Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pilniepotrzebna pompa wakum do Peugota J5 2,5 td,91 r.
Autor Wiadomość
pingwin52 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Peugeot J5 Autostar 2,5D 1991r.
Dołączył: 28 Lut 2016
Skąd: Belgia
Wysłany: 2016-07-12, 14:48   

Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu, więc podepnę się tutaj, mianowicie chodzi mi o głuche pukanie po odpaleniu, którego częstotliwość rośnie wraz z obrotami, jakoś nie mogę namierzyć w którym miejscu silnika. Po rozgrzaniu jest to mniej słyszalne, jednakże nadal występuję. Jest to dźwięk stłumiony, jakby stukać drewnianym klockiem o klocek. Czy to może być pompa vacum i czy wogole powinna być słyszalna?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
xwi15 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato I REIMO&HOBBY 450
Nazwa załogi: Nie jestem automatem
Dołączył: 25 Gru 2016
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2017-01-04, 18:49   

Drodzy forumowicze. "podepnę" się pod ten temat. W 2.5D występują dwie pompy próżniowe(fot 1 i fot. 2) W tej pierwszej jest tylko jeden króciec wyjściowy podłączony do serwo hamulca. Natomiast w drugiej są dwa z których jeden idzie do serwo a drugi...no włąśnie podejrzewam,że podłączony jest gdzieś do filtra powietrza. Pytanie tylko w którym miejscu. Ta pierwsza pompa mi się mi się "skończyła" i wymieniam ją na drugi typ, byłbym wdzięczny jakby ktoś mi podpowiedział gdzie podłączyć ten drugi króciec.
Z góry dziękuję za pomoc.
KP
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***