Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
"Mazurskie Piekiełko" - dyskusja
Autor Wiadomość
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2017-08-19, 07:34   

krzysieks napisał/a:
A czemu sądzisz Koko ,że ten zlot organizowany jest w celach zarobkowych.
Krytykować potrafi każdy...zrobić coś profesjonalnego niewielu...
Z przyjemnością przyjadę na imprezę zorganizowaną pezez Ciebie.
Pokaż co potrafisz...


Ja już się napokazywałem !!!!
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysieks 
weteran

Twój sprzęt: Globe Traveller - Voyager
Nazwa załogi: MOKS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2012
Piwa: 144/49
Skąd: Ostrowiec Św
Wysłany: 2017-08-19, 14:53   

Merytoryczna odpowiedz :haha: :haha: .
Nie będę z nią polemizował...bo i po co.
Krytykować potrafi wielu....zrobić coś fajnego , już nie. :spoko :spoko .
_________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,czego nie zrobiłeś,niż tego co zrobiłeś.Więc odwiąż liny,opuść bezpieczną przystań.Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj,śnij,odkrywaj.
Mark Twain
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2017-08-19, 15:12   

slawwoj napisał/a:
A diabły gdzie ? :smokedevil :smokedevil :smokedevil

na zlocie :diabelski_usmiech
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2017-08-26, 10:41   

Nie bylo mnie kilka tygodni - a tu nadal - twórczo, swojsko i przaśnie. Coś podobnego widziałem ostatnio po nawałnicach, w lasach, pod Chojnicami. ;)
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2017-08-26, 17:24   

Jest ponad 30 wpłat
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2017-08-27, 18:49   

slawwoj napisał/a:
Jest ponad 30 wpłat


Jak będzie pogoda to wpadniemy.
A co do zlotów ogólnie to sprawa nie jest prosta. Np. zlot rodzinny w Bałtowie jest fajny... raz. A potem to nuda dla dzieci. Fajnie by było gdyby był taki zlot w różnych miejscach (wiem, cholernie trudne). Jak dziecko spróbuje Energylandii to Bałtów jest dla niego tak samo ekscytujący jak grzybobranie :mrgreen:
ps. Co do dorosłych to wiadomo, w sumie obojętnie gdzie :bajer Ale miło by było gdyby było to miejsce odpowiadające standartom unijnym.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
GrupaElcamp 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Globe-Traveller
Nazwa załogi: Grupa Elcamp
Dołączył: 14 Lip 2017
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-28, 11:30   

Witajcie ponownie,

dostałem wiele telefonów dot. tego czy zlot się odbędzie i jak to aktualnie wygląda.

1. Jak najbardziej, zlot się odbędzie!
Prace idą pełną parą (są przerywane, tak jak moje pojawianie się tutaj, targami w Dusseldforfie, ale wszystko idzie bardzo dobrze)

2. Mamy na tą chwilę około 30 załóg (przeważnie 4 osobowych)- ~ 110-120 osób

3. (pół żartem) Pogoda została zamówiona- dostaliśmy 100% gwarancję, że będzie pięknie :diabelski_usmiech

koko napisał/a:
(...) którzy chcieli się dorobić na zlotach Ci mieli chociaż wiedzę jak powinien wyglądać zlot,jak to wyszło PAMIETAMY(...)


Nie wiem za bardzo skąd te przypuszczenia drogi "Koko"...
Przed rzucaniem takich "oskarżeń" (w tym wypadku są to oskarżenia właśnie) prosiłbym o zapoznanie się z cenami urządzenia choćby regat, biesiady z mięsiwem bez MOM'u ;) i lotów balonem.

Po zapoznaniu się myślę, że honor zostałby nam zwrócony, ponieważ jako firma dokładamy do tego- chcieliśmy po prostu zorganizować fajny zlot w fajnym miejscu.
Nie jesteśmy tak doświadczeni jak np. Wy- CamperTeam, dlatego też nie zachowujemy się (i nie zachowywaliśmy!) jakbyśmy pozjadali w tym temacie wszystkie rozumy i poprosiliśmy Was i PZM o pomoc.

Poza tym zlot nie jest obowiązkowy, nikt nikogo nie zmusza do wzięcia w nim udziału, choć było by nam bardzo miło gdybyście się pojawili :)

Chciałbym też dodać, że bardzo dziękuję osobą, które wypowiadają się w tym temacie bez jadu, a wręcz wspierają tę inicjatywę- naprawdę robimy wszystko co w naszej mocy, aby zlot wyszedł jak najlepiej się da i chcielibyśmy go w przyszłych latach kontynuować, ale do tego potrzebujemy również WAS.
Jeśli nie wyjdzie to nawet nie tyle, że nie ZAROBIMY już więcej tylko nie DOŁOŻYMY do interesu już więcej (wbrew "pozorom"... "Koko").

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że do zobaczenia :)
Wybaczcie mi, że nie jestem tu non stop, ale naprawdę robię co w mojej mocy żeby zlot wyszedł, bo to może być super sprawa, a też nie chcę dać co po niektórym ;) powodów do mówienia sławetnego "a nie mówiłem".

Igor,
Grupa Elcamp
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2017-08-28, 15:08   

Wszystko fajnie z tym zlotem - jedna tylko mała prośba, moglibyście się nie wygłupiać z tą rosnącą co jakiś czas ceną. To wygląda słabo i mało poważnie.
Nie sądzę, że Elcamp na tym chce kokosy zarobić (choć pewnie będzie sklep Elcampu?) ale cena powinna być skalkulowana jedna i tyle.
Wiadomo, że chce się mieć gwarancję frekwencji ale to nie takie proste. Nie każdy może planować na 100% swe życie na 1,5 mies w przód. Zwłaszcza, że w tym pierwszym tygodniu września będzie "trochę" spraw do załatwienia dla posiadaczy potomstwa szkolnego.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2017-08-28, 16:07   

Bajaga napisał/a:
cena powinna być skalkulowana jedna i tyle.

Wyjaśnij nam merytorycznie dlaczego?

Bajaga napisał/a:
To wygląda słabo i mało poważnie.

Argument, że tak uważasz raczej nie przekona wielu z nas.
Bilet na samolot, statek i wiele innych wcześniej kupiony też jest tańszy i chyba słabo to nie wygląda?

Konkretnie, co jest w tym złego, że organizator chciałby wcześniej wiedzieć ile będzie osób, żeby mógł lepiej nas przyjąć.
Znamy to aż nadto dobrze (piszę w imieniu tych co jakieś zloty zorganizowali), że na ostatnią chwilę zapisywanie/wypisywanie się nie pomaga w organizowaniu imprezy. Szczególnie taki co się zapisał a nie jedzie, i nie pamięta, że fajnie byłoby poinformować organizatora o tym, że nie jedzie. Zniechęca to tych co jeszcze chcą coś robić a nie tylko narzekać, do angażowania się w niepewne przedsięwzięcia.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2017-08-28, 16:12   

janusz napisał/a:

Konkretnie, co jest w tym złego, że organizator chciałby wcześniej wiedzieć ile będzie osób, żeby mógł lepiej nas przyjąć.

Konkretnie to nie w tym absolutnie nic złego. Pokazuje to jedynie, że organizatorowi zależy bardziej na własnym komforcie niż na komforcie zlotowiczów/klientów. Tylko tyle i aż tyle. Póki co zarówno obecność na zlotach nie jest obowiązkowa jak i ich organizowanie.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2017-08-28, 16:22   

Bajaga napisał/a:
Pokazuje to jedynie, że organizatorowi zależy bardziej na własnym komforcie niż na komforcie zlotowiczów/klientów.

Rozwiń bo nie nadążam za Twoim tokiem myślenia. :haha:
Uważasz, że myślenie o tym żeby każdy uczestnik miał zagwarantowane to za co płaci jest komfortem dla organizatora?
Albo ja jestem jakiś inny albo Ty bo za cholerę nie potrafię pojąć Twoich argumentów. :haha:
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2017-08-28, 16:35   

janusz napisał/a:
Bajaga napisał/a:
Pokazuje to jedynie, że organizatorowi zależy bardziej na własnym komforcie niż na komforcie zlotowiczów/klientów.

Rozwiń bo nie nadążam za Twoim tokiem myślenia. :haha:
Uważasz, że myślenie o tym żeby każdy uczestnik miał zagwarantowane to za co płaci jest komfortem dla organizatora?
Albo ja jestem jakiś inny albo Ty bo za cholerę nie potrafię pojąć Twoich argumentów. :haha:


Uważam, że jest skalkulowana cena usługi pt. "Zlot kamperów w.." na kwotę X i tyle.
Gdy kupuję w sklepie bułkę za 50 groszy to ona kosztuje 50 groszy niezależnie od tego czy jest ich w sklepie jeszcze tysiąc czy też jest to ostatnia bułka w powiecie. Nie wiem co w tym dziwnego i także nie nadążam za Twoim tokiem myślenia.
Istnieje coś takiego jak marża oraz ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej. W tych dwóch pojęciach zawarte jest (szacowane przeze mnie) moje (organizatora) ryzyko, że nie sprzeda swego towaru (bułki/zlotu) co do jednego.
Rozumiem w Pełni pragnienie posiadania komfortu finansowego przez usługodawcę. Ale w gospodarce rynkowej od zawsze jest dążenie do zapewnienia komfortu Klientowi tak aby przekazał, najlepiej nie jeden raz, swe pieniądze usługodawcy.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
moskit
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-C LINE
Nazwa załogi: moskit
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2014
Piwa: 117/43
Skąd: Ożarów Maz.
Wysłany: 2017-08-28, 17:13   

Bajaga napisał/a:
janusz napisał/a:

Konkretnie, co jest w tym złego, że organizator chciałby wcześniej wiedzieć ile będzie osób, żeby mógł lepiej nas przyjąć.

Konkretnie to nie w tym absolutnie nic złego. Pokazuje to jedynie, że organizatorowi zależy bardziej na własnym komforcie niż na komforcie zlotowiczów/klientów. Tylko tyle i aż tyle. Póki co zarówno obecność na zlotach nie jest obowiązkowa jak i ich organizowanie.


Oczywiście obecność na zlotach nie jest obowiązkowa ale i obecność na tym forum też nie jest obowiązkowa jeżeli nie pasuje Tobie to ŻEGNAM
_________________
Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość
Vincent Van Gogh
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2017-08-28, 17:24   

moskit napisał/a:

Oczywiście obecność na zlotach nie jest obowiązkowa ale i obecność na tym forum też nie jest obowiązkowa jeżeli nie pasuje Tobie to ŻEGNAM


No to ŻEGNAJ. Postaram się powstrzymać się przed szlochaniem po tej stracie.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Comsio 
Kombatant
weteran cepek

Twój sprzęt: Ducato II 2,5 tdi 670 Eura Mobil
Nazwa załogi: COMSIOWIE
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 18 Lut 2013
Piwa: 85/405
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-08-28, 19:53   

Jak bym was nie znał :szeroki_usmiech to bym się nie odzywał :diabelski_usmiech
ŻEGNAJ ZEGNAJ, :szeroki_usmiech WRZUCAM temat spotkania, w Zakątku Ziołowym.
ZÓŁKA pomagają, i już was zapraszam do tego wspaniałego miejsca,za całe 10 złociszy. :wyszczerzony: :spoko
_________________
Całe życie mówię , że do flaszki trza dwojga.
Asia i Wiesław pozdrawiają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***