Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
czy Starocie jeszcze żyją ???
Autor Wiadomość
YoYoYo - teraz spoko
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-11, 08:36   

:)

Geraldine_museum_one[1].jpg
Plik ściągnięto 6313 raz(y) 10,52 KB

Geraldine_museum_two[1].jpg
Plik ściągnięto 6313 raz(y) 10,08 KB

Geraldine_Inter_3[1].jpg
Plik ściągnięto 6313 raz(y) 10,53 KB

 
 
TomekW 
weteran


Twój sprzęt: Hymermobil 650 '79
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Mar 2007
Piwa: 28/5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-06-04, 22:22   

Wracając do tematu: nasz staroć żyje i ma się dobrze. Dowodem na to jest fakt, że do Bałtowa dojechał i do domu wrócił bez zająknięcia. A w tym roku stuknęło mu 35 lat! :)

A tak na serio: przez ostatnie dwa lata Hymerek wynudził się jak mops. Ze względów ekonomicznych musiałem odpuścić dalsze podróże. Na razie nie prowadzę żadnych skomplikowanych prac poza bieżącym utrzymaniem w sprawności. Przydałoby się uszczelnienie przedniej szyby (pewnie skończy się wymianą uszczelki - sprawdziłem, jest dostępna przez ASO MB), doszczelnienie przedniej części i wymiana podniszczonych szyberdachów (z tym gorzej, wymiar trochę nietypowy). W planach jeszcze remont jedynych drzwi wejściowych.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2014-06-05, 08:06   

Stare kampery żyją :spoko
Ostatnio byłem u kolegi, znanego w naszym mieście z zamiłowania do kamperingu, który pokazał mi że właśnie zabrał się za remont kapitalny starego Hymera ... zerwał wszystko co było możliwe w środku i tu ukazał się szkielet zachowany w świetnym stanie. Blacha poszycia miała jedną , może dwie małe dziurki zrobione po małym wkręcie... wymienia nawet silnik na benzyniaka... Jak pozwoli to wrzucę foto...

Do tego posiada jeszcze na tę chwilę Alkowę na Transicie z 96, LT-eka westfalie z 81, jeden kamper 7,5 tony RV ... ?.... i powiedział, że ze wszystkich kamperów jakie miał właśnie tym starym Hymerem jeździło mu się najlepiej :spoko dlatego przywraca go do życia :spoko
_________________


...może i alkowa bardziej przypomina kamper... za to integral bardziej przypomina dom ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
darkowski 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Ford Transit Roller '82
Nazwa załogi: A.K.I.D.
Dołączył: 21 Cze 2012
Piwa: 35/3
Skąd: Radom
Wysłany: 2014-06-05, 11:55   

Pewwnie, że stare campery żyją i mają się świetnie!

Mój Dziadek np w tym roku już zaliczył prawie 6000km podróży które pomimo awarii ukończył bez interwencji mechanika o własnych siłach. :spoko

Link do relacji w podpisie
_________________
Świat z okien "Dziadka" - czyli podróże zabytkiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***