Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2016 Francja
Autor Wiadomość
Gorczański dziad 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit - Granduca
Dołączył: 10 Sty 2015
Piwa: 4/6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-13, 02:51   EURO 2016 Francja

Po zwycięstwie nad Irlandią możemy rozpocząć przygotowania do wyjazdu na Mistrzostwa Europy we Francji
:polska :polska :kamp2 :polska :polska

Na razie znamy termin imprezy 10.06-10.07 2016 oraz miasta, w których rozegrane zostaną mecze: Lille, Lens, Paryż, Saint-Denis, Lyon, Saint-Etienne, Bordeaux, Tuluza, Marsylia, Nicea.

Przeciwników fazy grupowej oraz miasta w których będziemy grali poznamy 12 grudnia podczas losowania grup.
Bilety od 25 do 145 Euro na fazę grupową, można się już rejestrować na stronie uefy aby następnie móc je kupić.

Turniej finałowy Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca w Paryżu. W meczu otwarcia na Stade de France zagrają Francuzi i drużyna, która zostanie wylosowana do grupy A z numerem 2. Faza grupowa potrwa do 22 czerwca. Między 25 a 27 czerwca 1/8 finału.

Ćwierćfinały zaplanowano między 30 czerwca a 3 lipca. Półfinały na 6 i 7 lipca. Finał piłkarskich mistrzostw Europy, znów na Stade de France, zostanie rozegrany 10 lipca.

Czasu wydaje się być sporo jednak powoli temat wyjazdu należy podjąć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 222/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2015-10-15, 19:27   

mercie , za infos....i znowu trzeba tam pojechć ;)
fajowo by było z tej okazji inne załogi np. z Polski tam spotkać...
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mateo 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato
Dołączył: 07 Sty 2016
Skąd: Bojadła
  Wysłany: 2016-01-07, 09:58   

My wybieramy się w dniach 25.06. - 4.07. Mam nadzieję, że oprócz 1/8 polacy zagrają coś więcej. W międzyczasie zwiedzanie Francji z France Passion.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
HarryLey4x4 
weteran


Twój sprzęt: Elnagh Gigant Nissan Patrol rules
Dołączył: 11 Lip 2011
Piwa: 29/24
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-01-12, 11:46   

Czy ktoś ma jakiś pomysł na wyjazd kamperem i noclegi w okolicach stadionów?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Luksiak 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer Camp 524 CL
Dołączył: 16 Mar 2010
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-20, 09:19   

HarryLey4x4 napisał/a:
Czy ktoś ma jakiś pomysł na wyjazd kamperem i noclegi w okolicach stadionów?

Podbija temat bo też się wybieramy na tydzień - dwa mecze 1 i 2 
_________________
dawniej luksusowa_buda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
poptek 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Ixeo Time 726G
Nazwa załogi: POPTEK TEAM
Dołączył: 04 Lip 2014
Piwa: 5/28
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2016-02-02, 17:55   

Też się włączam do tematu bo dziś mnie wylosowali i z kumplami mamy bilety na trzy mecze. :wyszczerzony: :wyszczerzony: :wyszczerzony:

Może uda się zrobić biało-czerwoną karawanę na Francję? :spoko
_________________
Pozdrawiam
Tomek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 222/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2016-02-02, 18:23   

Namiary na Lens, SP za free , 700m od stadionu "Stade Bollaert-Delelis Lens" :mrgreen:
N 50.43194, E 2.82089
http://www.campercontact....rt-delelis.aspx

Lens jest fajne miasto...SP też, przy SP jest MacDonald :spoko
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
poptek 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Ixeo Time 726G
Nazwa załogi: POPTEK TEAM
Dołączył: 04 Lip 2014
Piwa: 5/28
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2016-02-02, 18:53   

izola, i znów zasłużone :pifko leci. Mam nadzieję, że uda się kiedyś wypić jakieś w realu. W Lens będziemy ale dwa mecze - mecz otwarcia 10.6 i mecz z Niemcami oglądamy w Paryżu i musze coś tam też znaleźć. :spoko
_________________
Pozdrawiam
Tomek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 222/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2016-02-02, 19:56   

Poptek dzięki za browarka :spoko
co do Paryża ...
w tej dzielnicy Paryża bywa często miejsce :
75012 Paris
Avenue Daumesnil, Avenue Daumesnil
Latitude: 48.840418
Longitude: 2.434644
,,,,,,,,,
i tu:
78000 Versailles
Rue du Senegal
Typ: Parkplatz
Latitude: 48.788524
Longitude: 2.11573
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
i tu
F-93 Le Bourget
Straße: P a zone industrielle
V/E: nein
Typ: Stellplatz
Latitude: 48.933310
Longitude: 2.429950
.................
albo Campingi ale będzie pełno i rezerwacja raczej konieczna ...
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jery 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Knaus SUN TRAVELLER
Nazwa załogi: JERY
Dołączył: 08 Maj 2011
Piwa: 8/1
Skąd: Łódź - Warszawa
Wysłany: 2016-02-02, 20:10   

poptek napisał/a:
Też się włączam do tematu bo dziś mnie wylosowali i z kumplami mamy bilety na trzy mecze. :wyszczerzony: :wyszczerzony: :wyszczerzony:

Może uda się zrobić biało-czerwoną karawanę na Francję? :spoko


Trochę przedwczesna radość, losowania jeszcze nie było niestety a UEFA jak zwykle blokuje środki na wszystkich kontach użytkowników którzy złożyli swoje aplikacje o bilety. Także musimy czekać jeszcze przez miesiąc. w 2012 roku było tak samo obciążyli moje konto potem nie wylosowałem biletów i oddali pieniądze na kartę. :roll:

Swoją drogą niezły biznes trzymać od Wszystkich którzy aplikują przez miesiąc pieniądze na kontach :chytry

Popatrz poniżej.


Dear Football Fan,



Thank you for applying for tickets to UEFA EURO 2016™! The 24 fan ticket portals have now closed, having attracted 3.5 million ticket requests from 189 different territories, which shows just how excited you all are for this tournament.



The ticket allocation process will be taking place over the next few weeks. Please be assured that you do not need to take any further action at the moment.



You will be informed of the results of your application before the end of February at the latest.



A few days before payment is taken for the tickets, we will send another email as a reminder for you to have sufficient funds on your credit card. We kindly request that you keep an eye on your inbox for this email. Please note that you will receive this email regardless of whether your application is successful or not.



Best regards,

UEFA EURO 2016™ Ticketing Team
_________________
"Każdy dzień jest podróżą przez historię" Jim Morrison.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Luksiak 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer Camp 524 CL
Dołączył: 16 Mar 2010
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-02, 20:23   

Jery napisał/a:
poptek napisał/a:
Też się włączam do tematu bo dziś mnie wylosowali i z kumplami mamy bilety na trzy mecze. :wyszczerzony: :wyszczerzony: :wyszczerzony:

Może uda się zrobić biało-czerwoną karawanę na Francję? :spoko


Trochę przedwczesna radość, losowania jeszcze nie było niestety a UEFA jak zwykle blokuje środki na wszystkich kontach użytkowników którzy złożyli swoje aplikacje o bilety. Także musimy czekać jeszcze przez miesiąc. w 2012 roku było tak samo obciążyli moje konto potem nie wylosowałem biletów i oddali pieniądze na kartę. :roll:

Swoją drogą niezły biznes trzymać od Wszystkich którzy aplikują przez miesiąc pieniądze na kontach :chytry


a
Popatrz poniżej.


Dear Football Fan,



Thank you for applying for tickets to UEFA EURO 2016™! The 24 fan ticket portals have now closed, having attracted 3.5 million ticket requests from 189 different territories, which shows just how excited you all are for this tournament.



The ticket allocation process will be taking place over the next few weeks. Please be assured that you do not need to take any further action at the moment.



You will be informed of the results of your application before the end of February at the latest.



A few days before payment is taken for the tickets, we will send another email as a reminder for you to have sufficient funds on your credit card. We kindly request that you keep an eye on your inbox for this email. Please note that you will receive this email regardless of whether your application is successful or not.



Best regards,

UEFA EURO 2016™ Ticketing Team


a z kiedy to email ???? bo Marcin dzwonił że chcieli mu pobrać dzisiaj , miał środki ale nie miał czegoś odblokowanego i dupa .... jak zadzwonił do banku to był już kolejna osobą z takim problemem .... tylko że nie z kredytowej tylko ze zwykłej ?? ja jutro dzwonię do banku i sprawdzę co jak :)
_________________
dawniej luksusowa_buda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jery 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Knaus SUN TRAVELLER
Nazwa załogi: JERY
Dołączył: 08 Maj 2011
Piwa: 8/1
Skąd: Łódź - Warszawa
Wysłany: 2016-02-02, 20:34   

UEFA zabezpiecza się przed możliwością wygrania biletów przez osobę, która za nie nie zapłaci, dlatego wszyscy Ci, którzy dziś nie mieli wystarczających środków na koncie, które oni weryfikowali zostaną automatycznie wykluczeni z losowania taki regulamin Panie :( z drugiej strony liczba osób które aplikowały zmniejszyła się o 50% bo nie zawsze masz 5 000 pln wolne na koncie aby UEFA mogła trzymać w tzw. więzieniu )
_________________
"Każdy dzień jest podróżą przez historię" Jim Morrison.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Luksiak 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer Camp 524 CL
Dołączył: 16 Mar 2010
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-02, 21:36   

Jery napisał/a:
UEFA zabezpiecza się przed możliwością wygrania biletów przez osobę, która za nie nie zapłaci, dlatego wszyscy Ci, którzy dziś nie mieli wystarczających środków na koncie, które oni weryfikowali zostaną automatycznie wykluczeni z losowania taki regulamin Panie :( z drugiej strony liczba osób które aplikowały zmniejszyła się o 50% bo nie zawsze masz 5 000 pln wolne na koncie aby UEFA mogła trzymać w tzw. więzieniu )


to mam rozumieć że jeśli dziś nie pobrali mi kwoty to co - sprawdzili że mam i jest ok czy nie mogli z jakiegoś powodu dobrać się do nich i już d..a :(
_________________
dawniej luksusowa_buda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
poptek 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Ixeo Time 726G
Nazwa załogi: POPTEK TEAM
Dołączył: 04 Lip 2014
Piwa: 5/28
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2016-02-03, 17:57   

Dziś dostałem potwierdzenie od UEFY i mam te bilety. :diabelski_usmiech
Wczoraj już wiedziałem na 90% że mam je bo aplikowaliśmy w trzech i mnie wczoraj pobrali kaskę za dwa mecze, znajomemu za jeden, a trzeciemu nie pobrali nic z karty. Dziś się to potwierdziło, ja dostałem bilety na dwa mecze, znajomy na jeden, a ostatni nie wylosował ani jednego. Składaliśmy w trzech aby uniknąć sytuacji, że nie będziemy mieć ani jednego biletu, a tak mamy wszyscy pokrycie w biletach na dwa mecze naszych. :-P
Oprócz tego mamy jeszcze bilety na mecz otwarcia 10.6 ale to już z innego źródła.
Od dziś to już rzecz pewna, że jedziemy w czerwcu do Francji. :diabelski_usmiech
_________________
Pozdrawiam
Tomek.
Ostatnio zmieniony przez poptek 2016-02-04, 07:30, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
poptek 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Ixeo Time 726G
Nazwa załogi: POPTEK TEAM
Dołączył: 04 Lip 2014
Piwa: 5/28
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2016-02-03, 18:06   

izola, dzięki ale trochę się pomyliłem i nie będziemy w Lens tylko w Nice. :oops:
Jak jeszcze wiesz gdzie tam zaparkować to stawiam jeszcze :pifko , a :bukiet: wysyłam kurierem. :diabelski_usmiech
_________________
Pozdrawiam
Tomek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***