Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Roller Team Granduca 298 (nówka 2016) - żałosne wykonanie
Autor Wiadomość
Piro 
trochę już popisał

Twój sprzęt: RollerTeam Granduca 798
Dołączył: 22 Mar 2013
Piwa: 12/2
Skąd: Krakow
  Wysłany: 2016-02-23, 22:03   Roller Team Granduca 298 (nówka 2016) - żałosne wykonanie

Tak ostrzegam :stop: , bo przepieprzyłem 300 000 zł na nowiutki włoski kamper Trigano - (Caravans International/Roller Team): Granduca 298 2016.

Odebrałem 4 dni temu. Podziwiajcie i uczcie się, jak Włosi rozumieją słowo jakość. A qrfa miałem Dethleffsa A6671 i idiota sprzedałem go bo myślałem, że nowy sobie kupię.



Napisałem do nich i 3 dni cisza. Widać dla nich to standard.

Popularyzujcie to proszę. Oni chyba w Roller Team myślą, że jak naiwnemu Polaczkowi wcisnęli shit, to luz, bo kasę dostali. Paskudnie się czuję - oszukany.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2016-02-23, 23:45   

: :( Mój kolega w ub roku zakupił półintegre 7,40m, nie chciałem mu psuć nastroju .
Zresztą sam pewnie zdawał sobie sprawę.

Jego wybor jego kasa. Jego potrzeby i oczekiwania.
Ale odnioslem podobne wrażenie , że się nie przyłożyli.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jaro136 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Dethleffs Advantage T5841 DUCATO 3.0 jtd
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lip 2013
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Łask-Kolumna
Wysłany: 2016-02-24, 00:04   

Ja na pewno bym nie porównywał tych dwóch producentów to jest inny świat i inna cena i jakość dla włochów to norma trzeba było dołożyć trochę i kupić Dethleffsa ale wybrałeś budżetową zabudowę to są efekty tylko reklamować do skutku niech usuną wady ale one dopiero wyjdą w praniu szkoda tak zainwestowanych pieniędzy ale polak mądry po szkodzie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WINNICZKI 
Kombatant

Twój sprzęt: przyczepka n-126d
Nazwa załogi: Ania i Tomasz
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Piwa: 76/84
Skąd: Krakow
Wysłany: 2016-02-24, 00:26   

Ach tam od razu nie przyłożyli sie. U nas w camperteam jest taki dział co dzisiaj usprawniłem w moim kamperku. Jest to oczywiste ,że każdy coś tam zmienia,dodaje,przerabia,poprawia fabrykę. Bez znaczenia czy kamper ma trzy lata czy trzydzieści. Widać Włosi
doszli do przekonania,że jak ktoś wydaje takie pieniążki na nowego.To grzechem było by odebranie mu przyjemności poprawienia fabryki, Np: na za długiej śrubie od mocowania markizy nie przykręcić haka na szczególnie ciężkie rzeczy itp.Każdy personalizuje kampera pod własne oczekiwania.Widać w tym przypadku fabryka nie dostała szczegółowych wytycznych i braki robili wg własnego uznania. Taki wylot powietrza........, kto to zostawi ze zwykłego plastiku.Wiadomo ,że będą zmieniane na cenniejsze ręcznie robione z innego materiału/Po co sie siłować ze starymi przy wyciąganiu.Itd.Fajny kamperek,troche pracy i będzie wiernie służył właścicielowi. :spoko
_________________
Sympatyk. Nie musisz mieć w życiu wszystkiego. Wystarczy , że masz osobę , która jest dla Ciebie wszystkim.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
stander 
zaawansowany

Twój sprzęt: LMC LIBERTY EXPLORER I 720 G
Nazwa załogi: STANDER
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 24 piw(a)
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2016-02-24, 01:59   

Widac że nowy :!: A swoją drogą nie rozumiem do końca o co chodzi.Jak kupuję samochód to przed zapłata oglądam i odbieram lub nie .To partactwo widać z daleka.NIezależnie współczuje :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
toscaner 
Kombatant
vanlife na pełny etat www.toscaner.com


Twój sprzęt: ToscaVan - Black Panther
Nazwa załogi: Toscaner & VanElla
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lis 2013
Piwa: 238/267
Skąd: Honolulu, Prypeć
Wysłany: 2016-02-24, 04:56   

Zawsze mówiłem, że makarony to oszuści, lenie i partacze. Trochę lat tam pożyłem i nigdy więcej. Makaron to może pizze zrobić. Do tego się nadają.
_________________
Toscaner
Blog: Toscaner.com
Youtube: Toscaner Vanlife
Budowa domka ze złomka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mrsulki 
weteran
w średnim wieku


Twój sprzęt: Knaus BoxStar Street 600
Nazwa załogi: SULAKI
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Gru 2007
Piwa: 44/22
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-02-24, 06:22   

Jak tak przyglądam się nowym kamperom to dochodzę do wniosku że im nowszy tym gorsze dziadostwo w wykonaniu. Te meble i zabudowa wygląda tak jakby ktoś formatki w Castoramie zamówił i ze szwagrem przez weekend na podwórku poskręcał. W starszych konstrukcjach mebelki są gięte zaokrąglane wkręty niewidoczne a w nowych jak siekierą ciosane. Wolę mojego zabytka - przynajmniej stan adekwatny do ceny a i wady mniej bolą. :-/
_________________
Radek
Ignavis semper feriae sunt...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MILUŚ 
Kombatant
CT"Silesia"NIEPOPRAWNY KAMPERZYSTA


Twój sprzęt: Fiat Ducato Burstner T607 2,8JTD
Nazwa załogi: Milusie
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 02 Gru 2007
Piwa: 179/131
Skąd: Gliwice w przelocie
Wysłany: 2016-02-24, 07:37   

Faktycznie krew się gotuje jak się to widzi . Żal pieniędzy zainwestowanych w nowy samochód . Ale nasuwa się pytanie ; jak go odbierałes ,że takie niedoróbki miały miejsce ?
_________________
Norwegofil z wielbłąda tylnogarbnego

Remember to explore . I don't know the way ,but I'll be there soon !!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2016-02-24, 07:56   

toscaner napisał/a:

Makaron to może pizze zrobić. Do tego się nadają.


też tak myślałem do czasu gdy w Wenecji usiadłem przy stole :) Gówno podali i gówno zjadłem :)napiwku nie było :szeroki_usmiech


Co do kampera , tego konkretnego przypadku . Piro ...kto Ciebie upoważnił do myślenia , że jak zapłacisz 300 000 zł to dostaniesz idealne auto ??? Z choinki sie urwałeś lekko .
Po pierwsze sprawdzić przed odbiorem bo to jednak linie mało prestiżowe a po drugie ...
... chciałem napisać co o kasie i lekkim wydawaniu ale nie napiszę :diabelski_usmiech nie moja to wydawaj sobie na co chcesz i w swoim stylu , jak widzisz coś jest nie tak .

Mówią , że PORSCHE jeżdżą ci których nie stać na FERRARI :haha: :haha: :haha:


Miałem kiedyś okazję pooglądać nowego Hymera ... niedoróbek znalazłem kilka przez 5 minut , montuje poduszki w nowych kampach , widzę je od spodu , w lukach gdzie wsadzam kompresor , w kanałach gdzie przeprowadzam rurki ... zawsze coś się głupawego rzuca w oczy , często partactwo ale często oszczędności i coś w rodzaju założenia technicznego , że TO ma wytrzymać gwarancję + parę dni . Więcej nie wolno bo nowy nie znajdzie właściciela .

Mnie się podobają tacy ludzie jak PIRO ... oni wybulą górę kasy , nadmuchają się oburzeniem, potem zmarnują kupę czasu na serwisy by poprawić fabrykę i za niedługo odsprzedadzą za 1/2 ceny już sprawne i doposażone auto . Jesteście jak wisienka na torcie dla kamperowców chcących mieć fajne i pewne auto :) Dziękuję Wam za to , jesteście solą ziemi :spoko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-02-24, 09:05   

Jak nową markizę kupiłem Fiamma to zaślepki też się nie chciały zaslepić. Antena włoska też odbiera jak wiatru nie ma . Przy najmniejszym podmuchu przerywa itp.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MILUŚ 
Kombatant
CT"Silesia"NIEPOPRAWNY KAMPERZYSTA


Twój sprzęt: Fiat Ducato Burstner T607 2,8JTD
Nazwa załogi: Milusie
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 02 Gru 2007
Piwa: 179/131
Skąd: Gliwice w przelocie
Wysłany: 2016-02-24, 09:31   

BIORCA napisał/a:
toscaner napisał/a:

Makaron to może pizze zrobić. Do tego się nadają.


też tak myślałem do czasu gdy w Wenecji usiadłem przy stole :) Gówno podali i gówno zjadłem :)napiwku nie było :szeroki_usmiech ..........


Faktycznie podczas ostatniego pobytu w Wenecji też chcieliśmy zjeśc pizzę :-/ Nie tylko podali ją.....z mikroweli to jeszcze skasowali po 1,5 EUR / osobę za obsługę . Po Twojej Adam wizycie musieli się wycwanić...... :-P
_________________
Norwegofil z wielbłąda tylnogarbnego

Remember to explore . I don't know the way ,but I'll be there soon !!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Simbus 
zaawansowany


Twój sprzęt: Eura Mobil Activia 690 VB
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2013
Piwa: 9/14
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2016-02-24, 09:45   

Moim zdaniem kolega Piro przesadza i nie potrzebnie się spina..
Większość tych 'usterek' na spokojnie usunie przy piwku jednego popołudnia.
Więcej trwało kręcenie tego filmiku i bicie piany.
Ewentualnie jest to pierwszy nowy samochód kolegi i ma jeszcze w głowie zakodowaną jakość i wykonanie z dawnych lat...
Mam kampera z tej samej fabryki i też było parę smaczków do poprawy, ale to nie znaczy że w tych z niemcowni nie ma..Kolega zresztą z tego forum kupił nowego świetnie doposażonego kamperka marki na literkę B słynącej z jakości i trwałości :) Też po odbiorze poprawiał co nie co..
Ja kilka lat temu po zakupie nowego z salonu BMW 5 zatarłem silnik po 80 tyś/km.
Czyli tym samym niemieckie auta są byle jak wykonane ?
Zdarza się najlepszym, a kamper dodatkowo w większości to Hand made więc też trzeba mieć to na uwadze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rodzinka Cztery Plus 
zaawansowany

Twój sprzęt: Ducato 2.8 jtd GANTE GIGANT 500
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Kwi 2015
Piwa: 26/5
Skąd: Nowa Wieś
Wysłany: 2016-02-24, 10:51   

Trza było zrobić FAT i SAT i miałbyś wszystko jak trzeba...
_________________
Marcin & Aśka & Olek & Olga & Zuza &Tośka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
toscaner 
Kombatant
vanlife na pełny etat www.toscaner.com


Twój sprzęt: ToscaVan - Black Panther
Nazwa załogi: Toscaner & VanElla
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lis 2013
Piwa: 238/267
Skąd: Honolulu, Prypeć
Wysłany: 2016-02-24, 11:07   

BIORCA napisał/a:
toscaner napisał/a:

Makaron to może pizze zrobić. Do tego się nadają.


też tak myślałem do czasu gdy w Wenecji usiadłem przy stole :) Gówno podali i gówno zjadłem :)napiwku nie było :szeroki_usmiech


Adam to Ty nie wiesz, że ze ścieżki trzeba zejść? :spoko
Najlepszą i najgorszą jadłem we Włoszech. Najgorszą w Rzymie, tam gdzie turystów od groma, najlepszą w Neapolu w uliczce takiej, że turysta tam nie zagląda.
Na co dzień odpie... dziadostwo. Mają to w genach.
_________________
Toscaner
Blog: Toscaner.com
Youtube: Toscaner Vanlife
Budowa domka ze złomka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piro 
trochę już popisał

Twój sprzęt: RollerTeam Granduca 798
Dołączył: 22 Mar 2013
Piwa: 12/2
Skąd: Krakow
Wysłany: 2016-02-24, 13:37   

MILUŚ napisał/a:
Faktycznie krew się gotuje jak się to widzi . Żal pieniędzy zainwestowanych w nowy samochód . Ale nasuwa się pytanie ; jak go odbierałes ,że takie niedoróbki miały miejsce ?


Odbierałem jak idiota. Spieszyłem się żeby przed nocą do Polski dojechać (odbierałem we Włoszech). Nie zwróciłem uwagę na te rzeczy, taki mi się piękny i LED-dziasty wydawał. Myślałem tylko o tym jaki szpan będzie jak dojadę i Żonie pokażę furę. Podekscytowany byłem i tyle.

Skądinąd część rzeczy była na swoich miejscach, a pewnie rozleciała się po drodze (1000 km). Ogrzewania nie odpalałem bo nie miałem butli.

Niech to szlag ogólnie. Może jakbym w Polsce kupił ale oni wtedy zmieniali strony i nie było infa że ktoś tym oficjalnie w Polsce handluje (a już znalazłem że jest dealer).

:evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***