Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania
Autor Wiadomość
Niewierny 
trochę już popisał

Twój sprzęt: FORD TRANSIT HOBBY
Nazwa załogi: Agnieszka i Jarek
Dołączył: 28 Lip 2013
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Rąbień
Wysłany: 2016-07-09, 07:26   Albania

Witam
Ruszamy do Albanii 5 sierpnia z Łodzi. Wyjazd zaplanowany jest na trzy tygodnie. Dłuższy postój planujemy na kempingu w Himare. Droga powrotna zaplanowana jest przez Grecję i Macedonię. Jeśli komuś odpowiada kierunek i termin podróży to możemy jechać wspólnie lub spotkać się gdzieś po drodze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jolaos31
początkujący forumowicz

Dołączył: 15 Lip 2016
Wysłany: 2016-07-15, 09:41   Albania

My ruszamy do Albanii z Warszawy 3.08.2016 pierwszy raz więc jak ktoś chętny to czekamy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Niewierny 
trochę już popisał

Twój sprzęt: FORD TRANSIT HOBBY
Nazwa załogi: Agnieszka i Jarek
Dołączył: 28 Lip 2013
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Rąbień
Wysłany: 2016-07-15, 22:40   

Niestety terminu wyjazdu nie możemy zmienić. W Albanii już byliśmy w zeszłym roku lecz jest tam na tyle ciekawie, że wracamy powtórnie. Po drodze do Albanii planujemy krótką przerwę w Czarnogórze - chcemy spróbować raftingu. Później krótki postój w Kruji na zakupy na bazarze. Nie wiem co planujecie w zobaczyć w Albanii lecz jeśli chcecie się z nami gdzieś po drodze spotkać to dajcie znać na forum lub email.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sebabach 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Volkswagen LT 35 KARMANN i Vw T5 California
Dołączył: 30 Cze 2012
Skąd: Żagań
Wysłany: 2016-07-16, 15:37   Albania

Witam :)
My mieliśmy plany wyjechać do Albanii 30/31.07. Ale plany się zmieniły i prawdopodobnie wyjedziemy albo 2 wieczorem lub 3 rano jak na razie jedzie nas dwie załogi 2 osoby z Żagania i 4 osoby z Warszawy. Może ktoś jeszcze dołączy lub my dołączymy do innych w tym terminie zawsze to więcej osób to miło wesoło raźniej bezpieczniej, zapraszam do kontaktu rozmowy. Pozdrawiam milutko cieplutko :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
erikson 
stary wyga
Przyjaciel Billa W

Twój sprzęt: MB T1 ARNOLD,85r. N126E
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Piwa: 11/1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-07-16, 15:55   

a moze ktos jedzie pod koniec lipca?(od 23)
_________________
Poloniści nie poprawiajcie mnie,ja i tak się nie nauczę,dysleksja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aran-70 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Citroen Moncayo
Nazwa załogi: ARAN-70
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2016
Piwa: 8/9
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2016-07-19, 11:34   

Wybieramy się w podobnym terminie (wyjeżdżamy z Warszawy 31.07) do Grecji przez Albanie. Podajcie jakieś namiary telefoniczne, może się spotkamy po drodze i kilka dni spędzimy razem.
Mój numer 602272199. Arek i Ania
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Marek Sowa 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: HYMER ML-t 580
Nazwa załogi: Krysia i Marek
Dołączył: 11 Paź 2010
Piwa: 1/1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2016-07-19, 21:34   

Widzę, że zbiera się niezła paczka na kierunek w który i my uderzamy.
Jarek nie znam Twojego numeru telefonu.
Jedziemy w dwa lub trzy auta do Grecji na Lefkade ale i Albanii nie odpuszczamy.
Ruszamy chyba 30/31 lipca.

Mój tel. 601211208
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aran-70 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Citroen Moncayo
Nazwa załogi: ARAN-70
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2016
Piwa: 8/9
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2016-07-23, 11:22   

Do Marka Sowy:
A którędy będziecie jechać, my też ruszamy 31.07 ale my musimy jechać przez Chorwacje.
Arek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bożena 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 31 Lip 2016
Wysłany: 2016-07-31, 07:52   

Witam wszystkich
wraz z mężem wybieramy się do Albanii w drugiej połowie sierpnia. Jedziemy małym kamperkiem zaprawionym w boju, 8-) przerobionym z Nissana Primasar 1.9 DCI kilka lat temu.
Nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Wyjeżdżamy 12.08.16 z polski do znajomych w Bułgarii, a później Albania. Jeżeli można proszę o namiary na kempingi w tym kraju i wskazówki gdzie najlepiej się kierować . Ja znalazłam tylko 6.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Suliki 
stary wyga


Twój sprzęt: Globe Traveller Explorer
Nazwa załogi: Suliktravel
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Otrzymał 12 piw(a)
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2016-07-31, 08:00   

Cześć

Byliśmy w Czerwcu, super, camperowanie głównie gdzie się nam podobało - nie ma problemów bezpiecznie, ludzie bardzo przyjaźnie nastawieni do kamperowiczów i turystów. Kempingi są ale tylko w popularnych miejscach i trochę mało urokliwe. Popatrz na www.suliktravel.blogspot.com znajdzisz trochę informacji o naszej podróży. Jak co pytaj o miejsca gdzie się chcesz zatrzymać.

Pozdrawiamy
_________________
P&E
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bożena 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 31 Lip 2016
Wysłany: 2016-07-31, 08:57   

Na obecną chwilę mamy zamiar odwiedzić Butrint i Ksamil (bo tam są dwa kempingi). Fakt mam przewodnik po Albanii, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze to co piszą jest takie łał.. Ponadto jedziemy tylko w dwie osoby, więc dla bezpieczeństwa nocleg najlepiej na kempingu (tak przynajnmniej mi się wydaje)
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 123/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2016-07-31, 09:07   

Bożena przeglądanij wątki o Albanii to bezpieczny kraj ale inny :lol: czasami brakuje dekla w studzience :-P
Dobra nie będę Cię straszył :lol:
My jeździmy we dwoje ale w Albanii nie korzystaliśmy jeszcze z kempingu a byliśmy już parę razy :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2016-07-31, 09:47   

Bożena napisał/a:
Witam wszystkich
wraz z mężem wybieramy się do Albanii w drugiej połowie sierpnia. Jedziemy małym kamperkiem zaprawionym w boju, 8-) przerobionym z Nissana Primasar 1.9 DCI kilka lat temu.
Nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Wyjeżdżamy 12.08.16 z polski do znajomych w Bułgarii, a później Albania. Jeżeli można proszę o namiary na kempingi w tym kraju i wskazówki gdzie najlepiej się kierować . Ja znalazłam tylko 6.
Pozdrawiam


Jesteś nowa to proszę masz http://www.camperteam.pl/forum/viewforum.php?f=224
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Suliki 
stary wyga


Twój sprzęt: Globe Traveller Explorer
Nazwa załogi: Suliktravel
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Otrzymał 12 piw(a)
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2016-07-31, 10:33   

W Butrincie to nie pamiętam kempingu, to jest generalnie tylko półwysep z ruinami Greckimi. w Ksamilu są dwa kempingi ( no powiedzmy ogrodzone miejsca postojowe... ) zaraz przy wjeździe do miasteczka po prawej stronie. My staliśmy w centrum przy pięknej zatoczce na parkingu i rowerami wycieczka do ruin ( warto ).
_________________
P&E
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Niewierny 
trochę już popisał

Twój sprzęt: FORD TRANSIT HOBBY
Nazwa załogi: Agnieszka i Jarek
Dołączył: 28 Lip 2013
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Rąbień
Wysłany: 2016-08-08, 20:37   

Witam
Jak na razie jedziemy prawie zgodnie z planem, jedynie wyjazd się lekko opóźnił. Aktualnie jesteśmy w Czarnogórze na kempingu Grab (N 43 21 02.58 S 18 55 23.33). Poziom kempingu przyzwoity, obsługa oraz ceny również. Spokojnie można go polecić osobom które lubią doznać nowych, mocnych wrażeń. Niestety dojazd do kempingu jest bardziej dla aut terenowych niż dla kampera. Dzisiaj mimo kiepskiej pogody zaliczyliśmy zaplanowany rafting. Jutro ruszamy do Albanii, w okolice Himare na kemping Krenea. Może uda się spotkać z innymi załogami będącymi w okolicy Himare. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***