Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Miejsca Przyjazne Kamperowiczom - Chochołowskie termy

jarko_66 - 2016-06-09, 21:47
Temat postu: Chochołowskie termy
Dziś byłem w Chochołowie na termach . Termy zostały otwarte na początku czerwca, nie wszystko jest jeszcze skończone ,ale robią wrażenie. Uniejów przy Chochołowie to mały pikuś. Bardzo dużo basenów wewnętrznych , jeden duży zewnętrzny , drugi w budowie do wakacji pewnie nie skończą. Strefa saun po przejściu przez szklany most ,na wysokości drugiego poziomu, też całkiem fajny pomysł, idąc po nim widzimy jak kilka metrów pod nami kąpią się ludki w basenie. I to wszystko za 25 zł za trzy godziny. Cena promocyjna do odwołania . No i najważniejsze można stać na nadzorowanym parkingu na nockę . Dziś byłem bez aparatu .ale jak mi się uda wrzucę kilka fotek :spoko :spoko :spoko
jarko_66 - 2016-06-13, 16:39

Odwiedziłem termy ponownie w sobotę . Obawy moje się potwierdziły . Na 3500 szafek trochę brakuje miejsc parkingowych. Może gdy doprowadzą plac w koło do stanu parkingowego ,to trochę się poprawi. W sobotę oddali w pełni strefę saun na czwartym poziomie. Plażę solną i baseny z widokiem na Tatry . prace naprawdę postępują :spoko :spoko :spoko
MAWI - 2016-06-13, 16:49

A co to ?Nie za wcześnie na takie długie wakacje? :haha: :spoko :spoko :spoko :spoko
jarko_66 - 2016-06-13, 17:13

MAWI napisał/a:
A co to ?Nie za wcześnie na takie długie wakacje? :haha: :spoko :spoko :spoko :spoko
I tylko Ciebie brak w tych termach :haha: :haha: :haha: Wiesiek przecież wiesz że jak wszyscy mają wakacje to ja pracuję :spoko Poziom niżej od strey basenowej jest strefa zdrowotna z nieckami z wodą siarkowo żelazową oraz basen solankowy. Na zewnątrz duży basen zewnętrzny w budowie,oraz zjeżdżalnie .
matro - 2016-08-10, 11:51

... kurcze , byliśmy tak blisko i nie zajechaliśmy :-/ ... żałuję, że zaniedbałem forum :gwm
...wielka szkoda :roll: bo do tych term mam prawie 600 km więc szybko okazja się nie powtórzy :?

Pikanterii dodaje fakt, że o tych termach dowiedziałem się na... termach w Uniejowie. Pozdrawiam miłych państwa z CT, których nicku nie poznałem bo nas deszcz pogonił do kamperów.

andi at - 2016-08-11, 21:51

A jaki jest skład wody
ZEUS - 2016-08-11, 22:01

vide:
http://www.chocholowskiet...lasciwosci-wody

:)

jarko_66 - 2017-06-11, 13:30

Minął rok i należy sprawdzić co słychać w Chochołowie . Jutro ruszamy do Żywca , następnie 2 dni na termach w Chochołowie , odwiedzimy miejscówkę w Dolinie Chochołowskiej , Słowacki Raj. Zobaczymy czy coś się zmieniło na lepsze
jarko_66 - 2017-09-23, 12:54

Te termy mają coś w sobie, Jak dobrze pójdzie to od 29 -09 spędzę tam ok dwóch tygodni. Połączę wspaniałe widoki na Tatry , z wodami termalnymi , oraz siarkowymi. :spoko
andi at - 2017-09-23, 14:29

ZEUS napisał/a:
vide:
http://www.chocholowskiet...lasciwosci-wody

:)


I to jest to
Jeden litr wody w beczkach termalnych zawiera 600 mg siarczanów oraz ponad 300 mg wapnia i sodu i magnezu.

jarko_66 - 2017-09-24, 16:28

Cytat:
andi at napisał/a:
I to jest to
I wszystko w temacie . Jeździmy po świecie , a na miejscu mamy atrakcje za niewielkie pieniądze , bezpiecznie , i miło. Ostatnio jak byłem , było mnóstwo Słowaków. Termy w Chochołowie są tańsze i oferują wiele więcej niż te po drugiej stronie granicy.No i te widoki bezpośrednio z basenu na Tatry . Klimat gór. :pifko super. Dla mnie najlepsze w Polsce. Do Uniejowa mam 40 km , do Chochołowa 400 :spoko
Comsio - 2017-09-24, 17:19

Rozglondam się za jakimś długim weekendem, co by z nich skorzystać. Tak Jareczku polecasz. :spoko
jarko_66 - 2017-09-24, 17:42

Wiesiek polecam z czystym sumieniem. W długie weekendy jest troszkę drożej , ale i to idzie przeskoczyć . Bierzesz karnet np na 5 wejść i masz cały dzionek za 35 zeta na osobę. A atrakcji jest mnóstwo , Może jak wybudują te w Mszczonowie ?może będą lepsze , ale na razie nie widzę lepszych w Polsce. No i parking z noclegiem gratis. Można się dogadać i podłączyć się do prądu za niewielką opłatą .Widok na Tatry prosto z basenu, przy dobrej pogodzie cała panorama.Do Zakopanego Pewnie coś koło 15-20 km. Wiesz że pod nosem mam Uniejów , ale to żadne porównanie , ani jakościowe , ani cenowe. :spoko :spoko :spoko
jarko_66 - 2017-10-01, 07:01

Niestety termy piękne lecz obsługa taka sobie. Dodzwonić się nie idzie po prostu nie odbierają . Przyjechałem te 450 km z myślą ,, błoga nicość,, Kupiłem sobie karnet miesięczny ,pani w kasie chętnie mi go sprzedała. I tu zaczynają się problemy. Idąc do kasy nie zabralem okularów ,cieszę się że będę moczył się całe 10 dni. Następnego dnia przypadkiem dowiaduję się że od poniedziałku jest przerwa techniczna , trwająca pięć dni. Czar prysł . Idę do kasy spytać co z tym fantem zrobić , niestety pani już nie była taka miła , mówiąc że na ladzie jest ogłoszenie i mogłem sobie przeczytać :shock: :shock: :lol: . Jedynie co może zrobić to przedłużyć karnet o te 5 dni. Wszystko wina komputerów nie można wycofać bo skorzystałem już 2 godziny. I okazuje się że z miesięcznego karnetu skorzystam tylko 5 dni. Ale są i plusy tego zdarzenia ,że pod prysznicem w domu będę mógł się kąpać z ważnym karnetem z Chochołowa :haha: Co nie zmienia faktu że przy karnecie miesięcznym dniówka wychodzi 10 zł i można dwa razy na dzień wyjść do kampera na jedzonko.Jak ja bym skorzystał z 10 dni to i tak dniówka wychodzi 30 zł :mrgreen: I już nawet nie są najważniejsze te dniówki ,tylko co robić przez 5 dni , zaznaczam że nie mam ochoty się męczyć chodzeniem po górach, :gwm
marekoliva - 2017-10-01, 21:33

jarko_66 napisał/a:
zaznaczam że nie mam ochoty się męczyć chodzeniem po górach


Lipa że tak wyszło, ale jakoś ten czas będziesz musiał wypełnić. Miłego moczenia chociaż przez te 5 dni.

Comsio - 2017-10-01, 22:05

Jarek zbieraj Rydze,są super,mam kumpli w Nowym Sączu,na spotkaniu u nich, zawsze się objadam. :spoko
jarko_66 - 2017-10-02, 16:45

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przy okazji tego zamieszania poznałem Panią Agnieszkę ,sympatyczną ciągle uśmiechniętą miłą panią :roza: , ktora wręczyła mi dziś pięć voucherów na całodniowy pobyt w całym kompleksie ważnych do przyszłego lipca . Ale nie to jest najważniejsze ,przy okazji tego spotkania spytałem jak oni się zapatrują na możliwość zorganizowania jakiegoś zlotu. Termin okolice kwietnia no i oby nie pokrył się z Poznaniem. Otrzymałem odpowiedź że są otwarci na imprezy ,choć była by to ich pierwsza tego typu.Ze swojej strony mogą zagwarantować miejsce postojowe podłączenie do prądu , Jednego dnia imprezę integracyjną w restauracji ( kolację ) drugiego dnia ognisko nad Czarnym Dunajcem , z możliwością kapeli góralskiej, Oczywiście największą atrakcją będą same termy ze zniżką na bilety. Po nowym roku wrócę do tematu . Jeżeli będą chętni to czemu nie. :spoko
jarko_66 - 2017-10-02, 17:12

Wiesiek jutro albo po jutrze idę na rydze , tylko nie wiem gdzie ich szukać i jak wyglądają, Ale wieczorem dojedzie Grześ to może mi podpowie :haha:
MAWI - 2017-10-02, 18:32

Jarek ,ale nie zbieraj papierzaków. Tylko prawdziwki. Papierzaki nie. :spoko
maga - 2017-10-02, 19:20

Jarek,jak pójdziesz na rydze,to pamiętaj o tych grzybach,które jadalne są tylko raz w życiu ;)
marekoliva - 2017-10-02, 20:06

Grzegorz mówił że szykuje się na to zbieranie grzybów , a w którym kamperze będziecie zbierali :ok
marekoliva - 2017-10-02, 20:09

jarko_66 napisał/a:
Jeżeli będą chętni to czemu nie. :spoko


Jarku impreza super, szkoda że to tak daleko :gwm

EwaMarek - 2017-10-02, 20:19

dużo ludzi na termach?
rosomak - 2017-10-02, 20:29

Jarku,jestem za zlotem i drugi na liście.
Na grzyby uważaj...niech Zosia obejrzy je dokładnie. Pozdrawiamy .Rosomaki

marekoliva - 2017-10-02, 20:31

Cytat:

dużo ludzi na termach?


nikogo, Jarek napisał wcześniej że mają przerwę techniczną .

EwaMarek - 2017-10-03, 19:54

:oops:
jarko_66 - 2017-10-03, 23:16

od soboty 6 10 czynne obłożenie spore ,ale mają 3500 szafek .
Cytat:
marekoliva napisał/a:
Grzegorz mówił że szykuje się na to zbieranie grzybów
zbieraliśmy przez dwa dni :haha: :haha: :spoko :spoko
marekoliva - 2017-10-04, 20:10

jarko_66 napisał/a:
zbieraliśmy przez dwa dni :haha: :haha: :spoko :spoko


Macie zdrowie..... do zbierania grzybów oczywiście :haha:

jarko_66 - 2017-10-06, 19:46

Ksawery był nieobliczalny , wywalił 4 świerki niedaleko miejsca posoju. U Jaśka na posesji wyrwał z dachu domku płytę blachy , a grad pokrył całego kamperka. :spoko
marekoliva - 2017-10-06, 19:54

Jarku uważaj na siebie :spoko , Ksawery nie zna się na żartach
jarko_66 - 2017-10-23, 16:52

dopiero w ubiegłym tygodniu zobaczyłem co zrobił Ksawery. Do tej pory nie byłem świadomy. :gwm
jarko_66 - 2018-02-07, 19:56

Czas na trochę lata w środku zimy. Jak nie zawieje i temperatura nie spadnie ponizej -10, to od 16 lutego trzeba by zakotwiczyć na termach w Chochołowie. :pifko wypić ,= stare kości wymoczyć w siarce. :spoko
marekoliva - 2018-02-07, 20:39

jarko_66 napisał/a:
od 16 lutego trzeba by zakotwiczyć na termach w Chochołowie.


fajnie masz, przyjemnego moczenia :ok

silny - 2018-02-08, 06:43

Kręciliśmy się tam tydzień w sylwestra. Ludzi było tyle że nie ma co :-/ pełno Czechów dość krzykliwych a na basenach straszny harmider.

Jedź tak po feriach :aniolek


My jedziemy w piątek za tydzień na tydzień pokrążyć w okolicach Białki- dzieciarnia chcę na narty, może i do Chochołowa zajrzymy ale nie w wekend :haha:

jarko_66 - 2018-02-08, 17:41

Cytat:
marekoliva napisał/a:
fajnie masz,
Marek siarka mi dobrze robi na kręgosłup .Po takiej kuracji czuję się jak nowo narodzony. Później już nie będę miał czasu wyrwać się na dwa tygodnie.
Cytat:
silny napisał/a:
na basenach straszny harmider
W strefie zdrowotnej i w saunach jest spokojnie. :spoko
silny - 2018-02-08, 18:05

jarko_66 napisał/a:
w saunach jest spokojnie


nic a nic, na zewnąrz w domku było tyle ludzi ze nie dało się siedzieć komfortowo ,do basenu zewnętrznego na saunach nie było sensu wchodzić bo sąsiedzi zza granicy zapełnili go pod korek :roll:

jarko_66 - 2018-02-08, 20:25

Cytat:
silny napisał/a:
ąsiedzi zza granicy zapełnili go
Widzisz CCC (cena czyni cuda). Jeszcze nie tak dawno to my jeździliśmy do nich. Ja też mam do Uniejowa 45km , a do Chochołowa 450 km. Tylko w Uniejowie nie ma takiej wody ,i koszt w Uniejowie 3 dni to w Chochołowie miesiąc , biorąc pod uwagę karnety. :spoko
Comsio - 2018-02-08, 20:59

Jarek na kręgosłup :ok ugotuj co raz gicz cielęcą.
Będzie pan zadowolony. :spoko

marekoliva - 2018-02-08, 21:15

Jarku tym bardziej masz fajnie , że możesz jechać.
jarko_66 - 2018-02-08, 23:22

Marek masz tylko 250 km dalej ,a w środku zimy odrobina lata nieoceniona :lol: Czekam :pifko
Cytat:
Comsio napisał/a:
kręgosłup
Wiesiek gdyby było to takie proste. :spoko
jarko_66 - 2018-02-17, 09:22

Jest śnieg , jest pogoda , w nocy temperatura spada do, -10, mogło by być trochę cieplej ,ale dziś świeci słońce to aku podładuje , ogólnie super, tak jak w zimie . :spoko
marekoliva - 2018-02-17, 10:57

jarko_66 napisał/a:
Jest śnieg , jest pogoda , w nocy temperatura spada do, -10, mogło by być trochę cieplej ,ale dziś świeci słońce to aku podładuje , ogólnie super, tak jak w zimie . :spoko


No i pięknie, tylko nie zamarznij, ogrzewanie daje radę?

jarko_66 - 2018-02-17, 22:51

Cytat:
marekoliva napisał/a:
ogrzewanie daje radę?
właśnie wróciłem ...spokojnie daje radę , aku wystarcza na dwa dni , stoję więc na przeciwko wejścia i mam 10m do skrzynki z prądem w razie konieczności mogę się w każdej chwili podłączyć i doładować . Do wejscia na termy mam 20m , nawet kurtki nie zakładam. :spoko :pifko
jarko_66 - 2018-02-26, 20:13

-23 :zimno :pifko :bajer :bigok
izola - 2018-02-26, 20:17

:shock:
dobrze że za kilka tygodni tam będę- będzie cieplej :-P

marekoliva - 2018-02-26, 20:21

jarko_66 napisał/a:
-23 :zimno :pifko :bajer :bigok


Jarku jaszcze tam siedzisz?? Przy takim mrozie?

jarko_66 - 2018-02-26, 21:27

Na termach jest ciepło,nawet po seansie wskakuję do lodowatej wody :lol: ,a w kamperku + 23 bo na tyle mam nastawiony termostat . co trzeci dzień ładuję akumulatory .Teraz wiem że mogę kamperować zimą :lol: Jutro wracam bo sie rozpuszczę :) lub zmienię sie w krokodyla :spoko prawie dwa tygodnie moczenia , :spoko
marekoliva - 2018-02-26, 21:58

:ok to nie masz źle
jarko_66 - 2018-02-27, 20:57

W kamperku ciepło ,(butla 11 wystarczyła na równy tydzień i kilka godzin) niestety w filtrze paliwo zamarzło. Zapalił pochodził 3 minuty i zdechł. Dopiero farelka na filtr i pomogło. Wyjazd udany, choć nie bez przygód (będzie co wspominać). Na pewno będzie następny . W okresie ferii i wakacji nie polecam strefy basenowej( spokojnie jedynie w saunach).Najlepszy okres to październik . Nie ma mrozów i stosunkowo małe obłożenie. :spoko
slawwoj - 2018-02-27, 21:06

No Jarko dawaj o tych przygodach :mrgreen:
jarko_66 - 2018-02-27, 21:10

Cytat:
Cytat:
dawaj o tych przygodach
Sławek o przygodach, to jak się spotkamy na jakimś zlocie przy odpowiednim trunku :haha: :spoko
WODNIK - 2018-05-15, 19:40

Wybiera się ktoś na moczenie do Chochołowa?
Ja wybieram się w czwartek wieczór lub w piątek rano na dwa tygodnie.
Pozdrawiam :spoko

Janusszr - 2018-05-15, 21:05

WODNIK napisał/a:
Wybiera się ktoś na moczenie do Chochołowa?
Ja wybieram się w czwartek wieczór lub w piątek rano na dwa tygodnie.
Pozdrawiam :spoko

Niezły zawodnik z Ciebie :) Dwa tygodnie moczenia? :)
Ja to max 3-4 godziny zabawiam w Chochołowie, jak jestem w Kościelisku ze dwa, trzy razy w roku. Mam na myśli aquapark.

gryz3k - 2018-05-16, 11:41

Janusszr napisał/a:
WODNIK napisał/a:
Wybiera się ktoś na moczenie do Chochołowa?
Ja wybieram się w czwartek wieczór lub w piątek rano na dwa tygodnie.
Pozdrawiam :spoko

Niezły zawodnik z Ciebie :) Dwa tygodnie moczenia? :)
Ja to max 3-4 godziny zabawiam w Chochołowie, jak jestem w Kościelisku ze dwa, trzy razy w roku. Mam na myśli aquapark.


Co się dziwisz. Toż z nicka WODNIK :haha:

jarko_66 - 2018-05-16, 14:04

prawda jest taka ,że na dole 3 godziny to max. Natomiast na górze 3 godziny, to się można zdrzemnąć . Spokój cisza nikt nie krzyczy, nikt nie chlapie i tam można dupę moczyć , warunek oby nie było za ciepło na zewnątrz. Najlepiej jesienią lub zimą . :spoko
WODNIK - 2018-05-16, 22:33

Ja też byłem wcześniej dwa razy na tych termach, ale przelotem w drodze powrotnej.
Odwiedzałem je Tak jak Janusz, 3- 4 godziny i do domu. Tym razem pojadę na dłużej aby
dobrze przygotować organizm do nowych wezwań w tym sezonie. :pifko
Jarku nie napisałeś że góra jest dla nietekstylnych tak jak plaża w Chałupach. :haha:
W przyszłym tygodniu jest długi weekend to może być ciasno na basenach i wtedy trzeba
będzie rozpatrzyć propozycję Jarka.
Pozdrawiam i czekam na towarzystwo w Chochołowie. :spoko

jarko_66 - 2018-05-17, 12:20

Cytat:
WODNIK napisał/a:
Jarku nie napisałeś że góra jest dla nietekstylnych tak jak plaża w Chałupach.
No nie zupełnie , tu masz obszerny ręcznik lub szlafrok, oraz możesz mieć czapeczkę jako wierzchnie nakrycie głowy , natomiast w Chałupach najlepiej nic :haha: :spoko
gryz3k - 2018-05-17, 13:43

jarko_66 napisał/a:
możesz mieć czapeczkę
Zakładaną na???? :haha:
krzysieks - 2018-05-20, 09:31

Czy zdradzicie jakąś fajną miejscowkę przy termach chochołowskich?
Chodzi mi o możliwisc rozłożenia markizy i spokojnego odpoczynku przy camperze.

jarko_66 - 2018-05-21, 19:31

Na pierwszej stronie masz pierwsze zdjęcie wejścia głównego, od tego miejsca sto metrów w prawo masz łączkę . Podjedz blisko skarpy i tam możesz spokojnie rozłożyć markizę. Ewentualnie zjechać na dół bliżej Dunajca. Spytaj obsługę parkingu . Oni Cię pokierują . :spoko Koniecznie zapoznaj się z propozycją karnetów , są w różnej konfiguracji ,znacznie tańsze wejścia niż indywidualne, na jeden karnet mogą wchodzić dwie osoby :mrgreen:
WODNIK - 2018-05-21, 20:43

krzysieks napisał/a:
Czy zdradzicie jakąś fajną miejscowkę przy termach chochołowskich?
Chodzi mi o możliwisc rozłożenia markizy i spokojnego odpoczynku przy camperze.


Ja na takiej właśnie stoję. Trawa co prawda nie koszona ale jest super, z pod markizy widać całą panoramę tatr.
My tu jesteśmy do 4 czerwca. Możemy zarezerwować miejsce. Parking jest bezpłatny.

:spoko

WODNIK - 2018-05-21, 21:16

Przyjechaliśmy do Chochołowa w piątek około 15 godz. Pogoda pod psem mżawka, zimno ale parking zajęty w około 60%. :deszcz: Po długim szukaniu parkingowego i odnalezieniu go przez recepcję, zapytałem gdzie mam stanąć abym mógł się podłączyć do prądu. Kazał mi dziś albo jutro podjechać do skarpy na dolnym parkinu bo tam jest skrzynka elektryczna i będzie możliwość podpięcia do prądu na doładowanie w nocy za 20 zł. Mówię że cena trochę duża bo moi koledzy wcześniej mieli za 10 zł. Postanowił sprawdzić.Zaznaczę że stałem na dolnym parkingu ale dojazd do tego miejsca był zablokowany przez parkujące samochody.
Za pół godz po rozmowie z technikami elektrykami powiedział żeby tam nie stawać bo tam jest szambo i czasami wybija. :gwm Ok. Mamy stanąć po prawej stronie term przy trawniku bo tam jest domek robotników i oni mają prąd i tam mnie podłączą. Postanowiliśmy zmienić miejsce pobytu w sobotę rano do godz 9,oo. i biegusiem do środka aby się zarejestrować i ogrzać, jeszcze tego wieczoru, nasze zmarznięte ciała.
:wanna:

WODNIK - 2018-05-21, 21:37

W kasach . :gwm Mówię że chcę kupić karnet na miesiąc na który przysługuje możliwość dwukrotnego wyjścia i wejścia. Pani stwierdziła że nie ma takiej możliwości bo nie ma takich karnetów. Trochę zły wróciłem do kampera i jeszcze raz sprawdziłem w internecie jak to jest z tym karnetem. Wracam i mówię , dlaczego na internecie okłamujecie klientów i piszecie że są dwa wejścia a pani mówi że nie ma. Wzięła cennik i poszła do koleżanki lub przełożonej i po chwili stwierdziła że się należy. O wszystko trzeba walczyć. Spotkałem osobę która ma taki karnet ale myślą że mają jedno wejście. Ok są karnety i do wody. Jest pięknie, woda i my.............
jarko_66 - 2018-05-22, 10:42

Tam jest taki przemiał, że oni sami wszystkiego w kasach nie wiedzą . Za prąd płacisz w recepcji przy wejściu, 20zł za dobę.Postój darmowy. Tak na prawdę nie trzeba walczyć ,ale niewiedza kosztuje ( tak zwane gapowe).Przy takim miesięcznym karnecie cały dzień kosztuje 10 zł z możliwością dwukrotnego wejścia . Wiem że miejscowi wchodzą na ten karnet w dwie osoby ,ale tylko raz czyli po piątaku wejście na cały dzień.Karnety 5 wejść wychodzą po 35 zł na osobę cały dzień i też można wejść w dwie osoby. Przy karnetach nie obowiązuje podział na sezon niski i wysoki. Gdybym miał do Chochołowa, tak daleko jak do Uniejowa, siedział bym tam kilka razy w miesiącu :gwm . Ostatnio jak byłem zimą zostawiłem na parkingu stopień wejściowy , przejeżdżając teraz w majówkę wstąpiłem . Stopień na mnie czekał. :bigok :pifko Teraz mam dwa :haha: Bo nie wierzyłem , że go jeszcze zobaczę. To świadczy o obsłudze . :spoko
krzysieks - 2018-05-24, 05:17

Dziękuję serdecznie za wyczerpujące odpowiedzi. :spoko :spoko
Zbigniew Mazur - 2018-05-24, 08:12

Wodnik napisz czy jest dostęp do wody ,oraz czy jest wi fi
jarko_66 - 2018-05-24, 20:21

Wi fi brak , woda do woli przez całą dobę w Dunajcu. Pewnie jest jakiś kran zewnętrzny , ale to nie jest kamping, lecz parking przy termach ( należy spytać obsługę parkingu). Ale przecież wody do woli na termach , piekne toalety przed wejściem do restauracji , na holu głównym. Nie trzeba kupować wejściówki na termy. Postój jest bezpłatny ,i pozwalają bez problemu nocować bezpiecznie, ponieważ jest monitoring, oraz całą noc jest obsługa.Traktują kampery dobrze , i fajnie by było ,aby tego nie zepsuć jak w Uniejowie ( kamper to nie klient , stoi długo i kasy z niego mało , autobus to jest to, 50 osób trzy godziny i wypad )Jak będę jesienią spytam prezesa , czy zamierzają coś zrobić dla kamperów , lub nawet można by to zasugerować.Termy w Chochołowie są spółką prywatną , powinni szybciej reagować niż państwowa. :spoko
WODNIK - 2018-05-24, 21:58

Zbigniew Mazur napisał/a:
Wodnik napisz czy jest dostęp do wody ,oraz czy jest wi fi


wi fi jest, hasło -termy400- ale na parkingu gdzie stoję jest tylko jedna kreska ze skali 5 kresek.
Jak jest w środku na termach, nie wiem, bo żadnego sprzętu nie wnoszę na termy.

Co do wody to powiem tak. Na ogólnie dostępnym poziomie -0- jest obok restauracji Chochołowskiej jest węzeł sanitarny i tam jest woda. Jest kran na węża ale można nalać do
kanistra i zanieść do kampera. Trochę to krępujące, bo to główny poziom gdzie przychodzą wszyscy goście. To samo z kotem. Ale jak jest mus to mus. :spoko

Ps. Na całych termach nie znalazłem kranu z normalną zimną wodą.

WODNIK - 2018-05-24, 22:23

jarko_66 napisał/a:
Tam jest taki przemiał, że oni sami wszystkiego w kasach nie wiedzą . Za prąd płacisz w recepcji przy wejściu, 20zł za dobę.Postój darmowy. Tak na prawdę nie trzeba walczyć ,ale niewiedza kosztuje ( tak zwane gapowe).Przy takim miesięcznym karnecie cały dzień kosztuje 10 zł z możliwością dwukrotnego wejścia .


Przemiał przemiałem ale obsługa powinna takie wiadomości posiadać i je przekazać klientowi.
Gdybym się nie upomniał to bym nie miał tych dwóch wejść, albo miał, ale bym o tym nie wiedział.

No, ale załoga jest młoda, ambitna, uprzejma i jeszcze się uczy i to jest dobry kierunek na przyszłość.

jarko_66 - 2018-05-25, 08:43

Odnosząc się do poprzedniego mojego postu ,tak sobie pomyślałem ,że po co podsuwać pomysł o jakiś stanowiskach dlą kamperów z wodą ,prądem itd. Oni pewnie to zrobią ,tylko zaczną brać kasę za postój ,kampery będą ustawiać tylko na tych stanowiskach ( zakaz na parkingu).I przestanie to być miejscówka free, a zacznie być komercyjna. Jak ktoś jest jeden dzień to mu wszystko jedno . Ale jak ja, lub Wodnik który stoi 2 tygodnie, to już nie jest wszystko jedno i miejsce przestaje być atrakcyjne . Niech zostanie jak jest, bo jest dobrze i nie trza psuć :haha: .
Cytat:
WODNIK napisał/a:
No, ale załoga jest młoda, ambitna, uprzejma i jeszcze się uczy i to jest dobry kierunek na przyszłość.
No i zauważyłem, że jest tam rotacja w kasach i to może być przyczyną niewiedzy , bo nie sądzę aby specjalnie nie udzielali informacji i tanio ma być tylko dla wtajemniczonych :haha: Mam nadzieję że Ci się podoba na Termach w Chochołowie??? :spoko
WODNIK - 2018-06-05, 22:05

Nadszedł czas aby zakończyć już pobyt na termach Chochołowskich. Jesteśmy tu od 18 maja i mamy karnet ważny do 17 czerwca. W tej chwili leje jak z cebra, ale rano na pewno będzie słoneczko świecić.
Jutro rano jeszcze jedna wizyta na termach i po południu do domu.
Jak wrócę napiszę małe streszczenie i przekaże parę rad, może się komuś przydadzą.
Pozdrawiam

SZEJK - 2018-06-05, 22:25

Janku - napisz czy po dwóch tygodniach moczenia uzyskałeś spodziewany efekt. :lol:
jarko_66 - 2018-09-18, 21:04

Niestety jak wszystko co dobre w Polsce , musi się skończyć . Już nie ma fajnych karnetów , a te które pozostały poszybowały o 100% w górę . :spoko
gryz3k - 2018-09-19, 07:25

SZEJK napisał/a:
Janku - napisz czy po dwóch tygodniach moczenia uzyskałeś spodziewany efekt. :lol:


Myślę, że... Jest czysty :haha: :spoko

Bazylek21 - 2018-09-19, 09:11

jarko_66 napisał/a:
Niestety jak wszystko co dobre w Polsce , musi się skończyć . Już nie ma fajnych karnetów , a te które pozostały poszybowały o 100% w górę . :spoko


Parę km dalej na Oravicach są karnety do kupienia na Grouponie co ważne, ważne przez cały tydzień!!!

https://www.groupon.pl/de...quapark-orava-4

JaWa - 2018-09-21, 17:15

jarko_66 napisał/a:
Już nie ma fajnych karnetów

Przyjedz na Węgry, tu nie potrzeba karnetów, pazerność dużo mniejsza. :spoko

WODNIK - 2018-09-21, 20:26

W maju za karnet miesięczny dla seniora zapłaciłem 250 zł. Na tym karnecie miałem dwa wejścia
dzienne. Byłem 23 dni, czyli jeden dzień kosztował mnie około 11 zł. Prąd pobierałem przez 6 dni po 20 zł czyli 120 zł. Na jeden dzień mojego pobytu wychodzi około 5,50 zł. Kota i wodę za darmo, za parking nie płaciłem. Sklep blisko, Zakopane też. Miałem fajną miejscówkę na trawie.
Dzienny pobyt w Chochołowie kosztował mnie około 28 zł za dwie osoby a mógłby mniej gdybym był cały miesiąc.
Jacku za taką kasę to nawet u Madziarów nie znajdziesz takich termali.
Pozdrawiam i do zobaczenia

JaWa - 2018-09-24, 13:15

WODNIK napisał/a:
Jacku za taką kasę to nawet u Madziarów nie znajdziesz takich termali.

To prawda, ale to już historia, no i trzeba siedzieć miesiąc, a to już absolutnie nie dla mnie. U Madziarów za to mamy wody lecznicze. :spoko

jarko_66 - 2019-02-24, 20:13

Jeszcze zima , czas jednak poszukać wiosny . A gdzie ją można znaleźć , myślę że na termach . W środę ruszam na południe , na sam początek Bielsko Biała , Coś mi regulator solarów szwankuje . Sprzedawca oferuje pomoc, jest na gwarancji. Następnie Szaflary , Chochołów i pewnie Orawice.
Agostini - 2019-02-25, 21:20

jarko_66 napisał/a:
Jeszcze zima , czas jednak poszukać wiosny . A gdzie ją można znaleźć , myślę że na termach .
Myślę, Jarku, że w Chochołowie jej jeszcze nie znajdziesz.

Weeked spędziliśmy na termach. Na zewnątrz jeszcze śnieg a w nocy -14. Ale w środku świetnie.
Na krótki pobyt, bo nie tania, polecam wejściówkę "open" z m.in. sauną widokową, przed którą co godzinę zbiera się spory tłumek ludzi w oczekiwaniu na 11-tominutowy pokaz relaksacyjny. :bajer

jarko_66 - 2019-02-25, 23:05

Ten tydzień ma być cieplejszy . Na sto procent kupię karnet na pięć dni.Kiedyś mieli lepsze oferty , niestety się skończyły. :spoko
majmarek - 2019-02-26, 19:30

A jaka temperatura wody w basenach zewnątrz i jakie ceny obecnie?
Agostini - 2019-02-26, 22:39

Do końca tygodnia mają jeszcze sezon wysoki i cena za jednorazowe 3 godz.wejście to 69 zł. Za saunarium 35 zł dopłata i są 4 godz. do dyspozycji.
Od poniedziałku ok. 10 zł taniej.

Temperatury nie wiem dokładnie jakie. Standardowe, wystarczające, jak wszędzie. Najgorętsza woda w małych okrągłych basenach, tzw. beczkach siarkowych.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group