Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamperowe Boże Narodzenie 2017
Autor Wiadomość
KACPERKI 2 
weteran
Dawniej nick: Agat ;-)


Twój sprzęt: Mercedes Sprinter
Nazwa załogi: Palma na boku ;-)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2016
Piwa: 60/59
Skąd: z nad morza ;-)
Wysłany: 2017-11-08, 21:50   Kamperowe Boże Narodzenie 2017

Tak się zanosi, że co raz bardziej uśmiecha nam się pomysł na święta Bożego Narodzenia w górach. Oczywiście kamperowo.

Aby nie było to tylko "spacerowo" ani tylko "nartowo" rozważamy miejscówkę która te dwie opcje połączy. Zatem nie jest dla nas istotne jak bardzo fajna będzie górka bo narty to nie wszystko.
Ważne aby miescówka była taka, aby była "pod wyciągiem" ale również blisko "miasta" aby wieczorkiem pójść na drinka, kolację czy po prostu spacer i nie było to bardzo daleko.


Znamy Świeradów Zdrój.
Górka "jak Cię mogę" - raczej nudna ale parking mega blisko i nie ma problemów ze staniem całą dobę i za darmochę. Do "miasta" też da się dojść ale są też "prywatne taksówki" więc nie jest źle...
Fotki jak to tam jest:






Karpacza ( pod tym względem jaki opisuję ) nie znam więc może ktoś podpowie?
Jedno co dla mnie za Karpaczem przemawia to fakt, iż od tego roku zainwestowali w sprzęt do produkcji śniegu niezależnie od temperatury.



Generalnie planujemy, że będziemy od soboty 23-go do wtorku 26-go. Jedziemy we dwoje 40+
Jeżeli ktoś miałby podobnie jak my chęć spędzenia Świąt poza domem (z przeróżnych życiowych powodów) i miałby ochotę na nasze towarzystwo to... :ok
_________________
Po prostu od dawna lubię Mercedesy... ;-) osobowe i takie... z "Palmą na boku" ;-)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KACPERKI 2 
weteran
Dawniej nick: Agat ;-)


Twój sprzęt: Mercedes Sprinter
Nazwa załogi: Palma na boku ;-)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2016
Piwa: 60/59
Skąd: z nad morza ;-)
Wysłany: 2017-11-16, 10:35   

Nowy pomysł jako alternatywa o ile mrozy nie przycisną to... Wilno. Może ktoś też kombinuje to jesteśmy otwarci na towarzystwo. :spoko

Wstępny plan jest taki aby na Litwę wjechać od piątku rano ( 22 grudnia ) a dalej to ... wiadomo...
_________________
Po prostu od dawna lubię Mercedesy... ;-) osobowe i takie... z "Palmą na boku" ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Roberto 
weteran


Twój sprzęt: EuraMobil 555 + Jumper H3L3 (w budowie)
Nazwa załogi: techserwis
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lip 2013
Piwa: 68/30
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2017-11-16, 12:18   

Święta w kamperze to "ciężki" temat dla mojej żonki, ale sylwestrowy weekend już bardziej... :ok
_________________
pozdrawiam
Robert

PS.
Używajcie polskich znaków !! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-11-16, 12:23   

Roberto napisał/a:
Święta w kamperze to "ciężki" temat dla mojej żonki, ale sylwestrowy weekend już bardziej... :ok


i żonka ma rację ... są takie daty w roku które spędza się z rodziną ciesząc się a nie tylko w trakcie pogrzebów .... jak ktoś już wszystkich pożegnał to ma mniej dylematów . Tak to widzę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KACPERKI 2 
weteran
Dawniej nick: Agat ;-)


Twój sprzęt: Mercedes Sprinter
Nazwa załogi: Palma na boku ;-)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2016
Piwa: 60/59
Skąd: z nad morza ;-)
Wysłany: 2017-11-16, 14:10   

A co jeśli ktoś nie może z rodziną a pusty dom i pusto przy stole tylko dołuje? :-/

Adamie - można widzieć to i tak jak Ty i ja to szanuję i rozumiem, ale nie masz na tyle wiedzy o innych ludzkich życiowych sytuacjach, które powodują różne zachowania w różnych okolicznościach żeby ... no wiesz... :?

U mnie jest tak, że z pewnych powodów po prostu nie chcę być w domu a o tych powodach pisać tu nie wypada. Stąd też jeśli nie przymrozi jakoś bardzo mocno to pojadę... Jeszcze nie wiem gdzie ale jak to kamperem... ;)

A o wyjeździe piszę bo ludzie mają różne sytuacje - może ktoś ma podobnie i chce wyjechać a nie ma pomysłu dokąd?
_________________
Po prostu od dawna lubię Mercedesy... ;-) osobowe i takie... z "Palmą na boku" ;-)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MILUŚ 
Kombatant
CT"Silesia"NIEPOPRAWNY KAMPERZYSTA


Twój sprzęt: Fiat Ducato Burstner T607 2,8JTD
Nazwa załogi: Milusie
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 02 Gru 2007
Piwa: 179/131
Skąd: Gliwice w przelocie
Wysłany: 2017-11-16, 14:40   

Agat napisał/a:
Nowy pomysł jako alternatywa o ile mrozy nie przycisną to... Wilno. Może ktoś też kombinuje to jesteśmy otwarci na towarzystwo. :spoko
......


A jakbyście chłodną północ zamienili na cieplejsze południe ? Na ten przykład na termy i ThermalCamping w Hajduszoboszlo ? My tam będziemy od 28 grudnia :mrgreen:
_________________
Norwegofil z wielbłąda tylnogarbnego

Remember to explore . I don't know the way ,but I'll be there soon !!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KACPERKI 2 
weteran
Dawniej nick: Agat ;-)


Twój sprzęt: Mercedes Sprinter
Nazwa załogi: Palma na boku ;-)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2016
Piwa: 60/59
Skąd: z nad morza ;-)
Wysłany: 2017-11-16, 14:45   

Odległość ( dla mnie 1200km ) jeszcze bym przełknął ale 28 to my już w domu musimy być... Ale i tak dzięki za propozycję :spoko
_________________
Po prostu od dawna lubię Mercedesy... ;-) osobowe i takie... z "Palmą na boku" ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***