Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Indywidualne - Wakacje 2017 - plany wyjazdów.

Roberto - 2017-01-01, 19:11
Temat postu: Wakacje 2017 - plany wyjazdów.
Witajcie.

Nowy rok - nowe plany... :kawka:

Wzorem ubiegłego roku zakładam temat związany z planami wakacyjnymi. :szeroki_usmiech
Mam nadzieję, że wpisy tu umieszczane będą inspiracją dla jednych lub propozycją wspólnych wyjazdów dla innych :chytry

Jeśli o nas chodzi to prawdopodobnie będzie to miesięczna (lipiec) włóczęga po Płw. Iberyjskim.
Może uda się "zahaczyć" o Maroko i targ w Marakeszu :?: :!: :-P
Generalnie odpoczynek, rowerki, odrobina "plażingu" i jak zwykla trochę zwiedzania :bylo

A może ktoś zaproponuje jakiś inny ciekawy kierunek :?: :?: :?:

:papa

yahoda - 2017-01-01, 20:09

My wstępnie planujemy Rumunię i Bułgarię - tak z 1,5 m-ca (lipiec, sierpień), no chyba, że początek wakacji pozwoli na plażowanie w kraju, w tej sytuacji wyprawa na południe nieco się skróci. Ogólne szwędanie się - rowerki, trochę plażowania, bez pośpiechu i konkretnego planu działania. Jedziemy z 6-latkiem (za pół roku będzie już 7-latek). Może spotkamy po drodze kogoś z forum...
Socale - 2017-01-01, 20:17

Hm...
Jakby tu to powiedzieć... kierunek... O mam! Tam gdzie się zielone zapali tam skręcamy.
Tak podejmujemy kierunek.
.
A serio... tak myślę że jak się wyrobię z demolką* i zdążę urządzić się w kamperze to nie wykluczam gdzieś dalej gdzie bardziej gorąco ale puki co, to górna Chorwacja. Wysokie temperatury mnie zabijają więc albo start grubo przed wakacjami albo po prostu bliżej. Jak Koledzy piszą E, I, GR itp od 35st w górę to umieram na samą myśl.
.
*Kamper choć jeszcze fabryczny to musi być "po mojemu" a poprawianie "inżynierii" będzie spore.
.
Edit: O Yahoda!!!! Ukochaną na Bułgarię namawiam ale kiepsko mi to idzie, nie wiem czemu, ona boi się tego kierunku.

Mazur - 2017-01-01, 20:23

Plany, plany :wyszczerzony: My planujemy w końcu zobaczyć tak super opisywaną na tym forum Grecję. Wyjazd ok. 8 lipca , powrót ok 30 lipca, docelowo Peloponez. Nie planuję podróży z kimś bo różnie to może być, ja chcę tak, ktoś inaczej , ja chcę jechać , ktoś chce jeszcze spać ;) :bigok Rodzinka 2+2 (14lat i 16lat)
MAZUREK - 2017-01-01, 20:43

My w 2017 planujemy (od kilku lat) płw. Iberyjski - Hiszpania i Portugalia z kilkudniowym pobytem nad rzeką Ebro (połowy sumów, sandaczy i karpi). Termin od końca sierpnia do października.
Track222 - 2017-01-01, 21:41

Mazur napisał/a:
.......... Nie planuję podróży z kimś bo różnie to może być, ja chcę tak, ktoś inaczej , ja chcę jechać , ktoś chce jeszcze spać ;) ...........


:brawo :brawo :brawo

pagand - 2017-01-01, 21:44

My cały sierpień, skład 2+2...a kierunek? Hmm...rozważamy opcję skandynawską (ale jeżeli tak to północ Norwegii), ale i opcję bałkańską (Serbia, Macedonia, Albania, BiH, a może i Kosowo)...
Kiedyś część podróży odbyliśmy z jedna z załóg CT i było fajnie, więc nie jesteśmy negatywnie nastawieni do innych załóg :)

Roberto - 2017-01-01, 21:50

Track222 napisał/a:
Mazur napisał/a:
.......... Nie planuję podróży z kimś bo różnie to może być, ja chcę tak, ktoś inaczej , ja chcę jechać , ktoś chce jeszcze spać ;) ...........


:brawo :brawo :brawo


Coś w tym jest... niestety... :(

Co nie znaczy, że nie można spotkać się gdzieś na trasie i spędzić wspólnie parę dni :ok

Comsio - 2017-01-01, 21:57

Od paru sezonów wybieramy się do GR. :mikolaj Odwiedzić stare wojaże.
Może w tym roku się uda,jak mi przejdzie len od jazdy.A po drugie nie wiem czy tam trafie :mikolaj


Fajowych podróży życzę. :spoko

mischka - 2017-01-02, 00:15

W naszych głównych planach Sycylia, a spontanicznie gdzie najdzie ochota :szeroki_usmiech na jednym wyjeździe się rok nie kończy :spoko
kahha - 2017-01-12, 09:47

pagand, my tez cały sierpień 2017 w Norwegii 2+2 (dzieciaki mamy 6 i 9 lat)
vwyogi - 2017-01-12, 11:16

no to do Norwegii w szonie 2017 jedzie trochę ekip. My tez bedziemy ( po raz 3 i nie ostatni ) od połowy lipca.
marian.marian - 2017-01-17, 11:02

W lipcu planujemy dłuższy pobyt w Strzelcach k. Giżycka
Moskus - 2017-01-17, 17:35

Skandynawia hmmmm najlepiej moim zdaniem w czerwcu . Długie dni i białe noce więc nie musisz się spieszyć przed zmrokiem. Polecam
Lipiec-sierpień preferuję gorące klimaty . Nasze plany Grecja . :kwiatki:

vwyogi - 2017-01-17, 19:09

Moskus napisał/a:
Skandynawia hmmmm najlepiej moim zdaniem w czerwcu . Długie dni i białe noce więc nie musisz się spieszyć przed zmrokiem. Polecam


jak się ma dzieci w wieku szkolnym to wyboru nie ma. zostaje lipiec i sierpień

MILUŚ - 2017-01-17, 19:23

vwyogi napisał/a:
no to do Norwegii w szonie 2017 jedzie trochę ekip. My tez bedziemy ( po raz 3 i nie ostatni ) od połowy lipca.


A my na Lofotach od końca czerwca :mrgreen:

kisielak - 2017-01-17, 19:42

Moskus napisał/a:
Skandynawia hmmmm najlepiej moim zdaniem w czerwcu . Długie dni i białe noce więc nie musisz się spieszyć przed zmrokiem. Polecam
Lipiec-sierpień preferuję gorące klimaty . Nasze plany Grecja . :kwiatki:


Potwierdzam. W ubiegłym roku byłem od 18.06 do 02.07. Jeszcze przed wysokim sezonem, bez tłoku, z dniem bez końca i ekstra pogodą. :)

Bodek_ZG - 2017-04-21, 07:53

Pierwsze wakacje 2+2 w Norwegii od połowy lipca. :lol:
Stanek - 2017-04-21, 11:15

My planujemy Grecję od 10 lipca. Docelowo Lefkada i windsurfing. 2+1 (syn 12 lat). Ktoś chętny? :)
Roberto - 2017-04-21, 20:38

Stanek napisał/a:
My planujemy Grecję od 10 lipca. Docelowo Lefkada i windsurfing. 2+1 (syn 12 lat). Ktoś chętny? :)


Szkoda, że nie możemy się zgrać :(
W ubiegłym roku Wy byliście w Portugalii - w tym roku my jedziemy Waszymi śladami.
Za to w ubiegłym roku my byliśmy w Grecji - między innymi na Lefkadzie ;)
Jak znajdę notatki z ciekawymi miejscówkami to Ci podrzucę :spoko

Stanek - 2017-04-21, 20:42

Roberto napisał/a:
Jak znajdę notatki z ciekawymi miejscówkami to Ci podrzucę :spoko


Z góry dziękować.

Andrzej 73 - 2017-04-21, 23:21

Po kilku latach przerwy będzie ponownie Hiszpania , mamy zamiar zjechać do Costa del Sol.
:spoko

marekoliva - 2017-04-21, 23:33

Nasze plany na ten rok trochę dziwne, jedyne co pewne to wyjazd jak zawsze na trzy tygodnie ale nie we wrześniu tylko 30 czerwca. Kierunek ? może w końcu Skandynawia ale część załogi lobbuje ponownie za Grecją. Co z tego wyjdzie ? zobaczymy. Jak wiemy kamper daje różne możliwości :szeroki_usmiech
piotr1 - 2017-04-21, 23:51

Stanek napisał/a:
My planujemy Grecję od 10 lipca. Docelowo Lefkada i windsurfing. 2+1 (syn 12 lat). Ktoś chętny? :)


W lipcu to trochę za ciepło dla nas. My planujemy Grecję we wrześniu :spoko :spoko

Stanek - 2017-04-22, 08:07

piotr1 napisał/a:
W lipcu to trochę za ciepło dla nas. My planujemy Grecję we wrześniu :spoko :spoko


Gdybyśmy mieli wybór to też wolelibyśmy wrzesień. Może za kilka lat ...

mich007 - 2017-04-23, 15:03

My mieliśmy zaliczyć Norwegie w tym roku ale ze względu na nieplanowane wydatki przekładamy Skandynawie na przyszły rok a w tym roku pod koniec czerwca ruszamy na Grecje, w planach Ateny, troche Peloponezu, Zakyntos, Kefalonia i Lefkada
Flag - 2017-04-23, 16:09

24.07.2017- 31.08.2017
Włochy /Niemcy/ Dania/ Szwecja/ Finlandia/ Estonia/ Łotwa/ Litwa/

izola - 2017-04-23, 16:25

Snucie planów to jakby połowa urlopu ;)

Na mojej liscie stoi na samej górze Bretania po niej Portugalia po niej Norwegia... kto zgadnie jaki cel zdominuje kierunek jazdy?...chyba sama już wiem :mrgreen:

...w Portugalii latem bywa za gorąco
... w Norwegi bywaja meszki i chłodno
... jeszcze jest opcja po wlasnym kraju pojeździć, bo cudze chwalimy a swego mało znamy...
... ach te piękne planowanie...przy :kawka:

Wojciechu - 2017-04-23, 17:18

Bez względu gdzie pojedziemy w podróż, ten sezon będzie ważył, czy w przyszłości dalej będziemy to robić kamperem. Nie znoszę takich wyborów. :chytry
piotr1 - 2017-04-23, 22:17

Stanek napisał/a:
piotr1 napisał/a:
W lipcu to trochę za ciepło dla nas. My planujemy Grecję we wrześniu :spoko :spoko


Gdybyśmy mieli wybór to też wolelibyśmy wrzesień. Może za kilka lat ...


No niestety... dzieci kiedyś dorosną... ale my wtedy będziemy dużo starsi :lol: :spoko

mischka - 2017-04-24, 09:06

dlatego korzystam puki dzieci jeszcze nie urosły, od września 2018 się skończy sielanka :(
vwyogi - 2017-04-24, 10:34

mich007 napisał/a:
My mieliśmy zaliczyć Norwegie w tym roku ale ze względu na nieplanowane wydatki przekładamy Skandynawie na przyszły rok a w tym roku pod koniec czerwca ruszamy na Grecje, w planach Ateny, troche Peloponezu, Zakyntos, Kefalonia i Lefkada


nie wiem jak liczysz koszty, ale mnie wyjazd do Norwegii kosztował mniej niż wyjazd do Chrowacji. Ta sama długiośc urlopu tylko w Chorwacji na 95% campinagach a w Norwegii powiedzmy 80% na campingach ( brak toalety w starym aucie ).

mich007 - 2017-04-24, 17:08

vwyogi napisał/a:
mich007 napisał/a:
My mieliśmy zaliczyć Norwegie w tym roku ale ze względu na nieplanowane wydatki przekładamy Skandynawie na przyszły rok a w tym roku pod koniec czerwca ruszamy na Grecje, w planach Ateny, troche Peloponezu, Zakyntos, Kefalonia i Lefkada


nie wiem jak liczysz koszty, ale mnie wyjazd do Norwegii kosztował mniej niż wyjazd do Chrowacji. Ta sama długiośc urlopu tylko w Chorwacji na 95% campinagach a w Norwegii powiedzmy 80% na campingach ( brak toalety w starym aucie ).


W takiej wersji w jakiej ja chcę objechać Norwegię to koszty są dużo większe...plan jest aż na Nordkapp i powrót Finlandią itd...w takiej wersji jest ok.10tyś km, Grecję objadę ok.5,5tyś km, do tego promy w Norwegii przy długości mojego kampera 7,2m są wysokie, koszty żywności itd...po wstępnym podliczeniu wyszło mi że Grecję objedziemy za ok.połowę kwoty...

salut - 2017-04-24, 18:30

Andrzej 73 napisał/a:
Po kilku latach przerwy będzie ponownie Hiszpania , mamy zamiar zjechać do Costa del Sol.
:spoko


Kiedy jedziecie? My też na sam dół, tylko bardziej na zachód :)
Może jakaś kawa po drodze?
Pozdrawiamy
:spoko :spoko

Roberto - 2017-04-24, 18:55

Costa del Sol w lipcu to "piekarnik" :( przeżyliśmy to 2 lata temu.
My też w tym roku dookoła półwyspu. No prawie dookoła, bo zamiast plaż Andaluzji chcemy w końcu zobaczyć Madryt.
A co z tego wyjdzie czas pokaże ;)

Comsio - 2017-04-24, 22:19

Roberto napisał/a:
Costa del Sol w lipcu to "piekarnik" :( przeżyliśmy to 2 lata temu.
My też w tym roku dookoła półwyspu. No prawie dookoła, bo zamiast plaż Andaluzji chcemy w końcu zobaczyć Madryt.
A co z tego wyjdzie czas pokaże ;)

Madryt zwiedzaj Metrem ,jest wygodniej.

Powsinogi - 2017-04-24, 23:48

Nasza ekipa jedzie do Hiszpanii: objazdowo-zabytkowo. Po drodze różne inne miejsca, zabytki i... stadiony :roll:
Mamy nadzieję, że urlopu nam wystarczy.

poptek - 2017-04-25, 15:17

Roberto, salut, mam nadzieję, że uda się spotkać gdzieś na szlaku w Hiszpanii bo będziemy tam w lipcu. :pifko :diabelski_usmiech
Roberto - 2017-04-25, 18:26

poptek napisał/a:
Roberto, salut, mam nadzieję, że uda się spotkać gdzieś na szlaku w Hiszpanii bo będziemy tam w lipcu. :pifko :diabelski_usmiech


Jak będzie bliżej wyjazdu to się skontakcimy ;)
Trzeba dokończyć wszystkie poważne dysputy z Uniejowa :pifko2 :haha:

krzlac - 2017-05-04, 15:25

W tym roku północna Francja. Akwitania, Dolina Loary, Bretania i Normandia. Znalazłem na Google Earth 111 parkingów dla kamperów w pobliżu morza. Punkty są z moimi krótkimi komentarzami na podstawie obserwacji na Street View. Życie je zweryfikuje. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam plik.klm do Google Earth i plik.csv do wczytania jako POI do np. AutoMapy.
MILUŚ - 2017-05-04, 16:20

Krzlac......

A sprawdziłeś sobie czy da się tam wjechać kamperkiem ? Przed rokiem parę razy niemal odbiliśmy się od barier wiszących na wys.1,9 m :gwm

krzlac - 2017-05-04, 16:36

Oczywiście, ale tylko na Street View. Wybierałem place w przeważającej większości bezpłatne, na których na zdjęciach satelitarnych kampery stały. Potem kamerka Street View, oględziny dookoła. Zdjęcia nie są niestety zawsze aktualne, ale punktów mam 111 a potrzebuje kilkanaście. Chodziło mi o to aby po dziennym zwiedzaniu wieczorem "w ciemno" jechać na nocleg i to przy morzu. Wieczorem ryby, rano plaża i dalej w drogę. Parkingi z barierkami skreślałem z listy. Kilka wieczorów "poszło się j...ć", ale zbiór POI jest.
dominicc - 2017-05-04, 16:57

Ja planuję tak jak w zeszłym roku - od 12 do 20 sierpnia kemping Balatonfured na Węgrzech. Tydzień basenowania i plażowania z wieczornymi animacjami dla dzieci :) :ok
andi at - 2017-05-04, 19:57

:spoko
krzlac napisał/a:
W tym roku północna Francja. Akwitania, Dolina Loary, Bretania i Normandia. Znalazłem na Google Earth 111 parkingów dla kamperów w pobliżu morza. Punkty są z moimi krótkimi komentarzami na podstawie obserwacji na Street View. Życie je zweryfikuje. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam plik.klm do Google Earth i plik.csv do wczytania jako POI do np. AutoMapy.


To daj klm do IGO :spoko

Szalony - 2017-05-06, 10:10

krzlac, Ją też poproszę o pliki jeśli można. Dziękuję 😊
krzlac - 2017-05-06, 10:24

andi at i Szalony, wysłałem na PW.
Misiaczki - 2017-05-06, 18:26

witam my planujemy Hiszpanię na dwa kamery jeśli ktoś chętny plany początek sierpnia :spoko :lol:
Roberto - 2017-06-28, 14:20

My już odliczamy ostatnie godziny :ok
W piątek 30.06 koło południa wyjazd.
Jak wszystko dobrze się ułoży to odpoczynek zaczynamy od Paryża a kończymy po 4 tygodniach gdzieś na Lazurowym Wybrzeżu :-P
Taką mniej-więcej planujemy trasę...

poptek - 2017-06-28, 14:48

Roberto napisał/a:
My już odliczamy ostatnie godziny :ok
W piątek 30.06 koło południa wyjazd.
Jak wszystko dobrze się ułoży to odpoczynek zaczynamy od Paryża a kończymy po 4 tygodniach gdzieś na Lazurowym Wybrzeżu :-P
Taką mniej-więcej planujemy trasę...


Też ruszamy w piątek. Pierwszy przystanek Europa Park, potem Blanes w Hiszpani, Madryt, Fatima. Co potem to się zobaczy. :-P

Kiedy mniej więcej będziecie w Lagos? My będziemy tam przez parę dni w okolicach 15.07.17. Może uda się spotkać i pogadać? :diabelski_usmiech

Z tego co pamietam to w tamtym roku za camping w Lagos płaciłem 28 Euro. Auto, pięć osób + prąd.

Stanek - 2017-06-28, 14:53

Roberto napisał/a:

Taką mniej-więcej planujemy trasę...


Ehhh ... zazdraszczamy. Szerokiej drogi :spoko

Roberto - 2017-06-28, 15:57

Stanek napisał/a:
Roberto napisał/a:

Taką mniej-więcej planujemy trasę...


Ehhh ... zazdraszczamy. Szerokiej drogi :spoko


Obecna trasa to taka mieszanka ;)

40% naszej trasy z 2015 roku, 40% Waszej trasy z ubiegłego roku i 20% nowości :wyszczerzony:

Co z tego wyjdzie okaże się w praniu :ok

Roberto - 2017-06-28, 16:02

poptek napisał/a:
Roberto napisał/a:
My już odliczamy ostatnie godziny :ok
W piątek 30.06 koło południa wyjazd.
Jak wszystko dobrze się ułoży to odpoczynek zaczynamy od Paryża a kończymy po 4 tygodniach gdzieś na Lazurowym Wybrzeżu :-P
Taką mniej-więcej planujemy trasę...


Też ruszamy w piątek. Pierwszy przystanek Europa Park, potem Blanes w Hiszpani, Madryt, Fatima. Co potem to się zobaczy. :-P

Kiedy mniej więcej będziecie w Lagos? My będziemy tam przez parę dni w okolicach 15.07.17. Może uda się spotkać i pogadać? :diabelski_usmiech

Z tego co pamietam to w tamtym roku za camping w Lagos płaciłem 28 Euro. Auto, pięć osób + prąd.


W Lagos prawdopodobnie będziemy w podobnym terminie - około połowy lipca.
Tomek, może zdzwonimy się wieczorkiem i coś bliżej ustalimy :?: :szeroki_usmiech

poptek - 2017-06-28, 16:24

oko
mrsulki - 2017-06-28, 16:40

U nas też decyzja zapadła przełom lipca i sierpnia kierunek Rumunia - Bułgaria. :szeroki_usmiech
slawwoj - 2017-06-28, 17:54

A my do Ciechocinka.
izola - 2017-06-28, 18:04

w tym roku nie byłam jeszcze we Francji, w lipcu mam przeglląd techniczny zaraz po nim śmigamy w kierunku Bretanii,,,ale parę dni są jeszcze do namysłu ;)
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2017-06-28, 18:50

Roberto napisał/a:
Taką mniej-więcej planujemy trasę...
to powodzenia na ok.10 000km :?: :?:
123 - 2017-07-02, 11:38

25 lipca wyjazd nad ciepłe morze w/g załącznika

może komuś się zgra termin i miejsca spasują
rodzinka 2+2 (ch 12. i ch 14)

planuję objechać Zatokę Kotorską i Jezioro Szkoderskie a potem zrobić Dubrovnik, Mostar i uderzyć "na chwile" nad Adriatyk poplażować na jakimś przyjemnym małym kempingu bez tłumów
w trasie pewnie jakiś odpoczynek/nocleg na dziko ale docelowo nad morze na kemp
-
trasa wstępna ... może ulec zmianie :bigok
rozważam powrót inną drogą ....

Andrzej_Strzelec - 2017-07-03, 11:25

Witam,
Kierunek Anglia, Południowa Szkocja 20.07 do około 8.08.

Jakieś sugestie od koleżanek i kolegów gdzie warto pobyć dłużej niż przejazdem 1 dzień ?
Pozdrawiam, :roll:

KrzySówka - 2017-07-03, 12:46

Jak wszystko się uda to od 12 sierpnia kierunek Grecja :)
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2017-07-03, 12:56

Cytat:
Jak wszystko się uda to od 12 sierpnia kierunek Grecja


masz tyle nowych tras napisanych i odbytych już w tym roku :?: :?:
kisielak - 2017-07-03, 18:41

KrzySówka napisał/a:
Jak wszystko się uda to od 12 sierpnia kierunek Grecja :)

.. i do tego proponuję Peloponez. Byłem w maju i chcę znowu :spoko

Flag - 2017-07-03, 19:56

My w tym roku ambitnie :) test auta

Wyjazd 25 lipca

- Wrocław
- Saliced Terme IT
- Koper SLO
- Borken DE
- Rosskilde DK
- Fredrikstad NO
- SkotselvNO
- ???? SV
- Rovaniemi FI
- Joensuu FI
-Talin EE
- ???
-Wrocław

Powrót w pierwsztym tyg wrzesnia.

KrzySówka - 2017-07-04, 09:08

kisielak napisał/a:
.. i do tego proponuję Peloponez. Byłem w maju i chcę znowu :spoko


W zeszłym roku objechałem Grecję dookoła wiec w tym zobaczymy jakie będą chęci :)

Madan - 2017-07-05, 16:12

Dokąd Krzysiu tym razem się wybieracie ;) czy to będzie Halkidiki?
Może nasze drogi znów sie splotą bo i my w tym czasie będziemy w Grecji
Pozdrawiamy Waszą załoę :spoko :spoko :spoko

danielt - 2017-07-06, 12:13
Temat postu: Mazury + bonusik
A ja planuje Mazury + morze.
Wyjazd na początku sierpnia. Pierwszy przystanek w Toruniu (zwiedzanie starówki, obowiązkowo pierniczek i obiad w barze mlecznym). Wieczorny dojazd do Malborka i następnego dnia Zamek, spacerek po mieście i odpoczynek na kempingu. No i teraz czas na morze, azymut Kąty Rybackie, zaliczyć kąpiel w Bałtyku jeśli aura będzie łaskawa i wracam na Mazury a konkretnie Węgorzewo. No i teraz kwestia powrotu, czy zatrzymać się w Elblągu czy potraktować go przejazdem, bo kolejne atrakcje to Św. Lipka i Mamerki. Więc może postój w Węgorzewie a stamtąd rowerami do Mamerek, to tylko 15 km więc trasa dla laików. A Św. Lipka po drodze z Elbląga do Węgorzewa? Kolejny postój to Mrągowo lub Kosewo. Jeśli w Kosewie to rowerkiem do Mrągowa objechać jeziorko i pochodzić po mieście. Choć kiedy to pisze w głowie świta mi już inny plan, jechać prosto do Mikołajek i tam zrobić bazę wypadową do Mrągowa, rowerkiem 23 km w jedną stronę, sie dojedzie sie zobaczy. Po takich atrakcjach pora na chwile oddechu w Mikołajkach, kemping przy ulicy Leśnej (nazwy nie pisze żeby nie było reklamy, zainteresowani znajdą). To jest miejsce, w którym lubię odpoczywać, urokliwe miasteczko z Aleją Kasztanową gdzie można dobrze zjeść i podziwiać zacumowane łodzie i jachty, czasami nawet statki. Kilka dni 2 może 3 w Mikołajkach i wypad do Augustowa, a tam już kajaki, spacerki, śluzy, statki i wszystkie inne atrakcje. No i smażalnia ryb nad Jeziorem Białym gdzie podają najlepsze ryby jakie jadłem. I na tym koniec, powrót pewnie jak zwykle bolesny do rzeczywistości. To wszystko teoria, jak będzie na żywo życie i pogoda zweryfikuje. Może komuś przypadnie do gustu taka trasa i będzie chciał ją powtórzyć a może ma lepsze pomysły na taka objazdówkę. Pozdrawiam.

KrzySówka - 2017-07-06, 12:58

Madan napisał/a:
Dokąd Krzysiu tym razem się wybieracie ;) czy to będzie Halkidiki?
Może nasze drogi znów sie splotą bo i my w tym czasie będziemy w Grecji
Pozdrawiamy Waszą załoę :spoko :spoko :spoko


Witamy :) Halkidiki na pewno :) A Wy gdzie zamierzacie być? Chętnie byśmy się spotkali :)Pozdrawiamy

Roberto - 2017-07-12, 11:55

Przejechaliśmy już 4 tys. kilometrów. Aktualnie jesteśmy na południu Portugalii i po drodze ani jednego kampera z Polski :!: :(
krzlac - 2017-07-12, 12:29

Pewnie wszyscy są na północy Portugalii :lol: -tam chłodniej.
Roberto - 2017-07-12, 12:34

Przejechaliśmy całą północną Hiszpanię i Portugalię i nic.
Na CB-radio też cisza...

izola - 2017-07-12, 16:28

ogólnie , Polaków mało widać na pozakrajowych drogach...parę "rodzynków" się znajdzie w kołaczu ;)

zresztą Polska jest piękna , po co szukać innych krajobrazów.

W Bretanii Polaka prawie nie uraczysz, ale wiadomo - jest daleka droga...a Bretania ma kąty gdzie nawet Francuza nie trafisz zbyt często.

PS
będzie kto?, ja będę...jeszcze bez planu gdzie...ale półwysep Contentin mnie kusi .

NINED - 2017-07-12, 17:11

izola napisał/a:
ogólnie , Polaków mało widać na pozakrajowych drogach...parę "rodzynków" się znajdzie w kołaczu ;)

zresztą Polska jest piękna , po co szukać innych krajobrazów.

W Bretanii Polaka prawie nie uraczysz, ale wiadomo - jest daleka droga...a Bretania ma kąty gdzie nawet Francuza nie trafisz zbyt często.

PS
będzie kto?, ja będę...jeszcze bez planu gdzie...ale półwysep Contentin mnie kusi .

Ja już jestem od 1. lipca.

izola - 2017-07-12, 17:54

też bym była , ale czekam na regulator gazu...ale co się odwlecze - to nie uciecze ... za parę dni też jestem :szeroki_usmiech
poptek - 2017-07-13, 08:25

Roberto napisał/a:
Przejechaliśmy już 4 tys. kilometrów. Aktualnie jesteśmy na południu Portugalii i po drodze ani jednego kampera z Polski :!: :(


Nie przesadzasz trochę? :diabelski_usmiech :-P


Dziś opuszczamy Espinhos i jedziemy do Bragi i Fatimy. Od jutra meldujemy się na plaży gdzieś na południu. Zdzwonimy się i obgadamy gdzie się widzimy. :spoko

Roberto - 2017-07-13, 10:31

poptek napisał/a:
Od jutra meldujemy się na plaży gdzieś na południu. Zdzwonimy się i obgadamy gdzie się widzimy.


Tomek, my aktualnie jesteśmy na plaży Amado. Koordynaty powinieneś mieć na zdjęciu które Ci przesłałem. Dużo kamperów i surferów :ok
Widoki fantastyczne. I zarąbista knajpka z owocami morza :!:
Na pewno będziemy tu do jutra :wyszczerzony: ale możemy na Was poczekać, albo spotkamy się w Lagos :spoko

darol - 2017-07-14, 08:49

A my dzisiaj z Edzią ciśniemy na Mazury.
Po zeszłorocznym Peloponezie w tym roku lajtowo, w myśl zasady "drajwer też chce mieć wakacje" :wyszczerzony:

poptek - 2017-07-14, 08:58

darol napisał/a:
A my dzisiaj z Edzią ciśniemy na Mazury.
Po zeszłorocznym Peloponezie w tym roku lajtowo, w myśl zasady "drajwer też chce mieć wakacje" :wyszczerzony:


Udanej zabawy i wypoczynku. :spoko

MILUŚ - 2017-07-14, 09:40

A my odliczamy już dni do drugiego urlopu :-P Dyskusja trwa............gdzie :mrgreen:

Sycylia ? Łażenie po Alpach ? Lenistwo nad Adriatykiem ? Do września mnóstwo czasu :-P

mischka - 2017-07-15, 00:22

MILUŚ, jedź na Sycylię, strzelimy sobie jakie bezalkoholowe ;)
MILUŚ - 2017-07-15, 00:37

mischka napisał/a:
MILUŚ, jedź na Sycylię, strzelimy sobie jakie bezalkoholowe ;)


Nie wykluczam.........tym bardziej ,że prom tańszy niż do Szwecji :ok

mischka - 2017-07-15, 04:24

wstępnie ruszamy 26 sierpnia, powrót w okolicach 15wrzesnia
będziemy jechać na sam dół, nie przepadam za promami :?

Marceli - 2017-07-16, 09:36

a my jutro wyruszamy w dziewiczy rejs kampera, jedziemy do Zakopca na dwa dn, pozniej na kilka dni nad morze, niestety urop mamy tylko tygodniowy
jacik - 2017-07-20, 09:14

W sobotę wyjazd . Najpierw free ile wody starczy Rowy, Ustka... potem Ustronie Morskie na dłużej.
Do zobaczenia :)

poptek - 2017-07-22, 12:43

Roberto napisał/a:
Przejechaliśmy już 4 tys. kilometrów. Aktualnie jesteśmy na południu Portugalii i po drodze ani jednego kampera z Polski :!: :(


Jak to żadnego, a my to nie z Polski?

Roberto - 2017-07-22, 18:20

Coś ci się ta fotka rozjechała :diabelski_usmiech

To przecież było jeszcze przed :pifko2

:haha:

poptek - 2017-07-22, 18:39

No nie wiem czy przed, LEDy już świecą :diabelski_usmiech
Ale rzeczywiście coś krzywy ten mój kamper. :-P

Następny polski wieczór w poniedziałek. :bigok

Roberto - 2017-07-22, 21:46

poptek napisał/a:
Następny polski wieczór w poniedziałek.


Spoko :ok

Dziś jeszcze nocne zwiedzanie Saragossy a od jutra będziemy trzymać dla Was miejscówkę w Sant Feliu de Guíxols :wyszczerzony:

krzlac - 2017-07-27, 09:39

A w północnej Francji ktoś będzie? Ja ruszam w sobotę lub poniedziałek - na ok. 3 tygodnie.
Trasa: Bayonna-Dunkierka, wzdłuż wybrzeża.

MILUŚ - 2017-07-27, 11:25

krzlac napisał/a:
A w północnej Francji ktoś będzie? Ja ruszam w sobotę lub poniedziałek - na ok. 3 tygodnie.
Trasa: Bayonna-Dunkierka, wzdłuż wybrzeża.


jedziesz sie integrować z..........imigrantami ? :shock: :chytry

krzlac - 2017-07-27, 11:41

MILUŚ napisał/a:
jedziesz sie integrować z..........imigrantami ? :shock: :chytry


Nie. Calais omijam szerokim łukiem. :lol:

Bim - 2017-07-27, 11:55

My do Grecji na przełomie sierpnia i września.
w planach płw. Pilion, dokończenie wschodniej strony Peloponezu jak starczy czasu :spoko

CZARNY_ZR - 2017-07-29, 01:13

A może ktoś w sierpniu jedzie na Podlasie????
pwojtas - 2017-07-29, 01:32

My od 05.08 ruszamy na Wyprawę wzdłuż wschodniej granicy Polski (kiedyś terenówką z namiotem byliśmy na tzw. Transpolonii wschód i chcemy kamperem powtorzyć),. Dojeżdżamy z Chełmna do Lublina i na północ wzdłuż granicy....więc i o Podlasie zachaczymy :spoko ....plan na dwa trzy tygodnie.....
Roberto - 2017-07-29, 17:47

My godzinkę temu wróciliśmy po 4 tygodniach do domku :ok

Na szczęście cali i zdrowi :szeroki_usmiech

izola - 2017-07-29, 19:26

ładnie jest jechać, ale jeszcze lepiej jest wracać :lol:
CZARNY_ZR - 2017-07-30, 01:38

My ruszamy 18 sierpnia i również powałęsamy się ze trzy tygodnie po Podlasiu
Wojciechu - 2017-07-30, 17:22

Roberto napisał/a:
My godzinkę temu wróciliśmy po 4 tygodniach do domku :ok

Na szczęście cali i zdrowi :szeroki_usmiech



...no to teraz możecie odpocząć :szeroki_usmiech :spoko

Comsio - 2017-07-31, 20:38

A my 11-08 ruszamy do Ciechanowca Święto chleba. http://www.muzeumrolnictw...e-swieto-chleba

Jak wydobrzejemy, :wyszczerzony: się okaże gdzie dalej. :wyszczerzony: :spoko

ACTIV - 2017-07-31, 21:11

A my bardzo prosimy o jakieś wskazówki , właśnie zakupiliśmy campera i nie możemy doczekać się wyjazdu. Możemy wyruszyć już w sobotę 5 sierpnia ale nawet nie wiemy w jakim kierunku , nie mamy żadnego doświadczenia i nie wiemy od czego zacząć.
- czy można jechać w ciemno bez rezerwacji gdziekolwiek za granicę i czy znajdziemy wolne miejsca o tej porze roku ?
-co koniecznie trzeba ze sobą zabrać poza rzeczami osobistymi ?
-czy wszędzie przyjmą nas z psem ?
:kwiatki:

Comsio - 2017-07-31, 21:29

Jak macie chęci na jakiś kraj, są na forum relacje z podróży.
Można jechać w ciemno ,a nawet trzeba, :wyszczerzony: po to jest kamper. Witaj przygodo :spoko :szeroki_usmiech
Po za rzeczami ;) ,zabrać zabawki, uwazająnc na wagę. :szeroki_usmiech (Austria).
Pies tak + paszport.


Zapraszam do lektury. :spoko :spoko

slawwoj - 2017-07-31, 21:31

Na Węgry do Bogacs. To abecadło camperteamu.
yaro 65 - 2017-08-05, 10:42

ACTIV napisał/a:
A my bardzo prosimy o jakieś wskazówki


Bez strategicznych planów - kierunek bieszczady ,
właśnie wróciłem / 1200km/ , przełęcz Dukielsko Preszowska , petla mała - wielka ,
Jaśliska , Arłamów , Krasiczyn , Przemyśl , Łańcut , Rzeszów .
Ruch umiarkowany .
Dzisiaj Warszawa :spoko
Środa Węgry , później CaffeJazz .

andi at - 2017-08-05, 11:20

ACTIV napisał/a:
A my bardzo prosimy o jakieś wskazówki , właśnie zakupiliśmy campera i nie możemy doczekać się wyjazdu. Możemy wyruszyć już w sobotę 5 sierpnia ale nawet nie wiemy w jakim kierunku , nie mamy żadnego doświadczenia i nie wiemy od czego zacząć.
- czy można jechać w ciemno bez rezerwacji gdziekolwiek za granicę i czy znajdziemy wolne miejsca o tej porze roku ?
-co koniecznie trzeba ze sobą zabrać poza rzeczami osobistymi ?
-czy wszędzie przyjmą nas z psem ?
:kwiatki:


Może coś więcej napiszesz o was .Ile osób i wiek, jaki kamperek i gdzie mieszkacie (wiem wiem pisze ale tych miejscowości jest kilka )
A my postaramy się coś doradzić
Co do wyjazdu to po to mamy kamperka ze wsiadamy i jedziemy gdzieś tam .Śpimy gdzie bozia da , tyko nie na głównej ulicy bo hałas (ale tez spałem )
Załóż oddzielny temat :spoko

pagand - 2017-08-06, 17:39

Meldujemy się z Mazur...obecnie Zdory...i pokręcimy się tu aż do zlotu CT na zamku Krzyżtopór. :spoko
mich007 - 2017-08-08, 00:25

12.08 odpalamy wrotki na Włochy...plan ambitny ale myśle że do zrealizowania...po drodze Grossglockener Hochalpenstrasse, następnie jezioro Lago di braies w dolomitach potem jezioro garda okolice riva del garda, następnie jako fan motoryzacji Modena i Maranello, cinque terre, powłóczymy się po toskanii, zaliczymy kilka krajobrazowych tras potem prosto na Lagune wenecką,Wenecja standardowo i chcemy zaliczyć pokazy lotnicze na plaży Jesolo Air Show w dniach 26-27.08. W drodze powrotnej Lago di Fusine dla ukojenia duszy i ciała...
Comsio - 2017-08-08, 10:33

:kawka: w sobotę ruszam, bo w niedzielę święto chleba w Ciechanowcu ,będzie się działo.
Następnie w okolice Żubrów, powycinac im troszkę palemek. :szeroki_usmiech
Jak jest chętny na wspólna piankę :pifko w okolicy,info proszę.

Roberto - 2017-08-08, 13:46

COMSIO napisał/a:
Następnie w okolice Żubrów,
Jak jest chętny na wspólna piankę :pifko w okolicy,info proszę.


Ja dziś widziałem kilka zgrzewek żubra w Biedronce... :-P
...że niby co :?: wbijasz się pod mój sklep :?: :haha:

Będę czekał z zimnym żubrem :ok

Comsio - 2017-08-08, 22:24

Obecnie Nowosady, :pifko dam ci wcześniej cynka z Nowej Holandii, lub Lutoila na starej drodze. :spoko

Chyba że planujesz przyszły tydzień,na wschodniej rubieży. :kamp

dominicc - 2017-08-11, 10:06

My 17 sierpnia wybieramy się do Wrocławia.
Podpowiedzcie proszę czy jest sens ładować się na autostradę A4 Katowice - Wrocław czy lepiej jechać darmową drogą 94?
Kamperek jest wiekowy, pojedzie max 90-100 km/h :)

Comsio - 2017-08-11, 11:19

Dawaj 94 - jest :ok troszkę atrakcji , bez stresowo.

A 4 - to formuła 1 :szeroki_usmiech

Socale - 2017-08-11, 11:23

Autostrady nie są wyłącznie dla Ferrari.
Dla komfortu pojedziesz równo z ciężarówkami i nie umęczysz ani siebie ani kampera.
Na darmowej dłużej, ciężej, trudniej i spali więcej.

dominicc - 2017-08-11, 13:46

Socale napisał/a:
Dla komfortu pojedziesz równo z ciężarówkami i nie umęczysz ani siebie ani kampera.

Dzięki, tak zrobię.

Pozdrawiam

polaris20 - 2017-08-12, 15:22

Witam wszystkich forumowiczów, po bardzo długiej absencji od kamperowania. Postanowiłem zajrzeć na forum i poczytać o waszych wojażach. Po kilku przeczytanych tematach powrócił znajomy smak przygody, pysznych owoców morza i najlepszych wakacji na lazurowym wybrzeżu oraz pięknej CRO. Do tego wszystkiego wczoraj zabrałem się za słuchanie książki "Sycylijczyk". Wsłuchując się w słowa lektora, który tak barwnie opisywał rejon Sycyli coś we mnie pękło i podjąłem decyzję, że zaraz po zakończonym sezonie nad polskim morzem tj . po 15.09 pakujemy Hymerusa i jedziemy na Sycylię. Mocno zmotywowany chęcią posmakowania nowej przygody zacząłem ostro wertować forum. No i teraz mam dylemat czy Włochy czy Hiszpania czasu mamy pod dostatkiem w zasadzie nic nas nie będzie poganiać możemy wrócić po 3 tygodniach jaki i po 6, chociaż dla mnie to już trochę dużo tym bardziej, że będziemy ruszać po zamknięciu sezonu w Międzywodziu a w domu nie byliśmy już od maja. Mam straszny dylemat gdzie się zdecydować na wyjazd. Chciałbym podjąć decyzję jak najszybciej tak aby móc planować wyjazd i miejsca które odwiedzimy. Nigdy nie byliśmy w Hiszpanii we Włoszech tylko przejazdem kiedy jechaliśmy w kierunku lazurowego. Wtedy mieliśmy ograniczony czas więc północną Italię widzieliśmy tylko za szyby kamperka.
Na pakę na pewno zabieram skuterek ( dziś już innej formy objeżdżania sobie nie wyobrażam) do tego sprzęt kitesurfingowy, nie wybaczyłbym sobie wietrznego dnia nad wodą bez latawca. I możliwe że ponton z małym silniczkiem 4km (W CRO był to nie oceniony sprzęt tyle wysepek na których byliśmy .... nie da się opisać ). I w sumie z ciężkiego sprzętu to na tyle rowery odpuszczam bo będzie skuter, tym bardziej po wyprawie na lazurowe kiedy to miałem i skuter i rowery a używałem tylko skutera poza tym zawsze można wziąć rolki :) .
Jak już mówiłem cały czas mam dylemat gdzie jechać. Za Sycylią przemawiam fakt że to właśnie to miejsce sprawiło, że zdecydowałem się na kamperowe wakacje. Fajnie byłoby też odwiedzić mafijne miejsca. Do tego jakby nie było będziemy na WSYPIE :szeroki_usmiech . Jedyny problem widzę w nieco trudniejszym dotarciu na miejsce do dziś pamiętam przeprawy przez Alpy kiedy to nasz hymerus wdrapywał się żółwim tempem pod każdą górkę. Sam koszt wyjazdu może być też nie co większy bo dojdą przeprawy promem. Nie wiem jak cena paliwa, autostrad no i ewentualnych kempingów. Pewne jest to , że nie będzie to niskobudżetowy wyjazd. Uff torchę się tu napociłem liczę na wsze komentarze i odpowiedzi.
Pozdrawiam Jacek :bigok

Roberto - 2017-08-13, 12:30

polaris20 napisał/a:
No i teraz mam dylemat czy Włochy czy Hiszpania...


Wnioskując po tym co chcesz zabrać ze sobą ja bym polecał południową Portugalię :!:
Wybrzeże Algarve to raj dla fanów deski, tak samo jak okolice Tarify w Hiszpanii.
Tanio i ciepło :ok
Portugalska infrastruktura do kamperowania jest chyba najlepiej rozwinięta ze wszystkich krajów jakie odwiedzaliśmy :bajer
A przy okazji jest szansa na objazd i zwiedzanie Hiszpanii :bigok

polaris20 - 2017-08-13, 14:11

Roberto napisał/a:
polaris20 napisał/a:
No i teraz mam dylemat czy Włochy czy Hiszpania...


Wnioskując po tym co chcesz zabrać ze sobą ja bym polecał południową Portugalię :!:
:bigok


Maskara no to teraz dopiero dołożyłeś do pieca. Zabieram ze sobą deskę ale nie chciałbym aby to wiatr jego kierunek i siła decydowały gdzie będę jechał. Cztery lata temu jadać do Leucate (jdno ze świętych miejsc kitesurfingu) tak gnałem, że ominąłem spory kawałek lazurowego i później trochę tego żałowałem bo wiatr był tak silny, że nie szło pływać na mojej 9'tce. Dlatego tym razem kite ma być tylko dodatkiem. Jednak bardzo zainteresowało mnie zdanie
Cytat:
Portugalska infrastruktura do kamperowania jest chyba najlepiej rozwinięta ze wszystkich krajów jakie odwiedzaliśmy :bajer
. Tarife oczywiście znam z opowiadań moich znajomych którzy spędzają tam każdy urlop z deską. Ale czy poza pływaniem jest coś jeszcze do zobaczenia. Pytam ponieważ moja obecna partnerka nie jest pływająca więc nie chciałbym, aby całe wakacje spędziła na wiejącej plaży. Jak z bezpieczeństwem w PORTUGALI ? Ceny jedzenia, campingów różnią się od tych z FR ?? Czekam na dalsze odpowiedzi :) Mam taką zajawkę na wyjazd, że zasypiam i budzę się z myślą o cudownych i pysznych wakacjach na południu europy :)
Roberto - 2017-08-13, 16:28

polaris20 napisał/a:
Jak z bezpieczeństwem w PORTUGALI ? Ceny jedzenia, campingów różnią się od tych z FR ?? Czekam na dalsze odpowiedzi :) Mam taką zajawkę na wyjazd, że zasypiam i budzę się z myślą o cudownych i pysznych wakacjach na południu europy :)


Z tego co zaobserwowaliśmy, to na plażach gdzie przebywało dużo fanów sportów wodnych było mega bezpiecznie :!: Mieliśmy wrażenie, że jedni pilnowali dobytku innych, bo sprzęty suszyły się bez opieki, a i kamperki często stały otwarte :shock: :!:
Infrastruktura fantastyczna, bo wszędzie pełno znaków kierujących do miejsc gdzie za darmochę można zrobić serwis kamperka.
Jeśli chodzi o ceny jedzenia to mniej-więcej jak w Polsce. W knajpkach w centrum Lagos spokojnie zjesz dużą i pyszną pizzę z owocami morza za 8 Eurasów, a w obleganej knajpie przy plaży Amaro za "kociołek" grillowanej ośmiornicy i innych owoców morza dla 2 osób ("kociołek to zła nazwa - powinni pisać "kocioł" bo tyle tego było) plus bardzo duuuże piwa :diabelski_usmiech poniżej 40E :szeroki_usmiech U nas w porządnej knajpie zapłacisz więcej :-P
Z kempingami różnie, ale np. za kampera + 2 osoby w centrum Lagos płaciliśmy 16,50E.
W Espinho koło Porto - 13,50E. Ale widzieliśmy też takie za 25-30 Eurasów :-/

Poza tym jak chcesz pozwiedzać to jadąc od siebie zachaczasz o Luksemburg przy okazji tankując za 0,95E i albo lecisz przez Francję w dół do Barcelony, Walencji, Grenady itd. albo na skróty przez Saragossę, Madryt, Toledo, Kordobę, Sevillę... :ok
Natomiast Portugalia: wiadomo - Algarve - Faro, Portimao, Lagos, a potem Sintra, Lizbona, Porto....
No i przede wszystkim te fantastyczne plaże :mrgreen: Jest w czym wybierać :szeroki_usmiech
A w drodze powrotnej zachaczysz o Andorę, zrobisz tanie zakupy,a i paliwko też wlejesz po około 0,95E

My w tym roku byliśmy tam cały lipiec :-P Dwa lata temu taż :ok

Comsio - 2017-08-13, 18:35

Pozdrówka z Koncertu Ostrowskiej :pifko w Ciechanowcu. :spoko
polaris20 - 2017-08-13, 22:24

Roberto
Bardzo dziękuję za obszernego posta z mnóstwem jakże cennych informacji z których nie omieszkam skorzystać. Po drodze chciałbym zobaczyć Paryż, gdyż od tylu lat co jeżdżę na narty w Alpy zawsze mijamy go i nigdy nie ma czasu, żeby wpaść i wypaść :) . Cieszę się również z faktu że ceny w Portugalii nie odbiegają znacząco od tych w PL. Całą kwintesencją wyjazdu kamperem jest dla mnie poznawanie nowych smaków i potraw. Owoce morza chodź by z najlepszej restauracji w Polsce nigdy nie smakują tak samo jak na południu europy. Póki co wstępnie rysuje się taka trasa, ale jak znam życie pewnie dużo się zmieni.

PS Gdzie mogę założyć osoby topic tak żeby tu wam nie śmiecić a przy okazji liczyć na więcej odpowiedzi sugesti gdzie warto zajrzeć nie chce mi się wertować podróżników bo osobiście pocztę pantoflową uważam za najlepszą

Pozdrawiam Jacek :spoko

Bim - 2017-08-14, 10:25

Cytat:
PS Gdzie mogę założyć osoby topic tak żeby tu wam nie śmiecić


Załóż swój :spoko

mischka - 2017-08-29, 22:15

może jest ktoś na południu Włoch lub będzie na Sycylii w najbliższym czasie?
zosiaa - 2017-09-14, 13:16

Wakacje się skończyły, więc tak w ramach inspiracji na kolejny rok podaje wam fajny artykuł. http://dethleffs-polska.p...erem-w-europie/ Może komuś się spodoba. ;) W tym roku byliśmy głównie w Polsce, ale za rok marzy mi się wynajem kampera i Florencja...
MILUŚ - 2017-09-14, 15:53

zosiaa napisał/a:
Wakacje się skończyły......


Jeszcze nie dla wszystkich :-P jutro ruszamy prawdopodobnie na Rab :mrgreen:

izola - 2017-09-14, 17:26

Cytat:
wakacje się skończyły

Jeszcze nie dla wszystkich...jeszcze nie ruszam do domu :lol:
...dzięki , link się przyda na zaś :spoko

andrzejm94 - 2017-09-14, 17:57

Dla nas dopiero teraz zaczynają się wakacje, jutro wyruszamy na południew kierunku Grecji.
Pozdrawiam
Andrzej M :spoko

Pawel12 - 2017-10-19, 08:28

Witam, planuje podróż kamperem wraz z rodziną, (troje dzieci), wyjazd planujemy 02.11 powrót koło 10-12 listopad. Wybieramy się w stronę Albanii, Czarnogóry i Grecji, jeśli byłby ktoś zainteresowany wspólnym wypadem proszę o odpowiedź. Trasa jest do uzgodnienia, jestem otwarty na inne propozycje.
Flag - 2017-10-19, 11:48

my po powrocie z 7 tyg objazdówki :) planujemy kolejne 4-5 tyg, Wyjazd w czwartek za tydzien :) tym razem Szwajcaria Francja i Hiszpania
wizjoner - 2017-10-21, 10:02

Pawel12 napisał/a:
Witam, planuje podróż kamperem wraz z rodziną, (troje dzieci), wyjazd planujemy 02.11 powrót koło 10-12 listopad. Wybieramy się w stronę Albanii, Czarnogóry i Grecji, jeśli byłby ktoś zainteresowany wspólnym wypadem proszę o odpowiedź. Trasa jest do uzgodnienia, jestem otwarty na inne propozycje.
Pawle nie wiem jak dasz rade w tak krotkim czasie objechac te kraje moze i by sie udalo ale bedzies 7 dni jechal i 3 dni odpoczywal jestem aktualnie na sardyni tez z trojka dzieci tu dojazd zajmuje z 3-4 dni z odpoczynkiem po drodze by rodzina nie oszalala

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group