Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Jugosławia* - Kornati i okolice

Komplecik - 2016-05-18, 19:38
Temat postu: Kornati i okolice
:spoko Planujem wyjazd na Chorwacje konkretnie okolice parku Kornati, może ktoś był wie o fajnych miejscowkach i podzieli sie wiedza, myślimy o luźnym kempingu z możliwością slipowania łodeczk, taka dobra baza do wypadów na wysepki Kornati. Wzdłuż linii brzegowej od Zadaru po Vodice.
Proszę o podpowiedzi
:)

Rafa - 2016-05-18, 20:02

Camping filko, 10 lipca ruszamy, skutery wodne i rib. Za slip nie płaciłem, za bojke też nie.
frykas1 - 2016-05-18, 21:23

Ja polecam wyspę MURTER kemping KOSIERINA .
Andrzej 73 - 2016-05-19, 16:32

Polecam Park Soline w Biogradzie
http://www.campsoline.com/
:spoko

Komplecik - 2016-05-19, 19:50

Dzieki za podpowiedzi patrze na Wasze propozycje ;) :bukiet:
Martin B - 2016-05-19, 20:20

HI ! bardzo spokojne miejsca sa w okolcy DRAGE camp.Paradiso,Romantika ..tanie bardzo spokojne Wranckie jezioro lezy po drugiej stronie
pare zdiec znajdziesz tu
http://www.hymis-reisen.d...n/kroatien.html

Komplecik - 2016-05-20, 06:13

Planujemy zacząć szukac spokojnego miejsca od Pirovaca w górę Murter, Drage, Pakostane i dalej. :)
SlawekEwa - 2016-05-20, 06:15

Komplecik napisał/a:
Pakostane i

Polecam kamping "Kozarica" :bigok

Komplecik - 2016-05-20, 18:42

SlawekEwa napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Pakostane i

Polecam kamping "Kozarica" :bigok


Bylem dawno w Pakostane nie na Kozaricy tylko obok na małym przydomowym kempingu kozystaliśmy z plaz , fajny kemping cen nie moge sie doszukac.;)

SlawekEwa - 2016-05-20, 18:54

Komplecik napisał/a:
SlawekEwa napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Pakostane i

Polecam kamping "Kozarica" :bigok


Bylem dawno w Pakostane nie na Kozaricy tylko obok na małym przydomowym kempingu kozystaliśmy z plaz , fajny kemping cen nie moge sie doszukac.;)

To był kemping " Cuka" to był pierwszy na którym byliśmy w Pakostane.
Niestety teren tego kempingu został zabudowany domkami do wynajęcia :(

SlawekEwa - 2016-05-20, 18:56

Teraz przypomniało mi się, że był jeszcze jeden malutki nad samym morzem :-P
Jacek999 - 2016-05-20, 19:05

Hej
Byłem w Pirovacu i na Murterze, gdzie jest polska baza nurkowa polecam, znam dobrze ten rejon

Komplecik - 2016-05-21, 19:43

Jacek999 napisał/a:
Hej
Byłem w Pirovacu i na Murterze, gdzie jest polska baza nurkowa polecam, znam dobrze ten rejon

Bede dzwonil Jacuś

Agostini - 2016-05-22, 21:23

Komplecik napisał/a:
...myślimy o luźnym kempingu z możliwością slipowania łodeczk, taka dobra baza do wypadów na wysepki Kornati.

Czy na wysepki Kornati można pływać własnym sprzętem... łódką, pontonem?
Czy nie jest to czasami zarezerwowane tylko dla koncesjonowanych komercyjnych wycieczek.

Wiecie coś więcej na ten temat?

martini44 - 2016-05-23, 06:19

Jacek999 napisał/a:
na Murterze, gdzie jest polska baza nurkowa polecam


dokładnie miasto Jezera..... również polecam :spoko

Martin B - 2016-05-23, 17:04

Hallo ! Agostini i oczywiscie wszyscy inni :ok co do plywania wlasnym sprzetem....nie jest to problemem ALE :idea: moze byc problemem gdy sie przeliczymy z naszymi silami :oops:
ponton -bez silnika normalny kajak z wioslami z plastyku musze odradzic i ostrzec!!miedzy wyspami sa bardzo silne prady wodne przed paru laty na wlasnej skorze sie przekonalem ,wioslowalem jak opetany i nie bylem w stanie powrocic ....dzieki bogu pociagnela nas ludka z silnikiem mielismy duzo szczescia :spoko

Komplecik - 2016-05-23, 18:08

Agostini napisał/a:
Komplecik napisał/a:
...myślimy o luźnym kempingu z możliwością slipowania łodeczk, taka dobra baza do wypadów na wysepki Kornati.

Czy na wysepki Kornati można pływać własnym sprzętem... łódką, pontonem?
Czy nie jest to czasami zarezerwowane tylko dla koncesjonowanych komercyjnych wycieczek.

Wiecie coś więcej na ten temat?

Oooo musze to sprawdzić

Fux - 2016-05-23, 18:27

Można. Nie można płynąć bez opłaty, robić fali, etc.
Policja jest wszechobecna.

La Digue - 2016-06-03, 11:08

Na Murterze bywam od kilku lat. Przed miejscowościa Murter masz po lewej stronie kemping Kosirina (dla golasów), a po prawej Betina typowo motorowodniacki. Na wszystkich kempingach są miejsca do slipowania. Z Kosiriny masz piękny widok na Kornati. Z portu w Murterze odpływają stateczki do parku. Kemping w samym Murterze zawsze zapchany.
Komplecik - 2016-06-03, 22:12

digue napisał/a:
Na Murterze bywam od kilku lat. Przed miejscowościa Murter masz po lewej stronie kemping Kosirina (dla golasów), a po prawej Betina typowo motorowodniacki. Na wszystkich kempingach są miejsca do slipowania. Z Kosiriny masz piękny widok na Kornati. Z portu w Murterze odpływają stateczki do parku. Kemping w samym Murterze zawsze zapchany.

Tak własnie, po przemyśleniach na Murterze gdzieś sie ulokujemu ;)

Jacek999 - 2016-06-04, 14:52

Hej
Tak mi się przypomniało, jest kemping o nazwie Stella Mari po drugiej stronie Jezier od otwartego morza. Tylko, jeśli się nic nie zmieniło to dojazd do niego jest bardzo stromy, ja tam nie odważyłem się zjechać. Polecam resteuracje Kamdela w Jezierach tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość, najlepiej przyjść najedzonym :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group