Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Serbia. Czy bezpieczna?
Autor Wiadomość
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2019-01-30, 23:28   

Socale napisał/a:
rjas napisał/a:
MILUŚ napisał/a:
rjas napisał/a:
..............
W poniedziałek była Serbia, dzisiaj Macedonia i już Saloniki, a jutro Ateny :spoko


To może w poniedziałek ......spotkanie w Tiranie ? Będę tam następny tydzień :mrgreen:


w poniedziałek już do Pragi śmigam, następny tydzień Moskwa a potem Szwecja. Nima casu taczki załadować :szeroki_usmiech

:gwm A ja ledwo Brandenburgię ogarniam :gwm :mrgreen:
Dopisałem się bo to fajnie zabrzmiało Robciu.
:spoko

To może wpadajcie do Krakowa ??? Zawsze można spróbowac zaranżować plany inaczej i się spotkać :szeroki_usmiech W każdym razie zawsze można pomyśleć :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-01-30, 23:36   

rjas napisał/a:
ciągniesz to już do wieku emerytalnego - kiedy już będziesz obrzydliwie bogaty i będzie Cię stać na wszystko. Taki jest plan

.
Piszesz o terapiach, lekach i zabiegach? Dobrym telewizorze, kapciach i atłasowej "bonżurce"? :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-01-31, 10:47   

rjas napisał/a:
Socale napisał/a:
Szszszsz qrna chłopaki, ja wiem że nie blefujecie, ale napiszę Wam, że takie dialogi są fascynujące.
Proponuję weekend na Grenlandii - i gdybym proponował serio, to by się ziściło.
Czyż to nie jest fajne i piękne na pstryk realizować fanaberie?
.
Nie ważne że związane z pracą, ale fajne i trochu Wam zazdraszczam.


Wojtek - powiem tak, do momentu jak widziałem taki styl życia z odległości też zazdraszczałem - gościu jeździ/lata tu i tam, widzi to i tamto, ale jak cię nie ma większą część roku w domu i tą większą część roku spędzasz w hotelach i poza domem to przychodzi moment, że się to przejadło i chciałbyś zwolnić, ale się nie da. Albo robisz to co robisz, albo zmieniasz robotę co w naszym wieku nie jest już takie proste :(
W związku z tym ciągniesz to już do wieku emerytalnego - kiedy już będziesz obrzydliwie bogaty i będzie Cię stać na wszystko. Taki jest plan :szeroki_usmiech :spoko



Jak cie bedzie stac , to ci nie bedzie stać.

Nie odkladac zycia na później- moje motto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2019-01-31, 17:07   

Bronek napisał/a:
rjas napisał/a:
ciągniesz to już do wieku emerytalnego - kiedy już będziesz obrzydliwie bogaty i będzie Cię stać na wszystko. Taki jest plan

.
Piszesz o terapiach, lekach i zabiegach? Dobrym telewizorze, kapciach i atłasowej "bonżurce"? :spoko


Myślałem raczej o tej drugiej opcji :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2019-01-31, 17:11   

zbyszekwoj napisał/a:
rjas napisał/a:
Socale napisał/a:
Szszszsz qrna chłopaki, ja wiem że nie blefujecie, ale napiszę Wam, że takie dialogi są fascynujące.
Proponuję weekend na Grenlandii - i gdybym proponował serio, to by się ziściło.
Czyż to nie jest fajne i piękne na pstryk realizować fanaberie?
.
Nie ważne że związane z pracą, ale fajne i trochu Wam zazdraszczam.


Wojtek - powiem tak, do momentu jak widziałem taki styl życia z odległości też zazdraszczałem - gościu jeździ/lata tu i tam, widzi to i tamto, ale jak cię nie ma większą część roku w domu i tą większą część roku spędzasz w hotelach i poza domem to przychodzi moment, że się to przejadło i chciałbyś zwolnić, ale się nie da. Albo robisz to co robisz, albo zmieniasz robotę co w naszym wieku nie jest już takie proste :(
W związku z tym ciągniesz to już do wieku emerytalnego - kiedy już będziesz obrzydliwie bogaty i będzie Cię stać na wszystko. Taki jest plan :szeroki_usmiech :spoko



Jak cie bedzie stac , to ci nie bedzie stać.

Nie odkladac zycia na później- moje motto.
- od dawna powtarzam, że należy prowadzić hulaszczy tryb życia póki się da... bo potem już się nie da :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pplaw 
początkujący forumowicz

Dołączył: 02 Cze 2019
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2019-07-27, 09:13   

Cześć,

byliśmy świadkiem próby zatrzymania kampera francuskiego metodą „na koło”. Miejsce: przed węzłem Jagodina jadąc od Belgradu. Auto: srebrny fiat punto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 442/328
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2019-07-28, 07:18   

Dopuki się nie rozprawią z tą i innymi mafiami to nie będą w EU tylko w czarnej d.....ie.
Jechałem kilka razy, nic się nie stało, ale uważam...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2019-10-12, 10:46   



Jeżeli Wam się podoba gość "Bez Planu" zerknijcie na jego inne realizacje np Wenezuela :spoko :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZbigStan 
Kombatant


Twój sprzęt: Frankia I 65 SD
Nazwa załogi: Taborygenii, fani Frani.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Gru 2013
Piwa: 794/248
Skąd: Opole
Wysłany: 2019-10-26, 08:17   

Informacje, ze w Serbii jest niebespiecznie, pojawiaja się jak relacje z wypadkow, bo jest to wydarzenie, ktore nas poruszyło, a o tysiącach bespiecznych przejazdow się nie pisze. Ja również przejezdzalem przez Serbie jednym ciagiem lub korzystalem z kampingow. W ubieglym roku przed Belgradem zjechalem z autostrady i lokalnymi drogami skirowalem się na Rumunie. Wsie, miasteczka i toczace się życie nie odbiega od toczacego sie w podobnych miejscach, w Rumunii czy Bułgarii. Na Park 4 Night jest wiele miejscowek, czli ktoś tam nocowal i nie miał problemow. Niedawno wracając z Grecji, pora zjazdu na nocleg wypadła na wwysokosci Niszu. Wjechalismy do miasta i na bocznej ulicy, na osiedlowym parkingu spedzilismy spokojną noc. Zli ludzie są wszedzie. W którejś relacji czytalem, ze ktoś objechal Balkany, a zostal okradziony na pierwszym noclegu w Austrii. Piszę o tym aby nie robić czarnego PiR Serbom i straszyć innych kamperowcow. Zdarzyc się może wszystko i wszedzie, jesli nie zachowa sie zdrowego rozsądku.
_________________
Grecja 2019
Normandia 2019
Czechy 2019
Narty, Włochy 2020
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
jsaluga 
zaawansowany


Twój sprzęt: Mc Louis mc2
Nazwa załogi: WZDuzeiMale
Dołączył: 07 Wrz 2016
Piwa: 20/69
Skąd: Slask
Wysłany: 2019-10-26, 08:23   

Informuję, że Ambasada Serbii nie raczyła odpowiedzieć na moje zgłoszenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
linton 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Vivaro L2H1, 2,5CDTI
Dołączył: 14 Mar 2020
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2020-03-25, 06:54   

Włos się jeży, jak się czyta takie wyssane z palca historie. "Nie byłem w Serbii, to się wypowiem, że tam na każdym kroku jedzą ludzi!"

Jak możesz się wypowiadać na temat kraju i jego mieszkańców, skoro tylko przemknąłeś tranzytem? Przejazd autostradą i szybka ucieczka do "cywilizowanej" części Europy nie daje żadnego prawa by oceniać Serbię i Serbów. Najpierw pojedź tam, poznaj ludzi, spędź z nimi choćby i zaledwie te dwa tygodnie, wtedy się wypowiadaj.

Tak jakbym ja się wypowiadał o mieszkańcach Krakowa, że są dzikusami, łażą z maczetami i mordują wszystkich. Skąd wiem? Raz przejeżdżałem IC przez Kraków, a poza tym to w Wyborczej napisali o gangach krakowskich.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
dukat
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***