Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
legoland parking
Autor Wiadomość
GOMEZ 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ducato HOBBY 2002
Nazwa załogi: ADAM'S FAMILY
Dołączył: 03 Sie 2014
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2016-07-13, 21:08   legoland parking

Czy orientujecie się może, jaka jest możliwość przenocowania na parkingu (którymkolwiek) pod Legolandem? Widzę na mapach, że jest tam kilka parkingów - część płatnych a część nie (to te dalsze). Alternatywą jest stellplatz ok. 3,5 km od Legolandu, ale jak się stamtąd dostać do parku bez ruszania samochodu (rowerów nie chcemy brać). Podpowiedzcie, proszę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Simbus 
zaawansowany


Twój sprzęt: Eura Mobil Activia 690 VB
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2013
Piwa: 9/14
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2016-07-13, 21:21   

Parking przy Legolandzie jest czynny jeśli dobrze pamiętam do 20.
Na 100% nie można na nim zostać na noc - chciałem, pytałem.
Jednak w niedalekiej okolicy znalazłem parking przy jakimś centrum sportowym.
Cichy, spokojny i oświetlony. Noc bez żadnych niespodzianek. Niestety nie mam namiarów, jednak jak chwilę się pokręcisz w okolicy to znajdziesz bez problemu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2016-07-13, 22:09   

Tu masz trochę informacji :spoko
http://www.camperteam.pl/forum/viewforum.php?f=76
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
vwyogi 
zaawansowany


Twój sprzęt: James Cook
Nazwa załogi: Warmiaki
Dołączył: 04 Maj 2015
Piwa: 17/13
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2016-07-13, 23:26   

normalnie są zakazy, ale parking numer 6 najbardziej oddalony od głównego wejścia jest bezpłatny i jak na nim przycupniesz bez rozstawiania gratów to OK. W tym roku byłem w Legolandzie i musiałem opuścić camping do 10tej i własnie na parkingu nr 6 bez opłat zostawiłem auto
_________________
Sprinter Westfalia James Cook 1998 2.9TD
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
GOMEZ 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ducato HOBBY 2002
Nazwa załogi: ADAM'S FAMILY
Dołączył: 03 Sie 2014
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2016-07-14, 19:54   

Dziękuję za wszystkie informacje. Czy ktoś orientuje się, czy po Billund jeździ jakiś autobus dowożący z dalej położonych części miasta do legolandu? Planujemy też zajechać do zoo grivskud, widzę na mapach, że znajduje się tam dość duży parking - czy ktoś tam nocował?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
vwyogi 
zaawansowany


Twój sprzęt: James Cook
Nazwa załogi: Warmiaki
Dołączył: 04 Maj 2015
Piwa: 17/13
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2016-07-14, 23:49   

GOMEZ napisał/a:
Dziękuję za wszystkie informacje. Czy ktoś orientuje się, czy po Billund jeździ jakiś autobus dowożący z dalej położonych części miasta do legolandu? Planujemy też zajechać do zoo grivskud, widzę na mapach, że znajduje się tam dość duży parking - czy ktoś tam nocował?


autobusów nie widziałem, ale byłem w Bilund rowerem na wycieczce. takiej wiochy to ja dawno nie widziałem, nic kompletnie ciekawego w centrum nie ma, szkoda czasu na oglądanie
_________________
Sprinter Westfalia James Cook 1998 2.9TD
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
GOMEZ 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ducato HOBBY 2002
Nazwa załogi: ADAM'S FAMILY
Dołączył: 03 Sie 2014
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2016-08-25, 08:41   

My już po wyprawie, napiszę więc na razie króciutko, może komuś się informacje przydadzą. Istotnie parkingi przy legolandzie mają zakaz postoju w godz. od 24-6, więc nocleg tam odpada. My nocowaliśmy na placu kamperowym tak ok. 3km od legolandu na ul. Grenevej 5 (N 55.70477, E 9.12372). Miejsce godne polecenia, trawka, cicho, dla dzieciaków mała sala z piłkarzykami, stołem pingpongowym itp. Kot, woda i prąd. Cena 120 koron noc+20 koron prąd. Płatności dokonujesz wrzucając pieniądze do wkopanej w ziemię kanki po mleku :shock:
Do legolandu niestety albo na rowerach albo trzeba ruszyć autko. My ostatecznie przenosiliśmy się na dzień na parking legolandu, bo tak było wygodniej i w ciągu dnia łatwiej uzupełnić ew. zapasy (z legolandu da się wyjść i wejść na tym samym bilecie, przystawiają pieczątkę na rękę).
W okolicach Gruvskud zoo planowaliśmy nocleg w okolicy na znalezionym w necie placu postojowym, ale nie udało się nam go znaleźć (nawet koordynaty nic nie dały, może dane już nieaktualne) więc zaparkowaliśmy na parkingu pod zoo. Parking dość duży, są czynne toalety, spokojnie, nikt się nami nie zainteresował. Więcej info wkrótce :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***