Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

FIAT - Szyba

piotreksylwia - 2017-08-12, 19:58
Temat postu: Szyba
Witajcie :spoko
Ja z pytaniem czy ktoś może się orientuje ile kosztuje przednia szyba do intergala rok 95 :?:
Może jakieś namiary z góry dziękuje ;)
Pozdrawiam :spoko :spoko

MAWI - 2017-08-12, 20:12

Jakiego integralną :shock:
piotreksylwia - 2017-08-12, 20:35

MAWI napisał/a:
Jakiego integralną :shock:

Frankia 600 rok 95 na fiacie ducato :oops:

silny - 2017-08-13, 07:23

Był gdzieś temat z dorabianiem , zakończył się nijako więc pewnie nie dorobisz :lol:

Pisali coś ok5-8 tyś :zimno

piotreksylwia - 2017-08-13, 08:43

silny napisał/a:
Był gdzieś temat z dorabianiem , zakończył się nijako więc pewnie nie dorobisz :lol:

Pisali coś ok5-8 tyś :zimno

Dzięki za informacje i czekam na więcej :ok :ok

tom-cio - 2017-08-14, 15:18

https://www.otomoto.pl/of...r-ID6z1RvA.html

O tego chodzi?bo tez sie do niego przymierzam

piotreksylwia - 2017-08-14, 15:54

tom-cio napisał/a:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-ducato-fiat-ducato-2-5-td-frankia-600-solar-servo-aut-sat-solar-kamper-camper-ID6z1RvA.html

O tego chodzi?bo tez sie do niego przymierzam

Tak :ok My jednak odpuścimy szyba ciężko do zdobycia i koszt bardzo wysoki :?

tom-cio - 2017-08-14, 18:35

Ano ciezka i droga i w sumie chyba dlatego taka a nie inna cena.
piotreksylwia - 2017-08-15, 01:17

tom-cio napisał/a:
Ano ciezka i droga i w sumie chyba dlatego taka a nie inna cena.

Tak jak mówisz :ok jeszcze nie wiadomo dlaczego ta szyba pękła i czy jak założymy nową to kolejny raz nie pęknie :? :?
Pozostaje Nam szukać dalej :spoko :spoko

tom-cio - 2017-08-15, 07:43

Pekla bo bedzie podgnity w miejscu mocowania lozka i pewnie jak sie ktos ciezki na opuszczanym polozyl to szyba naprezenia przeniosla.z zewnatrz tez do malowania.Ja tak jak pisalem ,jestem nim zainteresowany ale nie teraz,jak ktos napalony kupi to niech kupi,ja poczekam az sprzedajacy zobaczyn e nie jest mu prosto sprzedac i bedzie gotowy zejsc z ceny dosc mocno

Chociaz moglo byc inaczej,dostal kamykiem albo jakis ptak samobojca

Darek Szczecin - 2017-08-15, 07:55

Jak macie ochotę na tę sztukę, to mogę się kopnąć do Pyrzyc motorkiem , opukać ostukać i zrobić kilka zdjęć Zorką 5 :spoko
tom-cio - 2017-08-15, 08:47

Darku bylbym dozgonnie wdzieczny :mrgreen: .Sprawdzw okolicach wlasnie mocowania stelaza metalowego w srodku co lozko nad kabina trzyma.i rzuc okiem jak bardzo zepsuty lakier na tym dole,czy trzeba duzo rzezby czy Raptor z malej dyszy se poradzi :-P
A tak przy okazji po 3 miesiacach po malowaniu raptorem mojego zlomka moge powiedziec,ze tam gdzie nakladalem dysza 2,0 jest super,na to mam polozony akryl w kolorze auta ,bo bialego nie udalo sie dobarwic idealnie i lakier na raptorze tez trzyma.Co do nakladania raptora barankiem na tylne drzwi(a byly tak naprawde do wyrzucenia,pogiete,ruda szla)jest rowniez super.tez pomalowene akrylem na to i zadna myjka mu nie straszna,fakt ze akryl nakladany dwa dni po raptorze czyli w miare swiezo.Natomias t na plastikach du..pa blada,odpada

tom-cio - 2017-08-15, 08:48

A no i Daro to co w ducato najwazniejsze,czyli podluznice przod pod mocowaniem belki,bo toto strasznie gnije
Darek Szczecin - 2017-08-15, 09:17

Ok, dryndam do właściciela
piotreksylwia - 2017-08-15, 09:28

My już decyzje podjęliśmy i odpuszczamy :ok
Jeszcze trochę skończą się wakacje i na rynku będzie tego więcej,tyle czekaliśmy to poczekamy jeszcze trochę :ok :spoko :spoko

Darek Szczecin - 2017-08-15, 09:32

Tom-cio podeślij nr tel na priv jak będę przy nim to dryndnę. Facet ma oddzwonić nie mógł rozmawiać chwilowo
Darek Szczecin - 2017-08-17, 00:18

Gościu nie odbiera telefonu, ogłoszenie zniknęło, chyba po ptokach, sprzedał, albo wad było tyle że, nie wiedzuał jak tłumaczyć.
piotreksylwia - 2017-08-17, 15:34

Darek Szczecin napisał/a:
Gościu nie odbiera telefonu, ogłoszenie zniknęło, chyba po ptokach, sprzedał, albo wad było tyle że, nie wiedzuał jak tłumaczyć.

My jak dzwoniliśmy to powiedział że jest za granicą wróci w poniedziałek 14.08 posprawdza wszystkie media i wieczorkiem można się odezwać ale też nie odbierał :? :?

Sewek - 2017-09-01, 11:40

Witam Kolegów,

Mówicie o moim kamperze :mikolaj
Szybę już zamówiłem, kosztuje 3000 PLN brutto, pękła prawdopodobnie od uderzenia czymś, co leżało na górnym łóżku. Samo łóżko zamocowane jest bardzo stabilnie, nie widać żadnych niepokojących objawów. Ogólnie sprzęt do poprawek, ale jest czysty, suchy, ładnie utrzymany. Na samym początku wymieniłem łożyska kół przednich, bo lewe mocno już huczało. Do wymiany energoblok.
Ale biorąc pod uwagę wynegocjowaną cenę - było warto.

silny - 2017-09-02, 11:15

oooo a gdzie tę szybę kolego dorwałeś :?: :?: :shock: :shock:
Sewek - 2017-09-02, 11:52

Szyby szukałem w kilku ogólnopolskich firmach firmach sprzedających szyby, ale okazało się, że najszybciej namierzyła ją lokalna firma z Torunia na ul. Skłodowskiej.
Oczywiście dopóki nie przyjdzie i jej nie przymierzą nie mam 100% pewności że to ta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group