Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania 2017
Autor Wiadomość
mich007 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Ford Transit Challenger Genesis 172
Dołączył: 13 Paź 2016
Piwa: 22/2
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2017-04-16, 14:05   

Pan boski pomyślał zapewne że wystraszy wszystkich to nikt nie pojedzie do Albanii i wtedy odpali żagle i pchany boskim wiatrem bedzie mial całą Albanie dla siebie bez tłoku...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
boskiWiatrZodbytu 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: ducato burster 535 aktive2 A
Dołączył: 11 Gru 2016
Wysłany: 2017-04-16, 14:18   

zaraz zamęt siej :stop: e . Wyluzujcie . napisałem co wiedziałem . . Bardzo podoba mi się ten kraj z waszych opisów wszystko super .i z chęcią bym tam pojechał nawet jutro .ale jako ze mam kontakt od czasu do czasu z Albańczykami to się popytałem co jak i co mnie wielce zdziwiło ze mi odradzi wyjazd tam . :shock:
kolega Chorwat wytłumaczył mi ze Albania ma problem z zaginionymi turystami. Też się zdziwiłem bo na Forach pięknie wszystko opisane. .
bardzo zbiło mnie to z tropu dlatego napisałem tu .CHyba o to tu chodzi.
Pozdrawiam :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 123/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2017-04-16, 14:52   

Może przed rozmową rozłóż mapę i zapytaj z gdzie mieszka twój informator bo może się okazać że mieszkał w górach gdzie widok turysty to rzadkość była parę lat temu :diabelski_usmiech

Wielu biednych albanczykow wyemigrowała za lepszym życiem jak pojedziesz to się przekonasz ile samochodów jest na obcych rejestracja do.

Ci co nie zaznali jeszcze smaku. Emigracji są naprawdę mili pomcni i bezinteresownie w kontaktach z turystami :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ARUŚ 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: GLOBE-TRAVELLER VOYAGER
Dołączył: 09 Kwi 2016
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-04-20, 18:44   Re: Albania 2017

Ryszard.S napisał/a:
Witam
Czy ktoś wybiera się do Albanii w czerwcu ?
WITAM. Ja bym sie pisal .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aran-70 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Citroen Moncayo
Nazwa załogi: ARAN-70
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2016
Piwa: 8/9
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2017-04-20, 19:12   

My chyba tez się wybieramy pod koniec czerwca do Albanii.
Arek
_________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
Jan Paweł II
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janus 
weteran


Twój sprzęt: Pössl 4F 2,8 idTD "BILA DODAVKA"
Nazwa załogi: DorJanki
Dołączył: 25 Lis 2010
Piwa: 42/47
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-05-07, 06:53   

Żeby uspokoić, tych którzy się wybierają na Bałkany kilka informacji :spoko

Wlasnie wróciliśmy z podróży przez Węgry, Chorwację BiH, MN i Albanię.
Wszytko spokojnie - tylko zwiedzać.
Tłumów nie ma, no może poza przereklamowanym Dubrovnikiem.
Żadnych problemów typu opresyjnego lub represyjnego.
Przejechane wspaniałymi trasami 3 tys km, przekroczone 11 granic (nie licząc strefy Scheng.) ze szczegółową kontrolą paszportów i dokumentów autka. ( tutaj widzę jedyne zagożenie dla podróżnych - nie wyobrazam sobie tych kolejek na granicach w sezonie turystycznym już teraz bywalo długawo :-/ )

Szerokiej drogi ( to życzenie się miejscami przydaje) :spoko
_________________
Pozdrawiamy:
Dorota i Janusz
www.pozadomem.y0.pl
Jeszcze sporo możemy, ale nic nie musimy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
waldirs 
doświadczony pisarz
Doświadczony turysta !


Twój sprzęt: ILUSION XMK i590 na Citroen Jumper III 2019r
Nazwa załogi: waldirs - Beatka i Rysiek
Dołączył: 19 Lut 2011
Piwa: 1/1
Skąd: Nad Morzem
Wysłany: 2017-05-16, 23:36   

WITAM
Wybieramy się na początku września do Albanii, Chorwacji i szukamy towarzystwa. Do kogo można dołączyć?
Pozdrawiam
_________________
"Waldirs"
Beata z Ryśkiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
tripowany 
początkujący forumowicz


Dołączył: 21 Maj 2017
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2017-05-21, 23:54   

Witam w połowie lipca wybieramy się do Albani. Ci którzy będą wcześniej prosimy o opinie!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janus 
weteran


Twój sprzęt: Pössl 4F 2,8 idTD "BILA DODAVKA"
Nazwa załogi: DorJanki
Dołączył: 25 Lis 2010
Piwa: 42/47
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-05-22, 09:29   

Masz powyżej i w wielu innych wątkach :lol:
_________________
Pozdrawiamy:
Dorota i Janusz
www.pozadomem.y0.pl
Jeszcze sporo możemy, ale nic nie musimy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sebabach 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Volkswagen LT 35 KARMANN i Vw T5 California
Dołączył: 30 Cze 2012
Skąd: Żagań
Wysłany: 2017-05-28, 09:32   Albania 2017

Witam my w tym roku 2017 w Sierpniu zaliczamy Albanię tym razem od strony Grecji co byście proponowali zwiedzić od strony Grecji w Albanii. W tamtym roku 2016 wjeżdżaliśmy od strony Czarnogóry my zwiedzaliśmy miejscowości Szkodra, Duress, Kruja w górach i Polecam Kamping Pa Emer Miejscowość Karpen nad samym morzem :) Super miejscówka.
W Sierpniu jedziemy na Trzy tygodnie prawdopodobnie trzy ekipy 10 osób Plan Węgry wody termalne 3 dni. Serbia zwiedzanie Belgradu.Lub zamiast Serbii pojedziemy Rumunia Bułgaria tam pozwiedzamy coś fajnego np. trasa Transylwania itp. Grecja przynajmniej z 1.5 tygodnia poświecimy. Albania po Albanii zobaczy się co dalej gdzie pojedziemy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
waldirs 
doświadczony pisarz
Doświadczony turysta !


Twój sprzęt: ILUSION XMK i590 na Citroen Jumper III 2019r
Nazwa załogi: waldirs - Beatka i Rysiek
Dołączył: 19 Lut 2011
Piwa: 1/1
Skąd: Nad Morzem
  Wysłany: 2017-05-28, 11:29   

W Grecji od strony Alani proponuję zwiedzić Janinę miejsce spoczynku Ali Paszy oraz jeden z największych na świecie wąwozów Wikos-Wojsa, na wschód Olimp a także Meteory czyli zawieszone w powietrzu k/Kastraki. Niesamowite!

W dalszym ciągu szukam towarzystwa na wrzesień do Albanii przez węgierskie termy na 2-3 tygodnie i ew. do Chorwacji.
Pozdrawiam
_________________
"Waldirs"
Beata z Ryśkiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2017-05-28, 11:37   

Donat napisał/a:
Byłem w Albanii już trzy razy i uważam (to jest moje zdanie) że wyjazd do tego kraju w lipcu i sierpniu to straszny hardkor ze względu na panujące tam w tym czasie upały. Za to polecam wrzesień lub czerwiec.
nawet Ci ze szkolnymi dziećmi,lepiej jechać zaraz po zakończeniu roku wtedy jeszcze nie ma tłumów.Donat Ty chyba tez masz dziweci w wieku szkolnym,czy mi się zdaje,ale cos od ciebie podgapiłam chyba kanion rzeki Langrice.Albania już jest z komercjalizowana,najwyzszy czas tam tam jechać,bo zaraz to będzie druga Horwacja. :stop: Od strony Grecji nowa droga do Sarandy-Błękitne oko/jeziora Srrii i Katler/,wrócić się do Ksamil. :bukiet: Potem jechać głowną droga wzdłuż Riwery i wg nowych tablic z fotkami zaglądać do każdej plazy.Polecam plaza i wąwóz Gjipe,do plazy pieszo 10 minut ale warto,chyba ,że zrobili nowy zjazd o czym nie wiem bo tam byliśmy w 2015 roku.w 2016 jechaliśmy inna droga. :stop: Jest to przepiekny kraj,ale turyści go zepsuli,dlatego euro wymiencie gdzies na granicy kurs ok.140 leków za 1 euro.Jak dadza 135 też dobrze.Nauczyli się już oszukiwać,czego nie było w 2009 roku.wtedy były śmieci,ale ludzie byli wspaniali :!: :!: Barbara Muzyk :haha to samo może potwierzić Bim, bo byliśmy tam w 2011 roku.Jak pisze Jarek 49 nie ma śladu z naszej dyskoteki.Wszystkie samowolki zostały zburzona. :stop: pisałam temat jak zmieniła się Albania,nawet nie zostawili żadnego bunkra by go pokazywać potomnym.a było ich ok.700 000.prosze mnie poprawić pisze z pamieci ps. :roll: Przez Rumunie polecamy most na elektrowni na Dunaju za Orsowia,jest bezpłatny przejazd,kawalek Serbii i kto woli do Bułgarii.Rylski Monastyr magiczne miejsce. :!: :!:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
yahoda 
weteran


Twój sprzęt: HYMERMOBIL 522 FORD
Nazwa załogi: brave sir Robin
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Paź 2015
Piwa: 71/62
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: 2017-05-31, 19:52   

No to żeście mnie skusili. W zasadzie planujemy Rumunię i Bułgarię, ale plany można zmienić lub rozszerzyć. Ruszamy po 16 lipca z siedmiolatkiem. Tułać się będziemy przez miesiąc, może tydzień dłużej. Kto śmiga z dzieciakami w zbliżonym wieku?
_________________
kamperki z lego: http://www.camperteam.pl/...hlight=lego+kam
nasze autko: http://www.camperteam.pl/...ight=hymermobil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgorzata Plawgo 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: fiat Ducato 1987
Nazwa załogi: krysia
Dołączyła: 09 Sty 2013
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2017-06-10, 16:27   

Witam,
Może planuje ktoś Albanię w sierpniu :spoko
Chętnie dołączymy 2 dorosłe osoby :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ryszard.S 
zaawansowany


Twój sprzęt: Citroen Hymer
Dołączył: 11 Lut 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-10, 16:33   

No i przez przejście za Gusinje w Czarnogórze widokową, ale stromą i krętą drogą wjechaliśmy do Albanii. Przez Shkoder , Golem , Rrogozhine , Elbasan do Macedonii do Ohridu i dalej przez Św.Naum ,Korce , Radanj , źródła termalne przy Permet , Darandy dotarliśmy w końcu do Ksamil. Stąd wypad do Butrint. Woda w Ksamil bardzo przyjemna , ale dostęp do wody utrudniony przez rząd plażowych barów z leżakami lub skały. Wracamy więc wybrzeżem do Czarnogóry i będziemy szukać wygodniejszego dostępu do wody i plaży . Może kogoś spotkamy ?
_________________
Bez przyjaciół życie byłoby smutne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***