Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Toruń, blisko centrum
Autor Wiadomość
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2013-06-09, 23:03   

Brat napisał/a:
sys - istotne dosyć: Czy TY dzwoniłeś na policję ?


:lol:

Nie...i cieszyłem się tylko, że żona ma cięższy sen od mojego... ale, zrzucam dzwonienie na parkingowego :lol: w końcu za darmo tam nie stałem :spoko

Właśnie jestem po rozmowie na priv z takim jednym z FB :lol: i zarzekał się, że Policja na 101% cały czas monitorowała sytuacje ale nauczeni doświadczeniem nie reagują na prowokacje tylko wyłapują "wesołków" w bocznych uliczkach, legitymują a potem pojedynczo wymierza się sprawiedliwość na komendzie w postaci mandatów za zakłócanie... pewnie to jest jakieś rozwiązanie...dodał jeszcze, że super iż miałem rejestrację zaczynającą się od pCT :spoko Już jestem, spokojny... gorzej teraz będzie gdy pojadę by zwiedzić bydgoską wenecję :roll: Może zmienię rejestrację na pCB :lol:
...ale OK, już nie marudzę, w końcu zawsze pisałem na forum że najbezpieczniej jest gdy stoi się gdzieś z boku na dziko, na własną odpowiedzialność :wyszczerzony: bo o jakieś incydenty gdy stoi się "pod kontrolą" można mieć ewentualne pretensje tylko do zarządcy terenu...

To wszystko co mnie spotkało nie zmienia jednak faktu, że:
1) Parking przy św. Katarzynie jest wymarzony dla kampera. Super miejsce. (ja miałem tylko pecha i raczej się już nie powtórzy - bo sprawdzę następnym razem terminarz rozgrywek żużlowych :haha: )
2) wspaniałe miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania - najlepiej na kilka dni.
3) za dnia miła, pomocna obsługa.
4) w Toruniu byłem ...pierwszy raz w życiu :oops: , ale zrobiło na mnie super wrażenie, szkoda że nie miałem więcej czasu.
5) pierniki drogie..., bardzo dobre Kebaby - 10zł, piwo pod Kopernikiem 6zł, Biedra oraz Żabka w okolicy...Krzywa Wieża jest naprawdę krzywa :shock: :spoko ;)
_________________


...może i alkowa bardziej przypomina kamper... za to integral bardziej przypomina dom ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
krzysztofCz 
weteran

Twój sprzęt: Frankia 460A Fiat Talento 1,9D 1992
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Wrz 2009
Piwa: 47/52
Skąd: z nad morza
Wysłany: 2013-06-10, 07:46   

Robert na Wenecję to Ty uważaj, w jednej już byliśmy :szeroki_usmiech :spoko
_________________
I NIE ŻAL NIC...
I ŻAL TAK WIELE...
/NIEMEN/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***