Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Owadogiganty w Lubnicy
Autor Wiadomość
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2013-07-15, 13:44   Owadogiganty w Lubnicy

Przeszukałem forum CT i nie znalazłem informacji na temat Parku Owadów Gigantów w Lubnicy. Wracając z Rowów przez Słupsk i dalej kierując się na Poznań w okolicach Okonka zatrzymaliśmy się w Parku Owadów Gigantów w Lubnicy http://www.owadogigant.pl/
Informację, że tam jest fajnie dostaliśmy od znajomych którzy właśnie tam postanowili sobie odpocząć w podróży nad Bałtyk. Chcieliśmy sprawdzić jak tam jest wracając do domu. Droga do Parku jest...przejezdna :lol: Wąska jak większość wioskowych dróg, ale też nie ma co biadolić, ostatni odcinek wiedzie po drodze gruntowej. Jeśli ktoś był w parkach z dinozaurami to można powiedzieć, że jest podobnie tyle że tu są robale...np . mamy 6-cio metrową mrówkę, ptasznika :lol: , pszczołę, modliszkę, muchę, motyla, jedwabnika i inne robale :lol: .... Ogólnie frajda. Największym plusem jest to, że wchodząc na teren parku -(bilet rodzinny- 49zł) dostajemy również możliwość bezpłatnego korzystania z innych atrakcji (póki co bez ograniczeń) - dmuchaną wielką zjeżdżalnie , trampoliny, park linowy, piaskownica z ukrytymi robalami, strzelanie z łuku, itd. Jedynie jakie jest ograniczenie to czas otwarcia parku. Kto wybiera się na takie wycieczki z dzieciakami ten wie jak szybko topnieje portfel na tego typu atrakcje nad naszym morzem :spoko

Są też minusy. Brak możliwości płacenia kartą. Tylko gotówka. Jadąc z morza miałem przy sobie 80zł gotówką więc na gastronomi nie poszaleliśmy bo porcja frytek to 5zł, 0,5l napój - 5zł, lody - 3zł szt. (są też zestawy obiadowe od 16-20zł) . Najbliższy bankomat był daleko...

Na terenie parku jest wydzielone przy rzece malownicze miejsce na camping. Widziałem rozbitych kilka namiotów, auta. Czy można stanąć tam kamperem nie wiem.
Ogólnie -miejsce warte polecenia. :spoko

DSC04104.JPG
Plik ściągnięto 37 raz(y) 253,21 KB

DSC04110.JPG
Plik ściągnięto 39 raz(y) 226,16 KB

DSC04126.JPG
Plik ściągnięto 51 raz(y) 205,23 KB

DSC04140.JPG
Plik ściągnięto 40 raz(y) 228,6 KB

DSC04147.JPG
Plik ściągnięto 44 raz(y) 209,81 KB

DSC04156.JPG
Plik ściągnięto 45 raz(y) 209,65 KB

DSC04158.JPG
Plik ściągnięto 38 raz(y) 213,21 KB

DSC04175.JPG
Plik ściągnięto 39 raz(y) 242,86 KB

_________________


...może i alkowa bardziej przypomina kamper... za to integral bardziej przypomina dom ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
miciurin 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato S.E.A A640
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Piwa: 17/83
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: 2013-07-16, 22:44   

Dzieki za informacje, rozmawialismy juz o tym miejscu ale jakos nie znalazlem informacji. Ode mnie poszedl browarek :spoko
_________________
Fiat Ducato 1,9 TD, 1989r, zabudowa Fendt 560 SK - był
Fiat Ducato 2,2 MultiJet, 2007r, zabudowa S.E.A A640 - był
Na pewno będzie kolejny kamper :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2013-07-16, 22:58   

dzięki za browarka :spoko
Miejsce warte odwiedzenia :spoko
_________________


...może i alkowa bardziej przypomina kamper... za to integral bardziej przypomina dom ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***