Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania terenówką 2014
Autor Wiadomość
mazeno 
trochę już popisał

Dołączył: 06 Lut 2014
Piwa: 22/3
Skąd: nosi mnie
Wysłany: 2015-01-26, 01:45   

.....
Ostatnio zmieniony przez mazeno 2015-05-11, 01:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2015-01-26, 01:58   

mazeno napisał/a:
poza tym znajdz mi jakakolwiek wzmianke tutaj, ze szukam ekipy na wyjazd.

W tym wątku nie. W innych były informacje lub linki do info, nie pamiętam.

Sorki, ale bawi mnie ta dziecinada z terenówkami i niedostępnymi miejscami. Jeździłem z 4 letnim dzieckiem skuterkiem po Wietnamie i chińskim motocyklem w Czarnej Afryce. Zwyczajnie nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Podróżuj, przeżywaj ale nie rób please z tego jakichś szczebli wtajemniczenia. Pozwól Albańczykom wyrwać się z biedy mimo, że w poszukiwaniu "dzikości" będziesz musiał ciut dalej pojechać. Szukasz spokoju to przeprowadź się tam i zmagaj z ich problemami na co dzień. To będzie wyzwanie. :spoko

Zastanawiałem się skąd wziąłeś moją szkołę językową. Kolega widzę w profilu pogrzebał. :roll: No to rzeczywiście się zareklamowałem. :haha:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mazeno 
trochę już popisał

Dołączył: 06 Lut 2014
Piwa: 22/3
Skąd: nosi mnie
Wysłany: 2015-01-26, 02:08   

.....
Ostatnio zmieniony przez mazeno 2015-05-11, 01:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mazeno 
trochę już popisał

Dołączył: 06 Lut 2014
Piwa: 22/3
Skąd: nosi mnie
Wysłany: 2015-01-26, 02:16   

.....
Ostatnio zmieniony przez mazeno 2015-05-11, 01:56, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2015-01-26, 02:20   

Jeżeli nie było o szukaniu klientów to skąd o tym wiem?
Jeszcze raz powiem. Nie napinajmy się. Tak naprawdę to bliżej mi do Twojej formy podróży niż do luksusowych kempingów itp. Ani bieda ani bogactwo nic do tego nie mają. Z kasą podróżuje się łatwiej.
Teraz jest moda na blogi itp, które są zwyczajnie formą autopromocji. Większe audytorium, łatwiej zdobyć kasę. Tylko to miałem na myśli.
Ogólnie nasze podróże są egoistyczną formą zaspokajania własnych potrzeb i ambicji. Nie nadawajmy im więc rangi należnej wyższym celom.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2015-01-26, 02:23   

A tak swoją drogą to nie musisz mi imponować. Już jestem żonaty więc nic z tego... 😂
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mazeno 
trochę już popisał

Dołączył: 06 Lut 2014
Piwa: 22/3
Skąd: nosi mnie
Wysłany: 2015-01-26, 02:49   

.....
Ostatnio zmieniony przez mazeno 2015-05-11, 01:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2015-01-26, 06:04   

mazeno napisał/a:
Bronek napisał/a:
Reklamować działalność.

i kto to pisze - gosc, co ma wyrabana reklame antyradarow i nawigacji na pol ekranu.
Obrazek


Nie zadzieraj ze mną, jest po szóstej rano i akurat jest mi dobrze. :oops:

Włączyłem wentylator...

Masz swoją stronę i głównym Twym temacie o spaniu po rowach dajesz odnośniki.
A tam mamy wszystko. To o co Ci chodzi

Teraz pojawiasz sie z następnym projektem

W mojej ocenie to ma podtekst marketingowy.
Dlatego m. In tak gryziesz. Dajesz odpór, że nie. Nawet jeśli chcesz przez takie pisanie pozyskać towarzysza, sponsora itp. to OK.
Rób to ale jasno.
Piszesz tu, bo myślałeś, że tu podróżnicy z krwi i kości.. To dlaczgo odnosimy wrażenie, że nie bardzo szanujesz takie jak nasze wybory?

Wiesz dobrze jakie ograniczenia mają kampery.
A....
Terenowych kamperów jest mało.

For podróżniczych za to bez liku.
MASZ PROPOZYCJE DLA KAMPEROWCOW?
OK. rób to normalnie a nie skupiaj się na opisie swoich wycieczek bez związku tematyką forum, daj linka. I napisz: O tak to sie zwiedza! A Wy to dupki, też spróbujcie
I ten kto zechce to może skorzysta i przyzna Ci nawet rację.

A cześć z nas już nawet spróbowała i co, i nic. Teraz realizująsię e inaczej, a za rok moze jesze coś innego.

A Ty się ekscytujesz tym, co wielu z nas traktuje jako dodadek do swojego życia.. 8-)

Pewnie, że podróżujemy,.
Jakbyś normalnie spróbował nawiązać do kamperowania coś pokazać jak by to było można tam gdzie ty podróżujesz, pogodzić dwie pasje.

A TY TAK TO ROBISZ, ŻE CHYBA MAMY POSPRZEDAWAĆ KAMPERY, bo inaczej to nic niewarte są te nasze podróże.
Interes, kompleks, ego, grafomania.... A nawet nor alna pisanina o sobie w różnych miejscach bo lubisz i, bo tak masz. Taki podróżnik na dzko, ale z z cywilizacją Do wyboru, ale odpir... sie. od naszych potrzeb, są trochę inne.
A my nic nie mamy do Twoich zabawek. Zmiłowań

Yanosika reklamuję jak cholera bo akurat za darmo jest i przydatny.. . PanBronek to moja ksywka i to Ci się wyswietli jak będę w pobliżu swoją terenówką. :shock:
I zobaczysz ostrzeżenie o dzikich na drodze panienkach.

A w moim przypadku jest to prawdziwie auto terenowe, a nie jakas na wiskozowych 4x4 pseudoterenówka
I dlatego ostatnio nie jeżdżę po krzakach. Bo strasznie daleko traktor potem musi dojechać. A mi sie nie chce po niego dymać.
:haha:

Ps. Pora na kolejną poranną przyjemność.... Kawa? Czy?? Sex?

Kawa bo tak wolę.
A Ci co rano bzyknęli mogą mnie wyzywać od dupków.
Ostatnio zmieniony przez Bronek 2015-01-26, 07:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koder 
Kombatant
(statystycznie)


Twój sprzęt: Szara Furia (Hilux '20 + zabudowa w trakcie)
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 10 Lis 2010
Piwa: 188/87
Skąd: Będzin
Wysłany: 2015-01-26, 07:25   

ZEUS napisał/a:
koder napisał/a:
że pisałem 17 postów wcześniej o "ludziach z orzeczoną niepełnosprawnością umysłową jeżdżących po parkach krajobrazowyh dusterem na ośce".

możesz doprecyzować co masz na myśli? :)

Toć tylko taka krotochwila.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2015-01-26, 08:51   

Uraziłeś mnie Bronku z tą swoją Gelendą. Że niby mój jeep to nic nie wart? Że nie terenówka? Oj grabisz sobie. :haha:
Napisz lepiej gdzie nią dojechałeś i ile skotłowałeś trawy. :haha:
A może zamiast gnieść się w terenówce podjechać kamperem gdzie się da a dalej motorkiem do tych słabo dostępnych miejsc?
Mój znajomy przejechał Argentynę konno. Bez komórek i gpsów. To jest dopiero przygoda. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-01-26, 09:14   

Poza tym jak mozna jeździć terenówką i kamperem , to już nadużycie by nie powiedzieć zboczenie. Ze ja też tak mam? To pajacowanie do kwadratu :diabelski_usmiech . A, jeszcze jeżdżę rowerem i na nartach. :dewil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2015-01-26, 09:39   

Fajna dyskusja to się przyłączę. Terenówką nie wiskozowaną wjechałem na dwa krawężniki a kamperem przejechałem trzy Atlasy i mam zdjęcie na pustyni z wielbłądami.
Ale się po lansowałem hi, hi. :haha:
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2015-01-26, 11:37   

Nie po to mam terenówkę by po terenie jeździć.
To nie sztuka.
wielkie mi mecyje.

Nie będę ściemniał . Nie moja bajka .


Kupiłem bo parę lat temu zaspy były i chodniki w zimie były zasypane ,a tym się parkuje tam gdzie się chce, i ten mój amerykanin porąbany w zimie nie chce jechać po naszych koleinach itd.

Nie lubię merców a tego uwielbiam , i myślę ,że chyba każdy typ tych prostych w miarę dzielnych samochodów by mi się podobał .
A terenowej jazdy , parę razy spróbowałem . Po takim off.... masz remoncik na 100% inaczej jak nic nie urwiesz i wygniesz to nie był offroad .


Nie ma czasu i chęci . Wystarczy mi normalnie w zimie po duktach pojeździć oczywiście legalnie. mam takowe możliwości i pozwoleństwa jak trzeba. Ale już mi przeszło , to w pierwszym roku posiadania . Satysfakcja ja wyciągniesz kogoś z rowu , jak 7 tonowa ciężarówka za tobą rusza z dwójki . Dla takich sytuacji tez warto . Miło .. jak podjedziesz nad samo jeziorko , jak tam czepkę zaciągniesz .



Ja si nie chwale , ja jestem zadowolony jak cholera . Jeepa szanuje za jego jeepowatość i pochodzenie szlachetne o ile to ten właśćiwy .
LandC... też bo dzielny jest.

Pomalutku i do przodu .

Nawet motocykl poszedł do lamusa.
Nie mam czasu cholera.

Bawienie się jajkami , klocki lego , rower , dziewczyny , motorower, muzyka , samochód , motocykl , polowanie , dziewczynki ,terenówka , motocykl , , kamper , itd.........i wiele wiele innych
Nie da się wszystkiego naraz.

Kulciaki tak jak zadbane kamperki z przed lat maja to czego nie maja te z salonu . Klimat, i się przestają starzeć.

Trzeba mieć JAJA by takimi wynalazkami jeździć .
:ok
Np toto pali tyle w miesiącu co Hymer prosto z fabryki w okresie rozszerzonej gwarancji .

itd. A tak w ogóle to w kredycie go kupiłem idiota ... i na firmę , i ............. :mrgreen: :spoko
I do Albani bym pojechał ale mi się nie chce nawet z kiblem z Lidla , wolę kamperem tylko ,że tu o terenówkach , nikt nie podaje jak to zrobić kamperem .
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarek73 
weteran

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Maj 2014
Piwa: 72/95
Skąd: torun
Wysłany: 2015-01-26, 14:45   

Widzisz mazeno nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy to w porządku namawiać innych że by usunęli koordynaty ze swojej relacji , wieć ciężko mi traktować Cię poważnie .Widzę że off topic się zrobił co do terenówek ja też posiadam takiego suva którym czasami docieram w miejsca trudniej dostęne

i pewnie myślisz że takimi to jeżdzą te ku... co las niszczą a jak już sobie pojeżdżę to zabieram rodzinę do campera i na wyprawę w zeszłym roku eksplorowałem legoland w Dani i odległa Chorwacje oczywiście starając się stawać na campingach , widzisz jak to mówią ludzie sum i takie i sum takie a Tobie więcej tolerancji twardzielu życzę

DSCN2562 (640x480).jpg
tak wygląda mój suv
Plik ściągnięto 6609 raz(y) 200,88 KB

20130926_125049 (640x360).jpg
Plik ściągnięto 6609 raz(y) 158,11 KB

_________________
DOBA MA 1440 MINUT I ŻADNA NIE WYKORZYSTANA NIE PRZECHODZI NA NASTĘPNY DZIEŃ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2015-01-26, 15:28   

:haha: :zastrzelic

Leży?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***