Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Główny w 2013 CT roku zlot w Bałtowie - Bałtów 2013 - Flagowy zlot CT 14-16 06 2013

janusz - 2012-11-18, 12:26
Temat postu: Bałtów 2013 - Flagowy zlot CT 14-16 06 2013
Jak może zauważyliście tak staramy się by nasze zasadnicze zloty w sezonie organizować jeśli się uda w rożnych rejonach Polski. Dąbrowa pokazała że nie musi to być Pajęczno.
Musi jednak być miejsce gdzie możemy stworzyć warunki do uhonorowania laureatów konkursów klubowych czy przyjęcia tylu załóg ile zapisze się, beż żadnych limitów.
Staramy się jednocześnie by obok zlotowej zabawy zapewnić zlotowiczom interesującą rozrywkę.
Jesteśmy po wstępnych rozmowach na temat zlotu CamperTeam 2013 w Jurapark Bałtów.
http://www.juraparkbaltow.pl/
Zlot odbyłby się w czerwcu. Mamy dwa tygodnie czasu na uzgodnienie terminu zlotu.
Bardzo ramowy program, ponieważ atrakcji starczy na kilka dni, wygląda tak.
Piątek przyjazdy i organizacja obozowiska.
- Możliwy przyjazd wcześniej i pobyt "na własną rękę."
- Wieczorem ognisko i imprezy w podgrupach.
Sobota
- Wszystkie atrakcje kompleksu na własną rękę ale z innymi "obcymi" osobami zwiedzającymi kompleks. Związane jest to z oczekiwaniem na przykład w kolejkach do wejścia.
- Większość atrakcji w naszych grupach po wcześniejszym zapisaniu się.
--- Safari, Ścieżka dydaktyczna, Spływ rzeką Kamienną (tratwy podobne do tych z Dunajca), Wycieczka autokarowa do Krzemionek Opatowskich, do Ćmielowa - Fabryka porcelany, Spacer po Bałtowie z Przewodnikiem.
--- Wieczorem impreza taneczna przy akompaniamencie CamperTeam Orchestra, Wręczenia CamperTeamków 2012 i balu do białego rana.
Niedziela
- oglądanie reszty atrakcji Bałtowskiego Parku i rozjazd do domu.
Koszty imprezy zostaną ustalone gdy będziemy znali przybliżoną listę uczestników.

Pomysłodawca bałtowskiego zamieszania jest Krzysiek i mam nadzieję, że cała grupa Świętokrzyska pomoże w organizacji naszego święta. Krzysiu mieszka w Ostrowcu i ze względu na to, że to jego środowisko wie najlepiej z kim i o czym rozmawiać na tamtym terenie.
Więcej szczegółów jak będą konkretne ustalenia.

krzysieks - 2012-11-18, 16:55

Janusz damy radę.Bałtowa nie trzeba chyba szczegółowo opisywać,nie pomylę się jak powiem krótko-jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce.W Krzemionkach Opatowskich 7 km od Bałtowa znajduje się największy na świecie kompleks pradawnych kopalni krzemienia pasiastego z okresu neolitu 3900-1600 lat p.n.e. KrzemionkiOpatowskie wpisane są na listę Światowego dzedzictwa kultury UNESCO www.krzemionki.pl.
Ćmielów-Fabryka Porcelany AS to manufaktura kultywująca powojenne tradycje wytwórni Świt w Ćmielowie.Na terenie fabryki działa Żywe Muzeum Porcelany,w którym można zapoznać się z całym procesem produkcji porcelany.W nowo otwartej Kawiarni ,,Leżąca Kotka,,można skosztować najdroższej kawy świata KOPI LUWAK podawanej oczywiście w filiżankach wykonanych ręcznie w Fabryce AS.
www.as.cmielow.com.pl
Świętokrzyskie czaruje.Zapraszam serdecznie Krzysieks.

antwad - 2012-11-18, 17:53

krzysieks napisał/a:
W nowo otwartej Kawiarni ,,Leżąca Kotka,,można skosztować najdroższej kawy świata KOPI LUWAK podawanej oczywiście w filiżankach wykonanych ręcznie w Fabryce AS.

Byłem i widziałem. Taką kawę serwują.
Serwują także kawę z dodatkiem proszku porcelitowego. :shock:
Nie odważyłem się. Na moje pytanie czy po takiej kawie to mi tam ... tego... no nie zacementuje, pani powiedział że nie, ale jakoś tak niepewnie :-/
Wolałem nie ryzykować.

A poza tym to zwiedzanie manufaktury szczerze polecam. Warto!

piotr51 - 2012-11-19, 06:41

Odnośnie pomocy grupy Świętokrzyskiej,to GŚ chętnie służy pomocą w organizacji
tego zlotu.Krzysiu masz do mnie namiary,to możemy się spotkać i porozmawiać na
temat naszej pomocy. Baca :spoko

krzysieks - 2012-11-19, 07:48

Dzięki Piotrze.Z pewnością skorzystam a Twojego doświadczenia.Pozdrawiam Krzysiek.
koko - 2012-11-19, 17:41

To musi być drogo....taka kawa
eler1 - 2012-11-19, 17:48

Dla Nas Super byliśmy tam z MK w 2007r. ale bez Marysi i Żanetki zdjęcia :spoko

http://www.camperteam.pl/...er=asc&start=15

krzysieks - 2012-11-19, 19:03

Eler w Bałtowie od 2007r wiele się zmieniło.Z roku na rok przybywa nowych atrakcji.Jestem przekonany,że nie będziecie się nudzć.Pozdrawiam Krzysieks :spoko
eler1 - 2012-11-19, 19:07

krzysieks napisał/a:
Eler w Bałtowie od 2007r wiele się zmieniło.Z roku na rok przybywa nowych atrakcji.Jestem przekonany,że nie będziecie się nudzć.Pozdrawiam Krzysieks :spoko
Na to liczyłem jak pisałem post powyżej :ok
marko - 2012-11-25, 17:41

zapowiada się piękny zlocik i atrakcji moc pozdrawiamy gosia i marko :spoko
wbobowski - 2012-11-26, 18:53

Jeśli będzie znany już termin proszę od razu o informację, bo zlot już jest w Harmonogramie 2013 (bez dokładnej daty w czerwcu)
janusz - 2012-11-26, 19:08

wbobowski napisał/a:
Jeśli będzie znany już termin proszę od razu o informację,

Na razie odpada 21 bo CamperBend Orchestra ma koncert wyjazdowy. :band:

lepciak - 2012-11-26, 20:09

janusz
Cytat:
odpada 21 bo CamperBend Orchestra ma koncert wyjazdowy

A gdzie będzie dawał koncert nasz zespół tego dnia?

kalinin - 2012-11-26, 20:32

Zbyszku, na rocznicy LO im Mikołaja Reja w Jędrzejowie
kalinin - 2012-11-26, 20:41
Temat postu: Kopi luwak
   Na Sumatrze, wyspie znanej z plantacji doskonałej kawy, to podobne do kota zwierzę stanowi najistotniejsze ogniwo w produkcji wyjątkowego napoju Kopi Luwak. Kopi, to po prostu kawa, a luwak jest miejscową nazwą cywety. W czasie nocnych łowów w gałęziach drzew indonezyjskiej dżungli poszukuje ona swego największego przysmaku: dojrzałych, słodkich, pięknie wybarwionych na kolor czerwony owoców kawowca. Wybiera i zjada tylko te najlepsze, najdojrzalsze. W żołądku enzymy trawienne łatwo rozprawiają się z miękką osnówką, natomiast nasiona, czyli przyszłe kawowe ziarenka, wydalane są w stanie prawie nienaruszonym, jedynie nieco sfermentowane. Ziarna zbierane są ręcznie i po bardzo starannym oczyszczeniu, tak jak każda inna kawa, palone a następnie mielone.
   Z ziaren kawy, fermentowanych przy pomocy niczego nieświadomej cywety, uzyskuje się unikalny napar: gęsty prawie jak syrop, aksamitny, o bogatym smaku i intensywnym aromacie, z wyraźną nutą czekolady i karmelu. Tak przynajmniej twierdzą jego entuzjaści. Sceptyczniej nastawieni określają jego smak jako stęchły i ziemisty, aczkolwiek niewątpliwie egzotyczny.
   Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, kto i kiedy wpadł na pomysł i miał ochotę, by zbierać i przetwarzać ziarna kawy wydłubane ze zwierzęcych odchodów. Może ktoś, dla kogo te niedogodności były mimo wszystko nie tak wielkie jak wspinaczka po drzewach? Owoce na krzewach kawowca występują w różnych etapach rozwoju. Może niewielka cyweta, choć kierowana jedynie instynktem, potrafi lepiej od człowieka określić, które z nich osiągnęły optymalne stadium dojrzałości?
Ze względu na nietypową i pracochłonną metodę pozyskiwania surowca, roczna produkcja Kopi Luwak waha się od zaledwie 50 do maksymalnie 250 kilogramów ziaren. Dlatego za kilogram tego rarytasu płaci się nie mniej niż 600 dolarów, co czyni go jednym z najdroższych napojów na świecie.
   Kopi Luwak jest napojem tak niezwykłym, iż wielu ludzi sądzi, że to tylko mit. Rzeczywiście nie jest łatwo zweryfikować, czy kawa, która trafiła do rąk podekscytowanego konesera, jest rzeczywiście tą, za którą zapłacił ciężkie pieniądze. Porównując deklarowaną roczną produkcję i ilość kawy sprzedawanej na świecie pod nazwą "Kopi Luwak", łatwo dojść do wniosku, że spora grupa klientów jest po prostu nabijana w butelkę. 

  

cirrustravel - 2012-11-26, 20:44

kalinin napisał/a:
W Jedrzejowie na rocznicy LO im Mikołaja Reja


Ostatnio rozmawiałem z opatem z Jędrzejowa i być może przy klasztorze Cystersów powstanie camping. Jest ogromne miejsce postojowe i WC, będą zrobione podłącza 230V i prysznice/umywalki. W piwnicach klasztoru powstaje kawiarenka.
Z dwoma załogami z Jędrzejowa będziemy tam organizować zlot inauguracyjny prawdopodobnie 17-19.05.2013. Przewidujemy dla zlotowiczów kurs koleją wąskotorową, zwiedzanie Muzeum Zegarów oraz klasztoru i inne atrakcje. Oczywiście jak będzie już program to dam wiadomość na CT.

lepciak - 2012-11-26, 20:47

Kalinin
Cytat:
W Jedrzejowie na rocznicy LO im Mikołaja Reja
Czyli jak bym naprawiał skrzynię biegów w Kocmyrzowie to znowu miałbym blisko.
kalinin - 2012-11-26, 21:21

cirrustravel, znakomity pomysl, Urodziłem sie w Jedrzejowie i tu wychowałem do 18 roku życia. W klasztorze cysersów pisał kronike Polski Wincenty Kadłubek, znajdują sie tu trzecie co do wielkosci organy w Polsce. Zbior zegarów rodziny Przypkowskich jest wielkością zbiorów drugi lub trzeci w świecie ale wartościowo najlepszy.
cirrustravel - 2012-11-26, 21:25

Klasztor został odnowiony, otoczenie też. Jest pięknie zagospodarowany zalew. Niedaleko Tokarnia - skansen i Zamek w Chęcinach, jak będzie ciepło to możliwy jest też spływ kajakowy. Atrakcji przygotujemy mnóstwo. Miasto też chce się włączyć w imprezę :)
krzysieks - 2012-11-26, 21:49

Mirku dzięki za objaśnienie produkcji kawy Kopi Luwak.Wiem że w Ćmielowie w kawiarni Leżąca Kotka po wypiciu tej wspaniałej kawy otrzymuje się specjalny certyfikat poświadczający jej autentyczność.Poza tym właściciel Pan Adam Spała jest zbyt poważnym człowiekiem by bawił się w przekręty.Mirku już dzisiaj zapraszam Cię serdecznie na tę kawkę,a w teraz za całokształt Twojej serdeczności przesyłam wirtualne piwko. :spoko
kalinin - 2012-11-26, 22:22

Piękne dzięki Krzysiu, mam nadzieję, ze będe Ci pomocny przy organizacji Zlotu. W rewanżu przy najbliższym spotkaniu stawiam piwo w realu. Dla uzupelnieńia postu - Kawa Kopi Luwak jest podawana na dworze królewskim w Windsorze !
Skorpion - 2012-11-26, 22:32

kalinin napisał/a:
Kawa Kopi Luwak jest podawana na dworze królewskim w Windsorze !
Male sprostowanko podawana jest rowniez w Warszawie na nowym Miescie w sklepo-kawiarni.Osobistosciowo ja probowalem :spoko ma specyficzny samk i aromat mnie smakuje :spoko :spoko
kalinin - 2012-11-27, 07:10

W uzupelnieniu informacji o kawie Kopi Luwak dodam, że cywety nie rozmnażają sie w niewoli. Nie udała sie żadna próba ich hodowli, a tym samym pełnej kontroli "produkcji". Nie wiem ile kosztuje filizanka takiej kawy, nie probowałem jej jeszcze, licze na zaproszenie KrzysiaS. Wiem tylko, że na giełdzie w Nowym Jorku kilogram kawy kosztuje w zaleznosci od "zbiorów" w danym roku od 500 do 800 i więcej dolarow za kilogram. Z kilograma kawy ziarnistej można zaparzyć około 100 -120 kaw w zaleznosci od gramatury wsadu. Ciekawy jestem, ile kosztuje filizanka kawy Kopi Luwak. Skorpion zdradź nam cenę, ile zapłaciłeś?
Skorpion - 2012-11-27, 07:20

Za mala filizanke placilem 25zl a za duza 42 zl :gwm :gwm nie jest to malo gdy arabika ze smitanka kosztuje wzaleznosci od filizanki 7-12 w tej kawiarni.Kilogram kawy nie mielonej 1200zl
Bajaga - 2012-11-27, 09:47
Temat postu: Re: Trochę już wiemy na temat flagowego zlotu CT 2013
janusz napisał/a:

Jesteśmy po wstępnych rozmowach na temat zlotu CamperTeam 2013 w Jurapark Bałtów.
http://www.juraparkbaltow.pl/
Zlot odbyłby się w czerwcu.


Baaardzo dobra koncepcja :ok To super miejsce bo dobre i dla dzieci i dla dorosłych, dużo rzeczy do obejrzenia, no i położone prawie centralnie.
Jedna uwaga: czy ktoś organoleptycznie badał samo miejsce postoju kamperów ? Czy starczy tam miejsca dla ponad setki załóg ? Czy w razie opadów nie ma tam bajorka ? I czy wszystkich uda się zapiąć do prądu ? Jak sprawa łazienek/wc ?
To kilka pytań szczegółowych - ale ogólnie miejsce i koncepcja zlecenia się tam jest Super.

wbobowski - 2012-11-27, 11:29

Bajaga napisał/a:
Czy starczy tam miejsca dla ponad setki załóg

Skoro Janusz pisze o flagowym zlocie, to wierz mi, że wie jak taki zlot powinien wyglądać. Szczegóły w dziale Harmonogram Zlotów.
Bajaga napisał/a:
I czy wszystkich uda się zapiąć do prądu ? Jak sprawa łazienek/wc ?

Zlot będzie trwał 3 dni i jest to zlot kamperów??? To po co Ci to wszystko, w kamperze nie masz?

Bajaga - 2012-11-27, 11:45

wbobowski napisał/a:
Bajaga napisał/a:
Czy starczy tam miejsca dla ponad setki załóg

Skoro Janusz pisze o flagowym zlocie, to wierz mi, że wie jak taki zlot powinien wyglądać. Szczegóły w dziale Harmonogram Zlotów.
Bajaga napisał/a:
I czy wszystkich uda się zapiąć do prądu ? Jak sprawa łazienek/wc ?

Zlot będzie trwał 3 dni i jest to zlot kamperów??? To po co Ci to wszystko, w kamperze nie masz?


No łazienkę mam jak każdy, czyli nie jest jakaś porażająco obszerna :wyszczerzony:
Krótko mówiąc- miejsce zlotu jest po prostu łąką - i OK, a moje pytania wynikały z tego, że myślałem iż może w Bałtowie rozwijają się także w kierunku kempingu (byłoby to dobre miejsce na taki biznes).

krzysieks - 2012-11-27, 12:20

Już odpowiadam.Miejssce jest dla 200camperów z możliwością podłączenia do prądu i opróżnieniem WC.Dodatkowo około 50m od miejsca zlotu czyste,pachnące toalety.Dzisiaj lub jutro otrzymamy pełną ofertę cenową dotyczącą zlotu i atrakcji z nim związanych.Wstępnie uzgodnione są trzy terminy zlotu.Pozdrawiam Krzysieks. :spoko
SlawekEwa - 2012-11-27, 19:09

Czy Kopi Luwak będzie na zlocie , bo jakoś tutaj dużo sie o niej pisze :chytry
krzysieks - 2012-11-27, 20:52

Tak Sławku taką kawę będzie można wypić na opcjonalnej wycieczce do Fabryki AS w Ćmielowie.Uprzedzając Twoje pytanie odpowiem że filiżanka tej kawy z certyfikatem kosztuje 80 zł.Pozdrawiam serdecznie .Krzysiek.
donald - 2012-11-27, 21:24

SlawekEwa napisał/a:
Czy Kopi Luwak będzie na zlocie , bo jakoś tutaj dużo sie o niej pisze :chytry
ja bym wolał Cywetę... :bajer :chytry
Bajaga - 2012-11-28, 13:33

SlawekEwa napisał/a:
Czy Kopi Luwak będzie na zlocie , bo jakoś tutaj dużo sie o niej pisze :chytry


Bardzo subtelne zwrócenie uwagi by w temacie o zlocie nie chrzanić już o kawie :wyszczerzony: Popieram.

CORONAVIRUS - 2012-11-28, 13:44

wbobowski napisał/a:
Bajaga napisał/a:
Czy starczy tam miejsca dla ponad setki załóg

Skoro Janusz pisze o flagowym zlocie, to wierz mi, że wie jak taki zlot powinien wyglądać.
?


:-/ w Dąbrowie 2012 nie było różowo z miejscem ...

kimtop - 2012-11-28, 14:54

No name napisał/a:
w Dąbrowie 2012 nie było różowo z miejscem ...


Bo przyjechały załogi które nie były zapisana na zlot

CORONAVIRUS - 2012-11-28, 16:16

kimtop napisał/a:
No name napisał/a:
w Dąbrowie 2012 nie było różowo z miejscem ...


Bo przyjechały załogi które nie były zapisana na zlot


bez zaproszenia by nie przyjechali .... rozmawiałem z Czechami , byli zaproszeni ... fajne ludki 8-) fajne z nimi wspomnienia ;)

ARCADARKA - 2012-11-28, 16:24

No name napisał/a:
kimtop napisał/a:
No name napisał/a:
w Dąbrowie 2012 nie było różowo z miejscem ...


Bo przyjechały załogi które nie były zapisana na zlot


bez zaproszenia by nie przyjechali .... rozmawiałem z Czechami , byli zaproszeni ... fajne ludki 8-) fajne z nimi wspomnienia ;)


a ty przyjechałeś bez zaproszenia ,,,,,,kurde jak to jest :-P :-P :-P

CORONAVIRUS - 2012-11-28, 16:28

ooooo sorki .... a kto miałby mnie zaprosić jak Ty tego nie zrobiłeś 8-) A Ciebie ( z dużej litery :idea: ) kto zaprosił :?: Dareczku :-P

Nie wjechałem z rozpędu , Tadziu pokazał gdzie kasa , szelest banknotów i identyfikator na szyję .... kto chciał ten wjechał :bigok

Obok stał gość z Dąbrowy , który słyszał , że coś sie będzie w mieście działo , nigdzie się nie zapisywał ani nikt go nie zapraszał a o CT dowiedział się jak już stał w środku bo On zupełnie nieinternetowy ludek , też fajna ekipa ....

ARCADARKA - 2012-11-28, 17:01

No name napisał/a:
ooooo sorki .... a kto miałby mnie zaprosić jak Ty tego nie zrobiłeś 8-) A Ciebie ( z dużej litery :idea: ) kto zaprosił :?: Dareczku :-P

Nie wjechałem z rozpędu , Tadziu pokazał gdzie kasa , szelest banknotów i identyfikator na szyję .... kto chciał ten wjechał :bigok

Obok stał gość z Dąbrowy , który słyszał , że coś sie będzie w mieście działo , nigdzie się nie zapisywał ani nikt go nie zapraszał a o CT dowiedział się jak już stał w środku bo On zupełnie nieinternetowy ludek , też fajna ekipa ....


Ja tego zlotu nie organizowałem ,,,,,,,,,,a i tak przyjechałeś bez zaproszenia ,mam zasady jak mnie nie zapraszają to się nie narzucam bo banknot to nie wszystko ,ja mam normalnie zasady ,a ty przyjechałeś bez zaproszenia ,,,,,,,,czyli nie masz zasad ,zrobiłeś wjazd na wydrę :haha: :haha: :haha:
bez urazy ADAŚ, ale wiesz ,że ja walę prosto z mostu jestem normalny cham ,,,,,,,,,,,w nazewnictwie polskim ,ale tylko polskim,bo w innych kulturach uważają to za ,nie dokończę :haha: :haha: :haha: :haha:

dobry ludek jesteś ,ale młodziusi i narwany :bigok :bigok :bigok :bigok

CORONAVIRUS - 2012-11-28, 17:13

Tak Darku , moja wina , przepraszam , że przyjechałem bez zaproszenia ( masz chyba na myśli zapisanie się na listę bo zaproszenie mieli tylko Czesi ) ale niech będzie ....
do końca nie byłem pewny czy dojadę( nawet w dniu rozpoczęcia zlotu ) , więc nie chciałem robić zamieszania na liście co to juz nie raz były dymy , ze ludki się zapisali , organizator poczynił kosztowne przygotowania a tu części gości ni ma .... i ani pocałuj mnie w tyłek .
Nie wiem co lepsze a co gorsze ale zapytałem czy mogę otrzymując pozytywną odpowiedź ... pewnie te zasady gorsze ale ja młodziusi ( miło mi ) i narwany ( zgadzam się z Tobą )

też Ciebie kocham :bigok :bigok :bigok

Przykry dziś mamy dzień na CT .... nie dajmy się ponieść , szkoda życia :kwiatki:

ARCADARKA - 2012-11-28, 17:17

Nawet na myśl by mnie nie Pszyszło :shock: ,że ty mógłbyś się obrazić :-P ;

ja również cię kocham :hello i szanuję :bigok :bigok

janusz - 2012-11-28, 17:42

A kto nie zmieścił się?
Auta były ustawione na dużym placu, niektórzy nawet się nie spotkali ze sobą. Z jednego końca do drugiego było daleko. Było trochę problemów z prądem, trochę z powodu "tumiwisizmu" zlotowiczów, skrzynki były powywracane, nie pozamykane i deszcz zamoczył wyłączniki różnicowo-prądowe.
Na końcu placu było obniżenie terenu i problem sprawiała woda deszczowa a jak było sucho to kurz. To jednak nie był kemping i nikt nie gwarantował takiej pogody by wszyscy byli zadowoleni, niewielki mieliśmy wpływ na aurę. O tym żeby ktoś nie miał miejsca nie słyszałem. :niewiem:

ARCADARKA - 2012-11-28, 17:47

janusz napisał/a:
A kto nie zmieścił się?
Auta były ustawione na dużym placu, niektórzy nawet się nie spotkali ze sobą. Z jednego końca do drugiego było daleko. Było trochę problemów z prądem, trochę z powodu "tumiwisizmu" zlotowiczów, skrzynki były powywracane, nie pozamykane i deszcz zamoczył wyłączniki różnicowo-prądowe.
Na końcu placu było obniżenie terenu i problem sprawiała woda deszczowa a jak było sucho to kurz. To jednak nie był kemping i nikt nie gwarantował takiej pogody by wszyscy byli zadowoleni, niewielki mieliśmy wpływ na aurę. O tym żeby ktoś nie miał miejsca nie słyszałem. :niewiem:

Było minęło to już historia,,,,,,,,,,,,,brawo dla organizatorów ,,,,,,,,,,odwalili kawał dobrej roboty :bigok :bigok :bigok

MAREKH - 2012-11-28, 20:24

Tak sobie czytam i czuję, że zima tuż tuż. Bo jak co roku o tej porze, takie fajne rozmowy zaczynają się na FORUM. :haha: :haha: :haha:
Tadeusz - 2012-11-28, 20:29

MAREKH napisał/a:
Tak sobie czytam i czuję, że zima tuż tuż. Bo jak co roku o tej porze, takie fajne rozmowy zaczynają się na FORUM. :haha: :haha: :haha:


Chłopcy sobie gawędzą całkiem sympatycznie, nawet komplementy prawią. :)

Fajnie jest. :spoko

krzysieks - 2012-11-28, 22:45

Przez chwilę myślałem,że wszedłem na stronę-Historia spotkań CT i koledzy wspominają wspaniały zlot w Dąbrowie Górniczej.Niestety myliłem się.Panowie przecież to już prawie grudzień a Wy wypominacie sobie coś co miało miejsce prawie pół roku temu.Może pomyślmy co zrobić,jak zorganizować kolejny Zlot by Wszyscy byli zadowoleni.Ze swojej strony chciałem tylko dodać iż wstępnie uzgodnione są 3 terminy zlotu-14-16 06,28-30 06,05-07 07.Który wg.Was jest najbardziej odpowiedni.Liczę na zgodne uzgodnienie terminu.Pozdrawiam serdecznie.Krzysiek.
miciurin - 2012-11-28, 23:58

Ja jestem za pierwszym terminem czyli 14-16. 08 :mrgreen:
WODNIK - 2012-11-29, 00:09

miciurin napisał/a:
Ja jestem za pierwszym terminem czyli 14-16. 08 :mrgreen:



Jestem tego samego zdania. :spoko :spoko

frape - 2012-11-29, 00:09

krzysieks napisał/a:
wstępnie uzgodnione są 3 terminy zlotu-14-16 06,28-30 06,05-07 07.Który wg.Was jest najbardziej odpowiedni.

myślę, że pierwszy, eweeeentualnie drugi. w lipcu są wakacje i sporo osób może już wyjechać :) a teren jest zacieniony czy "patelnia" ? bo w lipcu słonko też teoretycznie mocniej przygrzewa :spoko

wbobowski - 2012-11-29, 01:41

krzysieks napisał/a:
wstępnie uzgodnione są 3 terminy zlotu-14-16 06,28-30 06,05-07 07.Który wg.Was jest najbardziej odpowiedni.Liczę na zgodne uzgodnienie terminu

Krzysiu, piszesz jak byś dopiero co zapisał się na forum. Każdy proponujący będzie dopasowywał do swoich planów. I to jest normalne. Dlatego Ty jako organizator musisz zdecydować, uzgodnić z właścicielami terenu i podać do wiadomości ogółu.
Już po pierwszych głosach widać, że chyba najkorzystniejszy będzie pierwszy termin, bo później wakacje, wyjazdy rodzinne itp.

Kotek - 2012-11-29, 08:14

miciurin napisał/a:
Ja jestem za pierwszym terminem czyli 14-16. 08 :mrgreen:


Chyba 14-16.06. :spoko

CORONAVIRUS - 2012-11-29, 08:15

Tyle , że pierwsze dwa głosy optują za...czwartym terminem :shock:
Bajaga - 2012-11-29, 10:34

krzysieks napisał/a:
Ze swojej strony chciałem tylko dodać iż wstępnie uzgodnione są 3 terminy zlotu-14-16 06,28-30 06,05-07 07.Który wg.Was jest najbardziej odpowiedni.Liczę na zgodne uzgodnienie terminu.Pozdrawiam serdecznie.Krzysiek.


Jestem za 14-16.06 :ok

marko - 2012-11-29, 11:21

termin 14 - 16 - czerwca jest super nie koliduje z wyjazdami wakacyjnymi :spoko :spoko :spoko :spoko
krzysieks - 2012-11-29, 12:09

Widzę,że Wszyscy demokratycznie wybrali pierwszy termin.Włodzi pisz Waść Zlot w Bałtowie 14-16 06 2013.Pozdrawiam Krzysieks :pifko
StasioiJola - 2012-11-29, 12:36

I to jest słuszna decyzja Krzysiu!!! :szeroki_usmiech :spoko Nadmiar demokracji szkodzi demokracji!! :-P I cieszymy się, że znalazł się następny chętny do organizacji tak dużego zlotu!!! :spoko
kalinin - 2012-11-29, 15:37

Stasiu a Ty kiedy robisz zlot?, chocby w konspiracji!
StasioiJola - 2012-11-29, 16:31

Coś tam kiedyś będzie - Mirku !!! :bigok :bigok
Ale musimy spasować sie terminami - bo Was Mirku prawie zawsze nie ma!!! :szeroki_usmiech :spoko

Brat - 2012-11-29, 17:05

Czerwiec na Bałtów najlepszym terminem ! A i w okolicy wiele ciekawych miejsc, można pobyt w tej okolicy przedłużyć ...
Jary70 - 2013-01-02, 13:28

Byłem w Sylwestra na narciszkach :ski: :ski: :ski: Bałtow robi wrażenie też zimą :mikolaj
Kotek - 2013-01-02, 14:08

A gdzie fotki? :spoko :mikolaj
Tadeusz - 2013-01-02, 14:20

Jary70 napisał/a:
Byłem w Sylwestra na narciszkach Bałtow robi wrażenie też zimą


Kotek napisał/a:
A gdzie fotki?


A gdzie śnieg? :haha: :haha: :haha:

:spoko

Jary70 - 2013-01-02, 21:30

Stok był świetnie przygotowany i śniegu nie brakowało.
Fotek nie zrobiłem gdyż dostałem gorączki śniegowej, która obiawia się ADHD zjazdowym:diabelski_usmiech
Dwa dni wcześniej byłem na Gondoli w Świeradowie i tam tak wiało, że goniło się śnieg po lodzie :spoko
podaje linka do kamerki w Bałtowie: http://kamery.nocowanie.pl/baltow/57989/

krzysieks - 2013-03-07, 17:31

Witam Was Kochani po długiej zimowej przerwie.Tak jak pisałem w zeszłym roku,FLAGOWY ZLOT CT odbędzie się 14-16 o6 2013r w Bałtowie.Za organizację imprezy odpowiadał będzie CT GÓRALI ŚWIĘTOKRZYSKICH w osobach PIOTRA 51 i KRZYŚKA S.
Wstępny program Zlotu przedstawia się następująco:
PIĄTEK
-Przyjazd i organizacja obozowiska
-Wieczorem ognisko i biesiadowanie w podgrupach.
SOBOTA
-Wycieczka autokarowa do Fabryki porcelany AS w Ćmielowie-www.as.cmielow.com.pl
-Safari,zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego.
-Spływ tratwami rzeką Kamienną.
-Prehistoryczne Oceanarium.
-Kino Emocji-Cinema 5D.
-Wieczorem impreza taneczna na 100 par przy akompaniamencie CAMPER TEAM Bend,wręczenie CAMPER TEAMKÓW 2012 i bal do białego rana.
NIEDZIELA
-wycieczka rowerowa do Neolitycznej Kopalni Krzemienia w Krzemionkach Opatowskich.
-Zwiedzanie pozostałych atrakcji Jura Parku,rozjazd do domu.
WSTĘPNE KOSZTY IMPREZY:
1 Obligatoryjna opłata za zlot ok 80zł/campera.Cena obejmuje 2 talony,podłączenie do prądu,opróżnienie WC,dostęp do wody i toalet,możliwość wielokrotnegozwiedzania Jura Parku na podstawie identyfikatora.
LISTA UCZESTNIKÓW ZLOTU ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH BĘDZIE ZAMKNIĘTA DO 1 06 2013r.
2 ATRAKCJE DODATKOWE na podstawie zapisów na listy:
-Zwierzyniec Bałtowski-10zł/os
-Spływ tratwami-13 zł/os + przejażdżka kolejką
-Kino emocji Cinema 5 D-10zł/os
-Oceanarium Prehistoryczne-10zł/os
Z UWAGI NA DUŻĄ ILOŚĆ OSÓB ZWIEDZAJĄCYCH JURA PARK W CELU UNIKNIĘCIA KOLEJEK, LISTY OSÓB CHĘTNYCH NA ww ATRAKCJE BĘDĄ ZAMKNIĘTĘ DO 1 06 2013r.
3 Wycieczka do Fabryki Porcelany AS w Ćmielowie-koszt ok 20zł/os .Cena obejmuje przejazd autokarem,bilet wstępu z przewodnikiem.Zapisy do 1 06 2013r.
4Wycieczka rowerowa do Neolitycznej Kopalni Krzemienia w Krzemionkach Opatowskich- koszt biletu w trakcie uzgodnień.
Tak wstępnie wyglądają plany Naszego Flagowego Zlotu.Wierzę,że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
W miarę zbliżania się terminu Zlotu będziemy Was informować o wszystkich szczegółach.
Pozdrawiam serdecznie :spoko
KrzysiekS

KECZER - 2013-03-07, 20:10

Przepraszam gdzies byla lista chetnych na Zlot Flagowy w Bałtowie w czerwcu 2013
i nie moge znalezc!!!
pomocy
Grzegorz

krzysieks - 2013-03-07, 20:40

Grzesiu lista na zlot w Bałtowie będzie już niedługo.Musimy z Piotrem zastanowić się jak to wszystko rozwiązać technicznie.Troszkę cierpliwości.Pozdrawiam Krzysiek.
piotr51 - 2013-03-07, 22:43

Komunikat
Od jutra będzie lista na zlot do Bałtowa i na wszystkie atrakcje zlotowe.

KECZER - 2013-03-08, 06:42

krzysieks napisał/a:
Grzesiu lista na zlot w Bałtowie będzie już niedługo

fajnie dziekuje
tylko gdzie ja sie jakis czas temu zapisywale???
ot pamiec zawodzi :?:
kupie sobie bilobil
czekam i pozdrawiam
Grzegorz

piotr51 - 2013-03-08, 10:50

Jak już wiadomo, w tym roku Flagowy Zlot CT odbędzie się w Bałtowie w województwie świętokrzyskim.
Ponieważ Krzysiek i ja jesteśmy z tego regionu to zaangażowaliśmy się w pomoc Januszowi przy organizacji tego zlotu.
W tym miejscu możemy dyskutować a zapisy na zlot i poszczególne imprezy zlotowe będą oddzielnie.
Każdy uczestnik może się zapisać na dowolną ilość atrakcji.Przy każdej będzie podana cena za udział od osoby.
Po dokonaniu wyboru należy zsumować koszty imprez i koszt udziału w zlocie i przesłać całą kwotę na konto,zaznaczając co wybraliśmy.

Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej
adres:
98-330 Pajęczno
ulica 22 Lipca 19
W banku: Credit Agricole Bank Polska S.A.
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Nr. rachunku 96 1940 1076 3073 3000 0000 0000

Wpłaty należy dokonać do 1 06 13
Kino emocji 5D,Oceanarium i Zwierzyniec-wstęp indywidualny.Na wejścia te po okazaniu identyfikatora wstęp z rabatem.
Na wycieczkę rowerową do Krzemionek będziemy chętnych zapisywać na miejscu.
W przyszłym tygodniu wybieramy się do Bałtowa na wizję lokalną,będziemy tam dopinać wszystkie sprawy oraz porobimy trochę fotek.
Zapraszamy do zapisywania się na zlot i imprezy na poszczególnych listach

janusz - 2013-03-08, 17:55

piotr51 napisał/a:
Ponieważ Krzysiek i ja jesteśmy z tego regionu to zaangażowaliśmy się w pomoc Januszowi przy organizacji tego zlotu.

Piotruś nie bądź taki skromny. To wy załatwiacie i chodzicie przy organizacji zlotu, ja tylko firmuję Wasze ustalenia pieczątką PTTCC.
Krzysiu i Piotrze wielkie dzięki. :spoko

CORONAVIRUS - 2013-03-08, 22:12

cytat z planu imprezy :

-"Wieczorem impreza taneczna na 100 par przy akompaniamencie CAMPER TEAM Bend,wręczenie CAMPER TEAMKÓW 2012 i bal do białego rana."

Laureaci mają wolne wejściówki na bal ? :lol:

BiG Team - 2013-03-08, 22:47

Adaś, a to dopiero na zlot się zapiszesz jak bal będzie za darmochę :haha:
piotr51 - 2013-03-09, 08:27

[quote="No name"]cytat z planu imprezy :

-"Wieczorem impreza taneczna na 100 par przy akompaniamencie CAMPER TEAM Bend,wręczenie CAMPER TEAMKÓW 2012 i bal do białego rana."

Laureaci mają wolne wejściówki na bal ? :lol: [/quote


Prosiłem aby wszystkie pytania czy problemy były pisane na stronie, Główny zlot w Bałtowie
a nie na listach, gdzie się tylko się zapisujemy.

krzysieks - 2013-03-09, 08:45

No Name wręczenie Camper Teamków 2012 odbędzie się przed Balem na 1oo par i jest UROCZYSTOŚCIĄ OTWARTĄ DLA WSZYSTKICH. Niestety Bal będzie imprezą zamkniętą dla max 200 osób.Niestety więcej osób się nie zmieści do restauracji.Czy laureaci Camper Teamów będą mieli wolny wstęp na Bal? To godne przemyślenia...
:spoko

piotr51 - 2013-03-09, 08:59

Jeżeli znajdzie się sponsor dla ufundowania wolnego wstępu dla laureatów to nie ma problemu,ja już takiego widzę,jest nim No Name.
CORONAVIRUS - 2013-03-09, 09:20

Ja chętnie sponsoruję poprawę krzywdy dzieciaków pokrzywdzonych przez los ... jeśli wśród laureatów takowe się znajdzie to chętnie "kupię" na chwile uśmiech temu dziecku ...Piotrze :pifko
darboch - 2013-03-09, 10:27

Bal 50-70zł...co obejmuje ta cena ?
Czy na spływ kajakiem bedzie też jakaś preferencyjna cena?

krzysieks - 2013-03-09, 10:35

Dla chcących szczegółowo zapoznać się z dodatkowymi atrakcjami towarzyszącymi ZLOTOWI podaję przydatne linki do stron:
-Jura Park Bałtów www.juraparkbaltow.pl
-Krzemionki Opatowskie www.krzemionki.pl
- Ćmielów Fabryka AS www.as.cmielow.com.pl
:spoko

piotr51 - 2013-03-09, 10:39

Odnośnie balu dokładnie napiszemy w przyszłym tygodniu po spotkaniu w Bałtowie,
co do atrakcji na terenie parku to będziemy mieli zniżkę po okazaniu identyfikatora.

darboch - 2013-03-09, 10:45

Rozumiem ale ja pytałem o kajaki które też mają w ofercie :-P
piotr51 - 2013-03-09, 11:02

Na razie załatwialiśmy tratwy a co do kajaków będziemy rozmawiać.
Napisz ile jest chętnych na kajaki.

darboch - 2013-03-09, 11:58

Mogę wypowiadać sie tylko za siebie a więc 4 osoby.
darol - 2013-03-09, 19:29

darboch napisał/a:
Bal 50-70zł...co obejmuje ta cena ?

darboch przecież się nie rozerwiesz :haha: bo w tym czasie będzie drugi bal w restauracji przykamperowej "Pod Gwiazdami" , lub w razie niepogody "Pod Markizami" :ok
ZAstanawiam się tylko ile za wstęp... :diabelski_usmiech

miciurin - 2013-03-09, 19:47

Są jakieś ograniczenia co do ilości kamperów i ilości załóg, które mogą przyjechać na zlot ?
Pytam się bo na razie nie wiem czy w tym czasie będę mógł mieć urlop, a nie chciałbym blokować miejsca.

krzysieks - 2013-03-09, 20:19

Powinno się zmieścić 200 camperów, jak będzie więcej to myślę,że damy radę...
godolo - 2013-03-17, 20:55
Temat postu: zapytanie o zlot w Bałtowie
Witam organizatorów zlotu w Bałtowie
Chciałem zpytac o teren na ktorym odbedzie się zlot.Czy to jest kemping czy taż inny teren
i czy jest utwardzona nawierzchnia ,bo wiemy co sie działo w Pajęcznie w dniu wyjazdu ze
zlotu jak Janusz swoim jepem ciągał niektórych na linie.pozdrawiam

BiG Team - 2013-03-17, 21:01

ciąganie na linie było w programie zlotu jako atrakcja :szeroki_usmiech
godolo - 2013-03-17, 21:03
Temat postu: zlot w Bałtowie
Jeszcze jedno pytanie gdzie mozna zapisac sie na zlot
lepciak - 2013-03-18, 07:30

godolo Czy naprawiłeś już drabinkę nadwyrężoną na zlocie w Koszelówce? Na giełdzie w Słomczynie są do nabycia takie same ale aluminiowe w cenie 20 zł/szt.
darboch - 2013-03-27, 10:20

darol napisał/a:
darboch napisał/a:
Bal 50-70zł...co obejmuje ta cena ?

darboch przecież się nie rozerwiesz :haha: bo w tym czasie będzie drugi bal w restauracji przykamperowej "Pod Gwiazdami" , lub w razie niepogody "Pod Markizami" :ok
ZAstanawiam się tylko ile za wstęp... :diabelski_usmiech


bal KMW :-P ...za wstęp pewnie nic bo impreza Vipowska :haha:


piotr51 napisał/a:
Na razie załatwialiśmy tratwy a co do kajaków będziemy rozmawiać.


wiadomo już coś ??

piotr51 - 2013-03-27, 18:20

Odnośnie balu prowadzimy jeszcze rozmowy, przed Świętami poinformuję jak to będzie wyglądać.
Co do kajaków każdy będzie mógł skorzystać ale tylko indywidualnie po cenie jaka
jest w cenniku.

kalinin - 2013-03-27, 20:36

W kalkulacji kosztow Balu proszę uwzględnić, że zespol muzyczny CamperBand tradycyjnie gra do tańca bezpłatnie ! No ........ może za skromną kolacje.
KECZER - 2013-03-28, 02:04

a tak reklamuja u siebie nasz ZLOT koledzy z Ligi Karavanierow-Rosja

http://www.caravanliga.ru...php?f=70&t=1873

sa szanse ze w drodze na zlot "Adrii" pojawia sie i u nas!!
pozdrawiam Grzegorz

piotr51 - 2013-03-28, 09:04

Komunnikat w sprawie balu
Flagowy zlot jakim jest w tym roku Bałtów,jest kontynuacją zlotów w Pajęcznie,na których wszyscy uczestnicy bawili się razem.
W związku z tym że na listę balu zapisują się nie wszyscy uczestnicy zlotu, co może doprowadzić to tego że jedna grupa będzie balować w sali a druga też balować ale przy kamperach.
Dlatego też postanowiliśmy bal pominąć,a na jego miejsce organizujemy wspólną zabawę dla wszystkich uczestników,która odbędzie się na terenie Parku Jurajskiego.
W związku z tym do kosztów zlotu dodajemy 20zł od kampera, są to dwa bony po10zl,za taki bon będzie można sobie odebrać na zabawie kiełbaskę lub kaszankę,pieczywo oraz kufel piwa.
Oprócz tego że te dwa bony będą wliczone w koszty zlotu,to każda załoga będzie miała, możliwość wykupienia większej ilości,np. jak będzie więcej osób w kamperze.
Będziemy mieli przygotowane podium na którym będą rozdawane Campertimki oraz grał nasz Camper Band do wspólnej zabawy.
Jak wiecie zlot w Bałtowie jest pod hasłem Świętokrzyskie czaruje carawaningowców, a więc bawimy się wszyscy razem.
Lista na bal będzie usunięta,a wszystkich tych co już się zapisali przepraszamy,ale myślę że będzie to z korzyścią dla wszystkich uczestników.

JaWa - 2013-03-28, 09:10

piotr51 napisał/a:
ale myślę że będzie to z korzyścią dla wszystkich uczestników.

Zdecydowanie większość woli świeże powietrze. 8-)

Kotek - 2013-03-28, 09:24

Bardzo dobrze, powinniśmy być wszyscy razem. :spoko :kwiatki:
Track222 - 2013-03-28, 09:48

piotr51 napisał/a:
............. na jego miejsce organizujemy wspólną zabawę dla wszystkich uczestników.....................


Bardzo dobra decyzja :brawo :brawo

wbobowski - 2013-03-28, 12:12

piotr51 napisał/a:
Dlatego też postanowiliśmy bal pominąć,a na jego miejsce organizujemy wspólną zabawę dla wszystkich uczestników

Piotruś, bardzo dobra decyzja.
Aby pomóc organizatorom ją podjąć, dlatego nie zapisywalem się na bal. :haha: :haha: :haha:

AGAiPIOTR - 2013-03-28, 13:02

:hura [hura]
BŁĘKITNY Team - 2013-04-07, 17:32

AGAiPIOTR napisał/a:
:hura [hura]


Wy to nawet na trawniku pięknie zatańczycie! :ok :spoko

krzysieks - 2013-05-07, 14:05

Kochani pragnę przypomnieć iż zbliża się ostateczny termin zapisów na Zlot w Baltowie.
Lista chętnych na zlot zamknięta będzie 7 czerwca a na imprezy towarzyszące 1czerwca 2013r.Do zobaczenia .KrzysiekS :spoko

pieńki 69 - 2013-05-08, 23:09

witajcie!
wykombinowaliśmy czas i w związku z tym z ogromną przyjemnością zapisalibyśmy się na zlot, ale nie widzę nigdzie listy... :gwm
help! :?
Iza

Track222 - 2013-05-08, 23:20

pieńki 69 napisał/a:
witajcie!
wykombinowaliśmy czas i w związku z tym z ogromną przyjemnością zapisalibyśmy się na zlot, ale nie widzę nigdzie listy... :gwm
help! :?
Iza


Nic trudnego http://www.camperteam.pl/...r=asc&start=105 można się zapisać !!!

pieńki 69 - 2013-05-08, 23:27

:spoko DZIĘKI :spoko
zrobione, zapisałam nas :wyszczerzony:

Bigos - 2013-05-10, 17:20

a opłaty gdzie słać ?

kiedy , do kiedy ?

ślepy jestem (zniżka ? :) )

krzysieks - 2013-05-10, 17:25

Kolego poniżej masz rubrykę jak placić i gdzie.Pozdrawiam KrzysiekS :spoko
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=15476

krzysieks - 2013-05-18, 09:08

Ramowy Program XXVI Flagowego Zlotu BALTÓW 14-16 06 2013r

PIĄTEK 14 0610:oo-24:oo
-przyjazd ,rejestracja zlotowiczów,ustawienie camperów
10:oo-19:oo-indywidualne zwiedzanie JuraParku na podstawie identyfikatorów
-możliwość indywidualnego korzystania z dodatkowych atrakcji Kompleksu turystycznego (Zwierzyniec Baltowski,Oceanarium,Kino Emocji5D) na podstawie promocyjnych biletów zakupionych w BIURZE ZLOTU
20:oo-Uroczyste otwarcie Zlotu
-Konkursy:wiedzy o ziemi Świętokrzyskiej,śpiewać każdy może(karaoke)
21:oo-wspólne ognisko

SOBOTA 15 06 9:oo-19:oo
-indywidualne zwiedzanie Juraparku na podstawie identyfikatorów lub korzystanie z atrakcji Kompleksu Turystycznego
9:30-wyjazd l grupy na wycieczkę autokarową do Fabryki Porcelany AS w Ćmielowie
10:30-wyjazd ll grupy na wycieczkę autokarową do Fabryki Porcelany AS w Ćmielowie
12:20-wyjazd ciuchcią l grupy na splyw tratwami
14:20-wyjazd ciuchcią ll grupy na splyw tratwami
16:20-wyjazd ciuchcią lll grupy na splyw tratwami
20:oo-UROCZYSTE wręczenie CAMPERTEAMKÓW
-BAL POD GWIAZDAMI na 200PAR

NIEDZIELA 16 069:oo
-wycieczka rowerowa do Krzemionek Opatowskich ok 14 km.Bilety w promocyjnej cenie 12zl do nabycia w biurze ZLOTU
9:oo-19:ooZwiedzanie JuraParku i Kompleksu Turystycznego na podstawie identyfikatorów i zakupionych biletów.
19:oo ZAKOŃCZENIE ZLOTU

piotr51 - 2013-05-18, 11:46

Informuję wszystkich zlotowiczów,że na zlocie będzie sklep ARCADARKI gdzie będzie można zakupić części i akcesoria do naszych kamperków. Jeżeli ktoś będzie potrzebował wcześniej coś zamówić to proszę się kontaktować;arcadarka.pl/index.php?s=sklep
W sobotę od godziny 9 do 12 będzie można degustować i zakupić różnego rodzaju miody z pasieki z Łysej Góry oraz przeróżne nalewki Świętokrzyskie.

krzysieks - 2013-05-23, 18:47

Kochani... Już tylko 3 tygodnie i spotkamy się na największej Naszej imprezie Flagowym Zlocie Camperteam BALTÓW 2013.

W imieniu Starosty Ostrowieckiego Pana Zdzislawa Kalamagi i organizatorów Zlotu Górali Świętokrzyskich pragnę wszystkich zaprosić na gościnną ziemię Świętokrzyską.
Jestem przekonany,że każdy znajdzie tu coś dla siebie.Turyści piesi mają do dyspozycji oznakowane szlaki,rowerzyści gęstą sieć utwardzonych dróg i szlaków .Dużo wrażeń dostarczą spływy kajakowe malowniczymi przełomami Kamiennej, od Ćmielowa do Pętkowic.Czekają na Nas rezerwaty przyrody z licznymi skamieniałościami.
Jednak prawdziwe rarytasy tego terenu ukryte są pod powierzchnią ziemi.Takiego miejsca jak Krzemionki Opatowskie nie ma nigdzie indziej na świecie.To tu w neolicie było -jak określają archeolodzy-Prehistoryczne Zaglębie Krzemienne.Od ok 4000 do 1600r p.n.e. powstalo w Krzemionkach kilka tysięcy szybów!Siekierki wykonane z wydobywanego u nas krzemienia o czekoladowej barwie czy pięknego pasiastego był przedmiotem pożądania możnych ówczesnego świata. Dzisiaj możemy zwiedzać podziemne korytarze,sztolnie,zrekonstruowane neolityczne domostwa-niemal dotykać świat sprzed tysięcy lat.
Chcecie sprawdzić czy macie artystyczną duszę? Przyjedzcie do Ćmielowa,gdzie w jedynym w Polsce Żywym Muzeum Porcelany nie tylko poznacie tajniki wytwarzania porcelanowych cacek,ale sami będziecie mogli stworzyć własne.
Rajem dla dzieci -tych małych i tych dorosłych jest baltowski JuraPark. Zrekonstruowane z niebywałym pietyzmem figury dinozaurów ,zebrane z Gór Świętokrzyskich bloki skalne z odciskami ich tropów,minizoo,splywy tratwami Kamienną,kolejka górska,tereny zabwa dla dzieci,stoki narciarskie...Nic dziwnego,że to miejsce określane jest mianem świętokrzyskiego Disneylandu.
Trudno Wam będzie opuścić ziemię Ostrowiecką..Tak wiele jeszcze jest do zobaczenia.Może następnym razem..
Tarnowscy,Czartoryscy,Wielopolscy,Radziwillowie,Dobrzyńscy i inni przedstawiciele największych w Rzeczypospolitej rodów magnackich którzy wladali tą ziemią ,pozostawili po sobie jakiś ślad.Koniecznie musicie zobaczyć niby niepozorny kościólw Kunowie i wspaniale kamienne rzeźby.Także rzeźby-tyle,że nowoczesne-tworzą niesamowity kontrast z ruinami dawnej walcowni staszicowskiej w Nietulisku Dużym.W samym Ostrowcu Świętokrzyskim trzeba zwiedzić kolegiatę Michala Archaniola z początku XVll wieku, palac Wielopolskich czy XVll kościół św Mikolaja w Szewnej. W niedalekim Bodzechowie zrozumiecie skąd w twórczości Witolda Gombrowicza tyle dziwnych klimatów.Przez ziemie ostrowiecką biegnie również szlak architektury drewnianej.Modrzewiowe kościoły w Ostrowcu,Bodzechowie czy Rudzie Kościelnej też trzeba zobaczyć...
Do zobaczenia w Baltowie KrzysiekS :spoko

Marian 1949 - 2013-05-27, 10:59

Witam opłata za zlot dziś wysłana.
darboch - 2013-05-27, 11:06

piotr51 napisał/a:
W sobotę od godziny 9 do 12 będzie można degustować....


...u ARCADARKI :haha: :spoko grupa ślaska będzie :chacha2

Batmobil - 2013-05-29, 08:12

Witam
Chciał bym zgłosić załogę na zlot proszę o info jak to zrobić

kamyk59 - 2013-05-29, 08:28

http://www.camperteam.pl/...aa3bf78e#353206
JaWa - 2013-05-29, 10:50

Batmobil napisał/a:
hciał bym zgłosić załogę na zlot proszę o info jak to zrobić

Dopisz się do listy zlotowej i zrób przelew. Wszystko już zostało dokładnie opisane co i jak.

Cacki - 2013-05-30, 08:41

Witam czy na zlocie będzie pan od serwisowania urządzeń gazowych?
TomekW - 2013-05-31, 10:56

Kto zajmuje się rozliczaniem przelewów? Potrzebuję przesłać objaśnienie do przelewu, żona w pośpiechu wysłała sumę bez rozpiski i nicka (albo z rozpiską i bez nicka?)...
mar78 - 2013-06-01, 22:13

TomekW napisał/a:
Kto zajmuje się rozliczaniem przelewów? Potrzebuję przesłać objaśnienie do przelewu, żona w pośpiechu wysłała sumę bez rozpiski i nicka (albo z rozpiską i bez nicka?)...

Tu masz wszystkie dane: Kontaktuj się z Januszem,
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=15898
Pozdr. :surf:

nercedes - 2013-06-02, 12:32

Będzie nowa Lista osób których pieniądze dotarły na konto PTTCC
Marian 1949 - 2013-06-02, 14:13

Witaj Andrzej jak zrobiłeś przelew to na pewno na liście będziesz
krzysieks - 2013-06-02, 18:06

Aktualizacja wplat w poniedziałek po powrocie Janusza ze zlotu.Pozdrawiam Krzysiek.
Krystian - 2013-06-02, 20:19

Przelew wykonałem dopiero dzisiaj.
BŁĘKITNY Team - 2013-06-02, 21:08

Krystian napisał/a:
Przelew wykonałem dopiero dzisiaj.


Za późno!! :gwm

mar78 - 2013-06-02, 21:19

BŁĘKITNY Team napisał/a:
Krystian napisał/a:
Przelew wykonałem dopiero dzisiaj.


Za późno!! :gwm


cytat z wypowiedzi Janusza: http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=15943

"...Osoby których wpłaty nie dotrą na konto PTTCC do 03.06.2013 nie będą mogły wziąć udziału w zlocie...".

Wpłata Krystiana spokojnie jutro będzie na koncie PTTCC. A jak zrobił przelew "szybki" (mam taką dodatkowo płatną opcję w mbanku) to pieniążki były na koncie w 15 minut po zdefiniowaniu przelewu.
Jest jeszcze opcja, że ma konto w tym samym banku. W takim wypadku kasa natychmiast została przelana :spoko :spoko :spoko :spoko

BŁĘKITNY Team - 2013-06-02, 21:26

Kto nie wpłacił do 3 06,2013 roku ( nie zrobił przelewu) to nie ma co przyjeżdżać!!



:gwm :gwm :gwm :gwm :gwm :gwm :gwm


[b]Jeżeli chcecie to brac gotówkę w garść, udać się w poniedziałek z rana do najbliższego wam oddziału banku:
Credit Agricole Bank Polska S.A.

i wpłacić gotówką (przelew nie dojdzie z innego banku) bezpośrednio na konto:

Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej
adres:
98-330 Pajęczno
ulica 22 Lipca 19

Nr. rachunku 96 1940 1076 3073 3000 0000 0000 [/b]

BŁĘKITNY Team - 2013-06-02, 21:31

mar78 napisał/a:
BŁĘKITNY Team napisał/a:
Krystian napisał/a:
Przelew wykonałem dopiero dzisiaj.


Za późno!! :gwm


cytat z wypowiedzi Janusza: http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=15943

"...Osoby których wpłaty nie dotrą na konto PTTCC do 03.06.2013 nie będą mogły wziąć udziału w atrakcjach na zlocie...".

Wpłata Krystiana spokojnie jutro będzie na koncie PTTCC. A jak zrobił przelew "szybki" (mam taką dodatkowo płatną opcję w mbanku) to pieniążki były na koncie w 15 minut po zdefiniowaniu przelewu.
Jest jeszcze opcja, że ma konto w tym samym banku. W takim wypadku kasa natychmiast została przelana :spoko :spoko :spoko :spoko



Za późno!!!

:gwm :diabelski_usmiech :gwm :diabelski_usmiech :gwm :diabelski_usmiech :spoko

janusz - 2013-06-02, 23:09

Na liście jest 129 załóg a wpłat na dzień dzisiejszy 91. Bardzo proszę osoby które jeszcze nie wpłaciły a chcą przyjechać żeby nie ociągały się z wpłatami bo komplikują tym działania organizatorów.
Na zlot trzeba przygotować odpowiednie ilości rożnych rzeczy, począwszy od identyfikatorów a skończywszy na kiełbaskach i autobusach. Byłoby przykro gdyby czegoś zabrakło ale też nie byłoby dobrze gdyby zostało.
Do zlotu jeszcze trochę ponad tydzień, postarajcie powziąć odpowiednie kroki do końca tego tygodnia.

SlawekEwa - 2013-06-03, 05:50

BŁĘKITNY Team napisał/a:
Za późno!!!

Spoko, spoko :-P

mar78 - 2013-06-03, 08:16

BŁĘKITNY Team napisał/a:
Za późno!!!

:gwm :diabelski_usmiech :gwm :diabelski_usmiech :gwm :diabelski_usmiech :spoko

termin przesunięty do 08.06.2013r: http://www.camperteam.pl/...665f02c8#354068
:-P :spoko zatem, jeżeli ktoś jeszcze nie zrobił przelewu to wpłacajcie pieniążki i do zobaczenia w Bałtowie :spoko :spoko .
Pozdr. :surf:

darol - 2013-06-03, 08:31

sami skarbnicy piszą :haha:
Tolo-Digli - 2013-06-03, 11:31

W sytuacji gdy w grę wchodzi tylko kasa z góry za zlot jesteśmy zmuszeni zrezygnować z przyjazdu, gdyż córcia nasza przygotowuje się do kwalfikacji na olimpiadę młodzieżową w skokach przez przeszkody na koniku i czasami w czwartek lub piątek dowiadujemy się że wyjeżdżamy na zawody kontrolne (a teraz przed olimpiadą jest to manewr wzmożony),wczoraj po dwudniowych wzmaganiach zdobyła mistrzostwo regionu szkół gimnazjalnych w klasie "P" i finał w kl."N" (wielu to nic nie mówi),ale ważne że to nas dyskwalfikuje jako zlotowiczów,jeśli będziemy mieli ten zlotowy wekend wolny to poprostu przyjedziemy ,najwyżej organizator nas wyprosi ,samo życie.
Pozdrawiam

CORONAVIRUS - 2013-06-03, 11:39

Tolo-Digli napisał/a:
jeśli będziemy mieli ten zlotowy wekend wolny to poprostu przyjedziemy ,najwyżej organizator nas wyprosi ,samo życie.
Pozdrawiam


Tolo ...po takim cytacie : "Kto nie wpłacił do 3 06,2013 roku ( nie zrobił przelewu) to nie ma co przyjeżdżać!! " :shock: :shock: :shock: ja osobiście w przypływie wolnego czasu znalazłbym 1000 innych miejsc w Polsce a zlot pozostawił jako ostatnie z możliwych wyjść ..... sa jakieś granice kultury odnoszenia się do innych dorosłych ludzi i nie traktowania ich jak dzieci w piaskownicy ....


Gratulacje dla małolaty ... :bukiet: :bukiet: :bukiet:

janusz - 2013-06-03, 11:44

Z przyjechaniem na zlot i byciem nie ma żadnego problemu. Jeżeli ktoś ma taką niepewna sytuację jak wy to można wpłaty dokonać na miejscu. Cały problem polega na uczestnictwie w wycieczce do Ćmielowa i na spływie tratwą. Tu jest potrzebna decyzja o uczestnictwie. Wszystkie inne "atrakcje" dostępne będą na bieżąco.
Fabryka porcelany musi być poinformowana o ilości zwiedzających i flisacy z tratw muszą wiedzieć ile jednostek pływających przygotować.
Jeśli ktoś musi odłożyć decyzję o przyjeździe na ostatnią chwilę to oczywiście może przyjechać i zapłacić na miejscu ale nie ma pewności, że załapie się na wycieczkę i spływ.
W związku z tym poprawiłem wpis z ważną informacją:
Osoby których wpłaty nie dotrą na konto PTTCC do 08.06.2013 nie będą mogły wziąć udziału w atrakcjach na zlocie.

janusz - 2013-06-03, 11:49

No name napisał/a:
ja osobiście w przypływie wolnego czasu znalazłbym 1000 innych miejsc w Polsce a zlot pozostawił jako ostatnie z możliwych wyjść ..... sa jakieś granice kultury odnoszenia się do innych dorosłych ludzi


Adasiu możesz pojechać nawet w 2 000 innych miejsc tylko granice kultury o których piszesz obowiązują w drugą stronę też. Jeśli ktoś coś chce dla nas zrobić i prosi aby zadeklarować się i nie stawiać go potem pod ściana to "normalny" człowiek spełni prośbę. Ty jak zawsze masz inne zdanie a potem dziwisz się...

Tolo-Digli - 2013-06-03, 11:51

BŁĘKITNY Team napisał/a:
Kto nie wpłacił do 3 06,2013 roku ( nie zrobił przelewu) to nie ma co przyjeżdżać!!
Po takim" tekście" wszystko jest zrozumiałe i przepraszam że śmiałem wypocić post tej treści [quote]
Cytat:
W sytuacji gdy w grę wchodzi tylko kasa z góry za zlot jesteśmy zmuszeni zrezygnować z przyjazdu, gdyż córcia nasza przygotowuje się do kwalfikacji na olimpiadę młodzieżową w skokach przez przeszkody na koniku i czasami w czwartek lub piątek dowiadujemy się że wyjeżdżamy na zawody kontrolne (a teraz przed olimpiadą jest to manewr wzmożony),wczoraj po dwudniowych wzmaganiach zdobyła mistrzostwo regionu szkół gimnazjalnych w klasie "P" i finał w kl."N" (wielu to nic nie mówi),ale ważne że to nas dyskwalfikuje jako zlotowiczów,jeśli będziemy mieli ten zlotowy wekend wolny to poprostu przyjedziemy ,najwyżej organizator nas wyprosi ,samo życie
. w innym temacie ,ale to wynik tego że jest tych tematów zbyt dużo w sprawie zlotu,a organizator "nasz Pan" więc "wódz każe indianie muszą" miłej zabawy (robiliśmy wszystko aby spotkać się z wami ).
CORONAVIRUS - 2013-06-03, 11:59

janusz napisał/a:
No name napisał/a:
ja osobiście w przypływie wolnego czasu znalazłbym 1000 innych miejsc w Polsce a zlot pozostawił jako ostatnie z możliwych wyjść ..... sa jakieś granice kultury odnoszenia się do innych dorosłych ludzi


Adasiu możesz pojechać nawet w 2 000 innych miejsc tylko granice kultury o których piszesz obowiązują w drugą stronę też. Jeśli ktoś coś chce dla nas zrobić i prosi aby zadeklarować się i nie stawiać go potem pod ściana to "normalny" człowiek spełni prośbę. Ty jak zawsze masz inne zdanie a potem dziwisz się...


jeśli przyjazd na zlot nie wiąże się z obowiązkowymi atrakcjami w postaci spływów itp. to dalej twierdzę , że takie zdanie do dorosłych ludzi jest przeginką .... nie każdy lubi tratwy i chetnie by się choć spotkał ze znajomymi ale jeśli ma to robić przez płot bo tak jest wyryte wielkimi czerwonymi literami , to jeszcze raz dziękuję i to bardzo grzecznie ....

Myślę , że gdyby rozgraniczyć imprezy dodatkowe z podstawową to uniknieto by tego tematu ... ale jak sie mylę to trudno :spoko

janusz - 2013-06-03, 12:03

Adaś - trzeźwy jesteś?
O jakich obowiązkowych imprezach piszesz?
Zapisany jesteś na zlot?

Tolo-Digli - 2013-06-03, 12:05

janusz napisał/a:
Cały problem polega na uczestnictwie w wycieczce do Ćmielowa i na spływie tratwą. Tu jest potrzebna decyzja o uczestnictwie.
Januszu a czy ja się gdziekolwiek zapisałem prócz listy ogólnej jako uczestnik ????? przepraszam ale nic mi nie wiadomo,a po wysmarowaniu informacji na czerwono przez organizatora zrobiło się poprostu przykro i to wszystko,samo życie.
Pozdrawiam

CORONAVIRUS - 2013-06-03, 12:08

janusz napisał/a:
Adaś - trzeźwy jesteś?
O jakich obowiązkowych imprezach piszesz?
Zapisany jesteś na zlot?


ad 1 TAK
ad 2 no te co to niby uniemożliwiają przyjazd jeśli się nie wpłaci na konto / nie piszę o Twoich czerwonych literach tylko Kolegi "Błękitny Team"
ad 3 nie masz listy ?

janusz - 2013-06-03, 12:12

Cytat:
ad 3 nie masz listy ?

Nie patrzyłem na listę. Pomagam tylko organizatorom na tyle ile mogę z odległości 200 km.
Kontroluje przelewy i informuje Krzysia jaki jest stan kasy. On na tej podstawie wylicza sobie ile będzie musiał dołożyć z własnej kieszeni. :haha: Jak zresztą każdy który chce coś zrobić dla naszego klubu. :spoko

janusz - 2013-06-03, 12:20

Już mi się więcej nie chce tłumaczyć co autor miał na myśli. Zacytuję jedynie Sasqatsha - "Jeśli chcesz - szukasz sposobów. Jeśli nie chcesz - szukasz powodów"
CORONAVIRUS - 2013-06-03, 12:23

janusz napisał/a:
Już mi się więcej nie chce tłumaczyć co autor miał na myśli. Zacytuję jedynie Sasqatsha - "Jeśli chcesz - szukasz sposobów. Jeśli nie chcesz - szukasz powodów"



w ten sposób największą głupotę można usprawiedliwić i przejść do porządku dziennego uznając , że nic się nie stało ...

tak też mozna :idea:

Tolo-Digli - 2013-06-03, 12:24

janusz napisał/a:
Jeśli chcesz - szukasz sposobów
masz rację znalazłem sposób "przyjazd na ostatnią chwilę
janusz napisał/a:
Jeśli nie chcesz - szukasz powodów"
powód otrzymałem od organizatora dużą czerwoną trzcionką i nie musisz
janusz napisał/a:
tłumaczyć
więcej nic przynajmiej ja tego nie oczekuję miłego dnia i pozdrawiam.
Tolo-Digli - 2013-06-03, 12:28

Te no name ,adwokat :haha: ,a tobie to się nie wydaje że to jest problem mój ,aby sobie wyjaśnić takie małe nieporozumienia :aniolek
janusz - 2013-06-03, 12:35

Tolo-Digli,
Tolku, gdzie Krzysiek albo Piotrek napisali cokolwiek o nieprzyjeżdżaniu? :shock:
Ja napisałem, może nie precyzyjnie, może nie dość precyzyjnie, że mija termin. Opisałem wyczerpująco o co chodzi.
To jest zlot CamperTeam, organizuje go Krzysiek i pomaga mu Piotrek. PTTCC pomogło o tyle że miał kto napisać pisma do władz regionu z prośbą o pomoc. PTTCC podjęło się obsługi finansowej zlotu. To jest pierwszy zlot który aby zorganizować musieliśmy podpisać umowę. O wszystkim tym pisaliśmy i informowaliśmy.
Na prawdę nie wiem jaki jest problem?

CORONAVIRUS - 2013-06-03, 12:37

Tolo .... nie jesteś sam na tym świecie , więc się tak nie podnoś na fotelu .... :haha:

...sam sobie wyjaśniaj swoje nieporozumienia jak masz ochote ... gniecie mnie to lekutko :-P

janusz - 2013-06-03, 12:42

Cytat:
...sam sobie wyjaśniaj swoje nieporozumienia jak masz ochote ... gniecie mnie to lekutko :-P

A nie było tak zacząć dyskusji w tym wątku? :haha:

ANDROCH - 2013-06-03, 12:55

Witam.
Może troszkę póżno,czy jest jeszcze możliwość dopisać się na ten zlocik.

krzysieks - 2013-06-03, 13:01

No Name kolega Blękitny Team nie jest organizatorem zlotu w Baltowie. Uczestnictwo w zlocie nie zobowiązuje Cię do brania udziału w dodatkowych atrakcjach. Jako współorganizator serdecznie Cię pozdrawiam i zapraszam do Baltowa. KrzysiekS.
Tolo-Digli - 2013-06-03, 13:02

Janusz ,ja nie mam czasu spędzać pół swojego życia na czytaniu wszystkich postów ,a niekiedy czytam temat "zlot flagowy " lista ,wpis i to wszystko ,aż tu nagle ktoś smaruje na czerwono przykry tekst i ja go potraktowałem jako jednego z organizatorów ,którzy powinni czuwać nad tym tematem i dać za taki wpis koledze małą reprymędę "nie twoja piaskownica ,nie wrzucaj zabawek".Zrobiłem błąd bo trzeba było się wypisać bez zbędnych tłumaczeń i żyć swoim życiem ,a tak dałem "pożywkę" na zbędne klikanie za co przepraszam i dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. :)
MILUŚ - 2013-06-03, 13:20

BŁĘKITNY Team napisał/a:
Kto nie wpłacił do 3 06,2013 roku ( nie zrobił przelewu) to nie ma co przyjeżdżać!!



:gwm :gwm :gwm :gwm :gwm :gwm :gwm ............


KOLEGO.............nie jesteś organizatorem więc............się nie produkuj i nie wychodź przed orkiestrę :chytry

KECZER - 2013-06-03, 13:25

Panowie strasznie sie zagalopuwujecie
cieszmy sie sukcesem corki Tolo- Digli w sporcie jezdzieckim - w sumie kazdy mlody sportowiec potrzebuje wspracia i rodzice jej to daja swoja obecnoscia.
Napewno taki sport jest duzo lepszy niz siedzenie przez komputerem w mlodym wieku!!

Cieszmy sie pryncypialnoscia Adama

Cieszmy sie ze Krzysieks (i jeszcze ktos tylko mi wylecial z glowy) chcial wziasc na "garb" organizacje ZLOTU FLAGOWEGo- i juz zaczynajmy mu dziekowac

Cieszmy sie ze OD wlaczyl sie do roboty i kontroluje przeplywy kasowe- w sumie bardzo wazne-

KOLEDZY jeszcze nie dojechalismy na ZLOT a ju mamy muchy w nosie, inne wersje optyki sytuacji i powstaja na łączach nieporozumienia- po co to???

liczmy dni i godziny do zlotu i cieszmy sie wielkim spotkaniem kolegow, ktore w tym roku przyblizaja nam piekne Gory Swietokrzyskie ich camperowi mieszkancy!!!

pozdrawiam z nadzieja na slonce i wspaniale spotkanie

Grzegorz :spoko :spoko :spoko

janusz - 2013-06-03, 13:44

OK, chyba wszystko wyjaśnione.
Nie ma co dalej roztrząsać problemu którego nie ma.
Zlot jest otwarty dla wszystkich i praktycznie nieograniczona jest ilość uczestników.

- jeśli ktoś ma ochotę przyjechać i może poinformować organizatorów o przyjeździe to super,
- jeśli ktoś nie wie czy może przyjechać i poinformuje o tym organizatorów to też dobrze da się podejść do sprawy indywidualnie.
- Jeśli ktoś nie może przyjechać na zlot a był zapisany i poinformuje o tym organizatora będzie bardzo ładnie choć łączymy się w bólu i współczujemy, że nie może.
- Jeśli ktoś nie miał, nie ma i nie będzie miał zamiaru przyjechać niech nie zawraca organizatorowi :dupa

CORONAVIRUS - 2013-06-03, 13:45

krzysieks napisał/a:
No Name kolega Blękitny Team nie jest organizatorem zlotu w Baltowie. Uczestnictwo w zlocie nie zobowiązuje Cię do brania udziału w dodatkowych atrakcjach. Jako współorganizator serdecznie Cię pozdrawiam i zapraszam do Baltowa. KrzysiekS.


No i się wyjaśnia powoli , że nie organizator posługuje się narzędziami organizatora ogłaszając w identyczny sposób treści nie organizacyjne co wprowadza dezorganizacje i wzburzenie / piszę o swoim odczuciu / . Szkoda , że organizator nie zwrócił wcześniej na to uwagi / tu tez moje odczucie / .

Dziękuję za zaproszenie jednak odległość nas dzieląca juz na wstępie wykluczała naszą ekipę z tej zabawy , za kilka tygodni najprawdopodobniej ponownie będę w tamtych okolicach co też i miało miejsce na początku maja . Szczęśliwych z tego powodu nie brakuje /pozdrówki dla OD/ :haha:


Już teraz życzę wszystkim miłej zabawy i zdrówka :spoko :spoko :spoko

darol - 2013-06-03, 13:47

krzysieks napisał/a:
No Name kolega Blękitny Team nie jest organizatorem zlotu w Baltowie.

Właśnie swoim poprzednim poście chciałem zwrócić delikatnie na to uwagę.
Przez takie bzdurne wpisy osób nie związanych z organizacją, tworzą się nerwowe klimaty na starcie.
Szeryf wszystko wyjaśnił w stosownym miejscu, jak ktoś jest zainteresowany to znajdzie.
A jak się deklaruje przyjazd, to i zaliczkę na czas było by miło wpłacić a nie spinki robić.

janusz - 2013-06-03, 14:08

No name napisał/a:
piszę o swoim odczuciu / . Szkoda , że organizator nie zwrócił wcześniej na to uwagi / tu tez moje odczucie / .

Organizator zareagował natychmiast gdy przedstawiłeś swoje odczucia. :haha:
Organizatorzy nie są tacy subtelni by z góry wiedzieli co K o g u t a może wkurwić. Bardzo przepraszamy, że nie stanęliśmy na wysokości zadania i nie zapobiegliśmy twojemu zdenerwowaniu. Czasami tak jest, że stare wraca, szczególnie niektóre ptaki nieloty. :haha:

CORONAVIRUS - 2013-06-03, 15:03

janusz napisał/a:
No name napisał/a:
piszę o swoim odczuciu / . Szkoda , że organizator nie zwrócił wcześniej na to uwagi / tu tez moje odczucie / .

Organizator zareagował natychmiast gdy przedstawiłeś swoje odczucia. :haha:
Organizatorzy nie są tacy subtelni by z góry wiedzieli co K o g u t a może wkórwić. Bardzo przepraszamy, że nie stanęliśmy na wysokości zadania i nie zapobiegliśmy twojemu zdenerwowaniu. Czasami tak jest, że stare wraca, szczególnie niektóre ptaki nieloty. :haha:


nie wraca coś/ktoś/ jeśli nie odeszło ani nie odleciało .... :haha:

Januszku , nie te oczka w sieci by złapać zwierza ...

Cieszę się , że wszystko jest po mojej myśli , wszystko działa jak lubię i obiecuję , że następny poniedziałek będzie dopiero za tydzień / to się tyczy ludzi pracujących / ... :spoko

JaWa - 2013-06-03, 15:38

A może dwie ostanie strony do śmietnika, bo tylko tam ich miejsce. :evil:
Track222 - 2013-06-03, 15:58

JaWa napisał/a:
A może dwie ostanie strony do śmietnika, bo tylko tam ich miejsce. :evil:


Jacek mam takie samo zdanie, po co zaśmiecać temat. Kolejny raz mamy przesilenie zimowe.

janusz - 2013-06-03, 16:15

No name napisał/a:
nie wraca coś/ktoś/ jeśli nie odeszło ani nie odleciało .... :haha:

Pomyliłem się, szkoda, miałem nadzieję, że jednak ptak odleciał.
Trudno nikt przecież nie obiecywał, że będzie lekko. :haha:
JaWa napisał/a:
A może dwie ostanie strony do śmietnika, bo tylko tam ich miejsce. :evil:

Jacku jeszcze 10 dni i temat sam umrze śmiercią naturalną.
Track222 napisał/a:
Kolejny raz mamy przesilenie zimowe.

Chciałeś chyba powiedzieć, że jesienne, nie ma się co dziwić jak deszcz leje bez opamiętania.
Krzysiu pojechał sprawdzić czy da się samochodem wjechać na łąkę. :haha:

krzysieks - 2013-06-03, 16:47

Baltów gotów na najazd camperów. Plac suchy bez błotnych atrakcji. Tylko rzeka Kamienna coś wysoko sobie plynie. Jeszcze tylko przygotować okowitę, smalczyk , ogóreczki i możemy zaczynać. Szykujcie formę, nie będzie lekko. :haha: Do zobaczenia w Baltowie. KrzysiekS :spoko
Kotek - 2013-06-03, 19:16

krzysieks napisał/a:
Tylko rzeka Kamienna coś wysoko sobie plynie.


Nie strasz, bo mało nas przyjedzie. :nono

krzysieks - 2013-06-03, 19:24

Oglądalem prognozy pogody na przyszly tydzień i zapowiada się rewelka. :bigok Wreszcie bez deszczu. Pozdrawiam Was Kotki i do zobaczenia w słonecznym Baltowie. :spoko
BŁĘKITNY Team - 2013-06-03, 21:13

Chwilkę wtrącenia bo do mnie piją!

Po pierwsze: na listę wpisało się dużo nowo zapisanych na forum co nie wiedzą co i jak i że wpłata też jest ważna jeśli zapisali się na listę a szczególnie nalisty dodatkowych atrakcji. A wy stare wyjadacze wszystko wiecie i tylko nie wiem poco tyle piany.

Po drugie: temat płatności jest w innym miejscu niż listy i nie zawsze wszyscy czytają, a ja nie widzę nic obrażającego by przypomnieć lub wskazać jak dokonac wpłaty aby atrakcje nie uciekły.

Po trzecie: już kilka razy była mowa o pewnych uwarunkowniach, które stawiają organizatorzy (np co do zaliczki lub pełnej wpłaty), jest to co dla niektórych zrozumiałe i musi być do przyjęcia przez wszystkich, którzy chcą brać udział w zabawie a nie stać za płotem i kombinować, albo jak to modne również natym forum - bić pianę a potem pisać że coś tam coś tam ale i tak nie przyjadę.

Po czwarte: nie zauważyłem żeby czerwona pogrubiona czcionka była dla kogoś zarezerwowana. :bigok

Po piąte: jak się czyta niektóre posty to jakby się było w piaskownicy. Niedługo to nawet nie wolno będzie czytać postów :diabelski_usmiech

Po szóste: Janusz napisał:

Na liście jest 129 załóg a wpłat na dzień dzisiejszy 91 (03.06.2013). Bardzo proszę osoby które jeszcze nie wpłaciły a chcą przyjechać żeby nie ociągały się z wpłatami bo komplikują tym działania organizatorów.


I to mnie motywuje aby przypominać o wpłacie bo to nic strasznego i nie obrażajacego (no chyba, że ktoś ma sklerozę i nie che aby jej wytykać).
Fajnie jest się spotkać w dużym gronie na zlocie Flagowym i bez niepotrzebnych nieporozumień zwłaszcza finasowych.


Pozdrawiam :spoko :bigok

MILUŚ - 2013-06-03, 21:25

BŁĘKITNY Team napisał/a:
................
Po szóste: [size=18][b]Janusz napiał:


Myślałem ,że to no name ma k o g u c i e korzenie ale żeby OD miałby piać ? :shock:

darboch - 2013-06-03, 22:17

Człowiek na kilka godzin wyskoczy do pracy a tu już problemy z dupy się potworzyły :haha: Qrwa ludzie dajcie spokój....problemy czytania ze zrozumieniem albo po prostu szukanie dziury w całym :?: :chytry
eMKa - 2013-06-03, 22:49

Podobno Polacy jako jedyni na świecie umieją popsuć betonową kule, ale na szczęście tym razem się nie udało :szeroki_usmiech

Jest zlot, kto chce niech przyjeżdża kto nie to nie. Za przebywanie samochodem na terenie też trzeba zapłacić, albo nie płacić i stać za płotem, każdy ma wybór i niech ma do siebie pretensję za swoje decyzje a nie obwinia świat.
:spoko

A w sprawach organizacyjnych niech wypowiadają się tylko organizatorzy, to też oczywiste.

Tolo-Digli - 2013-06-04, 08:04

BŁĘKITNY Team napisał/a:
I to mnie motywuje aby przypominać o wpłacie
i tu masz rację tylko sposób w jaki to zrobiłeś na wstępie postu ........ :placze2 :confused
BŁĘKITNY Team napisał/a:
i nie obrażajacego
jak przeczytasz jeszcze raz moje posty to tam jest mowa że zrobiło się poprostu PRZYKRO :-/ ,ale spoko wszystko się wyjaśniło i jest ok.
bogusław - 2013-06-04, 10:50

Jestem przerażony poziomem dyskusji. Pisze się wkurwić a nie "wkórwić". Dbajmy proszę o czystość języka.
bogusław

kamyk59 - 2013-06-04, 11:40

Dołączam się do wniosku o skasowanie ostatnich dwóch stron
janusz - 2013-06-04, 12:33

bogusław napisał/a:
Dbajmy proszę o czystość języka.
bogusław

Poprawiłem, rzadko używam tego typu zwrotów to i błądzę. :oops:
kamyk59 napisał/a:
Dołączam się do wniosku o skasowanie

Nie bardzo wiem dla czego kasować?
To tak jak zmieniać nazwę ulicy np z 1 maja na 3 maja bo 1 maja niepolitycznie. Była taka dyskusja i raczej należy wyciągnąć wnioski niż kasować. Tak myślę.
Jest jeszcze druga strona medalu, możemy dowiedzieć się, że problem zamiatamy pod dywan. :haha:

krzysieks - 2013-06-04, 17:37

Hej ludziska zapisujcie się bo nie wiem ile ogórców i okowity przygotować. :haha: :haha: Jak zostanie będzie zle, jak zabraknie jeszcze gorzej. :gwm :gwm .
ZUCHWAŁY - 2013-06-04, 18:08

Panowie !

Bardzo przepraszam, że przerywam Waszą bardzo interesującą dyskysję ale
mam konkretne pytanie (może ineresujące nie tylko mnie).
Czy na Zlocie w Bałtowie będzie rewelacyjny serwisant od instalacji gazowych
Pan Dariusz Łuczak z Lubonia. Bardzo by mi zależało na jego obecności

Pozdrawiam
Stanisław "ZUCHWAŁY" :box

lepciak - 2013-06-04, 18:22

krzysieks
Cytat:
Hej ludziska zapisujcie się bo nie wiem ile ogórców i okowity przygotować

DUŻO
Kiedy StasioiJola przygotowują okowitę na zlot to jeszcze nigdy jej nie zabrakło. Z ogórcami sprawa ma się dokładnie tak samo. A najwięcej zawsze konsumują ci którzy się nie zapisali.
Tyle praktyka.

KECZER - 2013-06-04, 19:23

ZUCHWAŁY napisał/a:
Bardzo przepraszam, że przerywam Waszą bardzo interesującą dyskysję ale
mam konkretne pytanie (może ineresujące nie tylko mnie).
Czy na Zlocie w Bałtowie będzie rewelacyjny serwisant od instalacji gazowych
Pan Dariusz Łuczak z Lubonia. Bardzo by mi zależało na jego obecności


i jabym sie dopisal do listy chetnych na spotkanie Panem Darkiem Łuczakiem

z tym pytaniem pozdrawiam Grzegorz :spoko

Piast53 - 2013-06-04, 20:42

Witam. Może ktoś mi poda gdzie jest ta lista uczestników lub tel do organizatora bo chcę się zapisać chociażby na liste rezerwową. Teraz jestem już pewny że mogę i chcę przyjechać. Proszę o informacje nawet sms-em na 509-952-502 będę wdzięczny i zobowiązany. DOPISANE PÓŹNIEJ;
Znalazłem już wszystko i zapłaciłem bo nigdzie nie widziałem aby zapisy były zamknięte. W razie gdyby moja wpłata była za późno i nie mógłbym przyjechać to proszę o informacje abym nie jechał daremnie. Pozdr. Piast-y 53-cie

Luksiak - 2013-06-04, 20:46

KECZER napisał/a:
ZUCHWAŁY napisał/a:
Bardzo przepraszam, że przerywam Waszą bardzo interesującą dyskysję ale
mam konkretne pytanie (może ineresujące nie tylko mnie).
Czy na Zlocie w Bałtowie będzie rewelacyjny serwisant od instalacji gazowych
Pan Dariusz Łuczak z Lubonia. Bardzo by mi zależało na jego obecności


i jabym sie dopisal do listy chetnych na spotkanie Panem Darkiem Łuczakiem

z tym pytaniem pozdrawiam Grzegorz :spoko

Oooo ja też jestem zainteresowany sprawdzeniem instalacji gazowej. .......... Lepiej spać spokojnie

Pozdrawiam Marcin-Luksiak

BŁĘKITNY Team - 2013-06-04, 21:07

Piast53 napisał/a:
Witam. Może ktoś mi poda gdzie jest ta lista uczestników lub tel do organizatora bo chcę się zapisać chociażby na liste rezerwową. Teraz jestem już pewny że mogę i chcę przyjechać. Proszę o informacje nawet sms-em na 509-952-502 będę wdzięczny i zobowiązany.


I tak jak wczesniej mówiłem (sory kolego że Cię cytuję) ale właśnie nowi kamperowicze nie o wszyskim wiedzą i nie potrafią się jeszcze poruszać po forum.
Witamy i zapraszamy:

najpier kliknij tu: http://www.camperteam.pl/forum/viewforum.php?f=342

a potem zapisz się tu: http://www.camperteam.pl/...p=354482#354482
O już jesteś zapisany

a potem tu wpłać (ile sam decydujesza wg wzoru organizatora) http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=15476

Pozdrawiam wszystkich
bez urazy :spoko :spoko

krzysieks - 2013-06-04, 21:14

Dzięki Tomasz za pomoc. :spoko
janusz - 2013-06-04, 21:41

ZUCHWAŁY napisał/a:
Czy na Zlocie w Bałtowie będzie rewelacyjny serwisant od instalacji gazowych

Będzie.
http://www.camperteam.pl/...p=354510#354510

pieńki 69 - 2013-06-05, 07:52

kochani!
:( :zastrzelic :box walczyliśmy z przeciwnościami do ostatniego momentu mając nadzieję, że tak jak w zeszłym roku, nie zabraknie nas na najważniejszym zlocie.
Trwaliśmy długo w okrążeniu, ale przegraliśmy :( :gwm :gwm :gwm i dlatego z ogromną przykrością zmuszeni jesteśmy zrezygnować z przyjazdu :placze2 :placze2 :placze2 ZAZDROŚCIMY WAM BARDZO!
Bawcie się cudownie! :kamp :dyskusja: :jump: :gra: :kon:
rozegrajcie wszelkie konkurencje :hura:
i pamiętajcie, że najważniejszy jest :admin
:usta: :usta: :usta: Pozdrawiamy wszystkich serdecznie
Iza, Wojtek, Natalia, Milena :spoko :spoko :spoko :spoko

janusz - 2013-06-05, 15:46

Gdyby ktoś potrzebował kurtkę-polar to mogę zabrać do Bałtowa. Proszę o informację na PW z potrzebnymi rozmiarami. Przywiozę tylko zamówione kurtki gdyż chciałbym na zlocie bawić się a nie handlować. Jest też kilka kurtek dziecięcych z pierwszej serii, przywiozę na pokazanie.
Wystąpił chwilowy brak damskiej "L" będą dostępne w końcu czerwca lub na początku lipca.

Luksiak - 2013-06-05, 20:58

mam pytanko do wszystkich jadących z Łodzi , okolic i wszyskich obok których bedziemy jechać czy bedzie może jakieś spotkanie w drodze :) aby wspólnie dojechać ???

pozdrawiam Marcin-Luksiak

janusz - 2013-06-05, 21:55

Jeśli przez Pajęczno to zapraszam, z tym że jadę w czwartek.
StasioiJola - 2013-06-05, 21:58

Czy może przez Gąbin???? :-P :-P :spoko
Luksiak - 2013-06-05, 22:07

przez Pajęczno i to jeszcze w czwartek to raczej nie :chytry

ale przez Wiskitki / Żyrardów to już raczej :) więc Stosio jak coś to jestem za :) :)

lepciak - 2013-06-06, 08:12

Luksiak
Cytat:
wszyskich obok których bedziemy jechać czy bedzie może jakieś spotkanie w drodze

Jak będziesz przejeżdżął koło Gdańska to wpadaj. Spotkanie w drodze u nas masz jak w banku. Zapraszamy

adej - 2013-06-07, 22:18

Gadu gadu, przejrzałem wszystkie strony, ale jakoś "umkło" mi gdzie mam zajechać.
Może ktoś obeznany i bardziej spostrzegawczy poda namiary gps, albo jakiś konkretny adres.
Dzięki bardzo. :roll:

WODNIK - 2013-06-07, 22:31

http://www.juraparkbaltow.pl/

Klupnij na ten adres i potem na dole po lewej klupnij ,Znajdź Bałtów na mapie, i masz wszystko.
Pozdrawiam :spoko

dominik - 2013-06-07, 22:58

adej napisał/a:
Gadu gadu, przejrzałem wszystkie strony, ale jakoś "umkło" mi gdzie mam zajechać.
Może ktoś obeznany i bardziej spostrzegawczy poda namiary gps, albo jakiś konkretny adres.
Dzięki bardzo. :roll:


jak będziesz jechał to daj znać, wyślemy człowieka i będzie czekał na rogatkach miasta, zaprowadzi na miejsce bez problemu tel. 604245879

adej - 2013-06-08, 08:22

WODNIK napisał/a:
Klupnij na ten adres

Aż taki gulok to jeszczy nie jezdym, wim gdzie je Bałtów.
dominik napisał/a:
wyślemy człowieka i będzie czekał na rogatkach miasta

Dzięki, na umyślnego nie liczę, a nie macie nowszych metod?
Chodziło mi o konkretny adres lub namiary GPS, w każdym bądź razie dziękuję. A ja dalej nic :niewiemm

gino - 2013-06-08, 09:02

adej napisał/a:
Chodziło mi o konkretny adres


Bałtów 8A
27-423
tel. 41 264 14 20
:spoko

JaWa - 2013-06-08, 16:47

adej napisał/a:
a nie macie nowszych metod?

Mamy też nowsze metody. :spoko
N 51°00'54 E 21°32'13

salut - 2013-06-08, 18:23

Albo tak.
51.020342,21.544163
:spoko :spoko

adej - 2013-06-08, 18:59

JaWa napisał/a:
Mamy też nowsze metody.

I TO JE TO!
Dzięki wielkie. :spoko

marian.marian - 2013-06-08, 21:21

Z góry przepraszam, że tu piszę do Janusza ale w żaden sposób nie udaje mi się wysłać na pw, wiadomość ciągle pozostaje w folderze do wysłania zamiast w wysłanych.
janusz - 2013-06-08, 22:23

marian.marian napisał/a:
Z góry przepraszam, że tu piszę do Janusza ale w żaden sposób nie udaje mi się wysłać na pw, wiadomość ciągle pozostaje w folderze do wysłania zamiast w wysłanych.

W kwestii formalnej. Forum tak ma że PW siedzi u Ciebie w "do wysłania" dopóki adresat nie przeczyta. Jeśli adresat przeczyta to u Ciebie zmienia się na "wysłane" :spoko

marian.marian - 2013-06-08, 22:31

A no to Cię zasypało moimi wiadomościami... Sorry i dzięki za wyjaśnienie, bo ja ślę jak dureń gdzie się da po kilka razy. Człowiek całe życie się uczy...
JaWa - 2013-06-09, 09:46

Czas ruszać w kierunku Bałtowa. :bigok Pierwszy etap to Tomaszów Mazowiecki i Błękitne źródła.
lepciak - 2013-06-09, 09:56

JaWa
Cytat:
Czas ruszać w kierunku Bałtowa.

My ruszamy jutro i wpierw pędzimy do Gąbina bo tam StasioiJola też pędzi.

Wito - 2013-06-10, 15:45

Jedni się szykują, inni już pędzą do Bałtowa. Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja hydrologiczna w Bałtowie. Komunikaty na temat poziomu rzeki Kamiennej są niepokojące. Czy Bałtów a szczególnie pole biwakowe, na którym mamy stanąć nie będą zalane? Proszę organizatorów o odpowiedź. Pozdrawiam.
krzysieks - 2013-06-10, 16:06

Dzisiaj rano byłem w Baltowie. Wszystko jest ok. Kamienna plynie w swoim korycie. Jest trochę mokrawo, ale od wtorku zapowiadają piękną pogodę i wszystko wyschnie. Do zobaczenia w Baltowie. Pozdrawiam Krzysiek. :spoko
krzysieks - 2013-06-10, 20:49

Witaj Nercedes. Proszę o kontakt bo nie wiem jak rozpisać Twoją wplatę 140 zl . Mój tel 691220027.Pozdrawiam Krzysiek. :spoko
janusz - 2013-06-10, 21:01

krzysieks napisał/a:
bo nie wiem jak rozpisać Twoją wplatę 140 zl

Kamper i 6 talonów tak było napisane we wpłacie.

krzysieks - 2013-06-10, 21:04

Ok dzięki Janusz. :spoko
adej - 2013-06-10, 21:34

Mam zapytywanie do organizatorów, czy można przyjechać w czwartek po południu? :roll:
Dzięki za odpowiedź. :spoko

krzysieks - 2013-06-10, 21:35

Tak Adej zapraszamy. Będziemy w czwartek od 11:00. Pozdrawiam Krzysiek. :spoko
adej - 2013-06-10, 21:49

Dzięki bardzo, postaram się skorzystać z zaproszenia.
Do zobaczenia. :spoko

krzysieks - 2013-06-11, 21:32

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia... to szybciutko się pakujemy i zasuwamy po słoneczko do BALTOWA.
ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE... GÓRALE i CZAROWNICE ZAPRASZAJĄ NA ZLOT . :haha: :haha: :haha:

darboch - 2013-06-11, 21:46

krzysieks napisał/a:
ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE



mam nadzieję, że zaczaruje pogodę i będzie świecić słońce :-P

krzysieks - 2013-06-11, 22:35

Oj będzie świecić, będzie.... :haha: :haha: :haha:
krzysieks - 2013-06-12, 08:46

Dobre wieści z BALTOWA- ŚWIECI SLOŃCE :pifko
TomekW - 2013-06-12, 10:20

A w jakim stanie plac? Nie będzie powtórki z Kazimierza Dolnego 2008?
krzysieks - 2013-06-12, 10:33

Witam. Jeszcze kilka uwag organizacyjnych :
1 Na piątkowe ognisko proszę zabrać swoje kijki i kielbaski.
2 W niedzielę rano organizujemy wycieczkę rowerową do Neolitycznej Kopalni Krzemienia (Zabytek klasy Światowej) gorąco polecam. Zapisy w BIURZE ZLOTU.
3 Na zlot nie zabieramy parasoli, kurtek przeciwdeszczowych.Koniecznie wezcie kremy do opalania z wysokim filtrem.
4 BIURO ZLOTU czynne będzie od czwartku od godziny 12:00.W przypadku jakiś problemów , niejasności podaje numery kontaktowe do ORGANIZATORÓW- KrzysiekS 691220027 , MarekH 510186389 , Piotr51 510835873.

Życzę wszystkim szczęśliwego dojazdu.Pozdrawiam KrzysiekS :spoko

piotr51 - 2013-06-12, 12:51

Przypominam że ustawiamy się po kolei tak jak organizator wyznaczy miejsce.
Jeżeli ktoś będzie chciał razem z kimś stanąć to proszę umawiać się przed Bałtowem,
i wjechać razem.
Informuję również że w piątek będzie konkurs z nagrodami z wiedzy o województwie
świętokrzyskim.Pytania zostały ułożone z folderów które dostaniecie po przyjeździe
na zlot. :spoko

Tolo-Digli - 2013-06-12, 12:57

TomekW napisał/a:
A w jakim stanie plac? Nie będzie powtórki z Kazimierza Dolnego 2008?
ale jest co wspominać :haha:
darol - 2013-06-12, 14:49

piotr51 napisał/a:
Przypominam że ustawiamy się po kolei tak jak organizator wyznaczy miejsce.
Jeżeli ktoś będzie chciał razem z kimś stanąć to proszę umawiać się przed Bałtowem,
i wjechać razem.

Przepraszam ale grupa śląska zgłaszała rezerwację miejsca na 12 kamperów (KMW+ ekipa czeska). krzysieks, mam nadzieję że potwierdzisz. Nie ma możliwości wjechania razem bo będziemy się zjeżdżać 2 dni.

gino - 2013-06-12, 18:10

darol napisał/a:
będziemy się zjeżdżać 2 dni.

zrobicie konkurencyjny zlot przed wjazdem na plac......zlot ''czekających'' :haha:
chętnie się przyłącze....bo tez będę czekał na 3 lub 6 załóg....

darol - 2013-06-12, 19:47

już załatwione wsio :spoko
gino, czas już, aby Mazowszaki przedłużyły ulicę śląską :szeroki_usmiech

SlawekEwa - 2013-06-12, 19:56

piotr51 napisał/a:
Przypominam że ustawiamy się po kolei

darol napisał/a:
Przepraszam ale grupa śląska zgłaszała rezerwację miejsca na 12 kamperów (KMW+ ekipa czeska). krzysieks, mam nadzieję że potwierdzisz.

darol napisał/a:
już 'załatwione wsio

Baco to jak to jest, są "równi" i " równiejsi" :shock:
Też chciałbym stać w grupie lubelskiej / 5 kamperów/ :lol:

piotr51 - 2013-06-12, 20:29

Sławek wszyscy dla mnie są jednakowo równi i myślę że jeżeli chcemy aby był
porządek i bezpiecznie to musimy stosować się do wskazówek organizatora.
A ja nic z nikim nie załatwiam poza tym co piszę i tylko przekazałem wiadomość
o ustawianiu kamperów.

BŁĘKITNY Team - 2013-06-12, 22:07

SlawekEwa napisał/a:
piotr51 napisał/a:
Przypominam że ustawiamy się po kolei

darol napisał/a:
Przepraszam ale grupa śląska zgłaszała rezerwację miejsca na 12 kamperów (KMW+ ekipa czeska). krzysieks, mam nadzieję że potwierdzisz.

darol napisał/a:
już 'załatwione wsio

Baco to jak to jest, są "równi" i " równiejsi" :shock:
Też chciałbym stać w grupie lubelskiej / 5 kamperów/ :lol:


Dasz "górala" i wszystko będzie załatwione :bajer

BŁĘKITNY Team - 2013-06-12, 22:11

Kto jedzie w piątek przez Górę Kalwarię około 14:00 - 15:00.

Może stworzymy małą karawanę! :bigok

Po 16:00 w Górze od strony Warszawy (Konstancina lub Piaseczna) będzie niezły korek jak co tydzień. :gwm :gwm :gwm

Potem luźniej dopiero po 18:00 :gwm

z Góry jest do Bałtowa 140 km

:spoko :spoko :spoko :spoko

darboch - 2013-06-12, 22:18

piotr51, ale jaki widzisz problem żeby ludzie którzy jadą na zlot, znają się i chcą stać koło siebie tak się ustawili ? Na każdym zlocie tak się praktykuje i nie ma z tym żadnego problemu ....problemem jest równoczesne wjechanie na zlot, szczególnie jak trzeba dymać 400km :spoko
janusz - 2013-06-12, 22:19

Rozmawiałem dzisiaj z Krzysiem i dowiedziałem się, że są określone problemy niezależne od organizatora. Niestety aura jaka była każdy widział. Ciągły deszcz przez ostatni miesiąc spowodował, że rzeka którą odbywają się spływy jest, jakby onegdaj podali przez radio, "w górnych strefach stanów wysokich" w związku z tym spływ tratwami jest zagrożony względów bezpieczeństwa. Jeżeli flisacy nie zechcą pływać przy tak wysokim stanie rzeki w miejsce spływu zostanie zorganizowana inna wycieczka. Jutro albo w piątek sprawa się rozstrzygnie.

Jest jeszcze prośba do koleżeństwa, Na zlocie będzie nasz klubowy ekspres do kawy ale niestety pojemnik na kawę jest pusty. Jeśli mielibyście ochotę pić kawę poranną to można byłoby przywieźć ze sobą kawę ziarnistą.

Luksiak - 2013-06-12, 22:27

janusz napisał/a:

Jest jeszcze prośba do koleżeństwa, Na zlocie będzie nasz klubowy ekspres do kawy ale niestety pojemnik na kawę jest pusty. Jeśli mielibyście ochotę pić kawę poranną to można byłoby przywieźć ze sobą kawę ziarnistą.

A czy wszyscy kupują jednakową. ?? Czy jaką kto lubi :mrgreen: .? ?

janusz - 2013-06-12, 22:34

Nie ma w tym względzie dyscypliny klubowej :bajer
gino - 2013-06-13, 04:59

BŁĘKITNY Team napisał/a:
Kto jedzie w piątek przez Górę Kalwarię około 14:00 - 15:00.
być może my..ale to zależy czy Sylwiuu puszczą wcześniej z roboty
BŁĘKITNY Team napisał/a:
Po 16:00 w Górze od strony Warszawy (Konstancina lub Piaseczna) będzie niezły korek jak co tydzień.
polecam przejechać Wisłę w stolicy, i do Góry K. dojechać od strony Karczewa :spoko
piotr51 - 2013-06-13, 06:27

darboch napisał/a:
piotr51, ale jaki widzisz problem żeby ludzie którzy jadą na zlot, znają się i chcą stać koło siebie tak się ustawili ? Na każdym zlocie tak się praktykuje i nie ma z tym żadnego problemu ....problemem jest równoczesne wjechanie na zlot, szczególnie jak trzeba dymać 400km :spoko

Dla mnie nie ma żadnego problemu możemy ustawiać się jak komu pasuje.

Kotek - 2013-06-13, 06:32

janusz napisał/a:
Nie ma w tym względzie dyscypliny klubowej :bajer


A w jakim względzie jest? :kwiatki:

Luksiak - 2013-06-13, 07:01

Kotek napisał/a:
janusz napisał/a:
Nie ma w tym względzie dyscypliny klubowej :bajer


A w jakim względzie jest? :kwiatki:

Obecność na zlocie :szeroki_usmiech

janusz - 2013-06-13, 08:24

Kotek napisał/a:
A w jakim względzie jest? :kwiatki:

Dobrej zabawy. :pifko :elegant :kamp :pifko2 :hura :band: :tuba: :gra: :gitarra: :drum: :jump: :spin: :dyskusja: :tulimy: :pompon: :kon: :piwo: :hura: :kook: :taniec :bups :foto

gino - 2013-06-13, 08:46

piotr51 napisał/a:

Dla mnie nie ma żadnego problemu możemy ustawiać się jak komu pasuje.


myślę że to dobre rozwiązanie, każdy będzie mógł zarezerwować miejsce dla ''przyjaciół''

tylko ''rezerwujący'' musi sam pilnować, kiedy oni przyjadą, i ich doprowadzać na zarezerwowane miejsce..aby nie obarczać tym organizatorów ...oni będą mieli wystarczająco dużo pracy

poza tym, rezerwując, nie przesadzajmy z ''ogradzaniem miejsc'' 4,5 m/ok 5 kroków/ na 1 kamperka, stojąc bokami do siebie / z rozwiniętą markizą..to wystarczająco dużo miejsca/wiem, bo zawsze tak ''rezerwowałem'' w Pajęcznie..i wszyscy się spokojnie mieścili
a pamietajmy, że zmieścić się musimy wszyscy

darboch - 2013-06-13, 08:51

Ekipa KMW stoi dwoma kamperami na jednym miejscu...dajemy rade lepiej niż Chuck :haha:
gino - 2013-06-13, 08:52

:haha:
TomekW - 2013-06-13, 09:58

janusz napisał/a:
... spływ tratwami jest zagrożony względów bezpieczeństwa. Jeżeli flisacy nie zechcą pływać przy tak wysokim stanie rzeki w miejsce spływu zostanie zorganizowana inna wycieczka.

Może wąskotorówką ze Starachowic do Lipia albo z Iłży do Marcul? :) Tylko dojazd... 40 albo 30km od Bałtowa :?

marko - 2013-06-13, 15:50

widzę koledzy że próbujecie organizować sobie wiele zlocików na zlocie w Bałtowie :idea ps stańcie jak wam przypadnie i zapoznajcie się z nowymi kolegami z CT :pifko :pifko :pifko
BŁĘKITNY Team - 2013-06-13, 22:23

marko napisał/a:
widzę koledzy że próbujecie organizować sobie wiele zlocików na zlocie w Bałtowie :idea ps stańcie jak wam przypadnie i zapoznajcie się z nowymi kolegami z CT :pifko :pifko :pifko


To jest myśl! :idea :idea :idea
:bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok

SlawekEwa - 2013-06-14, 11:06

Trochę nas już jest w Bałtowie :spoko
SlawekEwa - 2013-06-14, 11:13

Czekamy na Was :kamp
szymek1967 - 2013-06-14, 11:22

SlawekEwa napisał/a:
Czekamy na Was


na mnie nie czekajcie :bukiet:

Brat - 2013-06-14, 11:44

szymek1967 napisał/a:
SlawekEwa napisał/a:
Czekamy na Was

na mnie nie czekajcie :bukiet:
OK
jarekzpolski - 2013-06-14, 12:17

:szeroki_usmiech
marian.marian - 2013-06-14, 15:08

mamy jeszcze 144 km :szeroki_usmiech
Dembomen - 2013-06-15, 15:37

Hej!
Życzymy :spoko
Przyjemnego wypoczynku, dobrej zabawy :spoko

Hej!

jarko_66 - 2013-06-15, 21:37

Pozdrowionka i dobrej zabawy :spoko :spoko :spoko
krzysieks - 2013-06-16, 17:50

Witam wszystkich uczestników zlotu w Baltowie.
Dziękuję Wam kochani za ten wspólnie spędzony czas.Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni i solidnie zmęczeni. Nudy nie bylo, pogoda dopisala. Atrakcji bylo wiele, każdy z Was z pewnością coś dla siebie i rodziny wybral.Za wszystkie niedociągnięcia sorki, ale dopiero nabieramy wprawy. Krzysiek jeszcze w Baltowie żegna zalogi, więc w jego zastępstwie pozwalam sobie jeszcze raz podziękować w szczególności dwóm Krysiom, Piotrowi, Markowi za szczególną dla mnie pomoc. Wielkie podziękowania dla Mirka i Jego grupy muzycznej, zwlaszcza za ostatni sobotni wieczór a raczej noc. Do zobaczenia wkrótce.(sorki za literówki ale klawiatura odmawia posluszeństwa). Monika

SlawekEwa - 2013-06-16, 17:56

My już w domku :(
Dziękujemy Góralom Świętokrzyskim za super Zlot wszystkim razem i każdemu z osobna :bukiet:
Piotra 51 przepraszamy za małe zamieszanie związane z "miejscówką" :spokojestes

Tolo-Digli - 2013-06-16, 18:40

Zwykłe dziękuje to za mało,ale takich zlotów by się chciało,stokrotne podziękowania od nas za organizację i próby ogarnięcia wszystkich kolegów i koleżanki na zbiórki wycieczkowe ,ale my dziękujemy najbardziej tym ,którzy się na nie nie stawiali bo w ten sposób zwolniło się miejsce dla nas :haha: .Dziękujemy organizatorom za trud i ciężką pracę,Pozdrawiamy. :spoko
zibikruk - 2013-06-16, 19:44

Dotarliśmy do domku.
Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie wspaniałego Zlotu, przede wszystkim Monice i Krzysiowi, jak również Krysiom, Piotrowi, Markowi oraz Góralom Świętokrzyskim.
Oczywiście podziękowania należą się wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.
Szczególne dzięki Mirkowi Kalininowi i jego przyjaciołom za przemiły wieczór sobotni, który przypomniał jego uczestnikom wspaniałe młodzieńcze lata włóczęgi czasów studenckich. :lol:

Pozdrawiamy i do zobaczenia na szlaku. :spoko

wojtek0 - 2013-06-16, 20:13

Ja w imieniu wszystkich nieobecnych na zlocie proszę :hallo: o fotki ,najlepiej dużo fotek,dziękuję z góry
KECZER - 2013-06-16, 20:14

My juz w domku rozpakowani
Wspaniali ludzie organizatorzy przeszli siebie po wielokroc, to co nam przygotowali to byla jedna nie przerwana Bajka :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki:

Jechalem na zlot CamperTeamu ponad 5 lat , wreszcie dojechałem , spelnilo sie moje marzenie aby byc z Wami!!!!

A dodatkowo jako przebywajacy stale (lub dlugo ) jak kto woli za granica, jestem bardzo szczesliwy z bycia POLAKIEM, rozpiera mnie duma patryiotyczna, z tego co zobaczylem w Bałtowie ,z ludzi ktorzy mogli stworzyc takie centrum turystyczne.

Szczegolnie dziekujemy Monice i Krzysiowi, jak również Krysiom, Piotrowi, Markowi oraz Góralom Świętokrzyskim.
:bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

KECZER TEAM
Ewa i Grzegorz z dziecmi i wnukiem
:kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki:

Dziabong - 2013-06-16, 21:17

Dziękujemy za spotkanie fajnie było Was zobaczyć, Krzysiek S dziękujemy za super organizację. :bukiet:
Skalniaki - 2013-06-16, 21:28

I my już w domu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy organizatorom za:
- zlot perfekcyjnie zorganizowany,
-wspaniałe atrakcje,
- przemiłą atmosferę.
- opiekę
- zabawę
DZIĘKUJEMY BARDZO :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: i do zobaczenia :spoko

rysiek - 2013-06-16, 21:36

Dziękujemy Krzysiowi i Góralom Świętokrzyskim za wszystko.
Pozdrowienia.
T i R Cz.

krzysieks - 2013-06-16, 21:46

Jateż już w domku. W Baltowie do jutra zostało 14 załóg. Jesteście fantastyczni. :kwiatki: Dla takich ludzi warto organizować takie imprezy. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie KrzysiekS. :spoko
WODNIK - 2013-06-16, 21:50

My też jesteśmy już w domku. Po drodze podreperowaliśmy trochę zdrówko na basenach
termalnych w Solcu Zdroju.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, starym przyjaciołom, za obecność, a organizatorowi, Krzysiowi S, wielkie dzięki za tak super zorganizowany zlocik. :bukiet:
Dzięki też dla pozostałych organizatorów oraz dla oprawcy muzycznego Mirka Kalinina.
Mirka słuchałem pierwszy raz i bardzo żałuję że to byl ostatni występ jego grupy.
Dzieki :kwiatki:

GOSIAARCADARKA - 2013-06-16, 21:50

I my już w domku rozpakowani, powrót z małą usterką techniczną, ale z pomocą Bodka i Grażynki usunięta w kilka minutek. Dziękujemy bardzo serdecznie Grażynce i Bodkowi że się zatrzymali i wsparli nas swoją pomocą :kwiatek2 :kwiatek2 :kwiatek2 :kwiatek2

Góralom Świętokrzyskim tysiące podziękowań za super organizację i opiekę, wszystko było na "102"

Za sklepik również dziękujemy zarówno organizatorom jak i wspaniałym klientom
:roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:

A teraz podziękowania za bardzo dużą ilość nakrętek, które jutro przekażemy Natalce.
Już wie, że wróciliśmy, że są nakrętki, ale za późna pora. Jutro kilka fotek.

:kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki:

Bajaga - 2013-06-16, 21:51

krzysieks napisał/a:
Jateż już w domku. W Baltowie do jutra zostało 14 załóg. Jesteście fantastyczni. :kwiatki: Dla takich ludzi warto organizować takie imprezy. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie KrzysiekS. :spoko


A jest szansa ze za rok bedzie tam ponownie zlot :?:
Pytam bo bylo baaardzo dobrze :bukiet: :ok

Frowyz - 2013-06-16, 21:51

Góralom Świętokrzyskim serdeczne dzięki za wspaniały zlot. A dla Krzysia podziękowania stukrotne za wszystko (w tym przejażdżkę Samurajem ;) )
Mirek48 - 2013-06-16, 22:19

Organizatorom -za suuuper organizację,zespołowi Mirka-za suuuper granie,wszystkim uczestnikom-za to, że po prostu byli. Jak mówi młodsze pokolenie-było zajefajnie.DZIĘKUJEMY :bukiet: :bukiet: :bukiet: :roza: :roza: :roza: :kwiatek2 :kwiatek2 :kwiatek2

Do zobaczenia. Dla takich chwil warto żyć :spoko :spoko :spoko

Skalniaki - 2013-06-16, 22:37

Wspomnienia sprzed kilku ...nastu godzin :)
Skalniaki - 2013-06-16, 22:43

c.d.
eeik - 2013-06-16, 22:59

My również juz w domu.
Bardzo, bardzo dziękujemy Krzysiowi , Monice i reszcie organizatorom za wspaniały zlot.

Było rewelacyjnie , do wyboru i koloru dla każdego .
Miejscówka spełniła swoje zadanie w 100 % , zwłaszcza dla dzieci, które to miały swój raj .

Ogarnięcie wycieczkowe towarzystwa to mistrzostwo świata.

Skalniaki - 2013-06-16, 23:02

c.d.
Skalniaki - 2013-06-16, 23:04

c.d.
CORONAVIRUS - 2013-06-16, 23:10

Edytka ... piwko się należy jak nic za nie czekanie na Misia .... SUPER !!!!!!!!!!!!
eMKa - 2013-06-16, 23:23

Jesteśmy już w domu,
Dziękujemy Organizatorom a zwłaszcza Krzyśkowi za wzorową organizacje i przyjemnie spędzony czas
:bukiet:
:dzieki było :super

zibikruk - 2013-06-16, 23:29

Zdjęcia z wypraw podczas Zlotu można obejrzeć już w mojej galerii (w podpisie). :spoko
jacekiagatka - 2013-06-17, 00:07

Dziękujemy organizatorom za bardzo udany zlot, było wspaniale :bukiet: :bukiet: :bukiet:
MAREKH - 2013-06-17, 00:20

Wszystkich fanów relacji Misia muszę zmartwić, gdyż nasz kolega jest na urlopie i troszkę potrwa zanim coś ze swojego szalonego aparatu nam zamieści. Żeby nie było,- ja ośmielę się na coś przydać i to co zarejestrowałem Wam przekazać.
MAREKH - 2013-06-17, 00:50

c.d.
MAREKH - 2013-06-17, 01:15

c.d.
MAREKH - 2013-06-17, 01:27

c.d
JuHoMaAn - 2013-06-17, 08:07

Cudne zdjęcia! My również dojechaliśmy bezpiecznie do domu wczoraj ok. godziny 22:00.
Dziękujemy wam za wspaniałą zabawę! To był nasz pierwszy zjazd i wiemy że... chcemy więcej!! :ok Dziękujemy za wspaniałą organizację, atrakcje i atmosferę! :bukiet:
Pozdrawiamy wszystkich gorąco!

Załoga Eli:
Jurek, Honorata, Maciek i Ania!!
:spoko :spoko :spoko :spoko

Marian 1949 - 2013-06-17, 08:15

Potwierdzam zdjęcia piękne.

Ja również od siebie chcę złożyć szczere podziękowania organizatorowi oraz całemu jego sztabowi za tak świetnie zorganizowany i w takim miejscu zlot . :brawo: :bukiet: :bukiet:
Również dziękuję wszystkim uczestnikom tego zlotu za miłą atmosferę i dobrą zabawę
Dzięki i do następnego takiego udanego zlotu. :spoko :spoko :spoko

hrys - 2013-06-17, 08:34

Wielkie dzięki dla organizatorów za zorganizowanie tak wielkiej imprezy z różnorodnością możliwości spędzenia czasu, z pokonaniem wielu przeciwności i przeszkód bez których napewno sie nie obyło. BRAWO Dziękujemy! do zobaczenia :spoko
gino - 2013-06-17, 08:39

co tu dużo gadać...było SUPERKOWO :ok
fajnie było spotkać tych, których tak dawno nie widziałem...jak również poznać tyle nowych buziek...
kurczę, to ile już lat się spotykamy,widać po dzieciaczkach....
niektóre z nich tak wyrosły, że tylko patrzeć, jak.....przyjadą swoimi kamperami :)

miejsce bardzo fajne
atrakcji bardzo dużo
klimat, ludzie .... REWELACJA :)
krótko mówiąc..Krzyś i jego pomocnicy ...wykonali zadanie na 6 z plusem :bukiet:

dziękuję również za miłe przyjęcie i bardzo częste odwiedzanie naszego zestawu-nie kamperowego :-P
na własnej skórze odczułem, to..o czym pisałem nie raz i nie dwa...wśród nas, nie ma podziału na cepkowiczów i kamperowiczów
tworzymy jedną całość i za to również bardzo dziękuję :kwiatki:

nie mogę zapomnieć o naszej ekipce mazowieckiej..która jak zwykle spisała sie na 6teczkę

no i nie mogę nie wspomnieć o SUPER LUDKACH z KMW
qrde...jak my was lubimy , gdyby nie odległość,meldowalibyśmy się na każde wasze spotkanie :kwiatki:

podsumowując..SPĘDZILIŚMY WSPANIAŁY WEEKEND w gronie wspaniałych ludzi :bigok

ps.na koniec mała prywata
dziękuję mazzi'emu za pdwózkę oponek
TomkowiW za wynalezienie w garażu ebera do garbuska i przywiezienie go na zlocik..
Dziabongom, za całą masę wyposażenia do naszej skromnej cepki i wspólny powrót do domku

:spoko

Qcyk - 2013-06-17, 10:00

Serdecznie dziękujemy za wspaniały zlot w Bałtowie . :ok
Wszystko dopięte na ostatni guzik. Szacunek dla górali i góralek świętokrzyskich za super organizację. :spoko
Jeszce raz wielkie dzięki :kwiatki:

ZUCHWAŁY - 2013-06-17, 11:10

Krzysiu, było na szóstkę z plusem zlot marzenie.Tylko takich więcej.
Tak trzymaj Krzysiu!!!!!!!!!

Pozdrowionko
załoga "ZUCHWAŁEGO" :box

ANDROCH - 2013-06-17, 12:36

I my się dołączamy do podziękowań za mile i wspólnie spędzony czas.
Wielkie dzięki Krzyśku tobie ,jak i tym którzy dołączyli wszelkich starań .
Pogoda dopisała ,organizacja też .
Było super !!!
Pozdrawiamy :kwiatki:

Zibi57 - 2013-06-17, 12:50

:bylo minęło, ale takie chwile się pamięta. Byłem po raz pierwszy na zlocie i mam nadzieję na ponowne uczestnictwo w innych zlotach. Gratulacje dla ORGANIZATORÓW za "dobrą robotę". Dzięki wszystkim, a w szczególności nowo poznanym kamperowiczom. Do zobaczenia - Zbyszek ( Zibi 57 ) :pifko
krzysieks - 2013-06-17, 12:57

Dzisiaj o godzinie 10:oo z Bałtowa wyjechały ostatnie 3 załogi : Tadeusz , Wito i Misiokoty. Cieszę się , że Wam się podobało. Jeżeli będziecie chcieli za rok powtórki to myślę ,że coś podobnego zorganizujemy. Jeszcze raz dziękuję Wam kochani za wspaniałą atmosferę jaką stworzyliście. Gdyby nie Wy nie byłoby tak fajnej imprezy. Do zobaczenia może za rok w Bałtowie. W imieniu Górali Świętokrzyskich Krzysiek z Moniką. :spoko :spoko :spoko
kum - 2013-06-17, 13:16

Dziękujemy organizatorom za wyjątkowe przemiłe i sympatyczne spotkanie. Na długo zostanie w naszej pamięci :roza: :roza: :roza:

Ula i Krzyś

kalinin - 2013-06-17, 13:46

Organizowałem kilka Zlotów i wiem ile to kosztuje, nie tylko nerwów, z tym większym uznaniem składam gratulacje dla Krzysia i Moniki za perfekcyjną organizacje Zlotu w Bałtowie.
kalinin - 2013-06-17, 13:54

c.d.
ANDROCH - 2013-06-17, 17:34

dodajemy kilka fotek :-)
gino - 2013-06-17, 17:44

no to ja tez kilka dodam :-P
gino - 2013-06-17, 17:47

cd
JaWa - 2013-06-17, 18:52

Wielkie dzięki dla Krzysia i Moniki i pozostałych organizatorów, oraz dla Mirka i jego zespołu za wspaniały, pełen atrakcji zlot. :bigok :gitarra: :brawo:
zibikruk - 2013-06-17, 19:02

Kilka fotek, reszta w galerii.
zibikruk - 2013-06-17, 19:05

cd.
zibikruk - 2013-06-17, 19:06

cd.
darol - 2013-06-17, 20:38

Hanysy i Gorole dziękują organizatorom za udany zlocik a wszystkim załogom za wspaniałą zabawę :spoko
Co złego to nie my :diabelski_usmiech

wojtek0 - 2013-06-17, 20:53

A czy mogę się dowiedzieć kto z nominowanych w poszczególnych kategoriach wygrał :?:
TomekW - 2013-06-17, 21:06

wojtek0, poczytaj TU
wojtek0 - 2013-06-17, 21:10

TomekW napisał/a:
wojtek0, poczytaj tu: http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=15524


czytam, ale widzę tylko nominacje nie wyniki

TomekW - 2013-06-17, 21:19

Ups... strzelił, a nie nabił... rzeczywiście są nominacje, a wyników niet...

Przy okazji dołączam się do chóru pochwalnego: Górale Świętokrzyscy, odwaliliście kawał świetnej roboty! Super impreza bez minusów, nawet pogoda "wytrzymała". Najbardziej zachwyceni byli młodzi, każdy znalazł coś dla siebie.

gino napisał/a:
niektóre z nich tak wyrosły, że tylko patrzeć, jak.....przyjadą swoimi kamperami :)

Gdybyś został dłużej, zobaczyłbyś, że dwóch o mało nie odjechało. Dobrze, że łąka była już pusta :diabelski_usmiech

salut - 2013-06-17, 21:42

Witajcie !

Dołączamy się do podziękowań dla organizatorów zlotu. Był to nasz pierwszy zlot, ale już wiemy, że nie ostatni. Miejsce na zlot było super z uwagi na dużo atrakcji, również - tak jak w naszym przypadku, tych nieprzewidzianych. Dziękujemy w tym miejscu całej ekipie KMW i okolicznych załóg za chęci wypchnięcia i wyciągnięcia nas z dołka :)
Niestety musieliśmy poczekać na ciągnik. Ekipie KMW dziękujemy również za to, że nie pozostawili nas samych na odludziu i przygarnęli nas.

Ten zlot był dla nas wyjątkowy także z innego powodu - nasza pierwsza relacja z pierwszej podroży kamperem po Skandynawii otrzymała nominację do Camperteamków. Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy.
:spoko :spoko
Ela, Józek i Ania

Wioletki - 2013-06-17, 21:46

Bardzo dziękujemy że mogliśmy być z Wami. Specjalne podziękowania dla ORGANIZATORÓW. Dziękujemy Góralom Świętokrzyskim dzięki nim zloty są fantastyczne. Pozdrawiamy
Tolo-Digli - 2013-06-18, 08:46

Oto sesja zdjęciowa naszego KENA z Pawłowa
CORONAVIRUS - 2013-06-18, 09:45

dobre..... :haha: używany nowy kibelek po takim tyłku powinien być droższy :szeroki_usmiech
bugguy - 2013-06-18, 10:22

Nasz team także dziękuje za fajnie zorganizowany zlot kamperowy. Będąc nowicjuszami/żółtodziobami poznaliśmy kilka teamów, chociaż nieśmiałość nie pozwoliła na jeszcze więcej :)

Do następnego razu! :spoko :pifko

JaWa - 2013-06-18, 11:43

Parę fotek ze zlotu...
JaWa - 2013-06-18, 11:47

cd...
JaWa - 2013-06-18, 11:51

cd...
Jaga - 2013-06-18, 13:54

Przejrzałam wypowiedzi i chciałam rzec, że zorganozowanie czegokolwiek zawsze wymaga umiejętności i wysiłku, towarzyszy temu większy lub mniejszy stres. Są osoby, które to ptrafią i robią to coraz lepiej a inne nie.
Ja chciałam się wypowiedzieć w temacie rozrywki na zlocie. Zlot został określony jako flagowy więc powinny na nim wystąpić nasze "flagowe talenty kamperowe".
Mam na myśli Bogusię, Wita z saksofonem i organkami, Mazurka z gitarą.
Czekałam na występ Bogusi i niestety nie doczekałam się. Stąd moje pytanie dlaczego?
Na scenia wystąpił zespół z którego znam tylko Mirka, czy pozostali panowie są członkami naszego klubu, wydaje mi się, że nie. Pomijając sprawę kosztów, jeżeli są nasze Talenty i chcą dla nas śpiewać to właśnie one powinny nas bawić.
Jeżeli będę chciała posłuchać zepołu to pójdę do filharmonii lub na koncert, przyjeżdżając na zlot chcę się bawić w naszym gronie, tańczyć, wspólnie śpiewać.
W piątek dość szybko kamperowicze rozeszli się do swoich "domów", sobota pod tym względem była lepsza, ale wspólnej zabawy nie było. Jaga
P.S.
1. Co się dzieje z zespołem naszych kolegów "Band Sowa", doskonale wyczuwają nastrój bawiących się i zabawa przy nich jest przednia.
2. Talentom należy pomagać i je wzmacniać a nie niszczyć.........

Skalniaki - 2013-06-18, 14:31

Kto chociaż raz spróbował zorganizować imprezę "masową", a tak można nazwać zlot w Bałtowie, natyrał się okrutnie. Flagowy? Toż były flagi tu i ówdzie :szeroki_usmiech .
Organizacyjnie - przerósł nasze oczekiwania. Atrakcji było tyle, że więcej weekend by nie uniósł. Medal dla organizatorów :spoko
Do mojej przedmówczyni..... W ubiegłym roku w Janowie/Złoty Potok, był zlot muzykujących załóg. Można go powtórzyć - pomogę (lekko) w organizacji :szeroki_usmiech :spoko

P.S. Nie było również gdzie ponurkować

zibikruk - 2013-06-18, 15:27

Rzeczywiście zorganizowanie Zlotu zawsze wymaga umiejętności i wysiłku, zwłaszcza "flagowego", czyli takiego, który nie ma limitu uczestniczących załóg.
Organizatorzy w pełni spełnili tą zasadę, zorganizowali Zlot zapewniają mnóstwo atrakcji.

Wszystkie "flagowe talenty kamperowe" można było wysłuchać uczestnicząc w wielu spotkaniach, wystarczyło wyjść do ludzi a nie czekać jak przyjdą z zaproszeniem.

Zabawa w sobotę miała miejsce i to w głównym miejscu - "Ratuszu Zlotu" a śpiewanie trwało aż do wczesnych godzin niedzieli.

Zawsze można krytykować, bardzo chętnie przyjadę na Zlot zorganizowany przez Ciebie.

JaWa - 2013-06-18, 16:03

Jaga napisał/a:
Mazurka z gitarą

Popatrz chociaż na moje fotki wyżej, a zobaczysz Mazurka z gitarą. :haha: :haha:

eeik - 2013-06-18, 16:21

Jak moi przedmówcy, proponuję by następny zlot flagowy zorganizowała Jaga.
Wtedy też umiejscowisz wszystko czego Tobie na tym zlocie brakowało i jeszcze mnóstwo innych cudownych atrakcji.

I wtedy też dopiero będziemy mogli porównać i krytykować.

Ja bym się odważyła krytykować, tylko w wypadku, kiedy sama zorganizowałabym zlot pod każdym względem idealny.

Więc czekamy.

A tak na koniec, doceńmy pracę, którą nieliczni nam dają bezinteresownie, poświęcając swój czas , a często i finanse.

gino - 2013-06-18, 16:28

Jaga napisał/a:
Czekałam na występ Bogusi i niestety nie doczekałam się. Stąd moje pytanie dlaczego?

a ja nie czekałem
pewnie dlatego, że nie było jej występu w programie zlotu :-P
za to w programie, był występ Mireczkowej kapeli...który zgodnie z planem odbył się
za co b.dziękuję :spoko



ps.
Witowi jak i Mazurkowi...również dziękuję za ich występy
bo jak się chciało ich posłuchać..wystarczyło być tam...gdzie grali :spoko

ps2.Jaga..
również czekam na Twój zlot

BŁĘKITNY Team - 2013-06-18, 17:43

Ja też jestem NIE..ZADOWOLONY!

Po pierwsze: W piątek jak przyjechaliśmy nie witali nas "chlebem i solą" tylko niezłą naleweczką.

Po drugie: ognisko było za małe, nie było patyczków tylko od przyjaciół musiałem pożyczać takie ostre widełki, i musiałem uważa aby się nie nadziać.

Po trzecie: za cicho był podkręcony mikrofon w piątek i nie było słychać męskich słowików.

Po czwarte: jakiś facet w pomarańczowej koszulce i chyba bez włosów, robił zdjęcia bez pytania czy się zgadzam czy nie, (pewnie jeszcze do tego umieści je na forum) a ja jestem skromną osobą mało publiczną i sobie tego życzę!

Po piąte: kto wymyślił te wycieczki i safari?? No kto, przecież zapłaciłem za spływ jakimiś czułenkami z flisakami (Flisak był ale tylko jeden i bez czułenka ale z namiotem). I mieliśmy z tego powodu (z powodu tych wycieczek) taki oczopląs, i dodatkowo moje dzieci zniszczyły (roztarły w proch) jakieś niewypalone kotki. Mówili potem, że to tak dla pokazania, ale co się dzieciom dostało - to ich. Potem straciłem 200 zł bo żoneczka zakupiła sobie jakieś prześwitujące filiżanki. Niby by kawę pić ale narazie to w kredensie stoją i to na najwyższej półce. Potem zapakowali nas to drugiego wagonika jakieś kolejki. Granda kolejka nawet torów nie mjała i w jakiś wąwóz wjechała i nic k..... nie widziałem, potem kawałek pola widziłem i znowu w dół w wąwóz niby żeby podziwiać!!!

Aaaa o zwierzyńcu nie chcę wspominać. Mało się choroby morskiej nie nabawiłem. Ludziska zamiast siedzieć w fotelach przypięci pasami (a był) to z lewej burty na prawą latali, a tam tylko zwierzeta były. No i się sprawdziło co przewodnik powiedział przed wjazdem: zazwyczaj to zwierzęta są w klatce, a tu było odwrotnie i po autobusie skakaliśmy jak małpy w klatce. A jeszcze.. ten przewodnik nas ciągle straszył, że nas zostawi i gdzieś wychodził, i że spadniemy w ten wąwóz po prawej stronie, no mało zawału nie dostałem!!

Po szóste: To już granda..!!! Po kiełbaskę i piwo trzeba było stać w kolejce, ja tu głodny ze zwierzyńca i pić mi się strasznie (z tego strachu chyba) chciało. No jak za komuny. Chyba atak specjalnie ten Krzysiek to zrobił, chyba mnie nie lubi z tymi Górolami, chyba za to że ostatnio w warce też mecz siatkówki przegrali!! Z tego powodu w niedzielę wolałem nie zgrać w siatkę (kontuzję sobię wymyśliłem), aby nie podpaść na następny zlot.

No i po ostatnie. Pogoda - no tu już przesada rano w sobotę sobie pada. Myślę sobie - leżąc w alkowie - no to sobie poleżymy i posiedzimy w kamperku. A Ci Górole jakieś czarcie modły albo z czarownicami sie skumplowali i chmury przegonili. A może z tym djabłem co na skale zostawił odcisk stopy, jak ostatnio na ziemi był - się skuplowali. Bo taki żar się lał, że musiałem z kolegami kamperowcami płyny szybko uzupełniać. Jeden to pomyli wodę, i wódką się przy śniadaniu raczył i przez to w południe mowę mu odjeło! Tera protest będzie pisał i zażalenie!! :evil:

Pisałbym i pisał jak to STRASZNIE BYŁO, dobrze że na mnie czar nie rzucili, Jeden taki mały chciał! Na rowerze jeździł i ciągle się mi przyglądał, ale ja, ale ja oczy szybko odwracałem i nic mi nie zrobił.

Acha jeszcze jedno chyba najgorsze TAk dużo się wszystkich zjechało że jak z CAckiem raz poszliśmy w jeden szpaler to się noc późna zrobiła i się ze wszystkimi nie widzieliśmy, a na drugi dzień to już nas nogi bolały i nie chodziliśmy dalego. JAk to Cacek mówił, tylko do 100 m bo łatwiej będzie wracać. :gwm

I tak chyba wszystkie uwagi napisałem. A jak sobie coś jeszcze przypomnę to napewno napiszę! Bo na tym forum można pisać. No chyba że założą mi odczielny wątek. No ciech spróbują!! :box :box


:haha: A CO !


BŁĘKITNY :bajer :spoko

janusz - 2013-06-18, 17:51

Nie denerwujcie się, Jaga po prostu pyta i należy jej odpowiedzieć a nie strofować. :-P
Jaga napisał/a:
Ja chciałam się wypowiedzieć w temacie rozrywki na zlocie. Zlot został określony jako flagowy więc powinny na nim wystąpić nasze "flagowe talenty kamperowe".
Mam na myśli Bogusię, Wita z saksofonem i organkami, Mazurka z gitarą.

I wystąpiły, kto bierze czynny udział w życiu CT zna wszystkich muzykujących w CamperBand. To nie pierwszy raz gdy CamperTeam orkiestra gara w tym składzie. Jak już koledzy pisali Mazurek nawet z chórkiem bawił zlotowiczów w piątek. Było przewidziana karaoke ale nie było chyba bardzo chętnych. Nie mamy w zwyczaju nikogo zmuszać do występowania, to czysty spontan i chęć pomocy organizatorom w zorganizowaniu zlotu. Za to Całemu zespołowi na ręce Mirka składam podziękowania.
Jaga napisał/a:
Czekałam na występ Bogusi i niestety nie doczekałam się. Stąd moje pytanie dlaczego?

To raczej pytanie z rodzaju takich sobie. Gdybyś śledziła trochę życie klubu pewnie nie zadałabyś go. W każdym razie nie my (powinniśmy na nie odpowiadać).
Jaga napisał/a:
Pomijając sprawę kosztów, jeżeli są nasze Talenty i chcą dla nas śpiewać to właśnie one powinny nas bawić.

I tu bym dał główny nacisk na słowo "chcą". A może "mogą" są rożne sytuacje, nie dyspozycja brak czasu, inne zajęcia.
Jaga napisał/a:
Co się dzieje z zespołem naszych kolegów "Band Sowa"

Ich zapytaj, wcale nie byli zapisani na zlot tak jak wielu innych forumowiczów. Nie każdy miał w tym czasie wolne aby przyjechać na zlot.
Jaga napisał/a:
Talentom należy pomagać i je wzmacniać a nie niszczyć.........

A tego stwierdzenia nie rozumiem. :spoko

Tadeusz - 2013-06-18, 18:14

Skalniaki napisał/a:
P.S. Nie było również gdzie ponurkować


Ani pożeglować. :diabelski_usmiech

Gadanie gadaniem, a mieliśmy zlot nad zloty.

Droga Moniko i równie drogi Krzysiu - urzekliście nas. Ogrom pracy włożonej w zorganizowanie tego przedsięwzięcia zaowocował nad wyraz pozytywnie. Mieliśmy kilka zlotów szczególnych, pełnych atrakcji, cudownej atmosfery, dopiętych na ostatni guzik wycieczek, imprez towarzyszących i Bóg wie czego jeszcze i z całą odpowiedzialnością stwierdzić należy, że Wasz zlot jest jednym z tych najlepszych.
Krzysiu, byłem świadkiem niektórych Twych ustaleń z dyrekcją bałtowskiej firmy i stąd wiem ile wysiłku włożyłeś w zapewnienie nam wszystkiego co było konieczne, albo i nie konieczne ale przydatne a nawet jeszcze więcej, jak choćby karnety wstępu przez cały rok.

Zapewniony prąd, agregat na wszelki wypadek, woda dostarczona na plac, tojtojki, to wszystko przygotowano specjalnie dla nas, wszak miejsce naszego postoju nie było odpowiednio wcześniej wyposażone. Jeśli dodamy do tego jeszcze wszelkie możliwe zniżki i życzliwość personelu to mamy pełny obraz szczególnie nam życzliwego miejsca.
Polubiliśmy Bałtów a Ziemia Świętokrzyska stała się nam bliższa, tal jak ludzie, którzy na niej gospodarują.

Zawdzięczamy to Wam, Moniko i Krzysiu, ale i Waszym pomocnikom - Markowi i Piotrowi oraz ich małżonkom, Krysiom. Efektywni to byli pomocnicy. :bukiet: Dzięki nim znów udało się ustawić kampery w sposób bezpieczny, zapewniając możliwość wyjazdu każdemu, o dowolnej porze z dowolnego miejsca.

Na pozytywny obraz tego pięknego spotkania składa się również kapitalna zabawa przy muzyce Mirka, Wojtka i Kazia z udziałem Bogusi (Kaziowej). Talenty swe rozwinęli szczególnie w nocnym, spontanicznym muzykowaniu. Z całego serca za to dziękuję. :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Pamiętajmy również o żmudnej pracy Kapituły CamperTeamków. To długotrwały proces wyławiania najlepszych osiągnięć naszych Kolegów, przygotowania nagród i dyplomów. Dziękujemy za ten trud Anice i Elkowi oraz ich pomocnikom, Małgosi, Stasiowi i Joli.

Zapewne nie wszystkich spośród zasługujących na wzmiankę wymieniłem. Wybaczcie.

Pragnę na koniec wyraźnie podkreślić, że każdy kto chciał, mógł brać udział w zabawie i współorganizować ją. W piątek każdy mógł śpiewać,, grać na instrumentach, choćby nawet na grzebieniu, mógł zabawiać nas ze sceny dowcipami, skeczami a nawet tańcem lub akrobatyką. Tak właśnie widzimy spontaniczną zabawę w naszym środowisku. Nikomu nie zabroniono inicjatywy.
Mazurek grał i śpiewał, koleżanki i Koledzy, a nawet nasze dzieciaczki, ochoczo wyżywali się w karaoke.
Fajnie jest, gdy spontanicznie wyrażamy swoją radość i nawzajem wyciągamy do siebie dłonie w gestach przywiązania a nawet przyjaźni.

Nie jest jednak fajnie, gdy ktoś chce być tylko zabawiany, ma przeróżne oczekiwania, nie dając nic z siebie ale krytykując co popadnie i kogo popadnie.

Szkoda słów na komentarz do takich zachowań. Aż chce się powiedzieć: zorganizuj zlot sam i pokaż perfekcję w swoich działaniach, zbuduj atmosferę, która na długo zapadnie pozytywnie w naszej pamięci a nabędziesz przez to prawo do pouczania i krytykowania innych.

AMEN.

PS: Dziękuję wszystkim Koleżankom o Kolegom którzy przybyli na zlot tworząc wspólnie tę niepowtarzalną atmosferę. Jesteście gromadą naprawdę fajnych ludzi. :roza:

:bukiet: :bukiet: :bukiet:

Dziabong - 2013-06-18, 18:24

My Dziabongi, na tym zlocie, podbnie jak Błękitni byliśmy na tyle zawiedzeni organizacją, że z każdej strony widzieliśmy dinozaury!

Ponowne podziękowania dla organizatórw za bardzo ciężką pracę!

PS. Niektórym fajnym chłopakom dziękujemy za zapelenie oskrzeli.

Elwood - 2013-06-18, 19:52

Drodzy Organizatorzy Zlotu. Narozrabialiście okrutnie. Chciałem trochę odpocząć - nie daliście. Chciałem się troszeczkę ponudzić - nie znalazłem na to czasu. Miałem nadzieję, że przynajmniej pogoda nie dopisze, a tu ona jak marzenie. Ale to wszystko nic w porównaniu z zadawanym, przez naszego wnuka Julka, od dwóch dni w kółko pytaniem "Kiedy znowu pojedziemy na taki fajny zlot do Bałtowa ???"
O ile moje "żale" możecie zignorować to stanowczo domagam się odpowiedzi na pytanie wnuka.

P.S.
Gosia, Julek i ja serdecznie Wam dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałego zlotu.

BiG Team - 2013-06-18, 20:16

Z opóźnieniem i my dotarliśmy do domciu. Serdeczne podziękowania dla organizatorów i uczestników zlotu, dla kimtopów za wikt i opierunek przedzlotowy , dla uczestników niedzielnego wieczoru pieśni i żartu :spoko :spoko :spoko
Komplecik - 2013-06-18, 20:23

Ni z gruchy ni z pietruchy.



Bardzo ale to Bardzo Wam zazdraszczamy i podziwiamy piękniusie relacje :spoko
z Fotoooooooooo widać ogrom pracy organizatorów i wspaniałą zabawę zlotowiczów stawiamy :pifko :pifko :pifko :spoko :spoko :spoko no.

krzysieks - 2013-06-18, 22:30

Jaga napisala cyt ,, pomijając sprawę kosztów,, .Pytam więc jakich kosztów ,czyich kosztów. Czy chodzi Ci JAGO o to że koledzy Mirka przyjechali za wlasne pieniądzę , że za friko spędzili z Nami wspanialy wieczór a nawet bym powiedzial noc... Proszę Cię nie mąć ,nie mieszaj ludziom w glowach. Tym razem Ci się nie udalo. PS. Chyba Ci się pomylily zloty,ten byl w Baltowie a nie na Lysej Górze.... Mimo wszystko pozdrawiam Cię serdecznie. W imieniu organizatorów KrzysiekS. :spoko
Tolo-Digli - 2013-06-19, 08:58

Po dwóch latach przyjechałem na zlot ,aby spotkać się ze starą wiarą i poznać nowe załogi,było zmieniono automatycznie na - bardzo interesujący,ale jak zawsze znajdzie się ktoś komu ciężko dogodzić,poprostu życie :diabelski_usmiech
Bajaga - 2013-06-19, 09:06

Elwood napisał/a:
Ale to wszystko nic w porównaniu z zadawanym, przez naszego wnuka Julka, od dwóch dni w kółko pytaniem "Kiedy znowu pojedziemy na taki fajny zlot do Bałtowa ???"


Moje dzieci także domagają się rychłego powrotu do Bałtowa :wyszczerzony: Więc także będę dopingował organizatorów do wysiłku (zapewne Dużego :!: ) i zrobienia zlotu "Bałtów 2014" :ok

Tolo-Digli - 2013-06-19, 09:10

Teraz relacja z wyścigu CT po zwiedzanie :)
Tolo-Digli - 2013-06-19, 09:35

Po krutkiej przerwie wracamy na trasę wyścigu
Tolo-Digli - 2013-06-19, 10:12

alo,alo wóz jak nas słyszycie ? co na trasie ?
Pavlos - 2013-06-19, 10:18

Organizatorom zlotu w Bałtowie:Krzysiowi S i jego żonie Monice oraz załogom Piotr 51,Marek H , Krystian podziękowania za olbrzymi wkład pracy,sprawność organizacyjną, wybór miejsca, przygotowanie wielu atrakcji. Uczestnikom zlotu za wspólne spędzone chwile,rozmowy,wycieczki,śpiewanie , miłą atmosferę dziękujemy i do zobaczenia. Teraz jesteśmy już przekonani na 100% "ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE"
Bogusia i Paweł

Tolo-Digli - 2013-06-19, 11:08

Ostra walka na trasie trwa
Tolo-Digli - 2013-06-19, 11:18

Kochani bardzo ważne dwa komunikaty,proszę przeczytać opisy zdjęć :!: :!: :!: :!: :!:
mar78 - 2013-06-19, 19:10

Dołączam się do podziękowań dla wszystkich organizatorów zlotu w Bałtowie.
Było nam bardzo miło odwiedzić Ziemię Świętokrzyską. Pewnie wpadniemy tam jeszcze nie raz :wyszczerzony:
Pozdr. :surf:
PS.
Policzył ktoś ile było kamperów :?:

SlawekEwa - 2013-06-19, 19:20

mar78 napisał/a:
Policzył ktoś ile było kamperów

Organizator :chytry

krzysieks - 2013-06-19, 19:58

Tak policzyłem. Na zlocie w Baltowie byly132 załogi. Nie doliczyłem się niestety ile zjedzono ogórków i ile wypito litrów nalewki. :haha: :haha: Pozdrawiam KrzysiekS :spoko
ekosmak.dabrowska - 2013-06-19, 20:32

Tolo, tak aktywnego na CT dawno Cię nie widziałem. Oglądając fotki zaczynam żałować, że "gupie" 760km, zdecydowało o zostaniu w chałupie. Zazdraszczam fajnej zabawy. :spoko
mar78 - 2013-06-19, 21:38

krzysieks napisał/a:
Na zlocie w Baltowie byly132 załogi.

Dziękuję za informację :spoko :spoko
ekosmak.dabrowska napisał/a:
....Oglądając fotki zaczynam żałować, że "gupie" 760km, zdecydowało o zostaniu w chałupie.....

Jak wróciliśmy we wtorek do domku po zlocie w Bałtowie (trochę nam się przeciągnęło w Kazimierzu Dolnym :-P ) to licznik w naszym Lt'ku miał +1300 km porównując ze stanem z 12,06,13r. :mrgreen: :spoko
:surf:

darboch - 2013-06-20, 11:12

Z naszej strony wielkie podziękowania dla organizatorów zlotu....wykonaliście kawał dobrej roboty....SZACUN :bigok a dla całej reszty dzięki za super atmosferę ale mam jedno "ale"

...rozdanie CamperTeamków....ktoś trudzi się, poci, poświęca czas na napisanie relacji z podróży żeby ktoś w przyszłości mógł z tego skorzystać albo przynajmniej poczytać sobie w wolnych chwilach przy kawce a Wam nawet dupy pod scenę nie chciało się ruszyć żeby klasnąć w dłonie :!: Daleko było albo kaszanka [ krupniok] by wystygła :?: :shock:

Ja w tym miejscu gratuluję zwycięzcom ale również wszystkim którzy piszą takie relacje :bigok

Romano - 2013-06-20, 12:23

W zyciu piekne sa tylko chwile....... , a w Baltowie chwila trwala od czwartku do niedzieli :spoko .
Dziekowamy jak nie wiem co :bylo CUDNIE dzieki ludziskom, ktorzy tworza ten klimat, dzieki organizatorom, ktorzy zapieli wszystko na ostatni guzik.
Blekitnemu dzieki za to, ze nakarmil i napoil Romana do tego stopnia , ze nieswiadom co czyni zakupil mi fajny rowerek i bedzie musial go naprawiac.

Zaloga MIELCOKI
Danuska i Romano

Pozdrawiamy z trasy na kolejny wypad do Przytoczna k.Gorzowa Wkp.,kolega JAN dostojny jubilat bedzie nas karmil i poil do niedzieli w folwarku AMALIA

:spoko

krzysieks - 2013-06-20, 18:07

UWAGA ZLOTOWICZE Z BALTOWA
Wraz z materiałami zlotowymi otrzymaliście roczne karty upoważniające Was do bezpłatnego wstępu do JuraParku ( parku dinozaurów) oraz Zwierzyńca dolnego. Karty te należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem oraz dopisać liczbę osób z Waszego campera. Np. Jan Kowalski +2 osoby. Karta wstępu ważna jest z dowodem osobistym. W przyszłym tygodniu poinformuję Was o zniżkach na kempingu w Baltowie dla członków Camperteam. Pozdrawiam serdecznie KrzysiekS. :spoko

adej - 2013-06-20, 18:57

darboch napisał/a:
Wam nawet dupy pod scenę nie chciało się ruszyć żeby klasnąć w dłonie

Darku, czy chciałbyś owacji pod jakąkolwiek presją? Będzie to fałsz i kl(o)aka.
Owacje muszą płynąć z SERCA. Coś było nie tak, skoro tego nie było. I tak zbyt często zmuszani jesteśmy w życiu do uwielbiania, wiary, miłości, owacji na stojąco, do udawania, do pozorów. Niech chociaż na naszych zlotach ludzie czują się swobodni. Przecież chcemy tam odetchnąć od zgiełku dnia powszedniego. Nieprawdaż?
Przepraszam za dygresję i naprawdę serdecznie pozdrawiam, do zobaczyska. :spoko

gino - 2013-06-20, 19:39

nie wiem czy na ceremonii owacje były, czy nie było....spóźniliśmy się na rozdanie camperteamków

ale bardzo miłe były osobiste gratulacje za nominację od ludków CT
dziękuję :kwiatki:

kalinin - 2013-06-21, 13:11

Jaga napisał/a:
Talentom należy pomagać i je wzmacniać a nie niszczyć.........

Wzruszyłaś mnie Jago swoja troską. Ja tym bardziej jako były nauczyciel, nie chcę stawac na drodze kariery a tym bardziej "niszczyć" talentów muzykujących kamperowców, spełniam Twoje życzenie i przyrzekam że już więcej nie będę grał na Zlotach z bratem Wojtkiem, kuzynem Kaziem, nawet gdyby kupili sobie kampery. Mam nadzieję, że Ty i Twoi podopieczni jesteście usatysfakcjonowani.

darbochowaOla - 2013-06-21, 13:59

adej napisał/a:
darboch napisał/a:
Wam nawet dupy pod scenę nie chciało się ruszyć żeby klasnąć w dłonie

Darku, czy chciałbyś owacji pod jakąkolwiek presją? Będzie to fałsz i kl(o)aka.
Owacje muszą płynąć z SERCA.


Albo z szacunku dla tych którzy z siebie dali nieco więcej niż pozostali. Ale widać szacunku może właśnie zabrakło- a szkoda bo nominowanym należał się duży SZACUN :spoko

marian.marian - 2013-06-21, 16:54

Kochani camperowicze byłem pierwszy raz i jestem zauroczony atmosferą,organizacją i bardzo ciepłym przyjęciem,mam nadzieję że będę uczestnikiem kolejnych zlotów.tak trzymać :spoko
Misio - 2013-06-21, 19:00

Kolejny super zlot za nami. Tym razem w towarzystwie "naszych kolegów" sprzed 200 milionów lat. Tylko ich spotkania przyświecały innym ideom, a nasze są po to żeby dobrze się zabawić i poznać ciekawe zakątki kraju. Dzięki krzysiowiS mieliśmy ułatwione zadanie, za co Mu bardzo dziękujemy.
A teraz wrzucimy kilka zdjątek na pamiątkę:

Świstak - 2013-06-22, 07:55

Różne względy uniemożliwiły nam uczestniczenie w tym zlocie. Uwierzcie że bardzo tego żałujemy. Jako karę oglądamy zdjęcia i czytamy opisy zachowując się jak prawdziwi masochiści... W tym roku nie było szans aby coś poprzestawiać czy dopasować, jednak przyszłoroczny zlot będzie filarem naszych planów!
Jaga - 2013-06-22, 10:03

Liczyłam się z tym, że posyoią się gromy w związku z tym co napisałam. Mocne słowa, że "krytyka, zorganizuj sama będzie idealnie". Taki sposób rozmowy nie podoba mi się,
to nie są merytoryczne wypowiedzi, może warto byłoby w następnych spotkaniach "wykorzystać" te osoby, nie tylko "w kuluarach", ale na forum.
W tym co napisałam nie było krytyki sposobu organizacji, napisałam o swoich oczekiwaniach i tyle, sposób w jaki to podałam nie powinien nikogo obrazić tylko skłonić do dyskusji.
Przyklaskując sobie wzajemnie niczego nie zmieniny, ja zapytałam tylko dlaczego i nie otrzymałam odpowiedzi, piszą osoby, które nie miały na to wpływu, organizatorzy też się nie wypowiedzieli.
Na pewno Mazurek gdzieś w grupie grał, ale ja o tym nie wiedziałam, poza tym nas jest w tej chwili dość dużo i nie wszyscy akceptujemy się wzajemnie.
P.S. Mirku, spodziewałam się tego, że odezwiesz się na moją uwagę, obrażanie się jest najgorszym doradcą. Fajnie by było, gdyby np. Bogusia zaśpiewała z Wami kilka piosenek.
Życzę Wszystkim zdrowych, bezpiecznych wakacji, ja sama też jestem już na wakacyjnym wypoczynku Jaga

krzysieks - 2013-06-22, 10:36

Droga Jago. To ja ukladalem program zlotu i bylem za niego odpowiedzialny.Jestem w Camperteamie od roku i na szczęście nie występuję u mnie syndrom - tego akceptuje a tego nie. Nie mam zatargu z Sowami, z Bogusią się bardzo lubię, z Mazurkiem i Wito byliśmy po zlocie razem na rybach. Szkoda,że nie zauważylaś jak podczas piątkowego karaoke występowal Mazurek i Wito. Szkoda,że nie slyszalaś ich wieczornych występów przy camperach. Ukladając program zlotu chcialem Wam dać trochę rozrywki i odpoczynku,możliwości spotkania się z przyjaciólmi. Jeśli Cię zawiodlem to serdecznie przepraszam. Życzę udanych wakacji . KrzysiekS. :spoko
janusz - 2013-06-22, 10:52

Ja chyba Ci już odpowiedziałem. Przy organizacji zlotu to nie jest tak, że organizator lub administracja forum pokazuje palcem i wyznacza na piątek na godzinę 19 występ Mazurka, na 21 występ Bogusi a na sobotę na godzinę załóżmy 18 pokaz zdjęć i prelekcje.
Organizator zlotu ustala czas i zapewnia rozrywki które są mu dostępne. W Bałtowie były to wycieczki wpisane w program. Jeżeli ktoś z forumowiczów/uczestników zlotu zaproponuje coś od siebie, jakiś występ, prelekcje, pokaz to organizator z ochotą przyjmie propozycję i umieści w programie. Tak było na przykład z CamperTeamkami. To nie jest stała pozycja zlotowa tylko inicjatywa Elka i Akademi CamperTeam. Taka sama sytuacja była z CamperBandem. Mirek zaproponował, że zabawi zlotowiczów i występ został wpisany w program zlotu. To nie był obowiązek Mirka i jego przyjaciół. Mazurka też nikt nie angażował do obsługi zlotu. To jego chęć, dobra wola. Leszek wystąpił bez wskazywania go palcem i wyznaczania masz grać. Na jednym zlocie zaprezentowali się jedni na innym zaprezentują się inni którzy na zlocie będą mieli czas, chęć i możliwości zabawiania zlotowiczów.
Trudno mieć do kogoś pretensję, że nie wystąpił, nie zaśpiewał, zatańczył czy nie poczęstował. Może porostu z jakichś powodów nie mógł.
Pewnie, że odpowiedź "to zorganizuj sama a chętnie przyjedziemy" jest taka sobie ale odpowiedź to "przyłącz się go organizacji następnego zlotu jest chyba OK." Można przecież podzwonić, pogadać z forumowymi artystami i namówić ich do występów. Każdy organizator przyjmie taka pomoc. :spoko

wbobowski - 2013-06-22, 10:58

Jaga napisał/a:
Fajnie by było, gdyby np. Bogusia zaśpiewała z Wami kilka piosenek.

Koleżanko Jago... z uporem maniaka powtarzasz w postach to, co wyżej w cytacie. A czy pytałaś Bogusię, czy chce śpiewać, bo może my coś nie wiemy :?: Jeśli Bogusia chciała a jej nie dopuszczono, to rozumiem pytanie i Twoje pragnienie. Ale jak na razie nic nam o tym nie wiadomo. Mnie tam wystarczyło, że mogłem z Bogusią uściskać się i ucałować zarówno na dzień dobry jak i na do widzenia.

GOSIAARCADARKA - 2013-06-22, 14:39

Blekitnemu dzieki za to, ze nakarmil i napoil Romana do tego stopnia , ze nieswiadom co czyni zakupil mi fajny rowerek i bedzie musial go naprawiac.

Zaloga MIELCOKI
Danuska i Romano



Oj, Danusia, Romano dobrze to wymyślił. O ile wiem, to chciałaś kabrioleta, no to kupił sprzęt bez dachu, silnik - jest /tylny napęd/ :szeroki_usmiech , "skrzynia 6 - jest , design nowoczesny, nówka nieśmigana - na gwarancji :bigok :bigok :bigok
tylko kółek trochę mniej :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

darboch - 2013-06-22, 16:38

darbochowaOla napisał/a:
adej napisał/a:
darboch napisał/a:
Wam nawet dupy pod scenę nie chciało się ruszyć żeby klasnąć w dłonie

Darku, czy chciałbyś owacji pod jakąkolwiek presją? Będzie to fałsz i kl(o)aka.
Owacje muszą płynąć z SERCA.


Albo z szacunku dla tych którzy z siebie dali nieco więcej niż pozostali. Ale widać szacunku może właśnie zabrakło- a szkoda bo nominowanym należał się duży SZACUN :spoko


dokładnie...tylko i wyłącznie chodzi o szacunek i ANTOŚ nie wycinaj tylko cytuj całość mojej wypowiedzi :spoko

kalinin - 2013-06-23, 10:04

Jaga tak naprawde do końca, to nie wiem o co Ci chodzi. Czy pytałas "Band Sowa"czy chca zagrać na Zlocie?(patrzac Twoimi kryteriami Marka brat też nie ma kampera). Skad masz pewność że Bogusia chce śpiewać ze mną, czy ja chce grac z Mazurkiem a on ze mna? Wito nie przyszedł na scenę, choc miał z nami zagrać kilka utworów. Więcej zrobiłaś szkody niż pożytku swoimi postami. Poruszasz sie jak słoń w składze porcelany !
baja02 - 2013-06-23, 10:57

Już ładnych kilka dni minęło od zakończenia zlotu w Bałtowie, poczekałem sobie aż w uczestnikach i "czytaczach" dojrzeją opinie. Prześledziłem sobie całość, bardzo ciekawe relacje i foto reportaże i o dziwo zdjęcia w większości podpisane, tak że oglądający wie co jest grane. No ale jak zwykle MUSZĄ cegiełkę dołożyć malkontenci. Są to ludkowie którzy zajmują się szukaniem dziury w całym. Jedyna rada na wyleczenie z krytykanctwa jest zorganizowanie przez nich zlotu/spotkania nawet w niewielkiej skali. Zobaczą wtedy jak trudno jest pogodzić "wodę z ogniem".
Pesymizmem napawa to, ze malkontenctwo jest coraz powszechniejsze, to jest taka łyżka dziekciu w braci kamperowej.
Pozdrawiam! :kawka:

Tadeusz - 2013-06-23, 12:44

baja02 napisał/a:
Pesymizmem napawa to, ze malkontenctwo jest coraz powszechniejsze, to jest taka łyżka dziekciu w braci kamperowej.


Jacku, tak to z ludźmi bywa. Kiedyś jeden z naszych Kolegów, na początku istnienia naszego Klubu powiedział coś ważkiego: zakupienie kampera nie czyni automatycznie człowieka fajnym.

Nie każdy umie cieszyć się tym co daje nam los i życzliwi ludzie.

Na pocieszenie pokażę zdjęcie z naszego odjazdu z miejsca zlotu. Odjeżdżaliśmy ostatni wraz z Misiokotkami, Witem i wictorem. Tylko ekipa techniczna uwijałasię zwijając tojtojki, szafki elektryczne i śmietniki.

Mili panowie z tej ekipy powiedzieli mi coś bardzo miłego o nas:

Proszę pana, takiego porządku to my jeszcze nie widzieliśmy, ani jednego papierka, nawet peta na trawie nie ma!!!

Tacy jesteśmy. :szeroki_usmiech Jakże nie cieszyć się z tej opinii? :ok

A malkontenci? Zawsze byli, są i będą. :-P

Grad też czasami pada. I co? I nic. Po burzy zawsze świeci słońce. :bigok

Misio - 2013-06-23, 12:53

cd.
Misio - 2013-06-23, 13:36

cd.
Misio - 2013-06-23, 14:03

cd.
szymek1967 - 2013-06-23, 14:32

gino
fajne masz to autko 8-)

Misio - 2013-06-23, 14:43

cd.
Misio - 2013-06-23, 14:59

cd.
Misio - 2013-06-23, 15:11

cd.
Misio - 2013-06-23, 15:33

cd.
Misio - 2013-06-23, 15:46

cd.
Misio - 2013-06-23, 16:01

cd.
Misio - 2013-06-23, 17:12

cd.
Misio - 2013-06-23, 17:25

cd.
Misio - 2013-06-23, 17:36

cd.
Misio - 2013-06-23, 17:55

cd.
Misio - 2013-06-23, 18:11

cd.
Misio - 2013-06-23, 18:36

cd.
baja02 - 2013-06-23, 18:55

Misiu! Wszystko bardzo fajnie, zdjęcia super, ale przestań się lenić i daj jakiś komentarz do zdjęć. Pozdrawiam 8-)
Misio - 2013-06-23, 19:03

cd.
Pawcio - 2013-06-23, 19:09

baja02 napisał/a:
Misiu! Wszystko bardzo fajnie, zdjęcia super, ale przestań się lenić i daj jakiś komentarz do zdjęć. Pozdrawiam 8-)


Baja kolego, Misio ósmą godzinę się leni wstawiając zdjęcia. Pozdrawiam 8-)

Misio - 2013-06-23, 19:28

cd.
Misio - 2013-06-23, 19:51

cd.
Misio - 2013-06-23, 20:05

CamperTeamki...
Misio - 2013-06-23, 20:24

cd.
MAREKH - 2013-06-23, 20:31

Między relacją Misia dla tych co jeszcze nie byli w świętokrzyskim.


Misio - 2013-06-23, 20:37

cd.
Mazur - 2013-06-23, 20:40

Organizatorom wielkie brawa :ok Misio, zdjęcia super :foto malkontentom dziękujemy.... :niewiemm
Misio - 2013-06-23, 20:49

cd.
Misio - 2013-06-23, 21:08

cd.
Misio - 2013-06-23, 21:24

cd.
Misio - 2013-06-23, 21:44

cd.
Misio - 2013-06-23, 21:59

cd.
Misio - 2013-06-23, 22:11

cd.
Misio - 2013-06-23, 22:29

cd.
Misio - 2013-06-23, 22:54

cd.
Misio - 2013-06-24, 18:10

cd.
Misio - 2013-06-24, 18:36

cd.
Misio - 2013-06-24, 19:15

cd.
kalinin - 2013-06-24, 19:29

Jaga, teraz wszystko jasne ! Góralskie tańce zaróciły Ci w głowie.
Misio - 2013-06-24, 20:24

cd.
Agostini - 2013-06-24, 22:05

Po fotorelacji Misia... :kawka: ,wiecie co?
Żałuję, że nie dołożyłem wystarczająco starań, żeby przyjechać.

Wito - 2013-06-24, 22:11
Temat postu: Flagowy...
Dopiero dziś w południe wróciłem do domu. Po drodze były jeszcze Wióry i wspaniałe trzy dni na wędkowaniu, gdzie przeżyłem niewytłumaczalne, przynajmniej dla mnie, - zjawisko wędkarskie. Potem były Puławy i ciężka praca w upale przy porządkowaniu grobu, Kazimierz Dolny, aż wreszcie trzydniowy pobyt w nowych dla mnie stronach-w Serpelicach nad Bugiem. Przywiozłem "pięknych wspomnień bagaż". Aż kusi aby popisać.
Pragnę serdecznie podziękować organizatorom za ogromny wkład w przeprowadzenie tak wielkiego zlotu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu było wspaniale. Było wszystko jak należy. Dziękuję za wspaniałe występy Leszkowi w piątek i zespołowi Mirka w sobotę.

Mirek. Ostatnim postem celnie i dowcipnie rozładowałeś sytuację.

Nie wierzę, że po Iławie będzie już inaczej z Camper Bendem.

A propos. Która z pań tańcząca wokół Piotra to Jaga Nie kojarzę.

darboch - 2013-06-24, 22:21

Wito napisał/a:
wspaniałe trzy dni na wędkowaniu, gdzie przeżyłem niewytłumaczalne, przynajmniej dla mnie, - zjawisko wędkarskie.


tzn ? Proszę o coś więcej :-P

krzysieks - 2013-06-24, 22:26

Heniu wielkie dzięki za fantastyczną relację. Piwko ,piwko, ogromne piwodla Ciebie. Pozdrawiam KrzysiekS :pifko
StasioiJola - 2013-06-24, 23:44

My również chcieliśmy podziękować ; Krzysiowi i jego wspaniałym pomocnikom że im się chciało podjąć to wyzwanie i zrealizowac je na SZÓSTKĘ z PLUSEM!!! :ok :bukiet: :bukiet:
Wszystkim Koleżankom i Kolegom za świetną atmosferę na zlocie i wycieczkach!! :diabelski_usmiech :spoko

Dziękujemy również tym których zdążyliśmy poznać i przepraszamy tych co nie zdązylismy!! :kwiatki: :-P :spoko

I mamy nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz i nie dwa na podobnych spotkaniach!!!

PS. Misiowi specjalne podziękowania za relację - bo był tam gdzie my nie bylismy!! :szeroki_usmiech :roza:

Tadeusz - 2013-06-25, 00:01

Tak, to był zlot z tych najpiękniejszych. Zlot przyjacielskich spotkań, zabawy, pouczających wycieczek ale przedewszystkim szansa dla każdego uczestnika poznania bliżej swoich Koleżanek i Kolegów z forum, porozmawiania, umawiania się na wyprawy i na małe, kameralne spotkania.
Organizatorzy zasłużyli na najwyższą ocenę i wdzięczność za ogromny wkład pracy.

To wydarzenie dużego formatu uzmysławiające nam jak wiele pracy organizacyjnej i fizycznego wysiłku wkładają Ci spośród nas, którzy dla swych Kolegów, swego Klubu, gotowi są na wiele wyrzeczeń i poświęceń.

Czego mogą się spodziewać? Wdzięczności i szacunku od jednych, obojętności od innych a nawet pretensji ze strony szczególnego rodzaju liudzi, którzy nie skorzy do dawania, chętnie biorą.

Monika i Krzysztof mieli zaangażowanych, doskonałych pomocników w osobach Piotra, Marka i Krystiana. Tymi, którym winniśmy ukłon są również Mirek ze swą muzykalną kompanią, Mazurek ze swą gitarą na scenie i wśród kamperów, kapituła camperteamków z Elwoodem i Aniką oraz pomocnikami w osobach Stasia i Joli a także każdy kto brał udział w tej zabawie aktywnie, czy to w konkursach, czy karaoke, czy w jakikolwiek inny sposób.

To Ci aktywni spośród nas budują atmosferę takich spotkań, która potem przenosi się na forum czyniąc z nas camperteamową rodzinę.

Pragnę na koniec podkreślić szczególną rolę Henia, naszego Misia - fotografa z zamiłowania i talentu.
Gdy my się bawimy, on pracuje. Jest wszędzie i widzi wszystko swoim obiektywem, a relacje, którymi nas raczy są w istocie pięknymi reportażami. Ile pracy wymaga przygotowanie takiego reportażu wiedzą tylko Ci spośród nas, którzy zadali sobie trud podzielenia się relacjami z podróży.

Dlatego drogi Heniu, dziękuję Tobie najserdeczniej jak potrafię. Jesteś fantastycznym Kolegą i kapitalnym człowiekiem.
Za wszystkie Twe reportaże należy się Tobie cały browar a nie pojedyncze piwka.

Zapraszam Danusię i Ciebie na Mazury. Urządzimy Wam weekend na wodzie. Będzie to nasz sposób na wyrażenie wdzięczności za Wasze gorące serducha.

:roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:

:bukiet: :spoko

MirekM - 2013-06-25, 08:41

Wkurzyliście mnie tymi zdjęciami :chytry . Powinno się zabronić zamieszczania takich relacji :stop: . Są szkodliwe dla zdrowia. Tak mi ciśnienie skoczyło, że gały na wierzch wywaliło :shock: .
Misio - 2013-06-25, 14:46

Dziękujemy za ciepłe słowa i cieszymy się że się podobało. :lol: :spoko

Tadziu, dziękujemy za zaproszenie na Wasze wymarzone Mazury i chętnie skorzystamy z Twojej oferty po uprzedzeniu telefonicznym. :roza: :roza: :roza:

Bajaga - 2013-06-25, 22:04

Tadeusz napisał/a:


Zapraszam Danusię i Ciebie na Mazury. Urządzimy Wam weekend na wodzie. Będzie to nasz sposób na wyrażenie wdzięczności za Wasze gorące serducha.
\


Dziś mijaliśmy się w Waszej drodze na Mazury :) Ja jechałem w stronę Ostrołęki a Wy na Mazurki. Mrugnąłem i próbowałem złapać Was na cb ale że pogoda była trudna to pewnie skupiałeś się na prowadzeniu chałupy :)

Tadeusz - 2013-06-25, 22:13

Bajaga napisał/a:
Dziś mijaliśmy się w Waszej drodze na Mazury Ja jechałem w stronę Ostrołęki a Wy na Mazurki. Mrugnąłem i próbowałem złapać Was na cb ale że pogoda była trudna to pewnie skupiałeś się na prowadzeniu chałupy


Pogoda była rzeczywiście paskudna, potem przyszła totalna ulewa, ale skupiony byłem na asekurowaniu zestawu samochód-przyczepa podłodziowa z dużym, ponad 8-metrowym jachtem. Kolega miał problem z hamulcem najazdowym.

Machnąłem do Ciebie łapką. :spoko

adej - 2013-06-26, 18:45

Fanfary przebrzmiały, ucichł zgiełk, wrzawa, opadł pył wzniecony kołami kamperów i tylko resztki echa błąkają się po bałtowskich szuwarach. Pozostały jakże miłe wspomnienia.
Do tych ech! ... (i) wspomnień, pozwólcie, że jeszcze dołączę, garstkę swoich spojrzeń przez "camera obscura", zezowatym monoklem na miniony zlot. Może są tacy wśród Was którzy czują niedosyt obrazków, więc zapraszam na full wyżerkę do mojej piwnicznej zezowatej "galerii" po stopniach linku poniżej. Wielu znajdzie coś dla siebie. Zapraszam. quasi :malarz:
https://plus.google.com/photos/114441314510525506656/albums/5893743347960010849?authkey=CLKt7tG_ns35wwE

Poniżej kila próbek: :spoko

adej - 2013-06-26, 18:52

Jeszcze chwilka. :hide:
Ciąg dalszy tutaj i na: https://plus.google.com/photos/114441314510525506656/albums/5893743347960010849?authkey=CLKt7tG_ns35wwE
Pozdrawiam i życzę miłych chwil. :spoko

janusz - 2013-06-26, 19:41

adej napisał/a:
iiii tam.jpg

Madzia, podobna do dziadka, prawda :oops: :bajer

adej - 2013-06-26, 21:26

janusz napisał/a:
Madzia, podobna do dziadka, prawda

niewątpliwie, nie da się ukryć :diabelski_usmiech

Świstak - 2013-07-01, 08:05

Adej, za zdjęcie Halszki i Tadzia na spacerze stawiam wielkie piwo. Moim skromnym zdaniem to najpiękniejszy widok na całym świecie!!! Postawiłbym drugie za Jolę i Stasia w autobusie, ale skrypt nie chce przyznać drugiego....
janusz - 2013-07-01, 09:08

Świstak napisał/a:
Postawiłbym drugie za Jolę i Stasia w autobusie, ale skrypt nie chce przyznać drugiego....

To postaw reszcie wycieczki, wiesz ile trzeba było przebiegłości by przyśpiewkę weselną "nas uczyli w szkole, że całują się na stole" dopasować do charakteru imprezy która odbyła się w autobusie. To były imieniny Joli a Stasio też stanął na wysokości zadania. Nie mam pojęcia czemu tylko Stasio skorzystał skoro nawet nie śpiewał, miał zajęte usta parzcież. :haha: :haha: :haha:

adej - 2013-07-01, 14:25

Świstak napisał/a:
za zdjęcie Halszki i Tadzia na spacerze stawiam wielkie piwo

Po prostu wdzięczny i ujmujący temat. Miło popatrzeć na szczęśliwych ludzi. Dziękuję za zwrócenie uwagi na moje wypociny, mam nadzieję, że piwko wypijemy w realu.
Pozdrawiam i do zobaczenia. :spoko

bugguy - 2013-07-04, 22:32

Z dużym opóźnieniem, ale wrzucam kilka moich zdjęć głównie z "Ćmielowej" wycieczki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group