Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Podróże sprzed lat. - 2010,Granada w Hiszpani

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-03, 19:54
Temat postu: 2010,Granada w Hiszpani
Wyjechalismy sobie 16 sierpnia 2010 roku.Jazda wtedy kamperem "Mobilvetta.Nie pisałam o tej wycieczce,bo jeszcze nie bylam zaznajomiona z ulubionym forum,nie miałam programu zmniejszania fotek.Wogóle byliśmy nowicjuszami.Teraz mam dużo przewodnikow,map itd.Mapę zakupiliśmy dopiero w Hiszpanii.Informacje czerpałam z dodatku do czasopisma Podróże.Tytul :Hiszpania -najlepsze plaże pod sloncem.Teraz na forum jest dużo tego kierunku.Każdy ma swoje fotki i swoja trase.Zobaczyłam w komputerze na fotki i trasę w kalendarzu 2010.Może być :?: :?: :?: :?: .
pierwszy nocleg Dunajska Strieda,parking przy basenach /które lubimy/.Wtedy bilety 2 razy senior 9 euro.Potrm 60 km na Wegrzech wreszcie pod UnescoPannonhalma,jest też duża grupa włoskich kamperów

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-03, 20:02

Koper w Słoweni ,pisze że kupiliśmy winetke za 15 euro.To był zakup pierwszy i ostatni raz.Szukamy noclegu,wreszcie jest duży parking niepłatny już za centrum,przy samym morzu.Wtedy mielismy rowery.Nawet data w aparacie jest nieprawidlowa.Mielismy przygodę.Pakujac kampera ,gdzies do skrzynki z warzywami wlazła mysz.Widze obgryzione jabłka no i kuleczki.Z.zabrał słownik angielski i pojechal do miasta.W sklepie zorientowali się i młody mowi miszka,no i trutka jak również lapka pomogly.Trochesobie wszystko przypominam.Głowa się ćwiczy :haha: :haha:
qdlaty_78 - 2016-02-03, 20:06

Nowa "stara" relacja brawo.
Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-03, 20:16

Nastepny punkt programu to Udine we Włoszech,udaje nam się odwiedzić Włochów poznanych na kempingi Sassone kolo Rzymu.Podpowiadaja jak jechać dalej.Jeszcze wtedy ustawiałam się do fotografii. :?: :?: :?:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-03, 21:44

BobioOpis jutro,mały błąd i to co napisałam zniknęło musze przebrnąć pisanie w wordzie,następny postęp w pisaniu.Jasny gwint,tyle pracy na marne. :box :box '
opis drogi do B obio przez Vicenze,Verone,J.Garga.Spimy na parkingu za Cremona..J.Garda nie ma miejsca darmowego do stania.Ja do wody Zbych zostaje,dobrze że byliśmy w aucie jak podeszla pilicjantka,odjeżdzamy.Dalej gorami,do starego Bobio.

Bim - 2016-02-03, 21:55

Basiu piwko że Masz nadal werwę i Ci się chce wracać do przeszłości z ciekawością czekam na relację :spoko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 16:20

Trafiamy na wawóz i rzeke ,gdzie stajemy na obiad.Sa wlosi kamperem.Pan podchodzi do nas i cos tłumaczy.Mandziare,a jedzenie,pani za dużo ugotowala spageti,dziela się z nami.Ja daje ciasteczka.Zawsze przed wyjazdem pieke ciastka kruche z maszynki,mam całe wiaderko.Bardzo się przydawało.Teraz zakaz pieczenia :!: :!: :!: :!: :!: przebijamy się do morza.[/b]
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 16:35

W Genui znaleźć miejsce do zatrzymania graniczy z cudem.Do Portofini przez San Margerite,zwlaszcza po południu,jazda tez niemozliwa.Krecimy się po Voltri,w końcu uliczką w lewo,przy samym morzu jest miejsce.Rano
brzydko nie kapiemy się dalej morzem w kierunku San Remo 67km.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 16:44

Wreszcie jest znak z kamperem w tle,szukamy, znajdujemy parkingokemping za 8,50 euro.Zostajemy kilka dni,zwidzajac San Semo,oraz plażując.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 16:57

Fotografujemy się pod kasynem i cerkwia,do tych miejsc mamy 3,5 km po ladnej ścieżce rowerowej.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 17:35

Bim napisał/a:
Basiu piwko że Masz nadal werwę i Ci się chce wracać do przeszłości z ciekawością czekam na relację :spoko
,wszyscy pisza teraz o Hiszpani,Francji,popatrzyłam,stwierdzilam ,że ok.To pisze. :stop: Mieszkamy nie w centrum miasta,jeszcze nie mamy zniżek na komunikacje miejska,zamiast chodzić na
Uniwersytet trzeciego wieku,dokształcam się na forum.Z.ogląda TV a ja jak mam chwile to myk na camperteam.Za to że mogę być w Wami dziekuje Dyrekcji.Pamietasz jaka bylam lewa w 2011 roku :?: :?: : :haha:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 17:47

26 sierpnia rano jedziemy -Monte Carlo.Znalezienie parkingu zajęło trochę czasu.Jest jeszcze miejsce w porcie,nie pisze że zakaz.Placimy w automacie,ale źle to zrobiłam mamy 3 bilety a te sama godzine.Potem doczytujemy że jednorazowo można stać 1,5 godz.Jdziemy najpierw pod Casyno,wracamy,i w druga strone pod Pałac Grimaldich.Teraz pewnie już nie można stać w porcie.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 17:56

Palac Grimaldich,pierwszy raz zdarza się że w palacu dostajemy słuchawki w j.polskim.Bilet po 8 e od osoby.O12 tej oglądamy tez zmainę warty.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 18:43

Przebijamy się przez Grasse,do Grand Canionu Verdon.
Jedziemy gorami, nocujemy w fajnym miejscu ,ośwoetlonym z kranem wodnym.Gps N 43°434612 i E 06°473343.

Misio - 2016-02-04, 18:45

Czytamy i czekamy na kolejne wspomnienia. :lol:
Ładne fotki, opisy i ładna para. :spoko
A :pifko za pamięć i chęci.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-02-04, 18:49

cd,Kanion Verdon,oczywiście tył auta ocharowany,bo za blisko Zbych podjeżdżał do murków.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-22, 18:54

Taka modna
Hiszpania a jednak nikt nie zaglada :?: :?: Dziś strzyżemy psa i po mału się pakujemy.Mam trochę zmniejszonych fotek to je wkleję.Ax Provence,po południu nie było szans na postój,wjechaliśmy rano.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-22, 19:04

Rousilion-Prowansja
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-22, 19:08

c.d
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-22, 19:12

Gordes,nie udało się zaparkować w miescie
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-22, 19:35

Prowansja dalej,przepraszam pisze z pamięci Les Fontanien
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-22, 19:51

Avinion,miejsce koło muru znaleźliśmy wspaniałe,ale ranne zwiedzanie uniemożliwiło zwiedzenie pałacu papieskiego,ale i tak bylw pieknie
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-22, 19:55

cd
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2016-03-28, 19:36

Może skończę w czerwcu teraz jedziemy na Bałkany. :spoko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-08-16, 21:12

Ale sobie znalazłam,wklejam foty,a teraz nie umię.Stary kamper ,ale fajne :haha:
Komplecik - 2023-08-16, 21:29

:spoko pięknie, piękna relacja, aż chce się oglądać, niech Zbych sobie strzeli :pifko
:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-09-10, 19:32

CT trochę jest dziadowski,kiedyś takie piękne foty dawałam a teraz kaleka nie umię,daję foty na fejsa,ale tam nie wszyscy kamperowcy zagladają :box :box

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group