Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tadeusz
2017-06-27, 22:07
Polski Caravaning - cytuje cudze teksty bez podania żródła
Autor Wiadomość
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-21, 21:05   Polski Caravaning - cytuje cudze teksty bez podania żródła

Natknąłem się na portal polskicaravaning.pl, tak sobie przeglądam, przeglądam i natykam się na tekst dziwnie mi znajomy, co więcej opisujący identyczne doświadczenia z moimi. Po chwili olśnienie - to przecież mój post przeniesiony metodą kopiuj-wklej z niekomercyjnego forum na którym go umieściłem na komercyjny portal. Czytam, czytam i nie widzę informacji, że tekst został skądś ściągnięty. Internet jest domeną publiczną i to co się tam wrzuci staje się niejako dostępne dla wszystkich, ale wypadałby poinformować, że dany tekst nie został napisany przez Goldman Press
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 123/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2017-06-21, 21:47   

Wklej to i owo :lol:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-21, 21:59   

Nie wkleję, bo forum karawaningowe, gdzie to umieściłem padło i mimo zapowiedzi reaktywacji mamy
404 Not Found
The request / was not found on this server.
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
yans1 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Na ten moment z wypożyczalni
Nazwa załogi: Krzyś, Ola i Bartek
Dołączył: 04 Cze 2016
Postawił 9 piw(a)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2017-06-22, 08:20   

Masz racje. To jest nie fair żeby zrobić kopiuj wklej nie napracować się i mieć na portalu jako swoje :stop: . Wypadało by napisać od kogo jest tekst.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2017-06-22, 09:19   

Noo - Goldman Press - robi sobie markę. GRATULACJE- a miało być tak pięknie - nowocześnie i naj, naj.
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-06-22, 10:32   

Krimar , sprawa zgłoszona do dyrekcji PC , tak nie moze byc ale by zidentyfikowac problem o którym napisałes musisz podac więcej szczegółów tak więc prosze napisz co gdzie i jak , szybciutko dojdziemy prawdy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bartek PolskiCaravaning 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Takiego, jakiego dostaję na testy ;)
Dołączył: 26 Maj 2017
Piwa: 3/5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-06-22, 10:57   

Sprawdzamy i działamy. W razie gdyby słowa się potwierdziły, to wyciągniemy konsekwencje :)

PS. Podesłałem wiadomość na PRIV - proszę sprawdzić skrzynkę.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-22, 16:46   

https://polskicaravaning.pl/miejscowki/miejscowka-273-tarda-jezioro,4161
od akapitu "Przestrzegam przed dojazdem trasą wyznaczoną przez google maps i nawigacje" to mój post, który kiedyś napisałem na forum karawaningowiec.eu.
Jak zauważyłem opisy miejscówek na tej mapie to w większości "kopiuj wklej" z postów użytkowników tamtego forum scalone w jeden zgrabny opis miejscówki wyglądający jak tekst redakcyjny.
Aby nie było wątpliwości nie mam nic przeciwko rozpowszechnianiu tego co napisałem, ale wypadałoby poinformować skąd to się wzięło.
Za pierwszym razem jak jechałem do tej miejscówki padał deszcz i utknąłem na drodze przed którą przestrzegam przez co musiałem czekać do rana aż piaszczysta droga wyschnie, aby móc się wycofać.
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-06-22, 16:52   

krimar napisał/a:
https://polskicaravaning.pl/miejscowki/miejscowka-273-tarda-jezioro,4161
od akapitu "Przestrzegam przed dojazdem trasą wyznaczoną przez google maps i nawigacje" to mój post, który kiedyś napisałem na forum karawaningowiec.eu.
Jak zauważyłem opisy miejscówek na tej mapie to w większości "kopiuj wklej" z postów użytkowników tamtego forum scalone w jeden zgrabny opis miejscówki wyglądający jak tekst redakcyjny.
Aby nie było wątpliwości nie mam nic przeciwko rozpowszechnianiu tego co napisałem, ale wypadałoby poinformować skąd to się wzięło.
Za pierwszym razem jak jechałem do tej miejscówki padał deszcz i utknąłem na drodze przed którą przestrzegam przez co musiałem czekać do rana aż piaszczysta droga wyschnie, aby móc się wycofać.



Krimar czy Ciebie pop...ło ? Chłopie . Najpierw nadajesz miejscówkę free, opisujesz dojazd doskonale wiedząc co się z tym stanie , nadajesz po to by umieścic na dzikiej mapce a potem się sadzisz,że Twoje zdania są kopiowane ? To ja mam redagować zgłoszenia , przecinki wstawiać i się jeszcze z tym cergolić by taki Krimar kiedys się nie przyp... ?

Teraz to mnie zjadowiłeś do siebie , jeszcze chwila i Twoje miejscówki wyleca z hukiem dla dobra spokojności wielu ludzi którym dzis podniosłeś cisnienie :gwm :gwm :gwm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-22, 17:11   

Chyba masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz, nie sadzę się, że moje teksty są kopiowane, lecz dziwnym mi się wydaje, że ktoś kto się na nie natknie na pc może sądzić, że to teksty redakcyjne, bo informacji, że to czyjś post brak.
(a tak na marginesie karawningowiec.eu jeszcze kiedyś wróci?)
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-06-22, 20:12   

krimar napisał/a:
Chyba masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz, nie sadzę się, że moje teksty są kopiowane, lecz dziwnym mi się wydaje, że ktoś kto się na nie natknie na pc może sądzić, że to teksty redakcyjne, bo informacji, że to czyjś post brak.
(a tak na marginesie karawningowiec.eu jeszcze kiedyś wróci?)



z Toba to chyba trzeba jak z rozbestwionym dzieciakiem, najpierw w dupę a potem tłumaczyć .

Ktos kto sie natknie na opisy miejscówek na PC przeczyta je i tyle poezji , nikogo nie obchodzi kto to napisał za to dociekliwi i inteligentni doczytają co to takiego mapka free, jak powstaje i co najważniejsze KTO JEST AUTOREM WPISÓW , AUTORAMI SA NORMALNI LUDZIE KTÓRZY NIE ŻĄDAJĄ BY ICH TYTUŁOWAĆ I HOŁUBIĆ ...jesteś w stanie to zrozumieć ? nie sądzę .

Krimar nie drażnij mnie , jeszcze jedno zdanie o Twoich pragnieniach i podpisach Twoich miejscówek jako TWOJE to w 5 min je wywalam i tyle sadzenia się na aktywnego usera . NIKT , PODKREŚLAM NIKT NIE BĘDZIE NA TEJ MAPCE NAGRADZANY I TRAKTOWANY SPECJALNIE , ludzie dzielą sie tam bezinteresownie swoja wiedzą , bezinteresownie tą wiedzę weryfikują by inni mogli korzystać , dołożyć się lub tylko brać . NIKT nie czerpie z tego zysków bo to nigdy nie będzie komercją i tyle w temacie .

Uprzedzam , jedno głupie zdanie po tym poście , masz jeszcze szansę być współautorem , sam zadecydujesz czy dalej chcesz czy juz nie pasujesz do reszty ofiarodawców wiedzy kamperowej .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 210/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2017-06-22, 20:36   

"ofiarodawca" :szeroki_usmiech
podoba mi sie to okreslenie...zawsze trzeba mieć w głowie, co piszę co wstawiam do netu jest juź nie nasze...i dobrze jest. źe NIE WSZYSCY są tak pazerni i dzielą sie w necie swoimi doświadczeniami . nawet bez oczekiwania na aplaus,,, ;)
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-22, 21:24   

BIORCA napisał/a:
za to dociekliwi i inteligentni doczytają co to takiego mapka free, jak powstaje

a nie dociekliwi myślą, że to tekst redakcyjny komercyjnego portalu
BIORCA napisał/a:
najpierw w dupę a potem tłumaczyć

używaj takiego języka dalej to znowu Cię wywalą z CT
BIORCA napisał/a:
jeszcze jedno zdanie o Twoich pragnieniach i podpisach Twoich miejscówek jako TWOJE to w 5 min je wywalam i tyle sadzenia się na aktywnego usera

znowu nie jesteś w stanie zrozumieć tego co czytasz - gdzie żeś wyczytał o MOICH miejscówkach, wywalaj sobie co chcesz - Twoje fochy mało mnie obchodzą
BIORCA napisał/a:
NIKT nie czerpie z tego zysków bo to nigdy nie będzie komercją i tyle w temacie .

mapy komercją pewnie nie są, ale czy to samo można powiedzieć o reklamach, które przy okazji ogląda się odwiedzając portal
BIORCA napisał/a:
Uprzedzam , jedno głupie zdanie po tym poście

nie strasz nie strasz........
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-06-22, 21:44   

krimar napisał/a:

używaj takiego języka dalej to znowu Cię wywalą z CT
.


Głąbie cos Ci wyjasnię bo mam dobry humor , jak wywala to wywalą , wlezę bokiem .

a teraz merytorycznie .

Miejscówka Tarda o której piszesz była na dzikiej mapce jak Ty jeszcze jadłeś papkę , była na pierwszej mapce i w pierwszym katalogu 7 lat temu nie na karawaningowcu.eu tylko na karawaning.pl . Miejscówka została nadana przez niejakiego DARKA i długo się zastanawialiśmy wspólnie czy ją udostępnić ogółowi bo to jest jedna z tych TOPowych od lat , bywaliśmy tam wczesniej i zwyczajnie mieliśmy stracha by nie spalić miejsca udostępniając je tez hołocie , której nie brakuje też i wśród kamperowców, przyczepkowców i namiociarzy . Dzis z perspektywy czasu nasze rozterki były niepotrzebne , byłem tam tydzień temu , jest jak było a nawet lepiej bo gospodarze terenu się starają , inwestuja , dbają ....

Teraz jak się maja jakieś Twoje zdania w opisie po iluś tam latach ? Nijak ale byś chciał by napisać ,że to jedno zdanie napisał jakiś tam głąb co chce być celebrytą ... a figa z makiem .
Twój opis jest nikomu tam niepotrzebny , jak masz jakieś miejscówki na mapce nadane przez siebie to pisz , podaj numery , znikną ale TARDY nie wywalę bo miejscówka to Twoja jak mój most na Wiśle :) Korzystaj jak chcesz , dobro wspólne , ale pajacu jeden nigdy nic już nie dołożysz .

Do Administracji , jadę na miesiąc do Albanii , poproszę krawat od 07 - 29 lipca 2017 za nazwanie Krimara głąbem i dupkiem do potęgi a jak go spotkam to mu jeszcze osobiście nagadam do tej jego glacy bez mózgu ... a tak sobie pozwalam byście mieli lepsze uzasadnienie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 212/477
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2017-06-22, 21:56   

No i słoma wyszła z :but :but
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***