Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komis w Beldnie
Autor Wiadomość
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-11, 20:22   

Kiedy będzie normalnie w tym kraju żeby sredniozarabiający poszedł do sklepu ,kupił kampera jaki mu odpowiada a nie musiał grzebać w śmieciach ściągniętych z zachodu? :gwm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
OMEGA 
weteran

Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINIE 4,9
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Piwa: 40/52
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2017-10-11, 20:42   

Pamiętam przed wielu laty zapisałem się na maluch , przez wiele lat płaciłem raty w końcu zapłaciłem całość a auta jak nie było tak nie było,

w końcu przyszedł telegram że za dwa tygodnie będę odbierał nowego malucha w FSM w Tychach och jaka była radość ze się doczekaliśmy, trwało to ok 5 lub 6 lat , ale to auto nam już było niepotrzebne , mieliśmy Poloneza i Nissana Sunny, dalem ogłoszenie , znalazło się wielu chętnych do kupna , gościu dał konkretną kasę ,
sam wybierał auto które mu odpowiadało ja podpisałem odbiór a on pojechał nowym maluszkiem

CZY TO BYŁO NORMALNE ????? trwało to wiele lat w czasach słusznie minionych, myślę że do tego już nie wrócimy.
_________________
Marian

za stary by pracować , za młody by umierać , za to akurat do podróży bliskich i dalekich.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=10387
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jacek Górka 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Pilote Sensation 740
Nazwa załogi: Łodziaki
Dołączył: 29 Lut 2012
Piwa: 4/6
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2017-10-11, 20:59   

OMEGA napisał/a:
Pamiętam przed wielu laty zapisałem się na maluch , przez wiele lat płaciłem raty w końcu zapłaciłem całość a auta jak nie było tak nie było,

w końcu przyszedł telegram że za dwa tygodnie będę odbierał nowego malucha w FSM w Tychach och jaka była radość ze się doczekaliśmy, trwało to ok 5 lub 6 lat , ale to auto nam już było niepotrzebne , mieliśmy Poloneza i Nissana Sunny, dalem ogłoszenie , znalazło się wielu chętnych do kupna , gościu dał konkretną kasę ,
sam wybierał auto które mu odpowiadało ja podpisałem odbiór a on pojechał nowym maluszkiem

CZY TO BYŁO NORMALNE ????? trwało to wiele lat w czasach słusznie minionych, myślę że do tego już nie wrócimy.



To normalnie nie było i oby te czasy już nigdy do nas nie wróciły :gwm Jeśli chodzi o nowe kampery to coraz więcej jest ich sprzedawanych wiec idziemy w dobrą stronę :ok Może jakiś pomysł dla każdej dużej rodziny Kamper + :haha:
_________________
" Żadna kwatera nie zastąpi kampera "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brodacz77 
stary wyga


Twój sprzęt: Challenger Mageo 163, 2.8JTD
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Sie 2016
Piwa: 47/283
Skąd: Snochowice
Wysłany: 2017-10-11, 23:35   

Hymera od Wadowskich też kojarzę sprzed jakiegoś czasu. Było info o alkowie.

W sumie zastanawia mnie, co w nim nie tak - wygląda całkiem całkiem a stoi już dłuuuuugo. A i cena była w okolicach 100k. (chyba)
_________________
Odkupię każdą ilość używanych / zużytych / uszkodzonych baterii do laptopa / elektronarzędzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Jacek Górka 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Pilote Sensation 740
Nazwa załogi: Łodziaki
Dołączył: 29 Lut 2012
Piwa: 4/6
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2017-10-12, 01:06   

Brodacz77 napisał/a:
Hymera od Wadowskich też kojarzę sprzed jakiegoś czasu. Było info o alkowie.

W sumie zastanawia mnie, co w nim nie tak - wygląda całkiem całkiem a stoi już dłuuuuugo. A i cena była w okolicach 100k. (chyba)



Wydaje mi się że ktoś już o nim pisał że troszkę podniszczony wiec może jest po wypożyczalni :spoko
_________________
" Żadna kwatera nie zastąpi kampera "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-12, 20:29   

OMEGA napisał/a:
gościu dał konkretną kasę ,


Oczywiście dużo wyższą niż za nowego. :diabelski_usmiech

Teżtak miałem, tylko ja wylosowałem wczesniejszy odbiór. :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SCUDO_nibycamper 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter Esprit Fiat Ducato 1.9
Dołączył: 01 Paź 2016
Skąd: Kościelisko
Wysłany: 2017-10-14, 18:33   Dzięki

Kochani!

Bardzo dziekuje za wszystkie treściwe opinie i wpisy. Dzięki nim udało się uniknąć wtopy.
Nie ukrywam, że nie stać mnie na sprzęt nowy, ale to nie oznacza, że za uciułane pieniążki chcę kupić złomka który rozsypie się gdzies na wakacjach, i zamiast przyjmności urlopu zapewni niepotrzebną dawkę adrenaliny. Oprócz zagadnień czysto mieszkalnych w grę wchdzi wszak także mechanika i własności jezdne. In the end of the day ma to także jeździć, w miarę najbezpieczniej dla nas pasażerów przemieszczać się z pkt. A do pkt. B.


Dziekuje i pozdrawiam.

PS.
oglądałem tego u Wadowskich, i faktycznie auto wygląda dobrze (nie wypowiem się co do wartości "jezdnych" bowiem nie jeżdziłem autem - ponieważ cena jest poza moimi mozliwościmi) Sprzedawca lojalnie uprzezał o naprawie alkowy która została wykonana u nich i na co dają gwarancję. Dyspnował zdjęciami uszkodzenia. choć nie oglądałem ich z w/w powodu.
Auto stoi długo, bowiem cena przy tym przeb,egu ok. 100.000 km i roczniku 2004 jest dość spora, a właścicel niezbyt chętny do negocjacji. Ale stopniowo cena ta spada w dół, co prawda nieco symbolicznie, ale zawsze. (ostnio widziałem przecenę z 89kPLN na 87,5 kPLN)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***