Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Do Albanii ok 15.07.2015
Autor Wiadomość
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
  Wysłany: 2015-06-29, 16:54   Do Albanii ok 15.07.2015

Jak w temacie. Wybieramy się do Albanii na jakieś 2,5 tygodnia. Wyjazd ok 15.07. Ekipa to: kamperek i cztery osoby: małżeństwo i parka dzieci 12 i 14. Jeśli ktoś chętny do spędzenia wspólnie czasu przynajmniej w części podróży zapraszam do kontaktu na PW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sebabach 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Volkswagen LT 35 KARMANN i Vw T5 California
Dołączył: 30 Cze 2012
Skąd: Żagań
Wysłany: 2015-06-30, 15:21   Do Albanii ok 15.07.2015

krzysmoc Chętnie bym do kogoś dołączył pojechał bo to zawsze raźniej weselej ale ja mogę dopiero 1.08.15 wyjechać bo niestety pracuje do końca lipca. A fajnie jechać z ekipą w tamtym roku byłem 2 tygodnie w Czarnogórze 21 osób z całej polski super było. W tym roku tylko w tym terminie początek Sierpnia na 2 lub 2.5 tygodnia mogę jechać i szukam kogoś kto jedzie do Analni też w tym terminie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2015-06-30, 15:55   

Sebabach - wielka szkoda że nie możesz wyjechać wcześniej. Choć jesteśmy odrobinę elastyczni tzn 1-2 dni to niestety nie możemy przestawić się na sierpień bo potem mamy dalsze plany.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sebabach 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Volkswagen LT 35 KARMANN i Vw T5 California
Dołączył: 30 Cze 2012
Skąd: Żagań
Wysłany: 2015-06-30, 16:14   

krzysmoc Spoko każdy ma jakieś plany no szkoda ze jest trochę różnicy w czasie naszych wyjazdów ja ci życzę super udanego podróżowania urlopu napisz w jakie miejsca niej więcej planujecie pojechać może my tez tamtędy będziemy jechać przejeżdżać . Pozdrawiam milutko cieplutko :)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ryszard O. 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit Ferber Reisemobile Stromboli
Dołączył: 30 Cze 2015
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-06-30, 18:14   

Witam, ja również zamierzam odwiedzić Albanię. Ruszamy w najbliższą niedzielę przez Czechy Słowację, Węgry, Chorwację, Czarnogórę, Albanię. Docelowo chcemy dotrzeć na Lefkadę. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2015-07-14, 19:23   

Już prawie spakowani. Start rankiem. Do zobaczenia gdzieś na trasie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2015-07-15, 22:08   

Wyjechaliśmy z Chęcin o 7 rano. Droga przez Kraków, Chyżne, Bańską Bystrzycę potem bokami aż do Tompy (mocne postanowienie że nie będę płacił Węgrom złodziejskiej stawki za autostrady). Gdy pdjechaliśmy do granicy w Tomie i okazało się że nie ma kolejki to wjechaliśmy do Serbii i pojechaliśmy na kamping koło Suboticy ( nad jeziorem). Znaleźliśmy fajne miejsce koło restauracji miejscówka pod baldachimem drzew ale sam kamping stoi zaniedbany bez obsługi. Dziś 12,5 godziny jazdy 720km. Jutro krótki przejazd do Vranje.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2015-07-20, 06:23   

Drugiego dnią spokojny przejazd do Vranje. Jechaliśmy jak zwykle przez Belgrad i poszło bardzo płynnie (chyba tylko raz zwolnień do 60-ki). Niestety trochę dalej na autostradzie był korek i zdecydowaliśmy się go objechaniu lokalnymi drogami. Do kampingu we Vranje dojechaliśmy ok 16:30. Kamping fajny, w szczerym polu oaza zielono ściany z dwoma basenami. Oprócz funkcji kampingu (5 miejsc) stanowi miejsce wypoczynku dla okolicznych mieszkańców którzy przybywają tłumnie. Jedyny zgrzyt to ceny (może nie bardzo wysokie ale z poczuciem niesprawiedliwości). Najgorzej w knajpie gdzie jest jedną karta dla turystów i ceny w euro np. piwo za 4eur, naleśniki po 2,5 za sztukę gdzie na barze wisi kartka że porcja 2szt kosztuje 150RSD (1eur=120RSD). Węszę jakiś przekręt.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CAPOMAN 
weteran


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Maj 2014
Piwa: 37/34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-07-22, 17:16   

krzysmoc

Będę śledził Twoją relację post po poście :ok , ponieważ w przyszłym roku mamy zaplanowaną właśnie Albanię- na trzy tygodnie i już teraz planujemy co i jak + zbieramy ekipę.

Także pisz o wszystkim- ceny, problemy + wklejaj zdjęcia - na pewno mnie i kolejnym się przyda :ok
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2015-07-23, 19:56   

Jeśli chodzi o aktualne dane to OK . Ze zdjęciami jednak będzie gorzej bo internet raczej kiepski i walczę ze smartfona. Tak więc po trzech dniach spędzonych w Ksamilu (Ksamilu karavan kamping 14 eur/noc) ruszyliśmy drogą na pólnoc. Po 2 godzinach i przejechaniu ok. 50km dotarliśmy do Porto Palermo (telepaliśmy si tAK powoli bo mając na uwadze planowany postój na dziko miałem 350l wody). Stanęliśmy przy samej plaży obok Włoch i Albańczyk. Na tym miejscu spędziliśmy dwa dni. Dziś zebraliśmy się i przejechaliśmy chyba z 15km
. Zatrzymaliśmy się na kampingu Livadh (ostatni kamping na plaży) w Himare (10euro/noc). W międzyczasie na sąsiedni kamping przyjechały trzy załogi ( m.in
Kalliope ale na razie nie mieliśmy okazji się poznać). Jeszcze trochę cen: 1eur= 137 leków. Danie mięsne ok700, ryby 700-1000, kebab 150-200, piwo 150-300, wino 600-1000/l (estauracje i bary), byrki 60-100. Więcej danych i zdjęcia w relacji po powrocie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ufolz 
trochę już popisał

Nazwa załogi: z kosmosu
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2011
Piwa: 4/10
Skąd: mało ważne
Wysłany: 2015-11-03, 19:05   

W tym terminie co piszesz to przyjechaliśmy My w 3 załogi ale z przyczepami, Sharan + Buerstner, Navara + hobby i Transporter + hobby - widzieliśmy kampery ale na nastepny dzień sie zwinęli z rana o 6:00 (przeciskali sie między Navarą) hihihi my byliśmy na Kranea dokładnie w tym terminie. :D 2 albo 3 nocki nie pamiętam.. ale polecam ten kemping i plaza puściutka i czyściutka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
futro2606 
stary wyga


Twój sprzęt: RAPIDO 9090DF
Nazwa załogi: KRZYSIEK & BEATKA
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Piwa: 11/8
Skąd: BRZEG DOLNY
Wysłany: 2016-01-20, 17:40   

Krzysmoc to my byliśmy razem z Kaliope i Włodkiem na tym kempingu. Szkoda ,że nie podszedłeś :ok Nic straconego w tym roku w podobnym terminie wybieramy się także do południowej Albanii i Grecji.
_________________
...Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień…
KRZYSIEK&BEATKA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2016-02-14, 21:34   

Krzysiek, jaka szkoda, chyba zapomniałeś że siedzieliśmy u Was i piliśmy winko pokazywaliście nam kamperki, skrzynki z cebulą oraz zamrażarki z mrożona wódką i kostkarkę do lodu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
futro2606 
stary wyga


Twój sprzęt: RAPIDO 9090DF
Nazwa załogi: KRZYSIEK & BEATKA
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Piwa: 11/8
Skąd: BRZEG DOLNY
Wysłany: 2016-02-14, 21:50   

Sorkii...nick mnie zmylił! Pozdrawiamy cieplutko! My w tym roku znów ruszamy do Albani...tak nam się podobało!
_________________
...Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień…
KRZYSIEK&BEATKA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2016-02-15, 13:44   

A ja mam zgryza. Jeśli w międzyczasie kupię nowszego kamperka to może się nim gdzieś wybiorę (nie wykluczam zawadzenia o Albanię). Jeśli nie to starym kamperkiem gdzieś bliżej (w obecnym brakuje mi ładowności i prędkości).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***