Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Po Polsce przed laty. - Stare albumy.

Tadeusz - 2013-04-14, 16:15
Temat postu: Stare albumy.
Zarówno w tym dziale podróży po Polsce, jak i w zagranicznym, po konsultacji z Wami otwieram ten dział wspomnień.

Kamperami podróżujemy od niedawna, może poza wyjątkami. Przyczepami również nie tak długo, bo przecież nasze początki to Niewiadówka, kultowa i wciąż mająca zwolenników.

Podróżowaliśmy jednak od zawsze autostopem, pieszo, rowerami, motocyklami, autami, pociągami, czym się dało. Mamy sa sobą moc przygód o których opowieści mogą nas zaciekawić, rozbawić lub nawet czegoś nauczyć.

Są wśród nas wodniacy. Ich opowieści mogą być świetnym urozmaiceniem wśród innych wspomnień z dawnych lat.

Pogrzebmy w starych albumach, odkurzmy stare fotografie i podzielmy się wrażeniami z lat minionych. :bukiet:

:spoko

łoś - 2013-04-15, 01:14

Tadziu!
Podoba mi się Twój nowo otwarty temat. Sam o tym wspominałem kiedyś.
I można chyba rozszerzyć o fotki z pierwszego posiadanego przez rodziców samochodu. To może też być podstawą naszego późniejszego camperowego zamiłowania.

:spoko

comma - 2014-10-09, 13:09
Temat postu: Tak zaczynałem
Moje pierwsze wyprawy turystyczne to wspólne wyjazdy z rodzicami, Junakiem na zloty turystyczne. Ja oczywiście w środku pomiędzy rodzicami. Ze zlotów pamiętam różne konkursy sprawnościowe, np. rozkładanie namiotu na czas i niezapomniany smak jajecznicy smażonej na kocherku opalanym denaturatem.
wbobowski - 2016-03-23, 02:33

Aby odświeżyć temat.
Też mam podobne zdjęcie jak poprzednik.

Skorpion - 2016-03-23, 08:32

Moj ojciec w roku 56 mial warszawe . Ja nie mam zadnych zdjec.
NIL-J - 2017-03-14, 20:51

Zaczynaliśmy Junakiem i tak zaszczepiliśmy dziecku turystykę moturem , że do dzisiaj go trzyma ; motorem objezdził już prawie całą Europę a 55 letni Junaczek jest jego dozgonną miłością :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group