Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybrzeże Montenegro
Autor Wiadomość
janusz 52 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Fiat 2,8 JTD LMC Liberty
Dołączył: 20 Sty 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2008-03-05, 18:10   

może nie wiesz ale ten most straceńców był wysadzony przez wojska serbskie odbudowano go i dalej na 1-szego stycznia skaczą do rzeki tak jak we włoszech
ale to tak na uboczu
polecam , zresztą przez ten most stałem się wielbicielem Bałkanów

a kto wie może to razem zwiedzimy z swoimi rodzinami

[ Dodano: 2008-03-05, 18:17 ]
A wiesz vampirku wpadła mi myśl czy by nie zrobić takiego wypadu jako małopolska gdzieś tam //////////////////////??????????????????

myślę o całej gawiedzi Małopolski
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Santa 
weteran


Twój sprzęt: dreamliner
Nazwa załogi: ROMULUSI
Dołączyła: 05 Paź 2007
Piwa: 236/171
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2008-03-05, 19:20   

To ja się też tutaj podkleję - choć nie wiem, czy nas stąd nie wytną - bo stąd do Mostaru jeszcze kawałeczek :-D Zauważyłam taką prawidłowość, że wiele osób jadąc do Czarnogóry (lub wracając) zahacza o Mostar i Sarajewo :!: choć łatwiej byłoby z Chorwacji :!:












[img][/img][img][/img]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2198
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-03-05, 19:42   

Santa napisał/a:
Zauważyłam taką prawidłowość, że wiele osób jadąc do Czarnogóry (lub wracając) zahacza o Mostar i Sarajewo choć łatwiej byłoby z Chorwacji


Masz rację, Santa. I to jest powód, że mało kto zna prawdziwe cudo przyrody, jakim jest Dolina Moraczy. Jadąc od Św.Stefana w głąb Czarnogóry przez tę dolinę przeżywa się niezwykłe chwile. Aby to pokazać, muszę najwpierw zeskanować swoje analogowe fotki. Wystarczy tylko podać, że na trasie naliczyłem ok. 60 tuneli. Ktoś, kto cierpi na agrofobię nie ma tam czego szukać - taka ekspozycja. :-D
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Santa 
weteran


Twój sprzęt: dreamliner
Nazwa załogi: ROMULUSI
Dołączyła: 05 Paź 2007
Piwa: 236/171
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2008-03-05, 19:56   

Ja też niestety nie znam - więc cierpliwie poczekam na te Twoje fotki. My zjechaliśmy do CG od Podgoricy - w okolice Ulcin - a potem zwiedzaliśmy wzdłuż wybrzeża - przez Kotor, Dubrownik - i stamtąd do Bośni - i do domku. Pozostał wielki niedosyt - i jest w planie powtórka z Montenegro.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2198
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-03-05, 20:05   

Santa napisał/a:
jest w planie powtórka z Montenegro.


Kiedy? :-D
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Santa 
weteran


Twój sprzęt: dreamliner
Nazwa załogi: ROMULUSI
Dołączyła: 05 Paź 2007
Piwa: 236/171
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2008-03-05, 20:18   

Może nawet w tym roku, choć były już zdecydowane Włochy - ale są pewne ALE np. takie, że musimy jeszcze po drodze zdać maturę, dostać się na wymarzone studia - i pewnie nas sierpień złapie - a w sierpniu zwiedzać Włochy to chyba nie jest najlepszy pomysł. No ale jeszcze nic pewnego.
Właśnie tu sobie czytam jak się Małopolanie zmawiają - to może i Podkarpacie by się załapało :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
papamila 
Kombatant


Twój sprzęt: ROLLER TEAM
Nazwa załogi: papamila
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Cze 2007
Piwa: 120/5
Skąd: Trójmiasto i okolica
Wysłany: 2008-03-05, 21:00   

Santa napisał/a:
a w sierpniu zwiedzać Włochy to chyba nie jest najlepszy pomysł

to jest naprawdę fatalny pomysł- sierpień to miesiac urlopowy u makaroniarzy, wszędzie pełno, drogo i brak miejsc- zdecydowanie odradzam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Santa 
weteran


Twój sprzęt: dreamliner
Nazwa załogi: ROMULUSI
Dołączyła: 05 Paź 2007
Piwa: 236/171
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2008-03-05, 21:12   

Dzięki - właśnie mi trzeba takich zdecydowanych doradców - bo ja mam niestety rozdartą duszę - i tu bym chciała... i tam żal odpuścić ... :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
janusz 52 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Fiat 2,8 JTD LMC Liberty
Dołączył: 20 Sty 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2008-03-07, 15:51   

Santa Witaj !
Sliczne fotki zamieściłaś , Jeżeli chodzi o małopolan to chyba na przyszły rok będzie to aktualne narazie jednak połudnowa Bułgaria no i może część Turcji.
pozdrowionka janusz 52

PS. w tym wypadku mówie tylko o sobie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Krzysztof5
początkujący forumowicz

Dołączył: 23 Lut 2007
Wysłany: 2008-05-19, 19:00   

Jadę 20 - 29 czerwca na Pag. Zlot w Chorwacji. Po zlocie wymarzona :-P od 3 lat Czarnogóra. Może spotkamy tam :spoko jakąś bratnią duszą. Krzysztof
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof5 2008-05-23, 07:45, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
OMEGA 
weteran

Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINIE 4,9
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Piwa: 40/52
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2008-05-19, 22:58   

Cytat:



Jadę 20 - 29 czerwca na Pag. Zlot w Chorwacji. Po zlocie wymażona od 3 lat Czarnogóra. Może spotkamy tam jakąś bratnią duszą. Krzysztof



Kto ten zlot w Chorwacji organizuje ??? może się załapię.
_________________
Marian

za stary by pracować , za młody by umierać , za to akurat do podróży bliskich i dalekich.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=10387
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jerry1 
początkujący forumowicz

Dołączył: 15 Mar 2015
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2015-06-10, 09:53   

Odświeżę temat bo to już 7lat od ostatniego wpisu, co teraz można polecić w Czarnogórze jeśli chodzi o campingi?
Jak wygląda sprawa obłożenia, cen i jakości? Czarnogórę trochę znam, byłem kilka razy ale nigdy na polach namiotowych, szczególnie interesuje mnie rejon Boki Kotorskiej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Cytrus 
zaawansowany


Twój sprzęt: Ford
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Paź 2012
Piwa: 41/2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-03, 12:33   

w Igalo przy Herceg Novi krzyżówka Dobrovacka/Ribarska jest parking doba 3 Euro, bez problemu spisz, widok na wodę :) WC otwarte w dzień chyba 1 E za skorzystanie
tuż obok sklep, może 100 metrów jest deptak a życie tetni prawie do rana.
idąc deptakiem w stornę Herceg Novi do godz 10 zapewne zaczepi Cię ktoś na rejs statkiem, jeśli nie dojdziesz do portu i tam znajdziesz stateczki
warto popłynać : błękitne groty - można się kapać , Mamula, plaża Zanjic w 2015 roku jak pamiętam 14 E wycieczka od 10 do 17
objazd Zatoki bardzo fajny, miejsce na odpoczynek + kapiel zrobiliśmy tuż za miejscowością Risan, zoriętujesz się jest stary w ruinie dom przy plaży, jest tez nieduży parking ale można też 100 metrów wcześniej stanać , następnie udalismy się do Kotoru na spacer + kolację, wjeżdząjąć do Kotory będzie mostek i tuż przed nim skręcasz w lewo i nasz duży parking, oczywiście po drodzę też warto się zatrzymać i zwiedzać :)
z Kotoru pojechaliśmy wzdłóż zatoki magistralą, przejazd bardzo ciężki, wąsko i jeszcze raz wąsko, kamperem torowaliśmy drogę dla osobówek które za nami jechały, często mniejsze z naprzeciwka auta musiały cofać, dalej wjechaliśmy na prom i na wspomniany wczesniej parking w Igalo, pożniej wróciliśmy do Chorwacji do Molunat - ostatnia zatoczka w CHorwacji ale to już nie ten temat :)
podczas objazdu Zatoki widzieliśmy kilka kempingów ale nie zajeżdżaliśmy, spokojnie w jeden dzień objedziesz zatokę z nieduzym zwiedzaniem i kapielą :)
_________________
Marcin
jedyne co mnie ogranicza to wyobraźnia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***