Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dokąd na niskobudżetowe wakacje (ale nad ciepłe morze)
Autor Wiadomość
DarekK 
zaawansowany


Twój sprzęt: IVECO SAFARIWAYS Amerigo Wespucci
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Cze 2008
Piwa: 4/9
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 2014-03-21, 23:56   

Jeszcze w zeszłym roku poleciłbym zdecydowanie KRYM - no niestety wyszło jak wyszło. I super wakacje i ceny wybitnie niskobudżetowe. No ale jeśli się uspokoi to może okolice Odessy?
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych. Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamyk59 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Basia i Mariusz
Dołączył: 04 Lut 2010
Piwa: 1/6
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: 2014-03-22, 08:37   re

Sorki za pomyłkę - chodziło nam o okolice Shabli.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 353/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-03-23, 21:20   

kamyk59 napisał/a:
Sorki za pomyłkę - chodziło nam o okolice Shabli.
,dzisiaj pytałam corke o Szble.Powiedziala ze tam można dojść tylko piechota,przez piach,oraz ze sa duże fale.Gdzie stales kamperem :?: :Nawet mam trochę materiałów na temat Bulgarii,jak na razie biore ja w czerwcu pod uwagę Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamyk59 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Basia i Mariusz
Dołączył: 04 Lut 2010
Piwa: 1/6
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: 2014-03-24, 08:07   

43.540570, 28.605194 tak wyszukuje to google maps .Wieś Shabla położona jest ok 5 km od plaży - po dojeździe do głównej plaży - po prawej masz knajpę, a po lewej duży częściowo zacieniony parking, gdzie możesz stać.W bliskiej odległości dwa campingi z bungalowami i kilka barów.Plaża długa piaszczysta i oprócz centralnej części koło knajpy - pusta.Odległość od parkingu do morza to 50 metrów.W jednym z barków mini sklep.Polecam szczególnie bar po lewej stronie od głównego wejścia - na końcu plaży - rewelacyjne rybki, dobre ceny i super sympatyczny właściciel.W pobliżu słynne błotka - doskonałe na reumatyzm i nie tylko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dulare 
weteran


Twój sprzęt: LMC Liberty A 723G
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 94/83
Skąd: Zielonki k. Krakowa
Wysłany: 2014-03-24, 09:00   

Basiu,

Czy macie jakieś namiary na miejsca na Halkidiki? Próbowałem dotrzeć do informacji w Waszych relacjach z Grecji, ale miałem problemy ze znalezieniem... Będę wdzięczny za pomoc :)

Coraz bardziej skłaniamy się do pomysłu wyjazdu do Grecji - ale jej części północnej (żeby mniej kilometrów), trochę nie jestem pewien jazdy przez Rumunię i Bułgarię na pierwszy poważniejszy wyjazd kamperowy - kiedyś jechałem tamtędy do Grecji (busem) i nie mam dobrych wspomnień...
_________________
"Nie należy wierzyć wszystkiemu co się przeczyta w internecie" - Maria Skłodowska-Curie
Konwerter współrzędnych geograficznych i GPS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 353/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-03-24, 19:14   

Relacja Camper Diem lub jego zona Roza,potem relacja Paganda,na Pw And123,wszystko pod Grecja.Krakowiacy jada do Stavros i Asprowalty,my byliśmy krotko,najlepiej było Neo Roda.Potem pojechaliśmy do Obzoru,a teraz mysle jechać Serbia,bulgaria,cale wybrzeże,powrot,Macedonia Albania Czarnogora,ale czerwiec,mysle ze jeszcze nie będzie tlumow.barbara :chytry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
RODOS 
zaawansowany

Twój sprzęt: Knaus Sport Traveller Renault 2,5 dCi 2007
Nazwa załogi: JASKÓŁKI
Dołączył: 16 Lut 2010
Piwa: 77/42
Skąd: GDYNIA
Wysłany: 2014-03-24, 22:09   Tanie wakacje.

W dziale Grecja jest dużo informacji. Tylko w naszej relacji RODOS w Grecji - Chalkidiki wrzesień-październik 2011 rok znajdziesz opis i zdjęcia 16 miejsc w których się zatrzymaliśmy. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dulare 
weteran


Twój sprzęt: LMC Liberty A 723G
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 94/83
Skąd: Zielonki k. Krakowa
Wysłany: 2014-03-25, 06:50   

Dzięki wielkie,

Zagłębiam się w relacjach :)
_________________
"Nie należy wierzyć wszystkiemu co się przeczyta w internecie" - Maria Skłodowska-Curie
Konwerter współrzędnych geograficznych i GPS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***