Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania czerwiec 2014
Autor Wiadomość
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-08-25, 09:32   

salut napisał/a:
Jedź i porównaj co było a co jest.
jechaliśmy w grudniu,wszedzie przy drodze stali z kaki i mandarynkami,jechalismy od Ochrydu,kolo Kavaji nad morzem nie mogliśmy wieczorem trafic bo zrobili autostradę.Budowa hoteli w każdym miejscu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-08-25, 09:41   

Koledzy dziekuje za zabranie się do pracy ,mysle ze się nie gniewacie.Andrzej 5707,zobaczymy na miejscu,ja bardziej kocham plaze,i szczytami wzgórz spacerujemy do następnych turkosów,lub trafianych plaz nudystów.Mamy tyle czsu?a z biurem podrozy do Samarii nie chcemy jechać.Na yutubie Imbros wygladal ladnie.Mamy ze sobą skuter,zobaczymy.Najgorsze dla mnie to doplyniecie do Krety.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-08-25, 09:51   

Montenegro,jest takie piękne,ale wkopaliśmy się na drodze od j.Szkoder do Rijeki Carnojevicy.Zawsze dostaje zawalu serca,bez zabezpieczen.MY nie bywamy na ZADNYCH kempingach.W Czarnogorze podoba nam się tylko jeden przed Ulcinji,PLAZA UTJECHA,w grudniu "stara babka"nas oprowadzala po calych wlosciach.Pisze o tym na koncowce naszej Krety 2013.Dzieki uprzejmości Kretenczykow pisałam ja na bieżąco.Zobaczymy jakie teraz będą wrażenia.No bo zaraz Zbych powie zamiast pakowac,znow siedzisz w camperteamie.Pozdrawiam.Napisze zaraz po przyjeździe ,pewnie kolo 15 tego września.Barbara Muzyk
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
samotny wilk 
weteran
W podróży jesteśmy zawsze.


Nazwa załogi: Wędrowniczek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2013
Piwa: 70/62
Skąd: Stolica
Wysłany: 2014-08-25, 19:50   

Zbigniew Muzyk, Zbychu, ja nigdy nie korzystam z biur podróży brrrrrrr !

Zawsze wyjazd przygotowuję sobie sam. Niekiedy korzystam z info internetowych. Do wejścia na szlak kanionu Samaria dojedziesz z dworca autobusowego w Chanii. Autobusy ruszają już ok. 6:00 rano. No i zapomnij o samodzielnym dojechaniu skuterem do kanionu. Chyba nie wiesz, jakie tam są góry ? Mocne autobusy firmy Mercedes wysoko w górach ledwo wczołgują się na szczyty. O skuterze nawet nie myśl.
:shock:
_________________
Andrzej
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 213/480
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2014-08-25, 19:59   

Zbigniew Muzyk napisał/a:
W Czarnogorze podoba nam się tylko jeden przed Ulcinji,PLAZA UTJECHA,w grudniu "stara babka"nas oprowadzala po calych wlosciach

Ten kemping to "Oliva" :spoko
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-08-25, 21:28   

Cytat:
Ten kemping to "Oliva"


_________________
tak oczywiscie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-08-25, 21:43   

Andrzej5707 napisał/a:
No i zapomnij o samodzielnym dojechaniu skuterem do kanionu
no tam nie ale my zrobilismy na Krecie 2000km,troche po drogach nie asfaltowych sobie radziliśmy,wtedy odkrywaly się perełki gdzie kamperem by się nie dalo.Na piechotę goniłam zakosami drogi tylko raz ,było tak stromo ze tylko mogla być jedna osoba w Tsoutsouros. Jechalismy do zamieszkalej tylko latem Mariaki,po 15 km spasowalismy,na drugi dzien pichota doszlismy urwiskiem za 40 minut.Jakos sobie poradzimy,troche Krete już poznaliśmy.Bedziesz miał co czytac. No ale nie zasmiecajmy tematu Czarnogory i Albani.Blizej wyjazdu zaloze nowy temat KRETYBarbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
samotny wilk 
weteran
W podróży jesteśmy zawsze.


Nazwa załogi: Wędrowniczek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2013
Piwa: 70/62
Skąd: Stolica
Wysłany: 2014-08-26, 11:50   

Zbigniew Muzyk, Widzę, że ekipa na zimowanie w Maroku prawie się wykruszyła. W takim układzie może wybrałbym się z Wami ? Ale nie wiem, na ile miesięcy jedziecie ? Zawsze w 2 załogi będzie raźniej ? Tylko, ze moja załoga liczy jedną (1) osobę plus ewentualnie malutka pinczerka Zuzia ?
Kliknij coś na ten temat, może na priv, aby nie zaśmiecać Albanii.

:spoko
_________________
Andrzej
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bigos 
stary wyga


Twój sprzęt: Ducato Fendt
Nazwa załogi: GRZEŚKI
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2013
Piwa: 37/20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-28, 16:13   

Zbigniew Muzyk napisał/a:
Salut,Donat,Gino,Andrzej5707,sami,weterani,stare wygi,zaawansowani,nagradzani,no i co :?: chwalicie się,krytykujecie kempingi/jak lubicie na nich bywac/,a relacji ZERO.Wystarczy podac trase,troche szczegolow,zdjec a inni koledzy wam poodziekuja no i będzie to im pomocne.Dawniej nie było zadnych kempingow w Albani,za to smieci więcej,ale to były najpiękniejsze wyjazdy.Bez kantowania,przy wymianie w każdym sklepie przeliczali euro i dawali 140 leka a teraz....to nie to samo.Nawet nie chce nam się tamtędy jechać.Moze przy powrocie,ale wtedy będzie zero turystow no i się zobaczy.Pozdrawiam wszystkich milosnikow Albanii i Grecji Barbara Muzyk.Czekam na krótkie relacje,kazdy widział co innego.Bede mieć lekturę do czytania na Krecie


Tak sie zabrałem myśląc już przyszłym roku za czytanie relacji z Albanii. I w pełni popieram Basię , kilka tematów i nie ma zupełnie szczegółów , namiarów , skrótów podpowiedzi. Za to cała masa tematów typu "Kto jedzie do Albanii bo ja jadę "
W tym roku i w zeszłym wykorzystałem kilka miejsc wyczytanych na tym forum, dot. innych krain dzięki Muzykom również zdobyłem ciekawą miejscówkę . Sam wrzuciłem jak mniemam dobre miejscówki z opisem i namiarami. A temat "Albania" ma tak mało danych. Tak niechętnie piszecie o konkretach, a te właśnie są najbardziej pomocne dla znacznej częsci czytajacych.

A kempingi najmniej mnie interesują, zresztą poruszacie się po trzech albańskich , i tak co temat wkoło macieju podoba się , nie , nie podoba.
_________________
Zapalony kajakarz
www.splywy.jimdo.com
Szef załogi Grześki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-10-28, 17:32   

Wróciliśmy z objazdówki 2 dni temu, m.in. przez Albanię.Mimo krytyk jest to naprawdę ciekawy kraj.Jak się ogarnę to opiszę.
Ps. Drogi w 80 % dobre.
Albania zaskoczyła mnie -wyobrażenie miałem całkiem inne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
samotny wilk 
weteran
W podróży jesteśmy zawsze.


Nazwa załogi: Wędrowniczek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2013
Piwa: 70/62
Skąd: Stolica
Wysłany: 2014-10-30, 15:47   

zbyszekwoj, Jestem b.ciekaw Twojej Albanii. Czekam i z niepokojem ogryzam paznokcie. :-/
_________________
Andrzej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***