Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyprawa na Sycylię
Autor Wiadomość
zdzineks 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Fiat Ducato SEA
Dołączył: 10 Gru 2013
Skąd: Łask
Wysłany: 2017-07-04, 19:21   Wyprawa na Sycylię

Mam pytanie do kolegów,dlaczego na Sycylię promem z Genui lub Civitavecchi ?. Jak przeprowadziłem dzisiaj symulację kosztów promem to wszystko wskazuje,że lądem będzie najtaniej. Na dzień 18.07. z Genui wyszło mi 2 osoby i pies 730 Euro a z Civitavecchi 358 .Nawet płatnymi autostradami wychodzi taniej i szybciej bo prom z pod Rzymu płynie 14 godz. a drogą do Mesyny jest 766 km i od Salerno bezpłatną ekspresówką. Może gdzieś tkwi jakiś haczyk o którym nie wiem ?Będę wdzięczny za pomoc w wyjaśnieniu ,pozdrawiam klubowiczów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
inowa 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Dethleffs Trend 7057EB
Nazwa załogi: Marki
Dołączyła: 03 Cze 2014
Piwa: 14/10
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2017-07-04, 20:38   

Zagadka jest bardzo prosta: zależy na jaki termin, kiedy i za ile kupisz bilet na prom :szeroki_usmiech
Przy podanych przez Ciebie kosztach promu to faktycznie wychodzi drożej, natomiast musisz mi uwierzyć na słowo że dla kierowcy ten czas na promie jest miłą odmianą...
W ubiegłym roku kupowaliśmy w GNV - sprawdzałam przed chwilą na 18 lipca samochód+2 os+ pies i wychodzi z Genui 1863zł
Sprawdź sobie na
https://ssl.directferries.com/ferry/secure/booking_redirect_df.aspx?stdc=DF10PL&grid=0&rfid=575&psgr=2&curr=8&retn=false&rfidr=576&_ga=2.167938978.2029668999.1499193182-1527295823.1420137577
Pozdrawiam
_________________
Marki Kalisz
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zdzineks 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Fiat Ducato SEA
Dołączył: 10 Gru 2013
Skąd: Łask
Wysłany: 2017-07-05, 11:22   

Dzięki za link,rzeczywiście wychodzi taka cena ,musiałem coś poknocić z kabinami bo jak się je doda to rośnie lawinowo cena wyjściowa, pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
attenka74 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Hymer GOLD
Dołączyła: 08 Lip 2015
Postawił 3 piw(a)
Skąd: BIELSKO-BIAŁA
Wysłany: 2017-07-05, 19:29   

My własnie jesteśmy tymi co płyną z civi......my kamperem lubimy jeździć a promem popływać.....jak słusznie jest powyżej odpowiedź - taka odmiana i całkiem fajowa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***