Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okolice Pustynii Błędowskiej
Autor Wiadomość
aw
trochę już popisał


Twój sprzęt: TOYOTA DYNA 100
Nazwa załogi: AW
Dołączył: 22 Mar 2009
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2010-10-04, 19:43   Okolice Pustynii Błędowskiej

Polecamy okolice Kluczy, gdzie ma swój początek i koniec ścieżka dydaktyczna „Wokół Rudnicy”. Można zaparkować zaraz na początku ścieżki przy małym mostku na Białej Przemszy. Niestety ktoś na pamiątkę wziął sobie tablicę początkową ścieżki i trzeba dobrze wpatrzeć się w drzewa aby znaleźć oznaczenie. Ścieżka jest niezmiernie interesująca. Wiedzie wzdłuż stawów: Czerwonego i Zielonego. Są tu mostki, ławeczki, śluzy i inne urozmaicenia. Następnie ścieżka wiedzie na wzgórze nad Pustynią Błędowską, skąd roztacza się widok na to co po pustyni pozostało. Powrót do auta – asfaltową drogą zamkniętą dla ruchu kołowego, a prowadzącą do wieży strażniczej na skaju Pustyni. Wycieczka około 4,3, km bardzo przyjemna i ciekawa i godna polecenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wirus102 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Fiat Ducato 1.9 D Hymer 52 89r.
Nazwa załogi: Rodzinka
Dołączył: 14 Maj 2011
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2011-05-28, 21:01   

Witaj! ja tam byłem kilka razy dawno. To fajnie miejsce jak sahara. Ja z zoną spacerowalem po pustynie bez butów (w czasie upałów) bo piasek jest ciepła. Ta wieza starażnicze tak plinuje jak ludzie okrada piasek (do budowy domu) i itd. Mozna zaparkować autem to bez problemu. A z kamperem niestety nie jechałem. Pozdrawiam 8-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***