Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Białoruś festywal 2017
Autor Wiadomość
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 142/106
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2017-05-16, 21:37   

slawwoj napisał/a:
Fajnie by było jakby wstawili foto co otrzymali


DSC_0073.JPG
Plik ściągnięto 28 raz(y) 1,93 MB

DSC_0078.JPG
Plik ściągnięto 34 raz(y) 1,99 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JaWa 
Kombatant
Pierwsza "Mała Karawana"


Twój sprzęt: Fiat Ducato Roller Team Granduca
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 365/232
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-05-17, 18:02   

To były trzy pamiątkowe dyplomy, dla trzech polskich klubów, które uczestniczyły w zlocie. Nie było ich przedstawicieli to odebraliśmy z Włodkiem. Adaś jak nie możesz przeżyć, że to nie Ty odbierałeś, to załóż klub, zgłoś uczestnictwo w następnym zlocie i uroczyście odbierzesz dyplom dla swojego klubu.
A tak w ogóle to może dość w tym wątku o szambie, szarej wodzie, starych dziadach, dyplomach i tym podobnych gó..ach. Niedobrze się robi. :zastrzelic
_________________
Wanda i Jacek Kutno
-------------------------------------------
www.youtube.com/@JacekKropidlowskikutno/videos
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JaWa 
Kombatant
Pierwsza "Mała Karawana"


Twój sprzęt: Fiat Ducato Roller Team Granduca
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 365/232
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-05-17, 18:05   

Dla tych co chcieliby poczytać o czymś ciekawszym, link do naszej ( 6-ciu załóg) relacji z Białorusi.

Kliknij na link
_________________
Wanda i Jacek Kutno
-------------------------------------------
www.youtube.com/@JacekKropidlowskikutno/videos
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-05-17, 18:10   

JaWa napisał/a:
To były trzy pamiątkowe dyplomy, dla trzech polskich klubów, które uczestniczyły w zlocie. Nie było ich przedstawicieli to odebraliśmy z Włodkiem. Adaś jak nie możesz przeżyć, że to nie Ty odbierałeś, to załóż klub, zgłoś uczestnictwo w następnym zlocie i uroczyście odbierzesz dyplom dla swojego klubu.
A tak w ogóle to może dość w tym wątku o szambie, szarej wodzie, starych dziadach, dyplomach i tym podobnych gó..ach. Niedobrze się robi. :zastrzelic


Jacku , źle odczytałeś moje intencje .... wcale sie nie naśmiewam z tego,że Ty i bobos odebraliście te dyplomy , wręcz przeciwnie , nadawaliście się do tego bardzo dobrze i super ,że ta chwila trafiła na Was , super wyszło i nie w głowie mi tam stać i brać do łapy co mi się nie należy bom przy Was uczeń ... pisze serio bez sarkazmów by nie było nieporozumień .

Co do pier...nia w temacie też się zgadzam , ale przyznacie koloryt jest i jest nawet tradycyjnie jak zawsze czyli nie ma co się spinać , niech nasi sąsiedzi poznają nas takimi jakimi jesteśmy , nie rozczarują się w przyszłości albo .... to też ich interesuje właśnie w takiej postaci , nie martwmy się na zapas :) Ja się nie martwię i pozdrawiam gospodarzy :kwiatki:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2017-05-17, 18:56   

JaWa napisał/a:
Dla tych co chcieliby poczytać o czymś ciekawszym, link do naszej ( 6-ciu załóg) relacji z Białorusi.

Kliknij na link


Nie przesadzaj z tym ciekawszym.

Najważniejsze że zlot wszystkim się podobał. Dzięki Michałowi z jego pracę. Białoruś to kraj gdzie warto wrócić. A ja i myślę że nie tylko ja, zobaczyłem jak wygląda profesjonalnie zorganizowany międzynarodowy zlot.
Jeśli nas zaprosza w przyszłym roku to przygotuję się do wspólnego stołu i będę dążył aby znalazł się przedstawiciel który w moim imieniu i innych podziękuję gospodarzom.
Aha, a zęby i uszy umyje w toytoyu żeby nie doprowadzić kogoś do szaleństwa.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2017-05-17, 19:14   

JaWa napisał/a:
Dla tych co chcieliby poczytać o czymś ciekawszym, link do naszej


No skromności pozazdrościć. :haha: :haha: :haha:

A poza tym to fajna Wasza relacja. Też czytałem choć jak pisałem wcześniej wszystkie relacje /zdjęcia/ bardzo podobne bo i szlakiem wszyscy szli prawie jednakowym. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wujek Michal 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Na razie cepka, Dethlefs
Dołączył: 24 Maj 2015
Piwa: 30/4
Skąd: Minsk, BY
Wysłany: 2017-05-17, 20:32   

Bogusław i Ewa napisał/a:
Wjazd na plac marnie oznakowany(kłopoty),biuro zlotu utajnione(nikt nie wie gdzie jest) ,plan zlotu prywatny u Jacka Jawy na kamperku(oficjalnego nie było)itp.Profeska?

No wreszcie profesjonalne podejście :wyszczerzony:

Ale jak na serio, nie było tu zainteresowanego investora- organizatora. Nasz klub jest za mały na takie coś. Władze to zorganizowali i to jest tak powiem resurs administracyjny. Natomiast, prezydent kraju to podpisał i wize dali- już świetnie. Ale te na miejscu władze z grubsza wszystko olały. Program został o wiele zmniejszony
_________________
Staram się pisać poprawnie, ale proszę mnie wybaczyć..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2017-05-17, 20:48   

[quote="Wujek Michal"]
Bogusław i Ewa napisał/a:
Wjazd na plac marnie oznakowany(kłopoty),biuro zlotu utajnione(nikt nie wie gdzie jest) ,plan zlotu prywatny u Jacka Jawy na kamperku(oficjalnego nie było)itp.Profeska?


Wjazd na plac został zmieniony jak wyście byli już w podróży. Nikt oprócz Ciebie nie zgłaszał
problemów z dojazdem. Wujek Michał zamieścił zdjęcia które umożliwiły lokalizację wjazdu.

,
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-05-17, 20:59   

[quote="slawwoj"]
Wujek Michal napisał/a:
Bogusław i Ewa napisał/a:
Wjazd na plac marnie oznakowany(kłopoty),biuro zlotu utajnione(nikt nie wie gdzie jest) ,plan zlotu prywatny u Jacka Jawy na kamperku(oficjalnego nie było)itp.Profeska?


Wjazd na plac został zmieniony jak wyście byli już w podróży. Nikt oprócz Ciebie nie zgłaszał
problemów z dojazdem. Wujek Michał zamieścił zdjęcia które umożliwiły lokalizację wjazdu.

,


Wychodzi na to ,że tylko dwa nasze kampery wjechały w piątek wieczorem bramą przy budynku centralnym ??? Jeśli tak to zaszczyt nas kopnął nie mały :) Wiedziałem o zmianie bramy ale z drogi wjazd był tak utajniony,że przeoczyłem i już nam się nie chciało go szukać , wbiłem' auto tam gdzie miało być pierwotnie i miła pani otworzyła wrota ... to było bardzo proste :)

powiem więcej , nie miałem żadnego GPS ani mapy , pamiętałem tylko o starym lotnisku ... gdzieś w mieście stanąłem obok auta w którym siedziało trzech w czarnych kurtkach skórzanych , zapytałem czystym językiem miejscowym o wskazanie choć kierunku a oni "jedź za nami , jak błysniemy awaryjnymi to my w prawo a ty prosto i po prawej masz lotnisko " jak powiedzieli tak było .... miał ktos jeszcze pilota na lotnisko ??? :haha: :haha: :haha: kto to był nie wiem ale domysły pewne mam ... pomocni ludzie tam mieszkają :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bogusław i Ewa 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato HYMER PREMIUM 678 TRAMP
Nazwa załogi: EB
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Kwi 2010
Piwa: 75/27
Skąd: Białystok
Wysłany: 2017-05-17, 21:10   

Wujku Michale,dobrze to zrozumiałem,sprawa jest jasna i czytelna. Post usunąłem,był on moją emocjonalną reakcją na wazelinę o organizacji zlotu.Sam zlot nie był najważniejszy.Liczy się otwarcie na ludzi,zaproszenia w postaci wiz(dzięki dla zapraszającego),a przede wszystkim możliwość poznania kraju i jego mieszkańców(miłych, otwartych i życzliwych),możliwość uczestniczenia w lekcji historii Polski(na żywo).Dziękuję Panu za aktywność na naszym forum(zarejestrowałem się na waszym).Była to duża pomoc w przygotowaniu się do tego wyjazdu w ,,nieznane,,.Koledzy,skończmy ten temat,zajmijmy się tworzeniem i oglądaniem relacji z pobytu na Białorusi.Proszę Admina o zamknięcie tematu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-05-17, 21:23   

Bogusław i Ewa napisał/a:
Post usunąłem



to tak bezkarnie można ? dziecinada Kolego

może lepiej w emocjach i po pijaku nie pisać , kazdy post ma swoje konsekwencje w postaci odpowiedzi na niego , nie ma postu i robi się burdel bo odpowiadający wychodzą na debilków piszących do siebie ...

a podobno dorośli jesteśmy ... dziecinada :-/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rav 
weteran

Twój sprzęt: Mobilvetta Kea
Nazwa załogi: Chmielki4
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Maj 2014
Piwa: 145/22
Skąd: z prawilnego kraju
Wysłany: 2017-05-17, 22:26   

Ja ze swej strony jeszcze raz chciałbym podziękować Michałowi. Zrobił kawał dobrej roboty.

Co do samej organizacji - zawsze można inaczej, lepiej, więcej itp. Ja i tak byłem pod wrażeniem zaangażowania i jestem bardzo zadowolony z faktu, że mogłem się tam znaleźć (i przy okazji w kilku innych miejscach przed i po zlocie).

Osobiście czułem lekkie zawstydzenie, że młodzi białoruscy wykonawcy i wystawcy starali się jak mogli, a osób zwiedzających kramiki i wystających pod sceną było jak na lekarstwo. Program był jak na mój gust zbyt obszerny jak na nasze konsumpcyjne możliwości - wszakże każdy uderzał na miasto zwiedzać.

Jeśli czegoś nie wiedziałem - wystarczyło wyjrzeć z auta, kilka minut i zawsze znalazł się Michał dysponujący wszelakimi niezbędnymi informacjami.

Woda była, miejsce na wyprowadzenie kota było, szara ... pod siebie. Git majonez.

Cóż jeszcze dodać?
_________________
Byle do przodu
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janek i Grażyna 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat
Nazwa załogi: Janek i Grażyna
Dołączyła: 06 Lis 2014
Wysłany: 2017-05-18, 08:17   

Wujku Michale !!!! Wielkie dzięki za to co zrobiłeś,możliwość bycia na międzynarodowym
zlocie na wschodzie - Białorusi.Wizy - bezpłatne, umożliwiły zwiedzenie Kraju od dawna w
innej wersji przedstawiany"opowiadany".Bardzo dużo miłych wrażeń/również na granicy/
przy okazji wyjazdu udaliśmy się na północ zwiedzić Tallinn,Rygę,Kłajpede,Kowno i na zakończenie dłuższy relaks w pięknym zakątku Polski przy tężniach w Gołdapi.
Pozdrawiamy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JaWa 
Kombatant
Pierwsza "Mała Karawana"


Twój sprzęt: Fiat Ducato Roller Team Granduca
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 365/232
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-05-18, 10:34   

slawwoj napisał/a:

JaWa napisał/a:
Dla tych co chcieliby poczytać o czymś ciekawszym, link do naszej ( 6-ciu załóg) relacji z Białorusi.

Kliknij na link


Nie przesadzaj z tym ciekawszym.

Masz rację, najciekawsze w tym wszystkim, to kto i gdzie spuścił szarą wodę, co zrobił z kotem, kto na kogo bluzgał, kto się upił, a kto nie. Co kto komu podjadał i podpijał. Kto bez powszechnego błogosławieństwa śmiał odebrać dyplomy itd, itd. gratuluję tak obszernych zainteresowań. Może machnij jakąś wciągającą historię o wpływie szarej wody na wzrost trawy lotniska zapasowego. W końcu napiszesz coś z sensem.
_________________
Wanda i Jacek Kutno
-------------------------------------------
www.youtube.com/@JacekKropidlowskikutno/videos
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2017-05-18, 10:54   

Nie na darmo Kogut nazwał Cię kadrą. Pasuje jak ulał. A może lepiej nie kadra a kadrowiec. Tylko że do tego trzeba założyć swoje prywatne forum bo głupio to wygląda jak na ogólnodostepnym forum ktoś wymaga aby pisano tak ja ktoś chce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***