Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
żółwik na trasie - po raz pierwszy
Autor Wiadomość
soundman 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: VW Westfalia Joker
Dołączył: 16 Wrz 2011
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-26, 11:17   

Chcieliście więcej.... to macie, ale pamiętajcie ! sami tego chcieliście !!!!

DRUGI WYJAZD ŻÓŁWIKIEM

Szykowałem się na spotkanie CT Mazowsze w Warce. Bardzo chciałem wszystkich poznać, spotkać tych wspaniałych ludzi, których relacje śledzę od dłuższego czasu.
Spakowałem wszystko co nie zbędne do żółwika i pojechałem do pracy. Był to piatek i liczyłem że uda mi się wcześniej wyrwać i pojechać do Warki... no i się przeliczyłem...
pracę może i udało się skończyć w miarę wcześnie bo już ok 14, ale zakończyłem ją otrzymaniem informacji, że zachorował klega i nastepnego dnia muszę być w Mławie !!!
Wkur.... się niesamowicie, żółwik spakowany, mój pierwszy zlot CT i ja mam nie pojechać!!! Za telefon i dzwonię, przecież znajdę kogoś kto mnie zastąpi... ktoś musi być wolny w tym terminie! Niestety wszyscy koledzy którzy mogliby popracować za mnie na byli zajęci!! Wkurzony strasznie wyszedłem z pracy i już miałem udać się na piwo, żeby zabić smutek... ale wpadła mi do głowy myśl, przecież żółwik jest gotowy do wyjazdu, to może zamiast do warki pojadę w stronę Mławy, zanocuje gdzieś po drodze, troszkę pozwiedzam i pojadę robić koncert :) tak też zrobiłem i dotarłem do OPINOGÓRY
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
soundman 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: VW Westfalia Joker
Dołączył: 16 Wrz 2011
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-26, 11:36   

Opinogóra jest miejscowość położona ok 40km od Mławy i 8km od Ciechanowa.
Znajduje się tam muzeum romantyzmu http://www.muzeumromantyzmu.pl
Muzeum w swoich zbiorach posiada pamiątki związane z historią rodziny Krasińskich, ze szczególnym uwzględnieniem Zygmunta Krasińskiego.
Nie zastąpiło mi to spotkania z Wami, ale na otarcie łez, taki wyjazd był idealny.
Wycieczka ta dała mi do myślenia i od tamtej pory staram się wyjeżdżać na wyjazdy służbowe (a mam ich bardzo dużo) żółwikiem i każdą wolną chwilę poświęcam na zwiedzanie ciekawych miejsc...

opinogóra2.jpg
Plik ściągnięto 5638 raz(y) 165,08 KB

opinogóra3.jpg
Plik ściągnięto 5638 raz(y) 212,79 KB

opinogóra.jpg
Plik ściągnięto 5638 raz(y) 162,79 KB

opinogóra1.jpg
Plik ściągnięto 5638 raz(y) 96,19 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
413wdhiz 
trochę już popisał

Twój sprzęt: vw t3
Dołączył: 19 Maj 2010
Piwa: 5/1
Wysłany: 2011-11-26, 13:16   

soundman napisał/a:
na szczęście nie muszę za często zaglądać do warsztatu, bo żółwik jak na razie nie sprawia dużych problemów... Muszę się zgodzić z Tobą co do Karola, mega zawodowiec, ciepły i pomocny i tacy ludzie najczęściej tam przyjeżdzają :)


Patrz, a ja w tym roku musialem wyciac dziure w dachu i zamontowac wysoki od dawcy, wymienic silnik z 1,6TD na 1,9 i jeszcze troche zabaw bylo ;) ;) ;)
Postaram sie wpasc w niedziele.

pozdr
Piotr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
soundman 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: VW Westfalia Joker
Dołączył: 16 Wrz 2011
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-26, 14:44   

Cytat:

Patrz, a ja w tym roku musialem wyciac dziure w dachu i zamontowac wysoki od dawcy, wymienic silnik z 1,6TD na 1,9 i jeszcze troche zabaw bylo ;) ;) ;)
Postaram sie wpasc w niedziele.

pozdr
Piotr


ten dawca nadal stoi u Karola przed garażem???
Jeśli tak to sporo słyszałem a tym jak to było robione....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
413wdhiz 
trochę już popisał

Twój sprzęt: vw t3
Dołączył: 19 Maj 2010
Piwa: 5/1
Wysłany: 2011-11-26, 19:20   

soundman napisał/a:


ten dawca nadal stoi u Karola przed garażem???
Jeśli tak to sporo słyszałem a tym jak to było robione....


Dobrze czy zle? ;)
Tak to ten pomaranczowy. Caly czas niewykonczony niestety, ale w miedzyczasie dzialy sie inne rzeczy - wakacje, wymiana silnika miesiac temu itp.

pozdr
Piotr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Witek zbooY 
zaawansowany
kamperuję odwrotnie


Twój sprzęt: C25D '88r , wcześniej J5 '90
Nazwa załogi: zbóje
Dołączył: 09 Mar 2010
Piwa: 3/19
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-11-28, 15:33   

soundman napisał/a:
...ale wpadła mi do głowy myśl, przecież żółwik jest gotowy do wyjazdu, to może zamiast do warki pojadę w stronę Mławy, zanocuje gdzieś po drodze, troszkę pozwiedzam i pojadę robić koncert tak też zrobiłem ...... Wycieczka ta dała mi do myślenia i od tamtej pory staram się wyjeżdżać na wyjazdy służbowe (a mam ich bardzo dużo) żółwikiem i każdą wolną chwilę poświęcam na zwiedzanie ciekawych miejsc...


Adam - dostajemy dokładnie takie lekcje jakich potrzebujemy :ok czasami tego nie widać od razu ale wystarczy się temu poddać i jest mega zajefajnie :szeroki_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***