Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chochołowskie termy
Autor Wiadomość
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2016-06-09, 22:47   Chochołowskie termy

Dziś byłem w Chochołowie na termach . Termy zostały otwarte na początku czerwca, nie wszystko jest jeszcze skończone ,ale robią wrażenie. Uniejów przy Chochołowie to mały pikuś. Bardzo dużo basenów wewnętrznych , jeden duży zewnętrzny , drugi w budowie do wakacji pewnie nie skończą. Strefa saun po przejściu przez szklany most ,na wysokości drugiego poziomu, też całkiem fajny pomysł, idąc po nim widzimy jak kilka metrów pod nami kąpią się ludki w basenie. I to wszystko za 25 zł za trzy godziny. Cena promocyjna do odwołania . No i najważniejsze można stać na nadzorowanym parkingu na nockę . Dziś byłem bez aparatu .ale jak mi się uda wrzucę kilka fotek :spoko :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2016-06-13, 17:39   

Odwiedziłem termy ponownie w sobotę . Obawy moje się potwierdziły . Na 3500 szafek trochę brakuje miejsc parkingowych. Może gdy doprowadzą plac w koło do stanu parkingowego ,to trochę się poprawi. W sobotę oddali w pełni strefę saun na czwartym poziomie. Plażę solną i baseny z widokiem na Tatry . prace naprawdę postępują :spoko :spoko :spoko

DSCN5345.JPG
Jeszcze brak logo
Plik ściągnięto 308 raz(y) 129,79 KB

DSCN5346.JPG
Plik ściągnięto 280 raz(y) 115,54 KB

DSCN5347.JPG
Dalej nie chodziłem bo to nadal plac budowy
Plik ściągnięto 261 raz(y) 151,74 KB

DSCN5348.JPG
informacja , Kawiarnia i ogromna sala konferencyjna
Plik ściągnięto 280 raz(y) 108,92 KB

DSCN5351.JPG
Kasy biletowe i w oddali szatnia i 3500 szafek ,tłoku nie ma jak na parkingu ,natomiast można się zgubić
Plik ściągnięto 281 raz(y) 120,33 KB

DSCN5352.JPG
To już baseny, i tu tłoku nie ma .
Plik ściągnięto 272 raz(y) 114,33 KB

DSCN5353.JPG
W oddali jest jeszcze ogromny basen zewnętrzny z boiskiem do siatkówki i kosza
Plik ściągnięto 260 raz(y) 131,85 KB

DSCN5355.JPG
brodziki
Plik ściągnięto 274 raz(y) 136,06 KB

DSCN5358.JPG
Plik ściągnięto 272 raz(y) 137,26 KB

DSCN5361.JPG
Szklany most prowadzący do saun , nie każdy się odważy przejść po nim . Potem strefa nagości to pikuś .
Plik ściągnięto 251 raz(y) 80,53 KB

Ostatnio zmieniony przez jarko_66 2016-06-13, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MAWI 
Kombatant


Twój sprzęt: HYMER E 700 INTEGRA
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 19 Sty 2010
Piwa: 99/17
Skąd: Kutno
Wysłany: 2016-06-13, 17:49   

A co to ?Nie za wcześnie na takie długie wakacje? :haha: :spoko :spoko :spoko :spoko
_________________
Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy.
MARZENKA i WIESIEK
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2016-06-13, 18:13   

MAWI napisał/a:
A co to ?Nie za wcześnie na takie długie wakacje? :haha: :spoko :spoko :spoko :spoko
I tylko Ciebie brak w tych termach :haha: :haha: :haha: Wiesiek przecież wiesz że jak wszyscy mają wakacje to ja pracuję :spoko Poziom niżej od strey basenowej jest strefa zdrowotna z nieckami z wodą siarkowo żelazową oraz basen solankowy. Na zewnątrz duży basen zewnętrzny w budowie,oraz zjeżdżalnie .

DSCN5363.JPG
Jedna z komór solnych. Fotek z saun nie będziehttp://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif
Plik ściągnięto 275 raz(y) 154,81 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2016-08-10, 12:51   

... kurcze , byliśmy tak blisko i nie zajechaliśmy :-/ ... żałuję, że zaniedbałem forum :gwm
...wielka szkoda :roll: bo do tych term mam prawie 600 km więc szybko okazja się nie powtórzy :?

Pikanterii dodaje fakt, że o tych termach dowiedziałem się na... termach w Uniejowie. Pozdrawiam miłych państwa z CT, których nicku nie poznałem bo nas deszcz pogonił do kamperów.
_________________


...może i alkowa bardziej przypomina kamper... za to integral bardziej przypomina dom ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2016-08-11, 22:51   

A jaki jest skład wody
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2016-08-11, 23:01   

vide:
http://www.chocholowskiet...lasciwosci-wody

:)
_________________
--------------------------------------------------
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
---
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-06-11, 14:30   

Minął rok i należy sprawdzić co słychać w Chochołowie . Jutro ruszamy do Żywca , następnie 2 dni na termach w Chochołowie , odwiedzimy miejscówkę w Dolinie Chochołowskiej , Słowacki Raj. Zobaczymy czy coś się zmieniło na lepsze
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-09-23, 13:54   

Te termy mają coś w sobie, Jak dobrze pójdzie to od 29 -09 spędzę tam ok dwóch tygodni. Połączę wspaniałe widoki na Tatry , z wodami termalnymi , oraz siarkowymi. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2017-09-23, 15:29   

ZEUS napisał/a:
vide:
http://www.chocholowskiet...lasciwosci-wody

:)


I to jest to
Jeden litr wody w beczkach termalnych zawiera 600 mg siarczanów oraz ponad 300 mg wapnia i sodu i magnezu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-09-24, 17:28   

Cytat:
andi at napisał/a:
I to jest to
I wszystko w temacie . Jeździmy po świecie , a na miejscu mamy atrakcje za niewielkie pieniądze , bezpiecznie , i miło. Ostatnio jak byłem , było mnóstwo Słowaków. Termy w Chochołowie są tańsze i oferują wiele więcej niż te po drugiej stronie granicy.No i te widoki bezpośrednio z basenu na Tatry . Klimat gór. :pifko super. Dla mnie najlepsze w Polsce. Do Uniejowa mam 40 km , do Chochołowa 400 :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Comsio 
Kombatant
weteran cepek

Twój sprzęt: Ducato II 2,5 tdi 670 Eura Mobil
Nazwa załogi: COMSIOWIE
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 18 Lut 2013
Piwa: 85/405
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-09-24, 18:19   

Rozglondam się za jakimś długim weekendem, co by z nich skorzystać. Tak Jareczku polecasz. :spoko
_________________
Całe życie mówię , że do flaszki trza dwojga.
Asia i Wiesław pozdrawiają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-09-24, 18:42   

Wiesiek polecam z czystym sumieniem. W długie weekendy jest troszkę drożej , ale i to idzie przeskoczyć . Bierzesz karnet np na 5 wejść i masz cały dzionek za 35 zeta na osobę. A atrakcji jest mnóstwo , Może jak wybudują te w Mszczonowie ?może będą lepsze , ale na razie nie widzę lepszych w Polsce. No i parking z noclegiem gratis. Można się dogadać i podłączyć się do prądu za niewielką opłatą .Widok na Tatry prosto z basenu, przy dobrej pogodzie cała panorama.Do Zakopanego Pewnie coś koło 15-20 km. Wiesz że pod nosem mam Uniejów , ale to żadne porównanie , ani jakościowe , ani cenowe. :spoko :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-10-01, 08:01   

Niestety termy piękne lecz obsługa taka sobie. Dodzwonić się nie idzie po prostu nie odbierają . Przyjechałem te 450 km z myślą ,, błoga nicość,, Kupiłem sobie karnet miesięczny ,pani w kasie chętnie mi go sprzedała. I tu zaczynają się problemy. Idąc do kasy nie zabralem okularów ,cieszę się że będę moczył się całe 10 dni. Następnego dnia przypadkiem dowiaduję się że od poniedziałku jest przerwa techniczna , trwająca pięć dni. Czar prysł . Idę do kasy spytać co z tym fantem zrobić , niestety pani już nie była taka miła , mówiąc że na ladzie jest ogłoszenie i mogłem sobie przeczytać :shock: :shock: :lol: . Jedynie co może zrobić to przedłużyć karnet o te 5 dni. Wszystko wina komputerów nie można wycofać bo skorzystałem już 2 godziny. I okazuje się że z miesięcznego karnetu skorzystam tylko 5 dni. Ale są i plusy tego zdarzenia ,że pod prysznicem w domu będę mógł się kąpać z ważnym karnetem z Chochołowa :haha: Co nie zmienia faktu że przy karnecie miesięcznym dniówka wychodzi 10 zł i można dwa razy na dzień wyjść do kampera na jedzonko.Jak ja bym skorzystał z 10 dni to i tak dniówka wychodzi 30 zł :mrgreen: I już nawet nie są najważniejsze te dniówki ,tylko co robić przez 5 dni , zaznaczam że nie mam ochoty się męczyć chodzeniem po górach, :gwm
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marekoliva 
weteran


Twój sprzęt: Mercedes Sprinter Rimor Sailer 700
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 19 Wrz 2009
Piwa: 40/19
Skąd: Gdańsk - Oliwa
Wysłany: 2017-10-01, 22:33   

jarko_66 napisał/a:
zaznaczam że nie mam ochoty się męczyć chodzeniem po górach


Lipa że tak wyszło, ale jakoś ten czas będziesz musiał wypełnić. Miłego moczenia chociaż przez te 5 dni.
_________________
Marek

"Ty możesz zwlekać ale czas nie będzie "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***