Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: koder
2015-09-18, 23:33
VW LT 1978 "Freddie Cruiser" 2.0 -> 2.8
Autor Wiadomość
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2017-02-01, 07:28   

m3tal napisał/a:
jak tylko jakieś nastąpią :)

naprawdę nic do przodu... ?
jakoś nie wierzę
podrzucaj coś...
:spoko
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
elspasoo 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Ducato 2,8 Jtd Autostar Auros 448
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Maj 2010
Piwa: 4/5
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2017-02-01, 11:12   

To może ja dodam koledze trochę otuchy. Mimo ,ze trochę chęci mam mniej do kończenia projektu bo tu już 3 rok leci, to ilość wydanych pieniędzy sukcesywnie przypomina ,ze należy to zrobić. Mój tranzol jest własnie po naprawach chorób wieku dziecięcego, poprawiony został układ zasilania paliwa, zmodyfikowany bak, pompa paliwa, dolot. Wszystkie przewody zostały wymienione i poprowadzone na "czysto", zamontowana jest sportowa kierownica oraz kompletnie przerobione piasty. Teraz pięknie koła chowają się w nadkola i sa przygotowane na montaż AIR Ride, jeśi będzia taka potrzeba. Obecnie od strony mechanicznej jest gotowy. Pozostało zrobienie konserwacji nadwozia i podwozia, wymiana szyby przedniej, drobienie połączeń elastycznych klimatyzacji, przewody do audio, kamery cofania. No i poskręcać całośc, Zastanawiam się czy od razu nie poprowadzić przewodów do solara na dach i instalacji pod lodówkę kompresorową. Zobaczymy. M3tal nie poddawaj się kolego, te chwile słabości to normalka.
_________________
Ford Transit Westfalia Nugget '89 Swap na 2,3 16V + automat
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
m3tal 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Vw LT35 '78
Dołączył: 23 Cze 2013
Piwa: 6/2
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2017-02-12, 17:18   

gino napisał/a:
naprawdę nic do przodu... ?


no nic w sumie, głównie dlatego, że ostatnie pół roku spędziłem w DE, plus inne przedsięwzięcie pochłonęło trochę funduszy. A tak poza tym, to teraz jest jakaś iskierka nadziei na przyszłość- może będzie gdzie postawić auto, żeby coś tam konkretniej podziałać, mam też pod ręką kolegę, bardzo zdolnego mechanika, może coś pójdzie do przodu.

Do tego do tej pory czekam na adapter skrzyni, bez tego za dużo nie ruszę. W najbliższym czasie w planie mam zająć się przygotowaniem sanek wraz z resztą przedniego zawieszenia, żeby zrobić na gotowca i wsadzić z powrotem do budy. To na dniach, jak tylko skończymy reanimować gratowoźnego Lanosa, żeby było w co ten złom wrzucić i zawieźć choćby do pospawania.

elspasoo napisał/a:
Mimo ,ze trochę chęci mam mniej do kończenia projektu bo tu już 3 rok leci, to ilość wydanych pieniędzy sukcesywnie przypomina ,ze należy to zrobić.


Temu panu polać- trafiłeś w sedno :)

elspasoo napisał/a:
tranzol jest własnie po naprawach chorób wieku dziecięcego, poprawiony został układ zasilania paliwa, zmodyfikowany bak, pompa paliwa, dolot. Wszystkie przewody zostały wymienione i poprowadzone na "czysto", zamontowana jest sportowa kierownica oraz kompletnie przerobione piasty.

elspasoo napisał/a:
Pozostało zrobienie konserwacji nadwozia i podwozia, wymiana szyby przedniej, drobienie połączeń elastycznych klimatyzacji, przewody do audio, kamery cofania. No i poskręcać całośc, Zastanawiam się czy od razu nie poprowadzić przewodów do solara na dach i instalacji pod lodówkę kompresorową.


taaak, to jest to, ale w porównaniu do początków, to to chyba ten przyjemniejszy etap....

elspasoo napisał/a:
Teraz pięknie koła chowają się w nadkola i sa przygotowane na montaż AIR Ride


napisz coś więcej, jeśli masz jakieś konkretne koncepcje...? Samemu mi to chodzi po głowie, chociaż to jeszcze nie ten etap, ale teoretyczna rozkminka jakaś tam się kręci. Dużo w Transicie jest miejsca z tyłu, od mostu do podłużnicy, żeby w razie czego zejść coś w dół? W eLTonie za dużo do obniżania nie ma, do "gleby" trzeba było by przerabiać podłużnice...

elspasoo napisał/a:
nie poddawaj się kolego, te chwile słabości to normalka.


jakieś tam bywają, ale ogólnie mam parcie na parcie na przód :) ale dziękuję za wsparcie :)
_________________
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=22154

VW LT 1978 2.8 174KM vr6 z automatem- in progress
(jeden krok w przód- dwa w tył)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
michał-z
zaawansowany


Twój sprzęt: LT westfalia
Dołączył: 19 Kwi 2015
Piwa: 23/7
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-07-17, 20:04   

Nadal nie pochwaliłeś się sankami ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
m3tal 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Vw LT35 '78
Dołączył: 23 Cze 2013
Piwa: 6/2
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2017-07-18, 15:47   

Zapomniałem :P
nie było mnie, nie było czasu... wyleciało ze łba. jak usiądę na spokojnie w domu, to zrobię i wkleję jakieś foto.
_________________
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=22154

VW LT 1978 2.8 174KM vr6 z automatem- in progress
(jeden krok w przód- dwa w tył)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
m3tal 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Vw LT35 '78
Dołączył: 23 Cze 2013
Piwa: 6/2
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2017-07-18, 21:30   

No i są sanki:




_________________
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=22154

VW LT 1978 2.8 174KM vr6 z automatem- in progress
(jeden krok w przód- dwa w tył)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
m3tal 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Vw LT35 '78
Dołączył: 23 Cze 2013
Piwa: 6/2
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2017-07-18, 21:34   

W planie na najbliższy czas:
RUSZYĆ WRESZCIE PROJEKT DO PRZODU!

Na adapter silnik/skrzynia do tej pory się nie doczekałem, więc w międzyczasie poskładamy zawieszenie do kupy i postawimy auto na kołach, następnie bierzemy się za budę- piaskowanie gdzie trzeba i jakiś podkład na początek, potem się zobaczy. Oby tylko zacząć coś konkretnego działać.
_________________
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=22154

VW LT 1978 2.8 174KM vr6 z automatem- in progress
(jeden krok w przód- dwa w tył)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
michał-z
zaawansowany


Twój sprzęt: LT westfalia
Dołączył: 19 Kwi 2015
Piwa: 23/7
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-07-18, 21:51   

:piesc

Podoba mi się ta ikonka ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***