Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Trafic na kampera
Autor Wiadomość
jawi13 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Kamper z wielkiej promocji:GoMarket FR67112
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Piwa: 3/9
Skąd: okolice Radomska
Wysłany: 2015-03-14, 18:23   

SWIdeR napisał/a:
Widziałem to wnętrze z Alledrogo za 12tyś i muszę powiedzieć, że robi wrażenie :shock: Jednakże za tą cenę są firmy co prawie całe wnętrze przerobią, lodówkę wstawią, palniki, przetwornice itd. Na palnikach mi nie zależy, ale stolik i lodówka to podstawa. Widziałem również taką zabudowę do wersji L2H1 (co się bardzo rzadko zdarza) i ciekawie rozwiązana jest sprawa łóżka w połączeniu z tylną półką. Niestety w 'normalnej' wersji ta półka jest wątpliwej stabilności a jak się złoży tylną kanapę powstaje różnica poziomów :/ Nie wiecie przypadkiem czy drugiego rzędu siedzeń nie da się przerobić na taki, żeby kładł się tak samo jak tyli?
Możliwości autka są rzeczywiście spore, ale wydatki związane z adaptacją wnętrza są wprost proporcjonalne do tych możliwości ;)
Za 12 tyś chyba nikt nie przerobi trafica na samochód turystyczny.Jest firma z okolic Poznania co to robi ale cena grubo ponad 20 tyś .A może masz kolego namiary na jakąś firmę co przerobi trafica lub inny samochód dostawczy na samochód przystosowany do turystyki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
alekug 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Renaułt Traffic
Dołączył: 20 Gru 2014
Piwa: 14/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-03-14, 18:34   

Nie znam Firmy która przerobi samochód furgon na kamperka . Ja wszystko sam zrobiłem i tak mnie kosztowało ponad 10 000 zł z przetwornicą 2000 WAT z akumulatorem żelowym 150 z nowym bagażnikiem na rowery Thulle i szyberdachem , klimatyzatorem , oknem bocznym , markizą , lodówką i zamrażarką oraz kuchenką 2 palnikową . Pozdrawiam Aleksander z Rzeszowa :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jawi13 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Kamper z wielkiej promocji:GoMarket FR67112
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Piwa: 3/9
Skąd: okolice Radomska
Wysłany: 2015-03-14, 18:50   

alekug napisał/a:
Nie znam Firmy która przerobi samochód furgon na kamperka . Ja wszystko sam zrobiłem i tak mnie kosztowało ponad 10 000 zł z przetwornicą 2000 WAT z akumulatorem żelowym 150 z nowym bagażnikiem na rowery Thulle i szyberdachem , klimatyzatorem , oknem bocznym , markizą , lodówką i zamrażarką oraz kuchenką 2 palnikową . Pozdrawiam Aleksander z Rzeszowa :lol:
A można prosić o parę zdjęć wnętrza tego traficzka po przeróbce.Może by coś można było podpatrzyć i wykorzystać w ewentualnej przeróbce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2015-03-14, 19:54   

jawi13 napisał/a:
można prosić o parę zdjęć wnętrza tego traficzka po przeróbce

dołączam do zainteresowanych obejrzenie efektu końcowego... :)
_________________
--------------------------------------------------
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
---
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Camp77 
zaawansowany


Twój sprzęt: PILOTE Fiat Ducato 1,9 TD, 2000r.
Dołączył: 31 Paź 2010
Piwa: 6/1
Skąd: Warszawa i Białystok
Wysłany: 2015-03-14, 21:13   

Również jestem ciekaw wnętrza po przeróbce. :spoko
_________________
Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci. (Paulo Coelho)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***