Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2012-08-09, 16:44
CALA EUROPA 2012
Autor Wiadomość
angela_camp 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Peugeot J5 Challenger
Dołączyła: 26 Sty 2012
Piwa: 12/8
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 2012-02-01, 15:04   CALA EUROPA 2012

Witam . :spoko
Jak w temacie a dokladniej Francja, Hiszpania, Portugalia, Wlochy, Grecja
i wszelakie wysepki czas 6 miesiecy ;-))- czas nielimitowany WYBIERA SIE KTOS a moze spotkamy sie w drodze
wiem starsznie dlugo ale mnie nosi w daleki Swiat
termin planowany na 1 maja lub koniec kwietnia.
przygotowania zaczete, i chetnie poslucham wszelkich rad tak dalekiej wyprawy :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
and123 
zaawansowany


Twój sprzęt: RTnFD
Dołączył: 25 Paź 2007
Piwa: 61/22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-02, 00:36   

Witam długodystansowców !
My będziemy w Portugalii w jesieni br. Jedziemy "od góry, do dołu".
_________________
Pozdrawiam
and123
https://kamperemprzezswiat.wixsite.com/wizytowka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 352/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-02-06, 14:29   

rozpisz dokladniej jak chcesz jechac,jakie miesiace na ktroe kraje,jest roznica Grecja a Hiszpania,,my iedziemy na maj Rzym,toscania,tobie pasuje,jechac od razu na Sucylie,2 m-ce wystarczy,bilet promowy w 2 strony wazny 1 miesiac,czego nie wiedzialam plynac na Sycylie.wiosna na niej cudowna,wszystko kwitnie,kopr wloski rosnie wszedzie,ja niestety musze pilnowac ogrodu,bo potem nie mozemy sie odrobic,a moze nam odbije i tez pojedziemy,jeszcze tyle mamy do zobaczenia.czytaj siobie relacje na forum,ja sidze czytam,zapisuje,jutro ide po nowe mapy,nie dobre sa firmy FREYTAG & BERNDT.jajlepiej jak na mapie co ciekawe ma 2 gwiazdki.przewodniki maja nieaktualne dane,kupisz wydanie 2011,a fakty sa z 2009.pozdrawiam barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-02-06, 14:42   

My się wybieramy w pierwszej połowie kwietnia na pare miesięcy ale niestety musimy zacząc od drugiej strony czyli Albani i Grecji.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
angela_camp 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Peugeot J5 Challenger
Dołączyła: 26 Sty 2012
Piwa: 12/8
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 2012-02-06, 16:24   

dokladnie nie mam jeszcze sprecyzowanego planu wyjazdu tzn. od ktorej strony zaczac wyjazd czy od grecji czy od francji hiszpani.. Stad jeszcze mysle..
czytam bardzo duzo na forum glowe mam jak encyklopedia ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-02-06, 16:51   

My jedziemy 11 kwietnia. Termin już ustalony i chodzby pioruny biły z nieba musimy byc W Tiranie 14 -tego .Jestesmy zaproszeni na albanskie wesele .Jako że najbliżej Albani jest Grecja to dlatego od niej zaczniemy .Puzniej jest nam wszystko jedno gdzie pojedziemy czasu mamy dosć.Przy okazji oczywiscie zwiedzimy Albanie bosmy jeszcze w niej nie byli.Ja mysle że pod koniec kwietnia przekroczymy granice z Grecją.Jedno jest pewne że jak tylko będzie można podłapac gdzies WI FI to na bieżąco podamy pozycje z miejsca pobytu lub krótką relacje.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
angela_camp 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Peugeot J5 Challenger
Dołączyła: 26 Sty 2012
Piwa: 12/8
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 2012-02-06, 19:17   artanek

podłapac gdzies WI FI to na bieżąco podamy pozycje z miejsca pobytu lub krótką relacje.[/quote]

DO artanek

wlasnie jaki najlepszy internet za granica wybrac aby miec kontakt 24h /dobe z netem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-02-06, 19:31   Re: artanek

angela_camp napisał/a:
podłapac gdzies WI FI to na bieżąco podamy pozycje z miejsca pobytu lub krótką relacje.


DO artanek

wlasnie jaki najlepszy internet za granica wybrac aby miec kontakt 24h /dobe z netem[/quote]

ja sam nad tym mysle ale naprawde nie mam pojecia.Móże ktos bardziej jest w temacie i by podpowiedzial ? ja juz po 60- siatce to nie kumam tych inowacji na bieżąco.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pp 
weteran


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Kwi 2007
Piwa: 4/20
Skąd: wadowice
Wysłany: 2012-02-06, 20:23   

jeżeli WiFi to darmowy najlepszy! :)
przy knajpkach, hotelach, na niektórych kempingach, czasami w centrach miast itp
w opisach ludziska często piszą że tu a tu jest darmowy WiFi.
_________________
zawsze jest szerszy kontekst
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 352/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-02-06, 20:35   

my mamy 65 i teraz poradzilismy sobie w Grecji,wi-fi bylo,na plazy,przy kawiarniach,lub w nich w srodku,w wiekszych miasteczkach,w malych wioskach lub dzikich plazach,nie bylo.w Albani nie bylo lacznosci,lotysz ktory musial miec kontakt w firmie wykupil w Vodoframe internet na misiac za 50 euro.w twardej eurpie moze jest lepiej?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-02-06, 20:54   

Zbigniew Muzyk napisał/a:
my mamy 65 i teraz poradzilismy sobie w Grecji,wi-fi bylo,na plazy,przy kawiarniach,lub w nich w srodku,w wiekszych miasteczkach,w malych wioskach lub dzikich plazach,nie bylo.w Albani nie bylo lacznosci,lotysz ktory musial miec kontakt w firmie wykupil w Vodoframe internet na misiac za 50 euro.w twardej eurpie moze jest lepiej?

Oczywiscie że to wystarczy.W koncu zawsze gdzies tam po drodze jest jakies WIFI.Nikt nie chce dziennie siedziec na kompie bo i czasu na to nie zawsze jest.Odpocząc od cywilizacji również trzeba.A ostatecznie w sprawach super pilnych jest jeszcze telefon.Z podkresleniem wieku to tylko taki żarcik .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
angela_camp 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Peugeot J5 Challenger
Dołączyła: 26 Sty 2012
Piwa: 12/8
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 2012-02-06, 21:10   

a powiedzcie mi jak to jest z telewizja jakas natena cyfrowego polsatu bedzie odbierala np. w Hiszpani grecji nasza telewizje ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
angela_camp 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Peugeot J5 Challenger
Dołączyła: 26 Sty 2012
Piwa: 12/8
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 2012-02-06, 21:10   

a powiedzcie mi jak to jest z telewizja jakas natena cyfrowego polsatu bedzie odbierala np. w Hiszpani grecji nasza telewizje ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-02-06, 21:20   

Ja mam telewizje na karte (telewizjaN) Można wykupic karte na przykład na trzy miesiace i spokojnie odbierac pełno kanałów polskich.jak sie nie ma takiego dekodera to można zakupic karte z dekoderem.Odbierałem już w tym systemie w Chorwacji i wielu innych panstwach

.http://telewizjanakarte.pl/
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
angela_camp 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Peugeot J5 Challenger
Dołączyła: 26 Sty 2012
Piwa: 12/8
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 2012-02-06, 21:53   artanek

artanek napisał/a:
Ja mam telewizje na karte (telewizjaN) Można wykupic karte na przykład na trzy miesiace i spokojnie odbierac pełno kanałów polskich.jak sie nie ma takiego dekodera to można zakupic karte z dekoderem.Odbierałem już w tym systemie w Chorwacji i wielu innych panstwach

.http://telewizjanakarte.pl/



artanekNo dobrze mamy taka w domu cyfrowy polsat dekoder i karte do dekodera ale w innych panstwa trzeba wykupic cos osobnego czy to co w polsce przeniesc do kampa i bedzie dzialac??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***