 25,- my jedziemy.

Pozdrawiam :smokedevil

KOCZORKA - 2008-12-14, 16:20

StasioiJola napisał/a:
Na pewno będziemy się świetnie bawić i powspominamy Twoje fantastyczne opowieści i zdjęcia,

Medard :bigok przyjeżdżaj na zlot do Zacisza :roza:
My będziemy na 100% :bigok
Obejrzałam foto ośrodka, wygląda super :ok
Ognicho musi być koniecznie, a przy nim śpiewy i opowieści o Afryce :bigok
Ceny bardzo przyzwoite jak na TAKI kemping :bigok

Zamówimy też obiadki bo szkoda tracić cenny czas na gotowanie :gwm

Kolacja z tańcami też by fajna była, ale tu zadecyduje większość. :ok

Taka ciuchcia to też niezła frajda, a dla dzieciaków to zabawa na sto dwa. :ciuchcia

A może kochani Organizatorzy założyć listę, niech się brać zapisuje?

Pozdróweczka dla Ani, Stasia, Joli oraz całej Braci CT :bukiet:

janusz - 2008-12-14, 16:24

KOCZOR napisał/a:
No to policzę siebie:
kamper = przyczepa = 8,-
4 osoby - 4*7,- = 28,-
energia 8,-
gdybyśmy wzięli pieski 2*3,- = 6,-
Opcja full = 50,-
Za 25,- my jedziemy.

Pozdrawiam :smokedevil

U medarda ani pieska, jedna osoba, za prundem nie przepada. Jedynie ten wąż = 3 zł liczę jak za psa :haha:
Trochę go rozumiem.

KOCZORKA - 2008-12-14, 16:24

janusz napisał/a:
Samochód za dobę 5

Januszku :bigok te 5 zł to jest za parking dla samochodu.
My będziemy kampiórkami i przyczepkami :haha: :haha:
Będziemy stać na polu namiotowym, a nie na parkingu :wyszczerzony:

janusz - 2008-12-14, 16:30

Ależ mnie nie przekonuj, ja już zapisany. :-P
KOCZORKA - 2008-12-14, 16:47

janusz napisał/a:
Ależ mnie nie przekonuj, ja już zapisany. :-P

To inna rozmowa :bigok

Będzie super :pifko :hura :pifko2 :pad: :pifko2 :hura

i tak od rana do nocy :diabelski_usmiech


A to :pifko :bukiet: dla Ciebie już dziś.

Pozdrówka :spoko

KOCZOR - 2008-12-14, 16:49

janusz napisał/a:
U medarda ani pieska, jedna osoba, za prundem nie przepada. Jedynie ten wąż = 3 zł liczę jak za psa :haha:
Trochę go rozumiem.

Ależ ja go też trochę rozumiem i dlatego myślę, myślę, myślę :roll: (trochę boli) i wymyśliłem :idea

Może u osób o tak małym zapotrzebowaniu i składzie, potrzebne jest inne rozwiązanie:
Medard przyjedzie na Zlot nieujęty w grupowym zgłoszeniu i zgłosi się na kemping jako turysta za stawkę standardową,
czyli 8,- + 7,- = 15 PLN. (+ew. ten zwierzak za 3,-).

Pozdrawiam :smokedevil

medard - 2008-12-14, 17:06

KOCZOR napisał/a:
Medard przyjedzie na Zlot nieujęty w grupowym zgłoszeniu i zgłosi się na kemping jako turysta za stawkę standardową,
czyli 8,- + 7,- = 15 PLN. (+ew. ten zwierzak za 3,-).
dzieki to jest rozwiazanie /oczywiscie przy blyskotliwym liczeniu/ktore przekonalo mnie do podjecia wlasciwej decyzji
KOCZOR - 2008-12-14, 18:17

medard napisał/a:
dzieki to jest rozwiazanie /oczywiscie przy blyskotliwym liczeniu/ktore przekonalo mnie do podjecia wlasciwej decyzji

Nie ma sprawy, medard.
Postawisz za to flaszkę dobrej gorzały na Zlocie i obaj wyjdziemy na swoje. :bigok

Pozdrawiam :smokedevil

StasioiJola - 2008-12-14, 18:21
Temat postu: uff...
no i ufff ... wszyscy są szczęśliwi :) ciekawe swoją drogą, czy tak można zrobić z tym parkowaniem, coś mi się zdaje że nie o to właścicielowi chodziło :) coś czuję za chwilę będzie duuuuży bałagan - jedni będą na liście, inni poza listą... ot Wolna Republika :lol:
Ania

janusz - 2008-12-14, 18:27
Temat postu: Re: uff...
StasioiJola napisał/a:
no i ufff ... wszyscy są szczęśliwi :)
Ania

A był ktoś nie szczęśliwy :?: tylko te ~~~~~~o w kieszeni :haha:

Jaron - 2008-12-14, 18:44

Znam ten ośrodek od wielu lat,bo bardzo często tam bywałem.
Kilka razy z namiotem,potem Mercedesem 206-ogórkiem.
Bardzo miłe wspomnienia i na pewno chętnie się tam znów pojawimy.
Właściciele bardzo mili,jedzenie smaczne.
Do zobaczenia. :spoko :spoko :spoko

KOCZORKA - 2008-12-14, 18:56

StasioiJola napisał/a:
coś czuję za chwilę będzie duuuuży bałagan - jedni będą na liście, inni poza listą... ot Wolna Republika :lol: ... Tatku??


Nie będzie bałaganu :bigok
Będzie tylko 1 wyjątek w osobie podróżnika Medarda :-D
Przyjedzie incognito, jako Gawędziarz do ognicha. :szeroki_usmiech

medard - 2008-12-14, 18:59

KOCZORKA napisał/a:
Będzie tylko 1 wyjątek w osobie podróżnika Medarda
nie bedzie zadnych wyjatkow pisalem ze podjalem sluszna decycja i poki co mam swoj rewir wiec wsparcie zostawcie moze dla potrzebujacych
KOCZORKA - 2008-12-14, 19:37

medard napisał/a:
ze podjalem sluszna decycja i poki co mam swoj rewir

Nie kumam :?:
To będzie ta gawęda :bigok , cz nie :placze2

Skorpion - 2008-12-14, 19:43

KOCZORKA napisał/a:
Nie kumam
To będzie ta gawęda , cz nie


bedziemy musieli sami ja stworzyc

Bystrzaki - 2008-12-15, 00:13

Właśnie przeczytaliśmy o nowej propozycji. Jak dla nas może być :bigok

Najważniejsze, aby się spotkać :-D

Kasia

ReginaZW - 2008-12-15, 00:29

Czy Zdwórz, czy po drugiej stronie jeziora to i tak przyjedziemy.
Gdzie ta lista!!!! :bajer

StasioiJola - 2008-12-15, 00:34

Reginko- będzie ,będzie i będzie wesoło to Wam wszystkim obiecuję!!!!!! :-D Teren fajny, nie gorszy od Zdworza, a z lepszymi możliwościami kulinarnymi , zabawowymi oraz lokalowymi!!! :haha:
BiG Team - 2008-12-15, 10:34

wszystko jedno po której stronie jeziora bo i tak mamy daleko, ale przyjedziemy bo już nam tęskono za Wami :spoko
medard - 2008-12-15, 19:13

cytat niuniogomes -dzisiaj 18:44

w sezonie np 4 euro za dobe masz wtedy kibelek zimny prysznic i zrzutke do kampera i stoisz 4 m od wody

tylko ze w europie sa biedniejsi niz polacy :( (

BOGDAN WADECKI - 2008-12-15, 19:41
Temat postu: Zdwórz -listę twórz !
Przepraszam za uwagi gdyż można rzec że za "młody jestem stażem " , mieszkam nie tak daleko od Zdworza a przez lata miałem działkę na jeziorem Zdworskim , woda tam nie jest szczególnie czysta , natomiast niedaleko koło Gostynina jest jezioro Białe , które ma 1 klasę czystości co jest w środkowej części Polski ewenementem , bywam tam na zlotach "polskiego klubu volvo " . Fakt że baza lepsza jest w Zdworzu , poza tym na początku maja miłosników kąpieli nie ma zbyt wielu zatem informacja o jeziorze Białym niech pozostanie na marginesie.Do zobaczenia .
prezesuu - 2008-12-15, 19:49

My oczywista to rzecz też jesteśmy, bo nie można inaczej. :helm
janusz - 2008-12-15, 21:05

BOGDAN WADECKI napisał/a:
koło Gostynina jest jezioro Białe

W czasach gdy tam bywałem jezioro było przegrodzone siatką ogrodzeniową. Nie bardzo wolno nawet było patrzeć w tamtą stronę. :gwm

medard - 2008-12-15, 21:13

janusz napisał/a:
bardzo wolno nawet było patrzeć w tamtą stronę.
dlaczego? a moze szprotki biegaly? o to trzeba powaznie podejsc do tego miejsca :-P
ARCADARKA - 2008-12-15, 21:15
Temat postu: ARCADARKA
może Stasiu :ok zrób rozeznanie nad jeziorem Białym , czysta woda , tam gdzie ostatnio byliśmy na grzybkach i rybkach , rybek zero a woda , no właśnie lekko zanieczyszczone rzeknę sporo zanieczyszczone , zresztą ja się przychylę do większości to tylko moja propozycja
pozdrowionka :bigok

StasioiJola - 2008-12-16, 00:48

Chciałbym tylko wiedzieć: czy będziemy sie kąpać czy tylko integrowacć . Baza lokalowa nad jeziorem Białym jest o wiele skromniejsza jak w Zaciszu. Nie zaprzeczam jesli chodzi o czystosć jezior . Juz sama nazwa mówi:: jezioro Białe. Ale to jest dopiero druga połowa kwietnia. Z pogodą może byc róznie i dlatego chcielibyśmy mieć zapewnione lokum na spotkania w razie niepogody. A tak możemy mieć w Koszelówce. Mamy jeszcze trochę czasu , postaram się objechać jez. Białe i jeśli znajdę miejsce o lepszych warunkach na nasze spotkanie to informację podam na forum. Chcielibyśmy, aby ten zlot ,,Inauguracja sezonu 2009,, każdy z Was wspominał jak najlepiej i dołożymy starań , aby tak było. !!! :-D :spoko Pozdrawiamy wszystkich chętnych na to spotkanie!!! Jola i Stasio.
stefan - 2008-12-16, 01:01

Witam!
StasioiJola napisał/a:
Chciałbym tylko wiedzieć: czy będziemy sie kąpać czy tylko integrowacć
-przed "integracja" kapiel bardzo wskazana. :ok Pozdrawiam.Stefan.
StasioiJola - 2008-12-16, 01:12

Chyba po - na dojście do formy i ponowną integrację czy chociażby na partyjkę warcabów z Lepciakiem!!!! :haha: :haha:
medard - 2008-12-16, 01:19

dobrze ze ja nie umiem grac
MirekM - 2008-12-16, 08:02

medard napisał/a:
dobrze ze ja nie umiem grac

Tak samo, jak ja. Na nerwach.

StasioiJola napisał/a:
Chciałbym tylko wiedzieć: czy będziemy sie kąpać czy tylko integrowacć .

Stasiu, a czy to ma być zlot brudasów?

48a-ELANKO - 2008-12-16, 12:08

Będziemy mieli ze sobą rowery i zawsze można będzie pokonać jeziorko wpław... kąpiel za darmo, radochy moc a i przy okazji jakieś zawody można stworzyć!
StasioiJola - 2008-12-16, 13:57

medard napisał/a:
dobrze ze ja nie umiem grac
- skromniś sie znalazł, o ile pamiętam to nawet Ci nieżle szło to granie!!!!!! :haha:
KOCZORKA - 2008-12-16, 14:23

ARCADARKA napisał/a:
może Stasiu :ok zrób rozeznanie nad jeziorem Białym , czysta woda , tam gdzie ostatnio byliśmy na grzybkach i rybkach , rybek zero a woda , no właśnie lekko zanieczyszczone rzeknę sporo zanieczyszczone ,

Kąpać to się może nie będziemy, ale brak :ryba: to jest motyw :bigok
ARCADARKA, by trochę nałowił (pewnie inni mężczyźni też i byśmy popapusiali :slinka:
StasioiJola napisał/a:
Z pogodą może byc róznie i dlatego chcielibyśmy mieć zapewnione lokum na spotkania w razie niepogody.

A może weźmiemy nasz namiot :bigok
To tylko propozycja :roza: . Ja jadę wszędzie, gdzie pozostali :-D
Pozdrówka :spoko

bonusik - 2008-12-16, 18:14
Temat postu: Propozycja
Tak a propos zlotu.... :bajer
Co sądzicie o takim zlotowym wyposażeniu? :diabelski_usmiech

BOGDAN WADECKI - 2008-12-16, 20:37

Stasio i Jola mają uważam rację sugerując że w Koszelówce będzie w tym czasie najlepiej mimo że walory jeziora Białego są niepodważalne . Baza w ogólnym tego słowa znaczeniu jest o niebo lepsza . Nad Białe możemy zrobić sobie wycieczkę .
Przy okazji pytanie do Janusza o płot który przegradzał Jezioro Białe niegdyś , co to za płot ? Co lub kogo oddzielał ? Czemu baliście się tam spoglądać ? Czyżbyście podpadli sołtysowi ? :-/
:spoko

ARCADARKA - 2008-12-16, 20:57

Chciałbym tylko wiedzieć: czy będziemy sie kąpać czy tylko integrowacć .

Będziemy się wszyscy kąpać :surf: i integrować :hura i łowić rybki :mop
pozdrowionka :bigok

BiG Team - 2008-12-16, 21:03

ARCADARKA napisał/a:
Chciałbym tylko wiedzieć: czy będziemy sie kąpać czy tylko integrowacć .

Będziemy się wszyscy kąpać :surf: i integrować :hura i łowić rybki :mop
pozdrowionka :bigok

będziemy łowić ryby w kapieli w czasie integracji :haha: :haha: :haha:

ARCADARKA - 2008-12-16, 21:10
Temat postu: ARCADARKA
Janeczka pójdę za twoim głosem
pozdrawiam was serdecznie , dawno was nie widziałem , stęskniłem się za waszą osobą :bigok

medard - 2008-12-16, 21:13

moze pora zaczac sie uczyc szydelkowac ? :lol:
ARCADARKA - 2008-12-16, 21:14
Temat postu: ARCADARKA
medard napisał/a:
moze pora zaczac sie uczyc szydelkowac ? :lol:


zdobywco ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,razem szydełkować :haha:

BiG Team - 2008-12-16, 21:16

My też już nie możemy doczekać się spotkania z Wami i resztą kamperowej braci. Być może, że spotkamy się wcześniej bo przed sezonem chcę zrobić przegląd urządzeń pokładowych :spoko
ARCADARKA - 2008-12-16, 21:21
Temat postu: ARCADARKA
urządzenia :gwm , urządzenia :evil: dlaczego to mi robisz Janeczka , czy to musi być okazja , zawsze możecie nas odwiedzić :bigok :bigok
BiG Team - 2008-12-16, 21:31

urządzenia będą tylko przy okazji, a trzeba znaleźć jakiś pretekst do wyjazdu :ok
BaWa - 2008-12-16, 21:34

medard napisał/a:
moze pora zaczac sie uczyc szydelkowac ? :lol:


albo robić na drutach :diabelski_usmiech

ARCADARKA - 2008-12-16, 21:34
Temat postu: ARCADARKA
no super :-P tylko jak się zdecydujesz to poszalejemy , a tam urządzenia poczekają do następnego razu :evil:
pozdrowionka :hura :food

ARCADARKA - 2008-12-16, 21:36
Temat postu: a
BaWa napisał/a:
medard napisał/a:
moze pora zaczac sie uczyc szydelkowac ? :lol:


albo robić na drutach :diabelski_usmiech


łał proszę :lol: na prace ręczne super jesteś :kwiatki:

BiG Team - 2008-12-16, 21:38

BaWa napisał/a:
medard napisał/a:
moze pora zaczac sie uczyc szydelkowac ? :lol:


albo robić na drutach :diabelski_usmiech

są chętni na tak zrobione flagi CT :haha: :haha: :haha:

BiG Team - 2008-12-16, 21:42

Dareczku, pomysł zakiełkował, teraz będziemy go podlewać przez święta i nowy rok to urosnie - pozdrówka serdeczne
ARCADARKA - 2008-12-16, 21:47
Temat postu: ARCADARKA
ekstra :bukiet:
pozdrowienia dla małżonki, :bigok

BaWa - 2008-12-16, 22:13
Temat postu: Re: a
ARCADARKA napisał/a:
BaWa napisał/a:
medard napisał/a:
moze pora zaczac sie uczyc szydelkowac ? :lol:


albo robić na drutach :diabelski_usmiech


łał proszę :lol: na prace ręczne super jesteś :kwiatki:
:oops: :oops:
janusz - 2008-12-16, 23:07

BOGDAN WADECKI napisał/a:

Przy okazji pytanie do Janusza o płot który przegradzał Jezioro Białe niegdyś , co to za płot ? Co lub kogo oddzielał ? Czemu baliście się tam spoglądać ? Czyżbyście podpadli sołtysowi ? :-/
:spoko

Buło to jakieś 25-30 lat temu. Inne czasy. Elyty miały swoje ośrodki wypoczynkowe :haha: Bywało że odgrodzone siatką i drutem kolczastym.
Kilka zdjęć z tego czasu i miejsca.
Ta dziewczyna to Halinka, ten chłopak to Janusz i nasze córki Agnieszka i Ania. ;)

KOCZORKA - 2008-12-16, 23:17

janusz napisał/a:
Ta dziewczyna to Halinka, ten chłopak to Janusz i nasze córki Agnieszka i Ania. ;)

Nic się Januszku nie zmieniłeś :wyszczerzony: , no może trochę czas włoski przyprószył i córeczki podrosły :-D
janusz napisał/a:
Elyty miały swoje ośrodki wypoczynkowe :haha:

Elyty...dalej mają się dobrze, a może i jeszcze lepiej :haha: :haha:

Pozdrówka :spoko :spoko

StasioiJola - 2008-12-16, 23:18

Gdzie te czasy?????? :-D Jeszcze pomosty były w dobrym stanie a teraz w demokracji ruina. :gwm No i Janusz był dużo młodszy :-P a Halinka ciągle młoda :haha: :bukiet: tylko nam te dzieci tak podrosły!!!!!!!!!!! :-D :spoko
janusz - 2008-12-16, 23:21

To był koniec lat 70 tych XX wieku :haha:
KOCZORKA - 2008-12-16, 23:22

StasioiJola napisał/a:
Gdzie te czasy?????? :-D Jeszcze pomosty były w dobrym stanie a teraz w demokracji ruina. :gwm

Minęły bezpowrotnie :-/
Pomosty, ciche miejsca nad jeziorami, czyste wody pełne ryb i raków i ....szkoda gadać :gwm

StasioiJola - 2008-12-16, 23:31

A może Lucynko nie minęły tak całkiem bezpowrotnie. :-D Właśnie na naszych spotkaniach odżywa atmosfera tamtych lat, wspólne ogniska i śpiewanie, piękne opowieści i wspomnienia kolegów, wzajemna sympatia i życzliwość, powroty do miejsc w których się było dawno temu - to jest piękne i nikt nam tego nie odbierze!!!!!! A to dla Ciebie :roza: :roza: kwiatek na niedzielę... :spoko Stasio.
KOCZORKA - 2008-12-16, 23:51

StasioiJola napisał/a:
A to dla Ciebie :roza: :roza: kwiatek na niedzielę... :spoko Stasio.

Ta ostatnia niedziela, kiedy się rozstaniemy.... :bukiet:
Stasio Twój cały post był cudowny, pełen optymizmu....dziękuję :-D

:ok :ok :ok

grenda96 - 2008-12-17, 21:15

Ponieważ jestem nowy, a chciałem w końcu wyruszyć na swój I zlot, pytam się:

to 25zł to za załoga, a załoga czyli ile osób? a jak z dziećmi?

medard - 2008-12-17, 21:27

[quote="grenda96"]to 25zł to za załoga, a załoga czyli ile osób[/quotezalodga to wszytstko co zyje w autku :)
grenda96 - 2008-12-17, 21:32

To zabieram rodzinke + psa i jako ze moje cudo ma 30 na karku, może i troszke innych żyjątek o których nie mam nawet pojęcia? :chytry :haha:
StasioiJola - 2008-12-17, 22:22

Z tymi żyjątkami to się zastanów czy nie lepiej przeprowadzić dezynfekcję, dezynsekcję , deratyzację czy inną cholerę........bo a nuż ogłoszą stan epidemii ptasiej grypyyyyyyyyyyyyy :haha: :haha: i zlot się nie odbędzie :gwm :haha: :spoko
KOCZORKA - 2008-12-18, 01:13

grenda96 napisał/a:
moje cudo ma 30 na karku, może i troszke innych żyjątek o których nie mam nawet pojęcia? :chytry :haha:

Mam nadzieję, że o piesku pisałeś :hihi: :hihi: :hihi:

Tadeusz - 2008-12-18, 01:17

KOCZORKA napisał/a:
moje cudo ma 30 na karku


KOCZORKA napisał/a:
Mam nadzieję, że o piesku pisałeś


Rany Julek! Taki stary??? :haha:

garbatamilka - 2008-12-20, 22:22

a mnie tam wszystko jedno czy to Zdwórz czy koszelówka. I tak zamierzamy przyjechać. W końcu to nasz pierwszy kamperowy zlocik z Wami. :ok
marko - 2008-12-23, 20:11

jestem ciekawy czy w Koszelówce tak samo okropnie wieje jak w Zdworzu pozdrawiam marko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko
mirkaz11 - 2008-12-27, 00:06

Mimo różnych zdań co do miejsca my przyjeżdżamy.Dla nas ważne jest spotkanie i te wzruszenia przy pożegnaniach.Termin jak naj bardziej odpowiada.

mirkaz11


Mirek i Ula

Bystrzaki - 2009-01-13, 18:29
Temat postu: Relacja z rekonesansu w Koszelówce
Jadąc do Uniejowa wstąpiliśmy z Jolą i Stasiem oraz Lepciakiem do Koszelówki, aby zobaczyć jakie warunki będziemy mieć na naszym kwietniowym zlocie.
Trzeba przyznać , że teren jest całkiem spory położony wśród drzew, nad samym jeziorem z miejscem na ognisko. Obok miejsc na kamperki są domki (dla tych którzy nie przyjadą swoim domkiem) . Zrobiliśmy kilka zdjęć, aby przybliżyć pozostałym zlotowiczą to miejsce.
Więcej informacji i zdjęć znajdziecie www.owzacisze.pl
Stasio przygotowuje dla nas parę atrakcji , ale o tym sam napisze :diabelski_usmiech

Tadeusz - 2009-01-13, 18:42

Świetny pomysł z tym rekonesansem. Brawo!
Miejsce rzeczywiście bardzo zlotowe. Ośrodek ładnie się prezentuje, a Wy...jeszcze ładniej! :kwiatki:

rafalcho - 2009-01-13, 18:43

Bardzo fajne miejsce.


:ok


:spoko

lepciak - 2009-01-13, 19:17

Pierwszy camper i autopilot w Koszelówce w 2009 roku. Oczywiście z CAMPERTEAM

Najbardziej niecierpliwi już czekają na otwarcie zlotu.

Zabawka dla twardzieli - może zdążymy wrócić zanim lód w rurze rozpuści się?

Bystrzaki - 2009-01-13, 19:21

Tadeuszku to naprawdę Ty :bukiet: :lol:

Bardzo się cieszymy , że się Wam podoba. Stasio się martwił i chciał znać naszą opinię.
Jeśli inni chętni na zlot mają takie samo zdanie to dodajcie mu otuchy i zmotywujcie do dalszego działania :spoko

KOCZORKA - 2009-01-13, 20:19

STASIU - miejsce SUPER!!! :bigok :bigok

Działaj, Załatwiaj - Koczorka CIĘ Motywuje!!! :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Koszelówka - Hip, Hip, Hura!!!

Już nie mogę się doczekać. :gwm

Pozdrówka i buziaczki dla całej załogi Stasia :mikolaj :mikolaj

StasioiJola - 2009-01-13, 20:42

Dzięki Lucynko - będziemy się starać, ale to wszystkie załogi co biorą udział w spotkaniach i życiu codziennym Naszego Forum- tworzą taką niepowtarzalną atmosferę, że czujemy sie tutaj jak w wielkiej Rodzinie. Pozdrawiamy wszystkich pozytywnie zakręconych - Jola i Stasio!! :) :spoko
ARCADARKA - 2009-01-13, 20:43
Temat postu: ARCADARKA
Stasiu , a czy tam pomieścimy się wszyscy, byliśmy w tym roku tam na grzybkach , zresztą dzięki tobie :bigok
prezesuu - 2009-01-13, 20:45

Bardzo fajne miejsce i w cieniu wielkich drzew. Ekstra!
StasioiJola - 2009-01-13, 20:48

Darku, Ty nocowałeś tylko na pierwszej części , a zobacz zdjęcia Kasi gdzie widać drugą część campingu, , myśle że około 100 załóg to spokojnie wejdzie. W rezerwie mamy pole biwakowe, no i my mieszkamy niedaleko!!!! :haha: :haha: :spoko

Ps. Od nas do Koszelówki będziemy dojeżdżać rowerami!!!! :szeroki_usmiech

ARCADARKA - 2009-01-13, 20:50
Temat postu: ARCADARKA
wiem , że są tam dwie części , może i się pomieścimy
pozdrawiamy :bigok :bigok :bigok

MAREKH - 2009-01-13, 21:02

Bardzo ładna okolica.To już niedługo styczeń-luty i 17.kwietnia. :spoko
rafalcho - 2009-01-13, 21:04

StasioiJola napisał/a:
Od nas do Koszelówki będziemy dojeżdżać rowerami !!!!


A ja myslałem, że bedziecie kamperem, tak jak janusz w Pajęcznie, czy papamile w Zieleninie ...

:spoko

KOCZOR - 2009-01-13, 21:10

rafalcho napisał/a:
A ja myslałem, że bedziecie kamperem, tak jak janusz w Pajęcznie, czy papamile w Zieleninie ...

Rafał, Stasio żartuje, na pewno będą kamperem. Sami widzieli, jak kalekie były załogi, które w Uniejowie były (wyobrażasz sobie???) w :!: :?: hotelu :!: :?:

Pozdrawiam :smokedevil

StasioiJola - 2009-01-13, 21:12

Rafałku, ja tylko tak żartobliwie napisałem o tych , ktorzy by chcieli się zakwaterować u nas w domu na naszej działce!!! Jeśli tylko nie sprzedam swojego kampiórka /a nie znajdę większego/ to oczywiście będziemy naszym domkiem na kółkach!! :spoko Stasio.

PS. KOCZOR ma całkowitą rację. hotel to nie jest to!!! :gwm :gwm co życie kamperowe do póżna w noc. :bigok :spoko

rafalcho - 2009-01-15, 18:15

No to mnie uspokoiliście

:spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group