Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2009-08-19, 16:50
Moje uwagi dla początkujących Kamperowiczów jakim sam jestem
Autor Wiadomość
ARCADARKA 
Kombatant

Twój sprzęt: Pojazd specjalny
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Sty 2008
Piwa: 85/99
Skąd: STOLYCA
Wysłany: 2009-06-28, 21:20   ARCADARKA

witaj rumpel :ok
napalony jesteś jak prawiczek , ale może to i dobrze :shock:
tak fordy MK II mają w sobie to coś , jak chcesz kupić jeszcze kamperka , przede wszystkim czy rozkład zabudowy ci odpowiada , ile osób będzie podróżować ,,, no i oczywiście szczelność zabudowy , reszta to pryszcz :haha:
pozdrawiam cieplusio :bigok :bigok :bigok :bigok
_________________
Darek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rumpel 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Ford Transit Euroline `96
Dołączył: 28 Cze 2009
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Pierściec
Wysłany: 2009-06-28, 21:57   

napalony jak napalony :wyszczerzony: jednak zdrowy rozsądek jeszcze dochodzi do głosu ;) .
Czy rozbieranie części mieszkalnej to, że tak powiem, punkt obowiązkowy , od którego trzeba zacząć ? Rozumiem, że wnętrze będzie zużyte , ale na początek wystarczy mi . Czy po prostu w tym wieku będzie to ruina ? Szczelności raczej nie jest się w stanie sprawdzić, chyba jedynie po śladach wewnątrz poszycia ?

Podróżować będę głównie sam, a na doczepkę czasem maks w 4 osoby.

A jak się transit mk2 sprawuje mechanicznie ? 2 litrowy benzyniak jak znosi gaz ? jak z częściami ? czy może są zunifikowane z jakimiś innymi fordami ?

Co jak co, ale bez garażu pełnego części/ bez możliwości zakupu takowych to ja nie wchodzę w stare auta :) , dlatego chciałbym się dowiedzieć , czy mechanicznie to autko można cały czas bez problemu remontować ?
Dla mnie to istotne, gdyż nie mam zasobnego portwela i serwis w warsztatach będę ograniczał do minimum.

Wiem , że terkoczę jak młoda trzpiotka ;) , zadaję mnóstwo nudnych pytań, tylko jakoś ciężko coś znaleść o tych fordach w internecie , a u źródła człowiek na najwartościowsze informacje może liczyć.

Proszę więc o cierpliwość i wyrozumiałość dla żółtodzioba :)

Pozdrawiam
rumpel
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ARCADARKA 
Kombatant

Twój sprzęt: Pojazd specjalny
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Sty 2008
Piwa: 85/99
Skąd: STOLYCA
Wysłany: 2009-06-28, 22:23   ARCADARKA

witaj :ok
będzie miło jak żółtodziób cosik napisze o sobie :shock: , przedstawi się w dziale odpowiednim , bo nie wiem z kim stukam :evil: , a jak chcesz postukać konkretnie to postukamy , ale przez telefon podaj takowy numer , zadzwonię do ciebie i odpowiem na twoje wszystkie pytania
pozdrowionka
_________________
Darek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Waldek 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Knaus Sun Liner LQ
Nazwa załogi: Małgosia Waldek
Dołączył: 18 Kwi 2009
Postawił 1 piw(a)
Wysłany: 2009-08-09, 12:49   

dzieki marku.z duzo mi daly te wypowiedzi juz wiem musze kupic kampera M3 z wszelkimi wygodami ale za to niestety musze zrobic prawo jazdy C1 cos za cos jak ktos na forum napisal wiem jedno w domu musi byc wygodnie zeby spedzac tam czas i to zdecydowalo jeszcze raz wielkie dzieki pozdrawiam waldek :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***