Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Najnowszy numer Polskiego Caravaningu już jest.
Autor Wiadomość
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2196
Skąd: Otwock
Wysłany: 2015-04-04, 00:04   Najnowszy numer Polskiego Caravaningu już jest.

Oto info przesłane nam przez redaktor prowadzącą p. Joannę Zduńczyk:



Najnowszy numer "Polskiego Caravaningu" już jest!

Wyjątkowe, pogrubione, pierwsze w tym roku wydanie naszego czasopisma jest już dostępne, a w nim m.in.: porady jak przygotować się do sezonu, wykaz klubów, forum i instytucji branżowych jakie działają w Polsce, rozbudowane kalendarium targów oraz zlotów, artykuły techniczne, obszerny przegląd produktów polecanych na ten sezon, spis firm funkcjonujących na polskim rynku caravaningowym, przepisy prawne w Polsce i za granicą.

Kolejne wydanie "Polskiego Caravaningu" ukaże się w połowie czerwca br.

Można wykupić prenumeratę na te dwa numery. Jej koszt wynosi 22 zł. W tym celu prosimy kontaktować się z działem kolportażu i prenumeraty - tel. 58 777 01 25 wew.308,
e-mail: prenumerata@polskicaravaning.pl

Udanej lektury!

OKŁADKA IC .jpg
Plik ściągnięto 194 raz(y) 129,63 KB

_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2016-01-13, 11:49   

Dostałem dzisiaj nr 4 z z 2015 w związku z wxnowieniem prenumeraty ns 2016r .
6 numerów za 66 zł

Skomplikowane, ale dobrze , że przeżyli. :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzegorz G. 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Bürstner Levanto A647
Dołączył: 16 Sty 2010
Piwa: 3/1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-29, 23:02   

Niemniej skomplikowana jest sprawa artykułów w magazynie.
Przed samymi świętami, 20/12/2016 otrzymuję Newsletter Polski Caravaning - nr 10 (50)/2016, a w nim między innymi test anteny z 14/11/2016 z którym miałem wcześniej okazję się zapoznać, https://polskicaravaning.pl/artykuly/klik-i-ogladasz-co-chcesz-video,52329 – temat anteny który od dłuższego czasu analizuję.
Następnego dnia - 21/12/2016 w skrzynce kolejny Magazyn Aktywnego Wypoczynku Polski Caravaning nr 4(73)2016 - fakt ucieszył mnie niezmiernie.
Ale nie do końca, na stronie 92-93 pojawia się pod tym samym tytułem artykuł dokładnie o tej samej treści z którym miałem przyjemność zapoznać się na stronie PC prawie 1,5 miesiąca temu.
Sięgając pamięcią wstecz jako wierny czytelnik i prenumerator Polskiego Caravaningu począwszy od numeru 2(16) MARZEC-KWIECIEŃ 2008 roku, czyli prawie od 9 lat, przypomniałem sobie, że już w tym roku spotkałem się z artykułem o tej antenie.
Mianowicie 14/10/2016 na PORTALU AKTYWNEGO WYPOCZYNKU Polski Caravaning „Antena na lata” https://polskicaravaning.pl/artykuly/antena-na-lata,52251 czyli prawie 2,5 miesiąca temu.
Pomijam fakt, że 14/10/2016 firma CamelCamp jest wyłącznym przedstawicielem producenta MobilTech na rynek polski, 14/11/2016 firma Camp Rent z Poznania, która jest generalnym przedstawicielem na Polskę produktów marki Mobilsat, współuczestniczy w nagraniu materiału filmowego pod tytułem „Polski Caravaning: antena Mobilsat (test)”, w którym to handlowiec firmy CamelCamp pan o „nazwisku Andrzej Górecki” - cytat , w 3:40 minucie filmu https://www.youtube.com/watch?v=dHg0-uLltMg tłumaczy jak bezproblemowo podłączyć telewizor do dekodera Cyfry + za pomocą przewodu USB, pokazując miłośnikom karawaningu dekoder Cyfrowego Polsatu oraz przewód HDMI. Fakt nieistnienia już Cyfry+ od kilku lat pomijam. O ile CamelCamp to może być to samo co Camp Rent, nie mogę zgodzić się, ze stwierdzeniem, że Cyfra+ to, to samo co Cyfrowy Polsat, jak również, że USB to to samo co HDMI.
Pomimo, ciągłego odświeżania tego co już było drukowane oraz kopiowania z innych publikacji, pozostaję wiernym czytelnikiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2016-12-29, 23:09   

Grzesiu, ależ Ty dokładnie studiujesz to jedyne nasze pismo.
Ja nie żartuję, tylko podziwiam. Jak już założysz najlepsza antenę, to ja pierwszy piszę się na konsultacje.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2016-12-29, 23:25   

Generalnie..... prenumeruję, bo wspieram.
Ale gdyby go nie było, to bym nie bardzo rozpaczał.

To dobre pismo dla niekarawaningowców lub marzycieli, lub bardzo pczątkujących.

Od kilku lat prenumeruję i nie pamiętam niemal żadnego!! artykułu, który by mnie zafascynował.
Jeden był, a w nim zdjęcie mego Wacika na Targach w Poznaniu. To zapamiętałem z próżności

Za to kilka kardynalnych błędów, do dziś mnie zawstydza.

Czyli, to pisemko typowo reklamowe, z klimatem karawaningowym, na zaparcia. Nie odwraca uwagi od problemu :lol: w/w. zaparć.

Wspieram jako Prawdziwy I Polak KAtolik
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzegorz G. 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Bürstner Levanto A647
Dołączył: 16 Sty 2010
Piwa: 3/1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-29, 23:27   

Włodku, wydaje mi się, że mam już faworyta, jeśli chodzi o antenę.
Staram się jednak trzymać rękę na pulsie, może pokaże się ciekawsza propozycja, tak jak w przedmiocie artykułu coś z np. panelem z ekranem dotykowym z polskojęzycznym menu.

A co do naszego jedynego pisma, prenumeruję, czytam, zaciskam zęby, i znowu czytam. Pamiętam jak na zlocie w Warce w maju 2009 rozmawiałem o bolącym problemie z red., pokiwał głową, przyznał rację, minęło 7 lat i nic w temacie nie zmieniło się na lepsze, już tak pewnie musi być.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzegorz G. 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Bürstner Levanto A647
Dołączył: 16 Sty 2010
Piwa: 3/1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-29, 23:31   

Bronek napisał/a:

To dobre pismo dla niekarawaningowców lub marzycieli, lub bardzo pczątkujących.

Od kilku lat prenumeruję i nie pamiętam niemal żadnego!! artykułu, który by mnie zafascynował.

Za to kilka kardynalnych błędów, do dziś mnie zawstydza.

Czyli, to pisemko typowo reklamowe, z klimatem karawaningowym, na zaparcia. Nie odwraca uwagi od problemu :lol: w/w. zaparć.

Wspieram jako Prawdziwy I Polak KAtolik


Bronek jakbyś mi to z ust wyjął, krótko i na temat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2016-12-30, 09:27   

Bronek napisał/a:
Generalnie..... prenumeruję, bo wspieram.
Ale gdyby go nie było, to bym nie bardzo rozpaczał.
To dobre pismo dla nie karawaningowców lub marzycieli, lub bardzo początkujących.
Wspieram jako Prawdziwy I Polak KAtolik

Zgadzam się z Broniem: nie prenumeruję więc nie czytam i w związku z tym nie rozpaczam. Wiedzy fachowej mniej niż na lekarstwo. A do zdjęć mam nasze forum.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2196
Skąd: Otwock
Wysłany: 2016-12-30, 11:02   

lepciak napisał/a:
nie prenumeruję więc nie czytam i w związku z tym nie rozpaczam.


To rozumiem.

lepciak napisał/a:
Wiedzy fachowej mniej niż na lekarstwo.


Ale tego już nie za bardzo, bo skoro nie czytasz to na jakiej podstawie oceniasz?

Tylko tak z ciekawości pytam bo na starość staram się jeszcze ostatnimi podrygami zrozumieć niektóre ludzkie motywacje. :szeroki_usmiech
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2016-12-30, 11:50   

Cytat:

Tylko tak z ciekawości pytam bo na starość staram się jeszcze ostatnimi podrygami zrozumieć niektóre ludzkie motywacje.


To zrozum np. Kissingera, jego motywacje.
SP Bartoszewskiego,
Ich motywacje, by mieć motywacje... :mrgreen:


Gdy większość ma, takie aby w sobotę się napić i zabawić. :mrgreen: :mrgreen:

Podziwiam, tych co na pozór powinni pamiętać by oddychać a oni, myślą i pracują.

Ad rem :

Ciekawe czy przypomną, że kończy mi się prenumerata. Gdyż ja nie pamiętam kiedy
Jeśli nie, to znaczy co podejrzewam, że generalnie pisemko jak to obecnie bywa ma w d... czytelnika. Sponsorzy to adresaci artykułów .
Kiedyś były nowe modele z rozkładem i opisem, teraz opinia Dilera.. jakieś marki z lakonicznym opisem

Niemniej jest a to sukces w dobie sieci, iż wydają papierowo.

Zastanowię się, czy dalej kupować. 30%-40% około przeczytałem z ostatnich numerów
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/396
Skąd: krakow
Wysłany: 2016-12-30, 12:35   

Bronek napisał/a:
To dobre pismo dla niekarawaningowców lub marzycieli, lub bardzo pczątkujących.
popieram ,ale nie wiedziałam jak napisać by nie urazić innych kolegów.Wlasnie robiłam porządki i dałam na makulaturę w/w gazete i jeszcze eksperta/wg mnie miał więcej turystyki/.Wyrwałam również to co dotyczy Europy z czasop.Podróże,Voyager i inne.Oj zrobiło mi się dużo miejsca :!: :!: Z czasem doszłam do wniosku ze w carawaningu,wiecej reklam,nowosci,nie na każda kieszeń.Chodze często do sklepu taniej książki i kupuje przewodniki od 5-20 zł i to mi się przydaje.Jade ,patrze a mam prawie przewodnik z każdego kraju Europy.Plus dalej składam wycinki geograficzne z kolorowych gazet :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2016-12-30, 12:39   

Bronek napisał/a:

Kiedyś były nowe modele z rozkładem i opisem, teraz opinia Dilera.. jakieś marki z lakonicznym opisem

I to mnie niezwykle dziwi. Mamy w Polsce kilku dilerów nowych kaperów. Każdy z nich ma pewnie jakąś sztukę (czy kilka?) na składzie. Wiadomo, że są to sprzęty w cenach +200 tys, często jest to bardzo gruby "+".
Rynek takich aut jest bardzo płytki i podejrzewam, że każdy myślący o takim zakupie kupuje także jedyną gazetkę branżową. Gdyby w każdym numerze był ciekawy opis powiedzmy dwóch aut z różnych półek cenowych czy różnych rodzajów to i ten potencjalny kupiec by to chętnie przeczytał jak i cała reszta- czyli tylko ciekawscy - mieliby o wiele fajniej spędzony czas w toalecie 8-)
Ale w PC widać dokładnie brak zainteresowania czytelnikami, wszystko działa tylko na zasadzie: koszty mamy X, zebraliśmy z reklam X+satysfakcjonujący nas zysk = puszczamy do drukarni, i tak nie ma znaczenia czy ktoś to kupi czy tylko przejrzy w empiku i z niesmakiem odłoży...
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2016-12-30, 17:05   

Tadeusz napisał/a:
lepciak napisał/a:
nie prenumeruję więc nie czytam i w związku z tym nie rozpaczam.


To rozumiem.

lepciak napisał/a:
Wiedzy fachowej mniej niż na lekarstwo.


Ale tego już nie za bardzo, bo skoro nie czytasz to na jakiej podstawie oceniasz?

Tylko tak z ciekawości pytam bo na starość staram się jeszcze ostatnimi podrygami zrozumieć niektóre ludzkie motywacje. :szeroki_usmiech

Przecież kiedyś czytałem a kiedy stwierdziłem, że tam nic ciekawego dla mnie nie ma - przestałem. To proste. Wierzę, że zaspokoiłem Twoją ciekawość. W przeciwieństwie do Twojej ja z moją starością jestem jeszcze otwarty na wiedzę i pracę. Rok temu zaproponowano mi zajęcie w firmie odnawiającej pojazdy z czasów drugiej wojny światowej i do ostatnich podrygów jeszcze mi daleko. Praca genialna - kiedyś ją opiszę i zaprezentuję.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Grzegorz G. 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Bürstner Levanto A647
Dołączył: 16 Sty 2010
Piwa: 3/1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-30, 19:54   

Bronek napisał/a:


Ciekawe czy przypomną, że kończy mi się prenumerata. Gdyż ja nie pamiętam kiedy

Zastanowię się, czy dalej kupować. 30%-40% około przeczytałem z ostatnich numerów


Z pewnością przypomną wraz z ostatnim zaprenumerowanym numerem, o ile będą mieli zamiar wydawać magazyn w dalszym ciągu.
Jeżeli w chwili kończenia prenumeraty nie będą znane zamiary w temacie dalszych losów magazynu, to wówczas nie przypomną, raz już to przerabiałem.

Jak moja ostatnia prenumerata kończyła się dostałem taką informację, ale długo się zastanawiałem nad kontynuacją. Będąc jednak na targach w Nadarzynie, miałem chwilę słabości i szarpnąłem się na kolejną prenumeratę 8 kolejnych numerów. Nie wiem jednak czy będą to kolejne numery co 3 miesiące czy na kolejne 5 lat, różnie to bywało w przeszłości.

Dziwne, że red. magazynu nie mają o czym pisać, generalnie przynajmniej moim zdaniem karawaning to temat rzeka, ale może aby to wiedzieć trzeba tym żyć, mieć przyczepę, kampera, albo przynajmniej podróżować czymkolwiek, a tematy pojawiają się same każdego dnia w drodze.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2016-12-30, 21:21   

Grzegorz G. napisał/a:


Dziwne, że red. magazynu nie mają o czym pisać, generalnie przynajmniej moim zdaniem karawaning to temat rzeka, ale może aby to wiedzieć trzeba tym żyć, mieć przyczepę, kampera, albo przynajmniej podróżować czymkolwiek, a tematy pojawiają się same każdego dnia w drodze.


SĘK W TYM, że mało kto chce się dzielić swoimi przeżyciami , relacjami itp... tez o tym rozmawiałem z Sebastianem . Też bym chciał być zaskakiwanym i tylko pozytywnie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***