Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza wyprawa "techniczna"- Wladyslawowo
Autor Wiadomość
RUDI 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Rented
Dołączył: 02 Kwi 2016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Oświecim
Wysłany: 2016-07-03, 13:02   

Obiecuje ze to juz naprawdę końcówka i podsumowanie. Teraz juz w punktach coby za bardzo się nie rozpisać 😀

1. Jadąc wspomniana droga - jedna z nawazniejszych w PL przeciez - czyli najpierw dk8 od Wolborza do Piotrkowa a potem dk1 i s1 od Piotrkowa do Tych, zjezdzamy praktycznie na każdą stacje benzynowa. Nieważne czy sieciowka czy prywatna - zero WC bus! Nigdzie. Przed Tychami stacja ma na znaku informacyjnym WC bus, tyle ze w rzeczywistości nic takiego.
2. Robie co moge zeby nie dojechac do domu "na pelno" i znajduje na promowanej tu na forum bazie miejsc przyjaznych / www.polcamp.pl/ miejsce na drodze dk44 pomiędzy Tychami a Oswiecimem, punkcik opisany dość standardowo :
"Prywatne pole kempingowe. Dostępna woda do uzupełnienia zbiornika. Zrzut szarej wody. Zrzut nieczystości z toalety chemicznej. Możliwość podłączenia do prądu elektrycznego."
Mimo że nie kojarzę w tym miejscu żadnego kampingu /a mieszkam niedaleko/ to jadę z nadzieja pod adres. Miejsce okazuje się nie polem kampingowym ale ....salonem kamperowym i kampingowym . Pewnie dlatego ze utrzymuje sie w temacie to znalazło się w tej bazie!? Opis troche mylacy ale może faktycznie na terenie jest punkt zrzutu, który pozwalają wykorzystac!? Tyle , że jest niedziela i wszystko pozamykane na 4 spusty!
3. W rozpaczy juz i ostatniej chwili przypomina mi się ze niedaleko otwarto nowiutki kamping! Miejsce to, to tak naprawdę z rozmachem zrobiony duży kompleks /hotel, restauracja, basen zewn, lodowisko itp/ a ostatnio również kamping. Miejsce nazywa się "Molo" , miejscowość Osiek / www.czasnamolo.pl /. Po dojezdzie mówimy przemiłej Pani na recepcji szczera prawdę gotowi nawet zapłacić. Dostajemy kartę chipowa na wjazd /!/ i pełna zgodę na obsluzenie się. Bez żadnych opłat! Mostkiem przejeżdża się pod bramę, karta i brama staje otworem. Super miejsce, nowiutkie, świetna infrastruktura, każde stanowisko z prądem i kanalizacja. Specjalny budynek sanitarno-socjalny. Kotka załatwiam ale ... okazuje się ze wyprowadzajac kanalizację na każdej parceli, nie pomyśleli juz o miejscu najazdowym! Ja pod rurę nie podjadę bo gabaryty nie pasują a sprzętu na taką okoliczność nie mam. Szarej wody wiec nie załatwiam ale kolejne doświadczenie jest - podręczny zestaw kanalizacyjnych na glowny wyjazd juz jest. 😉
Polecam to miejsce każdemu. Fajny i sympatyczny kamping, wokół naprawdę jest co robić - szczególnie z dziećmi. To świetny pit stop dla przejezdzajacych w okolicach Oświęcimia. Naprawdę warto dodać do swoich poi!
Wodę wkoncu załatwiam na myjni, na którą i tak planowałem podjechać! 😀 Myje i leje! :-P Dodam tylko ze wszystko za zgodą właściciela.

Wyprawa super. Załoga zachwycona. Mnóstwo cennych doświadczeń zebranych. O to właśnie przecież chodziło.
Nie możemy już doczekać się wyprawy głównej! A to przecież już .... jutro! 😀 Za chwile jadę odebrać znowu kamperka no i pakujemy .... Start jutro, na spokojnie po śniadanku. Pierwszy cel - alpy gdzieś w Austrii.
Do zobaczenia na trasie! Lewa w górę! :spoko Pozdrawiam!
Koniec! 😆
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Piotruś 
zaawansowany

Twój sprzęt: ducato L4H2
Nazwa załogi: PiotrAsie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Gru 2012
Piwa: 22/41
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: 2016-07-03, 13:54   

Piwo za relacje i dobry początek.
W ubiegłym roku byliśmy w Wodniku miejsce ok.a tydzień temu w Osieku i to jest rewelacja!!!.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tom-cio 
weteran


Twój sprzęt: samoróbka kamper na blaszaczku
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Sty 2014
Piwa: 68/144
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-07-04, 20:31   

Rudi,ja tak tylko do wc bus.Na mop knurow na A1 masz najblizszy,jak bedziesz jechal z kierunku Czech,to masz wc bus jakies 30 km od granicy,tam sie zawsze zrzucam po wyjezdzie.
_________________
moja budowa http://www.camperteam.pl/...hlight=bud%BFet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***