Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Romulusów wyprawy do Italii
Autor Wiadomość
Aulos 
weteran


Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Piwa: 62/37
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2012-07-05, 00:16   

Santa napisał/a:
Ale tak po cichu się przyznam, że choć czytam większość relacji na forum, to tej akurat - nie czytałam bo jeszcze nie znalazłam na to czasu...

Przeczytaj koniecznie, bo warto :wyszczerzony:
Zwłaszcza w długie zimowe wieczory, gdy do nowych letnich wypraw daleko, a za oknem mróz, dobrze jest pogrzać się w promieniach włoskiego słońca, które czuć w Twoich relacjach. :spoko
_________________
"Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Elwood 
weteran


Twój sprzęt: Rimor Katamarano 1
Nazwa załogi: elwood'ki
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2008
Piwa: 84/50
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-07-05, 00:21   

Santa napisał/a:


I jeśli kiedyś zniknę z tego forum, to będzie oznaczało, że ją przeczytałam i spłonęłam ze wstydu :oops: :wyszczerzony:

Dziękuję :szeroki_usmiech

Santo - ponieważ, jak sądzę, sama sobie stawiasz w życiu bardzo wysoko poprzeczkę to proszę Cię byś dla naszego dobra nie czytała swojej relacji. Pozostań z nami na zawsze. :spoko :spoko :spoko
_________________
Nie pozwólmy by nasze marzenia zarosły chwastami.
http://picasaweb.google.pl/Elwood.eg/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
majmarek 
weteran

Twój sprzęt: camper knaus fiat ducato
Nazwa załogi: alibaba
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Cze 2010
Piwa: 23/50
Skąd: warmińsko mazurskie
Wysłany: 2012-07-05, 01:43   romul

fiu fiu!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bogdanpiotr 
zaawansowany

Twój sprzęt: Fiat Talento EURA MOBIL
Dołączył: 19 Maj 2010
Postawił 10 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-05, 09:17   Miła rozmowa

Dzięki za słodkie słowa. Ten sezon to trzeci rok mojego camperowania. Po Bałkanach, Skandynawii jestem teraz przed podjęciem decyzji o kierunku wyprawy. Za parę dni Bałtyk, muszę trochę ochłonąć po warszawskich upałach. A pod koniec lipca na południe Europy. Serdecznie pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Santa 
weteran


Twój sprzęt: dreamliner
Nazwa załogi: ROMULUSI
Dołączyła: 05 Paź 2007
Piwa: 236/171
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2012-07-05, 14:35   Re: Miła rozmowa

Aulos napisał/a:
...Przeczytaj koniecznie... :wyszczerzony:

Elwood napisał/a:
... proszę Cię byś... nie czytała...

I co ja mam teraz biedna zrobić ... :roll: :?: chyba pójdę za głosem serca :lol:

Dziękuję, i przepraszam - ale staram się jakoś przetrwać ostatni dzień w pracy :oops: :szeroki_usmiech

majmarek napisał/a:
fiu fiu!

I to się właśnie nazywa "być oszczędnym w słowach" :haha: :wyszczerzony: Witaj - Majmarku :szeroki_usmiech

bogdanpiotr napisał/a:
... jestem teraz przed podjęciem decyzji o kierunku wyprawy... pod koniec lipca na południe Europy...

Na dniach wyruszamy przetrzeć Ci szlaki..., może gdzieś po drodze sobie pomachamy :szeroki_usmiech Miło, że tu zajrzałeś :szeroki_usmiech Pozdrawiam serdecznie :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
WHITEandRED
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-05, 18:17   

:spoko
Ostatnio zmieniony przez WHITEandRED 2015-08-17, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2012-07-06, 22:18   

Santa napisał/a:


... Tym wstępem chciałam tylko nawiązać do początków swojej podróżniczej przygody na forum, która niespodziewanie zawiodła mnie do CamperTeamka.
Jak to nigdy nie wiadomo, czym zakończy się podróż i co nas po drodze spotka :wyszczerzony: Raz cię okradną, raz zabraknie ci paliwa, to znów obdarują forumowym Noblem ;) :szeroki_usmiech

Pierwsze emocje już opadły, bo wiadomość o tym dotarła do mnie dużo wcześniej - kanałami nieoficjalnymi :szeroki_usmiech
Dziś już na spokojnie, chciałabym powiedzieć, że bardzo sobie cenię to wyróżnienie i już dawno - żaden z zaszczytów nie sprawił mi takiej naturalnej radości. Być docenionym przez osoby, które człowieka na oczy nie widziały i nie spodziewają się z tego tytułu żadnych profitów, to w dzisiejszej rzeczywistości już ewenement. Takie właśnie wartości cenię sobie najbardziej i dlatego pozwolę sobie napisać coś więcej, niż zwyczajowe "dziękuję"...



:shock: Uh, uh, uh.. makaron na uszy też umiemy nawijać! :bigok

Powiem tak.. to my powinniśmy dziękować, że mamy przyjemność śledzić Wasze wyprawy, odwiedzać miejsca, w których byliśmy i być może oglądać te, które kiedyś dzięki Wam zobaczymy.

A co do reszty- jak niegdyś w sporcie- wygrał po prostu najlepszy. Składamy gratulacje dla Ciebie Santo i twoich Romulusów.
No i oczywiście czekamy na kolejną relację, za którą naturalnie w przysłym roku będzie kolejna nagroda. :mikolaj
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Santa 
weteran


Twój sprzęt: dreamliner
Nazwa załogi: ROMULUSI
Dołączyła: 05 Paź 2007
Piwa: 236/171
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2012-07-09, 15:25   

Pawcio napisał/a:
... makaron na uszy też umiemy nawijać! :bigok ...
no jasne..., :szeroki_usmiech kto do Italii jeździ, to wie jak to się robi :wyszczerzony: :diabelski_usmiech

Dziękujemy za uznanie :szeroki_usmiech ale póki co - nie mogę obiecać nic nowego, bo za chwilę wyruszamy tam, gdzie Pawcio w ubiegłym roku buszował na skuterku :szeroki_usmiech

WHITEandRED napisał/a:
... nie wiem czy o tym samym myślimy, ale jakby co to zdecydowanie staję po stronie Romka.

no tak, :roll: ... kobieta się wysila a męska solidarność i tak zwycięża :haha:

Chyba jednak ten wątek trzeba już zamknąć, bo zachodzi obawa, że jeśli pójdzie w kierunku "co autor miał na myśli" , to jeszcze długo może się pociągnąć i stanie się mało italiański :wyszczerzony: ;)
Dziękuję :szeroki_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-06-30, 13:23   

Najserdeczniejsze życzenia Imieninowe dla SANTY której relacja z Włoch zdopingowała nas do kupna kampera . :roza: :roza: :roza: :roza:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***