Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka cena za kemping?
Autor Wiadomość
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-08-18, 20:45   

Wszystko powinno być darmo , kempingi darmo , paliwo darmo , no i kampery powinni dawać darmo.
Wówczas to byłoby życie i kamperowanie , a propos życia - jedzenie też powinni dawać darmo. ;)
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2017-08-18, 20:53   

No i kobiety...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarek73 
weteran

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Maj 2014
Piwa: 72/95
Skąd: torun
Wysłany: 2017-08-18, 20:55   

Kolega Bogus Bednarski ma w swoim podpisie ,, Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć""

i to może być klucz do zagadki dlaczego się wydaje że tak drogo.
_________________
DOBA MA 1440 MINUT I ŻADNA NIE WYKORZYSTANA NIE PRZECHODZI NA NASTĘPNY DZIEŃ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-08-18, 21:20   

Skoro ludzie kupują takie cuś jak ten zestaw https://www.google.pl/sea...biw=962&bih=601

To i płacą za inne gowna.

Potem jak po konserwie turystycznej się odbija i . Trzeba było nie wkładać do koszyka. A do kibla zabrać tablet.

U Gessler, się jada i czyta Shakespeara. :dewil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarek73 
weteran

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Maj 2014
Piwa: 72/95
Skąd: torun
Wysłany: 2017-08-18, 21:55   

Bronek napisał/a:
Skoro ludzie kupują takie cuś jak ten zestaw https://www.google.pl/sea...biw=962&bih=601

To i płacą za inne gowna.

Potem jak po konserwie turystycznej się odbija i . Trzeba było nie wkładać do koszyka. A do kibla zabrać tablet.

U Gessler, się jada i czyta Shakespeara. :dewil


Kolego Bronek ale to tylko 2,99 , 3,99 generalnie do 5 złotych , a tu koledzy piszą że za kawałek łąki chcą 50 , 70 ,99 zł za jedna noc.
_________________
DOBA MA 1440 MINUT I ŻADNA NIE WYKORZYSTANA NIE PRZECHODZI NA NASTĘPNY DZIEŃ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 210/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2017-08-18, 22:43   

Nie stoję na kampingach , i nie narzekam na ceny...chociaż przyznam wam rację, co niejedna klicza zababrana ma czelność by swój cennik bardzo w górę wyśróbować...ale od nas zależy, czy wjeżdżamy czy nie.

Na CP najbardziej odpychające są ich recepcje...albo trafisz na cięcia co robi ci łaskę dając ci wstrętne miejsce, albo są zamknięte bez informacji dlaczego, i na jak długo...

jak masz psa na pokładzie, to masz przechlastane...liczą za tą kreaturę jak za człowieka, a miejsce najlepiej by ci dali na śmietniku, torebki na kota?
~ sam se kup,
~ na spacer z psem idź tam gdzie inni nie chodzą
~psa wykąpać?...poco chcesz to mieć !

jak widzę kamping daję gazuuu ;)
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wirefree 
stary wyga

Twój sprzęt: EuraMobil
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lis 2016
Otrzymał 11 piw(a)
Skąd: internet
Wysłany: 2017-08-18, 23:32   

jarek73 napisał/a:
jaka cena za camping ? a jaka za hotel ? a jaka za zegarek ?
Widzę jedną rzecz camper to dosyć droga inwestycja i część inwestorów chce żeby się zwracała i tu niestety zonk , To się nie opłaca i jeśli ktoś jest w stylu " Panie ile i czemu tak drogo " to się rozczaruje tym carawaningiem .


Moze i droga ja musze pracowac na takiego jak mam 4 miesiace. dzieki temu ze go kupilem w cieplych miesiach mam 800 EUR co miesiac w kieszeni normlnie musialbym to wydac na hotele a tak mam kasiore w kieszeni
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wieluniak_1 
zaawansowany

Twój sprzęt: Eura Mobil integra 726
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2011
Piwa: 15/12
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-08-19, 06:49   

Dyskusja tania czy drogo jest bezproduktywna. Tu decyduje grubość portfela. Natomiast wydaje mi się, że mylimy pojęcia campingu ( tych baaardzo mało w Polsce) z polem biwakowym. Tych drugich u nas dostatek.
Osobiście unikam miejsc gdzie cena nie jest wygorowana z jednego powodu: częściej można tam natrafić na nadużywajàcych alkoholu....z pełnymi tego konsekwencjami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-08-19, 08:23   

Cytat:
Kolego Bronek ale to tylko 2,99 , 3,99 generalnie do 5 złotych


No ale jeżeli oglądamy i czytamy te trudne teksty ze zrozumieniem, to taka czynność łącznie z defekacją zajmie nam..... góra godzinę.
Zakładając, że się delektujemy tekstem i obrazkami.

"50, 70, 99 zł za noc", czyli(12h) 5x12= 60 zł
O dobie nawet nie wspominam.

Gazetki wychdzą nawet drożej.

No, ale wiedza musi kosztować :mrgreen:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CAPOMAN 
weteran


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Maj 2014
Piwa: 37/34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-08-19, 23:29   

Nie wiem... może ja jako jedyny na tym forum korzystam tylko i wyłącznie z kempingów...
Jakoś nie wyobrażam sobie spania "na dziko" :wyszczerzony:

Powodów mojej decyzji jest kilka, ale nie ważne.

Na samych kempingach wiadomo jak jest - cena vs standard, ale jednego mi nikt odebrać nie może- wyboru.
Zawsze po dotarciu na miejsce robię rekonesans - oceniam czy warunki akceptowalne względem ceny itp. i to ja decyduje- czy korzystam czy też dalej w trasę... i tyle- cała filozofia :bigok
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-08-20, 07:25   

Najbardziej niepodoba mi się, że dodatkowo potrafią dopakować na maksa. Sopot, Kołobrzeg..... aż strach.

Kempingi w sezonie w atrakcyjnych miejscowściach omijam.

Po sezonie lub przed, to inna bajka. Luz i czasem taniej.

Nie rozumiem, jak można poza zlotami i tranzytem, awarią chorobą itp, wybrać kemping, gdzie drugi kamper, namiot lub przyczepa stoi metr ode mnie.
Tylko następstwo sexu bez zabezpieczenia i konsekwencje to jeszcze tłumaczą. 8-)

Po co mi kamper, który tak stojąc tworzy "fawele" i do tego ludzie stoją w kolejce do kibla, bo u siebie mają dywanik a na desce serwetkę? :?: :shock:

Wybieram też na ogół kempingi, ale te luźniejsze lub po sezonie. Nigdy nie stanął bym w kolejce oczekując na miejsce.

Ostatnio w takim obleganym syfie byłem 3 lata temu w Sopocie, ponoć tam ludzie stoją kamperami cały sezon! Podobnie u nas Kołobrzegu

Opłata? nie gra roli :bigok Nie dlatego, że za wysoka, ale to nie jest obowiązująca, a kemping to nie miejsce zsyłki a wypoczynku. Jako kapitalista i wyzyskiwacz jestem za.... przeprowadzką do Butanu, tam kraina szczęśliwości.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2017-08-20, 11:10   

Bronek napisał/a:
Ostatnio w takim obleganym syfie byłem 3 lata temu w Sopocie, ponoć tam ludzie stoją kamperami cały sezon!
Bronek napisał/a:
Nie rozumiem, jak można poza zlotami i tranzytem, awarią chorobą itp, wybrać kemping, gdzie drugi kamper, namiot lub przyczepa stoi metr ode mnie.
oj Bronek, znaczy się od trzech lat nie ruszyłeś tyłka, na kempingu o którym piszesz nastąpiły wielkie zmiany, wszystko kwestia ceny, teraz masz luzik, nawet do kilkunastometrowych odstępów między kamperami http://www.park45.pl/ :spoko
_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-08-20, 12:02   

Zbysiu, wtedy to były pokazy lotnicze, spotkanie z dziećmi i Tobą itd. Siła wyższa.

Jak nie ruszyłem, jak ruszyłem i np. Iner Nos, czy w Ślesinie, nawet Drepano przed lub po sezonie jest do przyjęcia. U nas od końca sierpnia na Camping Baltic robi się luźno.



W pełni lata, to my na dziko lub na polach lasach i posesjach, "u znajomych" nieupierdliwie i bez goszczenia się. Co by oni nas a my ich nie widzieli.

Mamy trochę po Polsce cbraci harleyowychc, co się uwłaszczyli na krwawicy Narodu i mają ciekawe hektary i tu i tam.

Nie wszystko i o wszystkim, tu i tam komunikuję. Forum to nie Fakebook, że jak idę... to wszyscy wiedzą.

Zresztą to są króciutkie wypady. Właśnie wróciliśmy z shopingu kamperowego.

:!: Jestem zwolennikiem kempingów z tym "ale" :
Czyli nie kasa nie kible czy łazienki, czy knajpa lub sklep w pobliżu. ALE brak tłoku! Swoboda. Poniekąd, to ze względu na psy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2017-08-20, 13:21   

Fajny camperpark pod Monachium, 15 E na dobę, w dni bez meczu luzik, stadion, szatnię można zwiedzić, a przy odrobinie szczęścia zobaczyć Roberta Lewandowskiego jak wsiada do taksówki.

20170813_180750 (371x550).jpg
Plik ściągnięto 1432 raz(y) 225,91 KB

_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2017-08-20, 13:32   

Tutaj wzdłuż trochę ciasno, ale w poprzek to luz aż do samej Afryki (plaża w Santa Susanna)
Ceny w szczycie wysokie, ale po krótkim targowaniu spadają.
Zaproponowałem szefowej taką zabawę, jak nie będzie wolnego miejsca na kempingu to płacę 100% ceny w szczycie, a dopóki będą wolne miejsca to płacę cenę obniżoną o 20 %, i udało się, zawsze były jakieś wolne miejsca i to nawet w pierwszej rejce od plaży.

20170720_134905 (550x309).jpg
Plik ściągnięto 1424 raz(y) 188,38 KB

20170717_114957 (550x323).jpg
Plik ściągnięto 1424 raz(y) 194,91 KB

_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***